Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#12826 2022-06-21 20:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dargis rašė:

Na, čia suprantama, surašei pačius stipriausius turbūt rinkoj. Tik Gun Powder negirdėtas. Bet šitie jau super advanced preworkoutai, tai jei davei kažkam be patirties tokius, tai suprantama, kad vos neatjungei jų big_smile.

Na ką vartojes tą ir surašiau😁

Neprisijungęs

 
Tormentor
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-02-22
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 1

#12827 2022-06-21 22:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

Gal kas žinot kur angel dust būtų galima gaut?😁

bodyshock.pro

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#12828 2022-06-22 07:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Tormentor rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas žinot kur angel dust būtų galima gaut?😁

bodyshock.pro

Su siuntimu viskas ok? Be muitu praeina?

Neprisijungęs

 
GiedriusQ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-26
Žinutės: 396
Atsiliepimai: 5

#12829 2022-06-22 08:17

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bender rašė:

Tormentor rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas žinot kur angel dust būtų galima gaut?😁

bodyshock.pro

Su siuntimu viskas ok? Be muitu praeina?

is lenku vaziuoja per ups/dpd

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#12830 2022-06-22 08:50

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bender rašė:

Tormentor rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas žinot kur angel dust būtų galima gaut?😁

bodyshock.pro

Su siuntimu viskas ok? Be muitu praeina?

Taip viskas ok..iş EU jokiu muitu, dbp pristato į paštomata
Tiek iš bodyshock.pro tiek iš https://www.fatburners.at/ tiek iš allegro.pl (tik per allegro jei siunti iš UK td muitas bus)
O šiaip viskas ok ..3 metai siunčiuos ir jokiu problem niekad nebuvo

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#12831 2022-06-24 23:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Magnis rašė:

bender rašė:

Tormentor rašė:


bodyshock.pro

Su siuntimu viskas ok? Be muitu praeina?

Taip viskas ok..iş EU jokiu muitu, dbp pristato į paštomata
Tiek iš bodyshock.pro tiek iš https://www.fatburners.at/ tiek iš allegro.pl (tik per allegro jei siunti iš UK td muitas bus)
O šiaip viskas ok ..3 metai siunčiuos ir jokiu problem niekad nebuvo

Gal dar kokiu svetainiu kur geros kainos atrodo papildu turit?

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#12832 2022-06-28 15:17

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Magnis rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas kokį smagu pwo su stim parekomenduotumet?smile

Modvigil200🙂
Man dar visai nk Angel Dust, Herolean, Gun Powder, Crack
O šiaip irgi neblogai lipmoa man paprastas pwo pvz koks Redwiler + kaps ECA, ar Black Mamba arba 2 tabs neopept turejau rusiško (cnt kainuodavo kol viska ir ten neuždraude) nes nuo pwo su stimsai tai užmigt sunkiau man tai tik rytinese ar pietinese trenkese sunkiose kaldavau..o va nuo kitu stack viskas ok
P.s. nuo Herolean man asmeniškai nk..o 2 salej daviau tai kojas sunku daryt jiem buvo labai virpejo ir atjungdavo net tai reikdavo saugot😂...tik man nuo jo bangos karsčio šaltuko ir alkio užeidavo per pirmas 25min..o vėliau tolygus energy antplūdis..bet po rimtos koju ar nugaros trenkes namie kai atleisdavo tai biškuti kelis syk pykino ir tiek..bet čia manau dėl rimtos trenkes


Realiai sunku patart..esu daug bandes..tai kiekvienam skirtingai viskas limpa..tad reik mėginujus bandytis ur ieškot...ir dar visu jų minusas tai skonis😁..

Na o koks preworkautas ar ju kombo labiausiai tiko ar gal esi sugalvojes koki misinuka isbandyt nes cia tikrai nemazai patestaves asmeniskai as is myprotein turedavau susipirkes citrulina beta alanina aakg glutamina kreatina acetyl karnitina tai tu visu po 5 gr isimesdavau i monstery be cukraus ir gan neblogai taip

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#12833 2022-06-29 11:53

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

nagas rašė:

[
Na o koks preworkautas ar ju kombo labiausiai tiko ar gal esi sugalvojes koki misinuka isbandyt nes cia tikrai nemazai patestaves asmeniskai as is myprotein turedavau susipirkes citrulina beta alanina aakg glutamina kreatina acetyl karnitina tai tu visu po 5 gr isimesdavau i monstery be cukraus ir gan neblogai taip

Net nžn žinok..stimsai gerai veikia..bet ir sodina..miegas prastas po to..šiaip db kokia kapsule fatburner su dmaa ir pakanka (ECA T5 T6 Ripper ar Epo Bomb) ar + paprasta pwo dar...stengiuos vis mažint reik pailset nuo ju 😆

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#12834 2022-06-29 11:57

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Magnis rašė:

nagas rašė:

[
Na o koks preworkautas ar ju kombo labiausiai tiko ar gal esi sugalvojes koki misinuka isbandyt nes cia tikrai nemazai patestaves asmeniskai as is myprotein turedavau susipirkes citrulina beta alanina aakg glutamina kreatina acetyl karnitina tai tu visu po 5 gr isimesdavau i monstery be cukraus ir gan neblogai taip

Net nžn žinok..stimsai gerai veikia..bet ir sodina..miegas prastas po to..šiaip db kokia kapsule fatburner su dmaa ir pakanka (ECA T5 T6 Ripper ar Epo Bomb) ar + paprasta pwo dar...stengiuos vis mažint reik pailset nuo ju 😆

Nu jo organizmas toks jau yra prie visko greit pripranta ir jau ziuri kad nebera to pirminio efekto smile

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#12835 2022-06-29 14:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

nagas rašė:

Magnis rašė:

nagas rašė:

[
Na o koks preworkautas ar ju kombo labiausiai tiko ar gal esi sugalvojes koki misinuka isbandyt nes cia tikrai nemazai patestaves asmeniskai as is myprotein turedavau susipirkes citrulina beta alanina aakg glutamina kreatina acetyl karnitina tai tu visu po 5 gr isimesdavau i monstery be cukraus ir gan neblogai taip

Net nžn žinok..stimsai gerai veikia..bet ir sodina..miegas prastas po to..šiaip db kokia kapsule fatburner su dmaa ir pakanka (ECA T5 T6 Ripper ar Epo Bomb) ar + paprasta pwo dar...stengiuos vis mažint reik pailset nuo ju 😆

Nu jo organizmas toks jau yra prie visko greit pripranta ir jau ziuri kad nebera to pirminio efekto smile

O šiaip gal daugiausia patiko modvigil200 man 0.5tabs pakanka..visi miegai išsilanksto ir energija stabili o dar kokia tabs ar 2 nootroop pvz neopept tai visai galva šviesi maloniai sportuojasi🤗 ..bet šiaip manau pačiam reik bandytis ir rast savo kažka..tada ir limpa ir crash nebūna..juk visų kūnai skirtingi
Kaip pvz nlb mėgstu kur daug kofeino..man tada smilkinius spaudžia..man geriau visokie ten žoliu pipirų estraktai ar geranoum su ephedros estraktu

Paskutinį kartą taisė Magnis (2022-06-29 14:46)

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#12836 2022-06-29 16:12

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Magnis rašė:

nagas rašė:

Magnis rašė:


Net nžn žinok..stimsai gerai veikia..bet ir sodina..miegas prastas po to..šiaip db kokia kapsule fatburner su dmaa ir pakanka (ECA T5 T6 Ripper ar Epo Bomb) ar + paprasta pwo dar...stengiuos vis mažint reik pailset nuo ju 😆

Nu jo organizmas toks jau yra prie visko greit pripranta ir jau ziuri kad nebera to pirminio efekto smile

O šiaip gal daugiausia patiko modvigil200 man 0.5tabs pakanka..visi miegai išsilanksto ir energija stabili o dar kokia tabs ar 2 nootroop pvz neopept tai visai galva šviesi maloniai sportuojasi🤗 ..bet šiaip manau pačiam reik bandytis ir rast savo kažka..tada ir limpa ir crash nebūna..juk visų kūnai skirtingi
Kaip pvz nlb mėgstu kur daug kofeino..man tada smilkinius spaudžia..man geriau visokie ten žoliu pipirų estraktai ar geranoum su ephedros estraktu

Na kiek su kuo esu bendraves tai tie kurie daznai geria preworkautus po kurio laiko sako kad nebekabina ju taip, man dar visai gerai pasirode plutonium 2.0 siaip as pats asmeniskai i savaite karta max 2  pries kokia koju trenke ar siaip jei sumastau kokia nesamone padaryt:)

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#12837 2022-06-30 09:28

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

nagas rašė:

[
Na kiek su kuo esu bendraves tai tie kurie daznai geria preworkautus po kurio laiko sako kad nebekabina ju taip, man dar visai gerai pasirode plutonium 2.0 siaip as pats asmeniskai i savaite karta max 2  pries kokia koju trenke ar siaip jei sumastau kokia nesamone padaryt:)

Tai taip..juk organizmas pripranta..pradžiai 0.5 scoop paskiau 1 paskiau 1.5 ir t.t...tad geriau kaitaliot ir pertraukas daryt..o tas įprotis atsiranda kad visgi taško jie neblogai ir kartais norisi pasidraskyt...arba aš naudoju kai koki žygi einu ten 70-100km atrodo jau senki..utiutiu įkali ir vėl žvalus..aišku sveikatai tai manau gėrio neduoda visgi😆

Neprisijungęs

 
Le_Petit
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2022-05-14
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#12838 2022-08-18 10:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, gal yra bandžiusių "Frey Nutrition" produkciją ir galinčių pakomentuoti kainos bei kokybės santykį?

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#12839 2022-08-29 11:58

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gal kas esat papildų iš Lenkų pirke?už poros sav planuoju į Lenkija varyt ir papildų jau reikėtų užsipirkt,tai kaip su kainom ten?ar nesukt kiaušų ir čia pirktis?

Neprisijungęs

 
Magnis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2021-08-28
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#12840 2022-08-29 22:15

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sinreen rašė:

Gal kas esat papildų iš Lenkų pirke?už poros sav planuoju į Lenkija varyt ir papildų jau reikėtų užsipirkt,tai kaip su kainom ten?ar nesukt kiaušų ir čia pirktis?

Kainos ženkliai mažesnės

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12841 2022-09-12 14:36

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gal kaa turit phenibut ar panasaus kazko? Jei konkreciai tai nemigai reikia. Pm.

Neprisijungęs

 
Situation
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-04
Žinutės: 19
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#12842 2022-12-04 17:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, gal kas gali padet del stipresniu papildu? Prasau i pm parasyti 🙂

Neprisijungęs

 
Worldstrongestnatural
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-04-25
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#12843 2023-12-30 03:50

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Magnis rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas kokį smagu pwo su stim parekomenduotumet?smile

Modvigil200🙂
Man dar visai nk Angel Dust, Herolean, Gun Powder, Crack
O šiaip irgi neblogai lipmoa man paprastas pwo pvz koks Redwiler + kaps ECA, ar Black Mamba arba 2 tabs neopept turejau rusiško (cnt kainuodavo kol viska ir ten neuždraude) nes nuo pwo su stimsai tai užmigt sunkiau man tai tik rytinese ar pietinese trenkese sunkiose kaldavau..o va nuo kitu stack viskas ok
P.s. nuo Herolean man asmeniškai nk..o 2 salej daviau tai kojas sunku daryt jiem buvo labai virpejo ir atjungdavo net tai reikdavo saugot😂...tik man nuo jo bangos karsčio šaltuko ir alkio užeidavo per pirmas 25min..o vėliau tolygus energy antplūdis..bet po rimtos koju ar nugaros trenkes namie kai atleisdavo tai biškuti kelis syk pykino ir tiek..bet čia manau dėl rimtos trenkes
Realiai sunku patart..esu daug bandes..tai kiekvienam skirtingai viskas limpa..tad reik mėginujus bandytis ur ieškot...ir dar visu jų minusas tai skonis😁..

Kas siuo metu stipriausio is pre? Koki parekomenduotumet jei vartojant retai max 1x per sav ir pagrindinis tikslas ATP energijos/momentines jėgos padidėjimas, nereik pump. Treniruojuos sprogstamai jėgai.
P.S bodyshock aprašymuose nebera dmaa, ar pakeite sudėti ir pas lenkus jau irgi uždraudė pardavinet?

Neprisijungęs

 
Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#12844 2023-12-30 04:06

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Worldstrongestnatural rašė:

Magnis rašė:

Sinreen rašė:

Gal kas kokį smagu pwo su stim parekomenduotumet?smile

Modvigil200🙂
Man dar visai nk Angel Dust, Herolean, Gun Powder, Crack
O šiaip irgi neblogai lipmoa man paprastas pwo pvz koks Redwiler + kaps ECA, ar Black Mamba arba 2 tabs neopept turejau rusiško (cnt kainuodavo kol viska ir ten neuždraude) nes nuo pwo su stimsai tai užmigt sunkiau man tai tik rytinese ar pietinese trenkese sunkiose kaldavau..o va nuo kitu stack viskas ok
P.s. nuo Herolean man asmeniškai nk..o 2 salej daviau tai kojas sunku daryt jiem buvo labai virpejo ir atjungdavo net tai reikdavo saugot😂...tik man nuo jo bangos karsčio šaltuko ir alkio užeidavo per pirmas 25min..o vėliau tolygus energy antplūdis..bet po rimtos koju ar nugaros trenkes namie kai atleisdavo tai biškuti kelis syk pykino ir tiek..bet čia manau dėl rimtos trenkes
Realiai sunku patart..esu daug bandes..tai kiekvienam skirtingai viskas limpa..tad reik mėginujus bandytis ur ieškot...ir dar visu jų minusas tai skonis😁..

Kas siuo metu stipriausio is pre? Koki parekomenduotumet jei vartojant retai max 1x per sav ir pagrindinis tikslas ATP energijos/momentines jėgos padidėjimas, nereik pump. Treniruojuos sprogstamai jėgai.
P.S bodyshock aprašymuose nebera dmaa, ar pakeite sudėti ir pas lenkus jau irgi uždraudė pardavinet?

Parasyk bodyschok'ui,duos link'a i kita psl

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net