Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#26 2007-01-09 00:13

Re: vrx

ziuriu kad cia visi tokius didelius skaicius raso kiek stume,pritupe ir pan.ir db pamaciau kurio skaiciai panasus i mano. smile

Neprisijungęs

 
Donceris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-22
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#27 2007-01-11 22:38

Re: vrx

OZ rašė:

Donceris rašė:

nu tu kaip ir as vartoji vitanina c,  ir daugiau nieko,keista buvo sutikti nors viena kuris nenaudoja papildu,nes pastebejau daugelis naudoja steroidus,papildus,  o as nenaudojau ir nenaudosiu  nieko,nes pas mane ir taip viskas lb gerai auga,draugai sako kad gera genetika,nors ka zinau , daug valgau ir vitamina c kartais isgeriu,pastave ir pas mane niekados nebus raumenis lb issiriskine nes kas nieko nenaudoja tai pas tuos auga raumuo su mesa ,ir riskumo dydelio niekad nebus,nebent papildu paimsim,tai va,tai tiek ,o seip as nusistates pries steroidu,papildu,vartojima,     smile

Tiesiog genialios mintys:Dbig_smilebig_smile

tai ne utiutiu, bebe

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#28 2007-01-14 13:25

Re: vrx

akcentuok labiau pecius sparnus ir krutine.

Neprisijungęs

 
vrx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#29 2007-01-14 18:11

Re: vrx

ką tiksliai nori pasakyt sakydamas akcentuok ?
pvz pas mane ant krutines tikrai reiktų daugiau masės, pečiai galėtų ryškesnį būt..

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#30 2007-01-14 18:32

Re: vrx

vrx rašė:

ką tiksliai nori pasakyt sakydamas akcentuok ?
pvz pas mane ant krutines tikrai reiktų daugiau masės, pečiai galėtų ryškesnį būt..

ta ir norejau pasakyt. juk ir dedi foto tam kad kiti savo nuomone pasakytu.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#31 2007-01-31 21:30

Re: vrx

O as manyciau kojom skirk demesio:) nes tikrai nieko ant ju nera sad jau geriau prastesnis virsus, bet geresnes kojos tongue

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#32 2007-01-31 22:34

Re: vrx

Alibras rašė:

O as manyciau kojom skirk demesio:) nes tikrai nieko ant ju nera sad jau geriau prastesnis virsus, bet geresnes kojos tongue

mhm as jau verciau rinkciaus prastesnes kojas bet geresny virsu smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#33 2007-01-31 22:41

Re: vrx

Nu bet taip juokingai atrodo big_smile kudos kojos - slykstu net!smile

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#34 2007-01-31 22:46

Re: vrx

Alibras rašė:

Nu bet taip juokingai atrodo big_smile kudos kojos - slykstu net!smile

na isdalies sutinku-bet pagalvok-geros kojos kaip atrodys prie kudos krutines,ranku bei chujovu peciu-irgi graudu gi big_smile beje panasu maciau vaikinuka kuri fulia losia,grazios kojos,o virsus apgailetinas.. Na kol su sortukais ir kokiu dzempu tai dar norm atrodo-bet kai nusirengia tai pyze-lb lb negrazu..

Neprisijungęs

 
vrx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#35 2007-02-01 20:50

Re: vrx

Nu čia tai nechujovai užstumėt hmm

Šiaip tai yra toks dalykas kaip proporcijos, tiek blauzdos tiek šlaunys 1-2 cm atitinkamai didesnės nei turėtų būt.
Tik nėra ryškios. Krūtinė žinau kad kūdoka, bet progresuoja po truputį, o kuom tau rankos ir pečiai "kukareku" ?

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#36 2007-02-01 21:57

Re: vrx

vrx rašė:

Nu čia tai nechujovai užstumėt hmm

Šiaip tai yra toks dalykas kaip proporcijos, tiek blauzdos tiek šlaunys 1-2 cm atitinkamai didesnės nei turėtų būt.
Tik nėra ryškios. Krūtinė žinau kad kūdoka, bet progresuoja po truputį, o kuom tau rankos ir pečiai "kukareku" ?

as cia tik savo nuomone apgint norejau-kodel manau jog virsus man priimtiniau butu nei apacia jei reiktu rinktis smile ne tave vrx turejau omeny smile

Neprisijungęs

 
shtyrius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#37 2007-02-03 20:54

Re: vrx

Donceris rašė:

nu tu kaip ir as vartoji vitanina c,  ir daugiau nieko,keista buvo sutikti nors viena kuris nenaudoja papildu,nes pastebejau daugelis naudoja steroidus,papildus,  o as nenaudojau ir nenaudosiu  nieko,nes pas mane ir taip viskas lb gerai auga,draugai sako kad gera genetika,nors ka zinau , daug valgau ir vitamina c kartais isgeriu,pastave ir pas mane niekados nebus raumenis lb issiriskine nes kas nieko nenaudoja tai pas tuos auga raumuo su mesa ,ir riskumo dydelio niekad nebus,nebent papildu paimsim,tai va,tai tiek ,o seip as nusistates pries steroidu,papildu,vartojima,     smile

Kuo čia dėtas raumenų ryškumas ir priedai? hmm Šiaip pas mane taip pat priedų sąrašas yra labai mažas palyginus su tokiu sporto stažu, o ilgą laiką sportavau ir be jų, tačiau ryškumas visąlaik buvo geras, tad tie du dalykai visai nesusiję... Šiaip priedai nėra blogai ( kita kalba apie steroidus ), tačiau jei progresas pas tave geras ir be jų, tada žinoma, kad viskas normaliai smile

Neprisijungęs

 
vrx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#38 2007-02-03 23:27

Re: vrx

beje, praėjo tas sausumo laikotarpis, pradėjau vartot amino rūgštis tongue

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net