Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lalaila
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#126 2008-12-24 01:12

Re: Ginekomastija

Sveiki. Man 18 metu, brendimas kaip ir baiges, niekada nevartojau jokiu preparatu, rimtai nesportavau, bet ir riebalo niekada neturejau. Speneliai jau gal kokia 4metai kaip tokie pabrinke, tikrai ne tokie kokie turetu buti, guziuku po jais nera, bet kaip supratau, cia didele tikimybe kad man ta ginekomastija. Pas daktarus eit galimybiu mazai, noro taip pat, tai ka galetut patart ? Kiek supratau bandyt tomoxifena, bet jis receptinis, ka sukalbet vaistininkei, kad duotu man jo?
Aciu uz pagalba.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#127 2008-12-24 10:21

Re: Ginekomastija

lalaila rašė:

Sveiki. Man 18 metu, brendimas kaip ir baiges, niekada nevartojau jokiu preparatu, rimtai nesportavau, bet ir riebalo niekada neturejau. Speneliai jau gal kokia 4metai kaip tokie pabrinke, tikrai ne tokie kokie turetu buti, guziuku po jais nera, bet kaip supratau, cia didele tikimybe kad man ta ginekomastija. Pas daktarus eit galimybiu mazai, noro taip pat, tai ka galetut patart ? Kiek supratau bandyt tomoxifena, bet jis receptinis, ka sukalbet vaistininkei, kad duotu man jo?
Aciu uz pagalba.

Seip raso receptinis, bet parduoda ir be recepto smile

Neprisijungęs

 
abs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#128 2008-12-24 12:14

Re: Ginekomastija

lalaila rašė:

Sveiki. Man 18 metu, brendimas kaip ir baiges, niekada nevartojau jokiu preparatu, rimtai nesportavau, bet ir riebalo niekada neturejau. Speneliai jau gal kokia 4metai kaip tokie pabrinke, tikrai ne tokie kokie turetu buti, guziuku po jais nera, bet kaip supratau, cia didele tikimybe kad man ta ginekomastija. Pas daktarus eit galimybiu mazai, noro taip pat, tai ka galetut patart ? Kiek supratau bandyt tomoxifena, bet jis receptinis, ka sukalbet vaistininkei, kad duotu man jo?
Aciu uz pagalba.

Pasidaryk tyrimus- testosterono, estradiolio ir prolaktino (privacioje klinikoje tai kainuos apie 100 lt.), su tais tyrimais nueisi pas endokrinologa ir jis nuspres, kokius vaistus tau skirti.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#129 2008-12-24 13:44

Re: Ginekomastija

utiutiu atsimenu man per paty brendima ir speniai labai skausmingi buvo,bet tik dabar pagalvoju kad tai estrogenu padidejimas galejo but nuo per staigaus testosa padidejimo brendimo metu,ar klystu?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#130 2008-12-24 16:36

Re: Ginekomastija

lalaila rašė:

Sveiki. Man 18 metu, brendimas kaip ir baiges, niekada nevartojau jokiu preparatu, rimtai nesportavau, bet ir riebalo niekada neturejau. Speneliai jau gal kokia 4metai kaip tokie pabrinke, tikrai ne tokie kokie turetu buti, guziuku po jais nera, bet kaip supratau, cia didele tikimybe kad man ta ginekomastija. Pas daktarus eit galimybiu mazai, noro taip pat, tai ka galetut patart ? Kiek supratau bandyt tomoxifena, bet jis receptinis, ka sukalbet vaistininkei, kad duotu man jo?
Aciu uz pagalba.

Nepades tau nei tamoksifenas, nei provironas nei arimidex nei koks kitas vaistas. Jie yra skirti kovoti su atsiradimu ginekomastijos, jei jau ja turi, pades tik skalpelis. Eik pas daktarus, darykis tyrimus ir bus matyt kas ir kaip, o jei pradesi pats gydytis pasiklauses kas kur ka sneka tik dar daugiau bedu prisidarysi.

P.S. Apskritai tai tie vaistai yra skirti isvis su kitokiom ligom kovoti (kruties veziu dazniausiai), turejau omeny, kad steroidus naudojantys atletai juos naudoja ginekomastijos ir kitu negatyviu padidejusio estrogenu kieko padariniu prevencijai wink

Paskutinį kartą taisė ro_mka (2008-12-24 16:51)

Neprisijungęs

 
abs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#131 2008-12-24 18:04

Re: Ginekomastija

ro_mka rašė:

lalaila rašė:

Sveiki. Man 18 metu, brendimas kaip ir baiges, niekada nevartojau jokiu preparatu, rimtai nesportavau, bet ir riebalo niekada neturejau. Speneliai jau gal kokia 4metai kaip tokie pabrinke, tikrai ne tokie kokie turetu buti, guziuku po jais nera, bet kaip supratau, cia didele tikimybe kad man ta ginekomastija. Pas daktarus eit galimybiu mazai, noro taip pat, tai ka galetut patart ? Kiek supratau bandyt tomoxifena, bet jis receptinis, ka sukalbet vaistininkei, kad duotu man jo?
Aciu uz pagalba.

Nepades tau nei tamoksifenas, nei provironas nei arimidex nei koks kitas vaistas. Jie yra skirti kovoti su atsiradimu ginekomastijos, jei jau ja turi, pades tik skalpelis. Eik pas daktarus, darykis tyrimus ir bus matyt kas ir kaip, o jei pradesi pats gydytis pasiklauses kas kur ka sneka tik dar daugiau bedu prisidarysi.

P.S. Apskritai tai tie vaistai yra skirti isvis su kitokiom ligom kovoti (kruties veziu dazniausiai), turejau omeny, kad steroidus naudojantys atletai juos naudoja ginekomastijos ir kitu negatyviu padidejusio estrogenu kieko padariniu prevencijai wink

Na, taip kategoriskai teigti, kad nepades irgi butu netikslinga, nes neaisku yra, ar jau visiskai yra susiformavusios pieno liaukos, antra, yra neaiskios priezastys jo speneliu pabrinkimo (kokie hormonai itakojo sia beda ir kas sukele tu hormonu padidejima ar hormonu receptoriu jautruma). Visgi, greiciausiai, pieno liaukos jau bus susiformavusios (kaip minejo, 4 metai si beda), todel, kaip sakei, padetu tik chirurgas. Bet kokiu atveju vaikinukui reiketu prisiversti nueiti pas gydytojus, suprantu, kad kuklinasi, taciau kas sunkiau, ar nusirengti pliaze prie merginu su savo kompleksais, ar pas kvalifikuota daktara, kuris galbut padetu isspresti sia problema..

Neprisijungęs

 
lalaila
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-24
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#132 2008-12-25 01:09

Re: Ginekomastija

Na su metais gal siek tiek padauginau, gal dar nebus 4, o del daktaru, tai kaip jau minejau nelabai yra galimybe nuvykti ir laisvai tuos tyrimus pasidaryti, ne lietuvoje esu. Norisi issprest problema kuo greiciau, nes bendras estetinis vaizdas tai tikrai nekoks kai tie speneliai ispampe.. Bet kaip suprantu maza vilties kad apsieisi be chirurgijos.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#133 2008-12-26 16:35

Re: Ginekomastija

Kaip ir kiti teisingai isireiske, cia isvardinti vaistai naudojami tik prevencijai. Susiformavusios nemazos liaukos, ypac kurios egzistuoja ne pirma savaite sekmingai "isgydomos" bus tik skalperio pagalba.

Neprisijungęs

 
Vaidas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#134 2009-01-04 20:58

Re: Ginekomastija

Sveiki, man 14,5 metai, man issivysciusi ginekomastija. Buvo Kauno klinikose ir man istyre, kad tai tikrai pieno liaukos. Tyrimu nedare, sako brendimas.. Bet man tj jau nuo 12 metu, gal truputi anksciau. Kokia galimybe, kad man jos isnyks, nes jau brendimas pagal mane baigesi. Ir kaip jos nyksta, kokie pojuciai? Gal kas patyre esate?
Prasau pasidalinkite informacija. Tikrai busiu dekingas.. Nevartoju jokiu steroidu, papildu ir pan...

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#135 2009-01-08 19:33

Re: Ginekomastija

Vaidas14 rašė:

Sveiki, man 14,5 metai, man issivysciusi ginekomastija. Buvo Kauno klinikose ir man istyre, kad tai tikrai pieno liaukos. Tyrimu nedare, sako brendimas.. Bet man tj jau nuo 12 metu, gal truputi anksciau. Kokia galimybe, kad man jos isnyks, nes jau brendimas pagal mane baigesi. Ir kaip jos nyksta, kokie pojuciai? Gal kas patyre esate?
Prasau pasidalinkite informacija. Tikrai busiu dekingas.. Nevartoju jokiu steroidu, papildu ir pan...

Niekada nezinosi kada jos gali isnykti, priklauso nuo organizmo. Nykimas manau naturalus, tiesiog su kiekviena diena , kaip uzaugo, taip ir mazeja.Po to gali but siek tiek didesni speneliai.

Neprisijungęs

 
Vaidas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#136 2009-01-11 16:56

Re: Ginekomastija

Ot velnias, nes negaliu toliau gyvent kaip zmogus, per kuno Kuno kulturos pamokas kaip lopas vengiu persirengt ar begiot, nes kaip issigimelis atrodau neutral Reikia kazka galvot ir bandyt daryt, nes negaliu as daugiau taip mad hanteliai dumbom

Neprisijungęs

 
Spiglyz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-27
Žinutės: 511
Atsiliepimai: 0

#137 2009-01-12 07:00

Re: Ginekomastija

Vaidas14 rašė:

Ot velnias, nes negaliu toliau gyvent kaip zmogus, per kuno Kuno kulturos pamokas kaip lopas vengiu persirengt ar begiot, nes kaip issigimelis atrodau neutral Reikia kazka galvot ir bandyt daryt, nes negaliu as daugiau taip mad hanteliai dumbom

maziau imk i galva winko jei kas ka sneka,tegu tongue

Paskutinį kartą taisė Spiglyz (2009-01-12 07:01)

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#138 2009-01-15 06:04

Re: Ginekomastija

tai jei as turiu tuos spenelius senokai, be skalpelio sansu jokiu? net nebandyt nieko? ka manot?

Neprisijungęs

 
Andhax
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 322
Atsiliepimai: 0

#139 2009-01-15 08:03

Re: Ginekomastija

kiek tau metu!?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#140 2009-01-15 08:55

Re: Ginekomastija

ot tai beda rado padideja ar pabrinke speniai,as pradeciau sukt galva tik tada kai jau papas moteriskas butu o dabar,pas mane ir vienas didesnis,ir pajab...... nes zinau kad tik vienas tai pastebiu,o ant kitu man nusispjaut;)wink

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#141 2009-01-21 14:22

Re: Ginekomastija

man 20.

Neprisijungęs

 
Deivisa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#142 2009-01-27 21:09

Re: Ginekomastija

Sveiki smile Man speneliu pabrinkimas yra jau apie 4-5metus gal jau net daugiau, man dabar 16metu ir nenyksta hmm Sportuoju virs 2metu, bet nenaudoju jokiu steroidu , jokios chemijos. Ka reiktu daryt? kazkada buvau nuejas pas gyditoja sako BRENDIMAS .. PRANYKS... tikrai neatrodo kad pranyks.. tai kaip supratau vienintelis kelias skalpelis? jokie vaistai nepadetu?

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#143 2009-01-27 21:36

Re: Ginekomastija

Deivisa rašė:

Sveiki smile Man speneliu pabrinkimas yra jau apie 4-5metus gal jau net daugiau, man dabar 16metu ir nenyksta hmm Sportuoju virs 2metu, bet nenaudoju jokiu steroidu , jokios chemijos. Ka reiktu daryt? kazkada buvau nuejas pas gyditoja sako BRENDIMAS .. PRANYKS... tikrai neatrodo kad pranyks.. tai kaip supratau vienintelis kelias skalpelis? jokie vaistai nepadetu?

jei tau 16m, tikrai nesuk del to smegenu, jei iki 20m nedings tada gausi vaistu, jei vaistai nepades tik tada pjaustytis reiktu..

Neprisijungęs

 
Deivisa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#144 2009-01-27 22:04

Re: Ginekomastija

seip as vaikysteje stambokas buvau, gal man nuo to? o seip tu vaistu anksciau vartot negalima?

Neprisijungęs

 
Andhax
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 322
Atsiliepimai: 0

#145 2009-01-27 22:07

Re: Ginekomastija

Deivisa rašė:

seip as vaikysteje stambokas buvau, gal man nuo to? o seip tu vaistu anksciau vartot negalima?

stambumas sawo irgi galejo prideti,matai jai tau nera 20m tai kaip ir brandos laikas ... tad nera butinybes pokolkas ...

Neprisijungęs

 
Deivisa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#146 2009-01-27 22:09

Re: Ginekomastija

Aisku, dekui uz pagalba smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#147 2009-02-03 05:42

Re: Ginekomastija

Gal apie spalio gala (2008m) aptikau guza kairej krutines pusej , jau buvo praeje apie puse metu po kurso del tam tikru priezasciu gavos taip kad ash jo pilnai neuzhbaigiau ir atsistatymo tinkamo nepadariau , nuejau pas daktare (man 22m) sakau kaip cia yra gal kokio tamoxo nusipirkt sako tau cia brendimas palaukim menesi po menesio ateik, galvoju kox dar brendimas tokiam amziuj, tiek to galvoju pakentesiu dar menesiuka, druodzio gale nuejau pas pazystama daktara endo-chirurga apziurejo sako nuka kada pjaunam, tai sausio pradzioj siemet ishpjove ir dar receptuka tamoxifenui ishrase nes ir kitoj pusej buvo mazas guziukas, tai jau po pirmu 3-4 dienu tamoxifeno guziukas ishnyko paburkimas pranyko, jei kazkas manot kad prasideda ir t.t. siulyciau nepatinget nueit iki vaistines <20lt tekainuoja dezute tamoxo

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#148 2009-02-03 08:45

Re: Ginekomastija

seip tai ir tau net nereikejo pjaut, jeigu butum atejes anksciau ir nedelses, butume patare ka kaip daryt.. sedetum dabar su neispjaustytais papukais smile

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#149 2009-02-03 12:49

Re: Ginekomastija

RIP rašė:

Gal apie spalio gala (2008m) aptikau guza kairej krutines pusej , jau buvo praeje apie puse metu po kurso del tam tikru priezasciu gavos taip kad ash jo pilnai neuzhbaigiau ir atsistatymo tinkamo nepadariau , nuejau pas daktare (man 22m) sakau kaip cia yra gal kokio tamoxo nusipirkt sako tau cia brendimas palaukim menesi po menesio ateik, galvoju kox dar brendimas tokiam amziuj, tiek to galvoju pakentesiu dar menesiuka, druodzio gale nuejau pas pazystama daktara endo-chirurga apziurejo sako nuka kada pjaunam, tai sausio pradzioj siemet ishpjove ir dar receptuka tamoxifenui ishrase nes ir kitoj pusej buvo mazas guziukas, tai jau po pirmu 3-4 dienu tamoxifeno guziukas ishnyko paburkimas pranyko, jei kazkas manot kad prasideda ir t.t. siulyciau nepatinget nueit iki vaistines <20lt tekainuoja dezute tamoxo

kiek kainavo? randai dideli? smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#150 2009-02-03 13:03

Re: Ginekomastija

tuo paciu silikono krutine, gali isidet per speneli.. vis vien narkozes gauni big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net