Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#1 2009-11-25 17:21

Racionalus derinys masei

Sveiki, kaip zinia atejo ziema ir laikas butu pradet auginti mase.. Norint greiciau priaugti kokybisko svorio reikia papildu.


Papildai:
Proteinas
Creatino Monohydratas
Linu semenu aliejus
Opti-Man vitaminai
Arginino AKG 500gr
Citrulline Malate 250gr

Paskutinį kartą taisė jetsu (2009-11-26 14:36)

Neprisijungęs

 
zoOk
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-09-02
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#2 2009-11-25 17:25

Re: Racionalus derinys masei

verta veta , dar bcaa dasimesk ir treniruotes pakils visai i kita lygi.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3 2009-11-25 17:25

Re: Racionalus derinys masei

Abejociau tik del NO, visus kitus imciau. Jei pinigine leistu, tai gal ir pasiimciau kazko is arginino ar kt. grynoj formoj, kaip NO skatintojo prie kreatino jungti, bet siaip manau, kad galima apsieiti.
Kaip omega riebalu saltini is maksimos pasiimciau linu semenu aliejaus, - ir pigu ir omega saltinis geras...

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4 2009-11-25 17:28

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

Abejociau tik del NO, visus kitus imciau. Jei pinigine leistu, tai gal ir pasiimciau kazko is arginino ar kt. grynoj formoj, kaip NO skatintojo prie kreatino jungti, bet siaip manau, kad galima apsieiti.
Kaip omega riebalu saltini is maksimos pasiimciau linu semenu aliejaus, - ir pigu ir omega saltinis geras...

As ir manau, kad man to NO nelabai reikia big_smile Todel reiks atmest turbut

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#5 2009-11-25 17:31

Re: Racionalus derinys masei

Mano pigus variantas/derinukas dyleriu kainomis butu toks:
WPC 80 pas dilerius 900gr ~35Lt
Creatino Monohydratas 1kg - 65lt (~3 men)
Linu semenu aliejus buteliukas ~3-4Lt
Vitaminai Opti-Man (po 1tab dienoj) 180tab ~90Lt (pusei metu)

Na ir kaip minejau gal ir jungciau prie kreatino jei lysnu Lt butu (dozes pasidomejus reiktu pasibandyt):
Arginino AKG 500gr - 90lt
Citrulline Malate 250gr - 60lt

...

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#6 2009-11-25 17:43

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

Mano pigus variantas/derinukas dyleriu kainomis butu toks:
WPC 80 pas dilerius 900gr ~35Lt
Creatino Monohydratas 1kg - 65lt (~3 men)
Linu semenu aliejus buteliukas ~3-4Lt
Vitaminai Opti-Man (po 1tab dienoj) 180tab ~90Lt (pusei metu)

Na ir kaip minejau gal ir jungciau prie kreatino jei lysnu Lt butu (dozes pasidomejus reiktu pasibandyt):
Arginino AKG 500gr - 90lt
Citrulline Malate 250gr - 60lt

...

Robse, tuoj uz mane stangas pradesi stumdyt, dekuj smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#7 2009-11-25 17:47

Re: Racionalus derinys masei

Kazkaip jauciu, kad greitai sio sporto nemesi, uztat ir bandau patarti, tikiuos neklystu... wink

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#8 2009-11-25 17:54

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

Kazkaip jauciu, kad greitai sio sporto nemesi, uztat ir bandau patarti, tikiuos neklystu... wink

Neklysti:]

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#9 2009-11-25 20:28

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

WPC 80 pas dilerius 900gr ~35Lt
...

kas cia sita stumdo? ir dar su skoniu?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#10 2009-11-25 20:30

Re: Racionalus derinys masei

OZ rašė:

Robšė rašė:

WPC 80 pas dilerius 900gr ~35Lt
...

kas cia sita stumdo? ir dar su skoniu?

as ir dbr pagalvojau...cia turbut pasake tik todel kad SS buvo gaves kelis maiselius...Bet jau nebepardavines sake daugiau...O wpc beskonis is esmes...kokiu tik ju neragavau, visi neutralus tokie

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#11 2009-11-25 20:38

Re: Racionalus derinys masei

ir cia stumdo:
http://www.rbimba.lt/forum/viewtopic.ph … 130#p17130

Man tai perakis to jo skonio, - nepatinka man labai saldus, geriau jau as biski natur. sulciu dasipilu kad skaniau butu...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#12 2009-11-25 20:43

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

ir cia stumdo:
http://www.rbimba.lt/forum/viewtopic.ph … 130#p17130

Man tai perakis to jo skonio, - nepatinka man labai saldus, geriau jau as biski natur. sulciu dasipilu kad skaniau butu...

Hm... cia pigiau grybo! Jei grynas medziagas dar tai vaje...suktis galima tikrai pigiai

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#13 2009-11-25 21:14

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

Mano pigus variantas/derinukas dyleriu kainomis butu toks:
WPC 80 pas dilerius 900gr ~35Lt
Creatino Monohydratas 1kg - 65lt (~3 men)
Linu semenu aliejus buteliukas ~3-4Lt
Vitaminai Opti-Man (po 1tab dienoj) 180tab ~90Lt (pusei metu)

Na ir kaip minejau gal ir jungciau prie kreatino jei lysnu Lt butu (dozes pasidomejus reiktu pasibandyt):
Arginino AKG 500gr - 90lt
Citrulline Malate 250gr - 60lt

...

Labai neblogas Stackas praktishkai tai ko reikia, Kainos ir vertes variantas labai geras.
as tik BCAA dar dasimesciau 1kg - 155lt

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#14 2009-11-26 14:12

Re: Racionalus derinys masei

Manau esant gerai mitybai, protingam kruvio isdestymui ir turint proteino, galima be BCAA issiversti. Aisku, jei lysnu Lt yra, tai BCAA nepamaisys.Lygiai taip pat ir dar daug kitokiu papildu nepamaisytu, tik ar jie butini sportininkui-megejui?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#15 2009-11-26 14:14

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

Manau esant gerai mitybai, protingam kruvio isdestymui ir turint proteino, galima be BCAA issiversti. Aisku, jei lysnu Lt yra, tai BCAA nepamaisys...

vat as irgi tos nuomones kad tas bcaa nera toks svarbus jei yra proteino gero mityboj ir daug... Kazkodel visu nuomone cia svarbiausias papildas...keista hmm

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#16 2009-11-26 18:15

Re: Racionalus derinys masei

lawlis rašė:

Robšė rašė:

Manau esant gerai mitybai, protingam kruvio isdestymui ir turint proteino, galima be BCAA issiversti. Aisku, jei lysnu Lt yra, tai BCAA nepamaisys...

vat as irgi tos nuomones kad tas bcaa nera toks svarbus jei yra proteino gero mityboj ir daug... Kazkodel visu nuomone cia svarbiausias papildas...keista hmm

man atrodo geriau vietj daug proteino optimaliai proteino ir bcaa

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#17 2009-11-26 18:46

Re: Racionalus derinys masei

Kalbant apie racionaluma-piguma, nes db tokie laikai: kas pigiau, ar bcaa is proteino ar grynas bcaa?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#18 2009-11-26 18:49

Re: Racionalus derinys masei

Robšė rašė:

Kalbant apie racionaluma-piguma, nes db tokie laikai: kas pigiau, ar bcaa is proteino ar grynas bcaa?

bcaa aplamai brangus malonumas...

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#19 2009-11-26 18:56

Re: Racionalus derinys masei

lawlis rašė:

Robšė rašė:

Manau esant gerai mitybai, protingam kruvio isdestymui ir turint proteino, galima be BCAA issiversti. Aisku, jei lysnu Lt yra, tai BCAA nepamaisys...

vat as irgi tos nuomones kad tas bcaa nera toks svarbus jei yra proteino gero mityboj ir daug... Kazkodel visu nuomone cia svarbiausias papildas...keista hmm

Cia zhinoma yra daug nuomoniu, bet visgi as paprieshtarauciau.
Mano asmeniniais pastebejimais atsistatymas visishkai kitas vartojant 15gr BCAA nei tarkit tik 3-4 scoopus GOLD + mesa, tunas, varshke ir t.t. kur ko jau ko o baltymo netruksta.
BCAA vienas svarbesniu papildu, jis nera super pigus, tas teisybe.
Taciau jei pasiimi didesni packa tai ta savikaina gan stipriai sumazheja.

As asmenishkai vartodavau 3-4 scoopai GOLDO + mesa , tunas varshke, kitaip sakant apie 200gr proteino/day susileisdavau ir jausdavausi kaip sumushtas. Kai vartoju BCAA 15gr/day visishkai kitas atsistatymas.
Tad Mano Nuomone BCAA visgi yra Nepakeiciamas

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-11-26 18:59)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#20 2009-11-26 19:00

Re: Racionalus derinys masei

su bcaa mano manymu yra taip ir nedavertinas ir pervertinas. tiesiog as manau taip, kad jeigu tu nejauti, kad tau reikia bcaa ar eaa, tai vadinasi ir nereikia smile ta prasme jeigu atsistatymas yra nromalus/geras su esamais ar nesamais papildais ir mityba, tai nematau reikalo ryti bcaa, nlb ka daugiau jis duos pastebimo ar bent jau tokio kad butu verta kainos. taciau jei reikia pagerinti atsistatyma tia bcaa super dalykas..  bet nemanau kad pradedantiesiems bcaa turetu buti pirmose vietose, vistiek manau dauguma nieko nepajaus vartos ar ne (neskaitant psichologijos), o tarkim pasiemus paprasciausia creatino monohydrata tikrai pradedantysis pajaus poveiki ir jis net pasimatys smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#21 2009-11-26 19:42

Re: Racionalus derinys masei

SenasSportas rašė:

su bcaa mano manymu yra taip ir nedavertinas ir pervertinas. tiesiog as manau taip, kad jeigu tu nejauti, kad tau reikia bcaa ar eaa, tai vadinasi ir nereikia smile ta prasme jeigu atsistatymas yra nromalus/geras su esamais ar nesamais papildais ir mityba, tai nematau reikalo ryti bcaa, nlb ka daugiau jis duos pastebimo ar bent jau tokio kad butu verta kainos. taciau jei reikia pagerinti atsistatyma tia bcaa super dalykas..  bet nemanau kad pradedantiesiems bcaa turetu buti pirmose vietose, vistiek manau dauguma nieko nepajaus vartos ar ne (neskaitant psichologijos), o tarkim pasiemus paprasciausia creatino monohydrata tikrai pradedantysis pajaus poveiki ir jis net pasimatys smile

Yra tiesos SS zhodziuose. Taip stuburiniui kuris grifa be blynu kilnoja tikrai Creatino Monohydratas bus naudingesnis nei BCAA.
Jei jautiesi po treniruotes pavarges, kita diena skauda raumenis - tai zhenklas jog reikia BCAA.
Taip ir savo porcija galima susireguliuoti.Tiesiog stebeti reikia.
Pamenu mano pirmieji papildai buvo : Proteinas, monohydratas na ir tada glutaminas visur eidavo vietoj atsistatymo.
Dabar be BCAA as jau nesportuoju,na bet ir laikai kiti, visgi jau ir blyna viena kita uzhsideda ant grifo :-)

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#22 2009-11-27 00:18

Re: Racionalus derinys masei

lexusrx rašė:

SenasSportas rašė:

su bcaa mano manymu yra taip ir nedavertinas ir pervertinas. tiesiog as manau taip, kad jeigu tu nejauti, kad tau reikia bcaa ar eaa, tai vadinasi ir nereikia smile ta prasme jeigu atsistatymas yra nromalus/geras su esamais ar nesamais papildais ir mityba, tai nematau reikalo ryti bcaa, nlb ka daugiau jis duos pastebimo ar bent jau tokio kad butu verta kainos. taciau jei reikia pagerinti atsistatyma tia bcaa super dalykas..  bet nemanau kad pradedantiesiems bcaa turetu buti pirmose vietose, vistiek manau dauguma nieko nepajaus vartos ar ne (neskaitant psichologijos), o tarkim pasiemus paprasciausia creatino monohydrata tikrai pradedantysis pajaus poveiki ir jis net pasimatys smile

Yra tiesos SS zhodziuose. Taip stuburiniui kuris grifa be blynu kilnoja tikrai Creatino Monohydratas bus naudingesnis nei BCAA.
Jei jautiesi po treniruotes pavarges, kita diena skauda raumenis - tai zhenklas jog reikia BCAA.
Taip ir savo porcija galima susireguliuoti.Tiesiog stebeti reikia.
Pamenu mano pirmieji papildai buvo : Proteinas, monohydratas na ir tada glutaminas visur eidavo vietoj atsistatymo.
Dabar be BCAA as jau nesportuoju,na bet ir laikai kiti, visgi jau ir blyna viena kita uzhsideda ant grifo :-)

daug cia tos teisybes yra,pasidalinsiu asmenine nuomone,man bcaa atsistatyma pagerino stipriai,kai prisimenu koks atsistatymas buvo kai nekaldavau bcaa tai kaip diena ir naktis smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#23 2009-11-27 11:37

Re: Racionalus derinys masei

BCAA yra geras papildas, kaip ir dar begalė kitų. Dėliojant pagal prioritetus, jis tikrai būtų viršutinėj sąrašo dalį. Bet aš prioritetus dėliojuosi atsižvelgdamas į finansinę pusę ir mano pozicija tokia, kad protingai susistačius režimą su atsistatymu problemų nekils ir bus sutaupyta pinigėlių, už kuriuos galima įsigyti kitą gerą papildą, kuris duos naudos kitiems rezultatams o ne atsistatymui konkrečiai... Jei Lt taupyt nereiktų, tai prioritetai žinoma jau kitokie būtų, bet tada ir papildų sąrašą būtų galima smarkiai išplėsti. Išpizdėt galima iki begalybės. Tačiau dauguma mūsų tik mėgėjai-sportininkai, rtaigi ar būtina ivestuoti papildams dideles sumas? O gal geriau tuos Lt panaudoti tam, kad savo gyvenimą padaryti pilnavertiškesnį ir kitose srityse?
Aš atsistatymo problemų bandau išvengti racionaliai planuodamas krūvius ir bendrą režimą. Kelių tikslui pasiekti gali būti nevienas, ir visi jie gali būti teisingi. Tik vienas būdas gali būti brangesnis už kitą, ir nebūtinai brangesnis duos geresnį rezultatą nei pigesnis. Tokia mano nuomonė...
Tarkim BCAA 1KG - 155LT, užtektų maždaug 3 mėn. Kaip ir neblogai. Tačiau, jei su atsistatymu nekyla problemų, tai  jo neimant per mėnesį sutaupome 50Lt, kas tolygu 1,3kg WPC80, kurio vistiek reikėtų bent po treniruotės pajungti po 40gr, kas sudaro ~30 porcijų. Treniruojantis 3 kartus savaitėje, galima išsivartyti bent 10 savaičių (~2,5mėn). Čia ir gaunasi protinga ekonomija...

Dar keletas mano pasamprotavimų dėl BCAA:
BCAA rūgštys yra iš nepakeičiamųjų sąrašo, jų nėra augaliniame baltyme, nes augalinis baltymas neturi viso būtino amino rūgščių spektro (užtat augalinis baltymas šiame sporte ir yra nelabai vertinamas). Ir mano nuomone, papildomas BCAA vartojimas padeda iš dalies organizmui panaudoti savo junginiams amino rūgštis suskaidytas iš augalinio baltymo, taigi ir suvartojami augaliniai baltymai dalinai pasidaro naudingi.

http://www.vsv.lt/mokymas/Aplinka_ir_sveikata/692.html
http://www.dymatize.lt/article_info.php?articles_id=11

Neprisijungęs

 
jetsu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#24 2009-11-27 21:44

Re: Racionalus derinys masei

Siandien pasiemiau Opti-men vitaminu, Proteino WPC 80 2kg ir Nirtobolan 1/kg. Manau suderinus mityba ir su gera treniruociu programa bus galima kazka uzsiauginti. Aisku lieku prie ankstesnio varianto kuri yra virsuje, kuri meginsiu pajungti kito menesio gale;}

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#25 2009-11-27 23:06

Re: Racionalus derinys masei

Taip, galima pagerinti kitas sritis, taciau cia jau kiekvienam savo smile.  Pvz.manes kitos sritys beveik nedomina. Pradejes sportuoti nustojau tusintis, paskutini karta girtas buwau pries daugiau nei 2metus, nebevaikstau i kavines,biliardines,filmus,meciau rukyti ir tt. Kiekviena diena valgau ta pati maista... Mane domina tik sportas. Tai mano prioritetai- maistas, papildai, o kas jau lieka tai skiriu drabuziams ir knygoms smile. Mano nuomone, jei kazko tikrai nori tai tam ir turi atsideti ir pirmenybe teikti tiem dalykam,kurie tau pades pasiekti tiksla! Nenuejau i biliarda- stai ir papildoma porcija proteino kasdien... Nenuejai pora kartu i kavine stai tau ir bcaa visam menesiui?..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net