Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

DivX*
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#1 2006-05-05 18:04

Ginekomastija

Hi all noriu paklaust kas yra GINEKOMASTIJA?Ar tai kai krutine moteriska pasidaro nesu tikras tai noriu suzinot?Ir dar nuo ko atsiranda ? Pozymiai...

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#2 2006-05-05 18:41

Re: Ginekomastija

Šita tema yra aktuali steroidų vartojime, todėl kai kuriais atvejais ir yra rekomenduojama vartoti taip pat ir antiestrogenus, tais atvejais jei gali būti panašūs pašaliniai poveikiai kurie pasireiškia ginekomastija.
Tai vyrų organizme pieninių (arba krūtines) liaukų padidėjimas. Iš lotynų "gynes" - moteris, "mastos" - krūtinė. Daugumoje šie susirgimai susiję su testosterono/estrogeno balanso sutrikimu, tam tikra dalis turi bendro su vaistų vartojimų (pvz steroidų). Priežastys yra tokios: moteriškų lytinių hormonų didesnis kiekis organizme. Vyriškų hormonų (testosterono) mažėjimas.

Neprisijungęs

 
DivX*
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#3 2006-05-05 21:20

Re: Ginekomastija

Thanks uz informacija siap esu si zodi girdejes bet norejau suzinot daugiau!!!

Neprisijungęs

 
Naturaliai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#4 2007-05-23 15:38

Re: Ginekomastija

Sveiki,  mane sudomino.. tarkim  sergi ginekomastija ane?
Ir pradedi varyt winstrol kursa....  kokios pasekmes?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#5 2007-05-26 10:37

Re: Ginekomastija

Naturaliai rašė:

Sveiki,  mane sudomino.. tarkim  sergi ginekomastija ane?
Ir pradedi varyt winstrol kursa....  kokios pasekmes?

O tu ka sergi? Geriau neturedamas varyk ir antiestrogenus naudok. Nereiks bijoti, kad teks liemenele pirkti lol

Paskutinį kartą taisė TNT (2007-05-26 10:38)

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#6 2007-05-26 13:17

Re: Ginekomastija

gerk tamoksifena bent jau po 2 i diena.

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#7 2007-05-26 21:49

Re: Ginekomastija

o tai jei toliau normaliai sportuosi ta motersika krutine nedings?  taigi visiems zinoma , kad moterys kulturistes neturi moteriskos krutines , nes kai moteris sportuoja nesigamina pieno liaukos joms big_smile

Neprisijungęs

 
Naturaliai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#8 2007-05-28 13:37

Re: Ginekomastija

mmmm o tas tamoksifenas ar antiestrogenai?
iskur ju paraut?smile

Paskutinį kartą taisė Naturaliai (2007-05-28 13:37)

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#9 2007-05-28 23:20

Re: Ginekomastija

Naturaliai rašė:

mmmm o tas tamoksifenas ar antiestrogenai?
iskur ju paraut?smile

Vaistinej arba pas steru dilerius.

Neprisijungęs

 
Naturaliai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#10 2007-06-24 10:33

Re: Ginekomastija

Vaistinei su receptu jis sad
steru dileriai neturi bent pasmus..
gal kas is cia parduoda antiestrogenu?

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#11 2007-06-27 13:56

Re: Ginekomastija

apsiraminkit jus truputi gal..cia dar kurso nepradejo, jau apie antiestrogenus galvoja..vaikai, kai po 50mg i diena metano lesit plius sustos i savaite po 1000mg susivarysit, tada galvokit apie tokius dalykus..aisku, kiekvieno organizmas skirtingas..gal kazkurriam ir po 4tab metano uzteks..tik esme ta, kad ne vienam is pazistamu nebuvo tokios bedos, nors nolvadexa varo gal tik kelis is ju..ir tai tik achujienu kursu metu..
gaut vaistinej be recepto beveik neimanoma..nebent pasiulysi vaistininkei litu uz tai ir pirksi dideli kieki, arba reikia, kad vaistininkas butu pazistamas..siaip taskuose dazniausia turi buti, jei yra steru..
dar truputis pataisymu..ginekomastija - kai organizmas nebeapdoroja padidejusio kiekio tetsosterono ir vercia ji i  estrogena (viena is 2 moterisku lytiniu hormonu)..to pasekoje pradeda rysketi antriniai lytiniai moteriski pozymiai..

Neprisijungęs

 
Naturaliai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#12 2007-06-29 21:34

Re: Ginekomastija

dar kurso nepradeja? as jau lyg ir uzbaiges!!!
ir ginekomastijos pozymiai vis ryskeja..
buvau poliklinikoi gavau siuntimo i onkologija.. poto pas chirurgus ir liaukinius visokius daktarus....
vienas chirurgas norejau pjaut!!!  maniau blogiausiu atveju bus gerai...
Bet sako pirma nueik pas (nepamenu kaip vadinas daktaras) kur liaukas ten tyra ir t.t pripudrino man jis smegenis kad cia brendimas....
sakau vaistu tamoksifeno ar dar ko... sako baik juokus BRENDIMAS praeis... buna tokiu kur ir nepraeina aisku.... sako tai kai turesi 22 ir panasiai ir jai labai trukdys tau galesi operacija pasidaryt plastine (5000-7000lt) xD neblogai ane? beje man 17 metu ... jau neuzkalnu ... keli men kaip bus 18.

Del tu vaistu prisnekejo kad lietuvoi tokiu vaistu nera,.... negalima.... lietuvoi tikria nera viastu antiestrogenu.,.. ju paskirtis kita sako....
Toliau sako nebent israsyt testosterono tableciu kad padaugetu organizme jo ... typo pades... poto vos nepasiunciau daktaro labai toli... po tokiu nesamoniu....

Susinervaves grizau namo.... primetat sako neturetum kriept i tai demesio .. mat kakutis praeis...

Nekreipt demesio.. as net prie ezero neinu dbr.... geda !!!! ka panos pagalvos.. buvo grazus kunas o dabar? .... speneliai isbrinke.... sakes zodziu....

Vaistinei antiestrogenu negavau....  nezinau ka daryt ;(

Patarkit chebra....

Sorry uz klaidas... labai skubejau.....


Is anksto didelis ACIU!!!

Neprisijungęs

 
deadly*
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-28
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#13 2007-06-30 00:38

Re: Ginekomastija

Naturaliai rašė:

dar kurso nepradeja? as jau lyg ir uzbaiges!!!
ir ginekomastijos pozymiai vis ryskeja..
buvau poliklinikoi gavau siuntimo i onkologija.. poto pas chirurgus ir liaukinius visokius daktarus....
vienas chirurgas norejau pjaut!!!  maniau blogiausiu atveju bus gerai...
Bet sako pirma nueik pas (nepamenu kaip vadinas daktaras) kur liaukas ten tyra ir t.t pripudrino man jis smegenis kad cia brendimas....
sakau vaistu tamoksifeno ar dar ko... sako baik juokus BRENDIMAS praeis... buna tokiu kur ir nepraeina aisku.... sako tai kai turesi 22 ir panasiai ir jai labai trukdys tau galesi operacija pasidaryt plastine (5000-7000lt) xD neblogai ane? beje man 17 metu ... jau neuzkalnu ... keli men kaip bus 18.

Del tu vaistu prisnekejo kad lietuvoi tokiu vaistu nera,.... negalima.... lietuvoi tikria nera viastu antiestrogenu.,.. ju paskirtis kita sako....
Toliau sako nebent israsyt testosterono tableciu kad padaugetu organizme jo ... typo pades... poto vos nepasiunciau daktaro labai toli... po tokiu nesamoniu....

Susinervaves grizau namo.... primetat sako neturetum kriept i tai demesio .. mat kakutis praeis...

Nekreipt demesio.. as net prie ezero neinu dbr.... geda !!!! ka panos pagalvos.. buvo grazus kunas o dabar? .... speneliai isbrinke.... sakes zodziu....

Vaistinei antiestrogenu negavau....  nezinau ka daryt ;(

Patarkit chebra....

Sorry uz klaidas... labai skubejau.....


Is anksto didelis ACIU!!!

kelintas cia tavo kursas?

Neprisijungęs

 
Naturaliai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#14 2007-07-01 00:49

Re: Ginekomastija

pirma baigiau... norejau viniko dbr imt ... bet jau jokio noro nera susidet su chemija....

Reikia antiestrogenu gaut...

Neprisijungęs

 
Tractor
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-09-23
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 1

#15 2007-07-01 14:44

Re: Ginekomastija

nenormalus rašė:

apsiraminkit jus truputi gal..cia dar kurso nepradejo, jau apie antiestrogenus galvoja..vaikai, kai po 50mg i diena metano lesit plius sustos i savaite po 1000mg susivarysit, tada galvokit apie tokius dalykus..aisku, kiekvieno organizmas skirtingas..gal kazkurriam ir po 4tab metano uzteks..tik esme ta, kad ne vienam is pazistamu nebuvo tokios bedos, nors nolvadexa varo gal tik kelis is ju..ir tai tik achujienu kursu metu..
gaut vaistinej be recepto beveik neimanoma..nebent pasiulysi vaistininkei litu uz tai ir pirksi dideli kieki, arba reikia, kad vaistininkas butu pazistamas..siaip taskuose dazniausia turi buti, jei yra steru..
dar truputis pataisymu..ginekomastija - kai organizmas nebeapdoroja padidejusio kiekio tetsosterono ir vercia ji i  estrogena (viena is 2 moterisku lytiniu hormonu)..to pasekoje pradeda rysketi antriniai lytiniai moteriski pozymiai..

jokio recepto nereikia, jei tik vastine turi tai ir parduoda. maximos (farmos vaistines atrodo vadinas) visada turi.

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#16 2007-07-01 17:25

Re: Ginekomastija

Naturaliai rašė:

dar kurso nepradeja? as jau lyg ir uzbaiges!!!
ir ginekomastijos pozymiai vis ryskeja..

Va kaip nepasiseke smile Pirmas kursas ir se tau ginekomastija. Amerikoj operacija 2-3tukst. doleriu, bet kai pagalvoji neaisku uz ka... Paima prapjauna prie spenelio oda, istraukia susikaupusius nezinau ka ten tokius smile spalva kaip lasiniu, uzsiuna ir viskas. Ir uz ka tie dideli pinigai smile

Paskutinį kartą taisė bakaz (2007-07-01 17:26)

Neprisijungęs

 
Naturaliai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#17 2007-07-03 01:52

Re: Ginekomastija

jo... bet vat neaisku ar po operacijos viskas jau nebeatsiras  po 2-3 metu vel jinai? neissio neiisto?

Svarbiausia man gaut antiestrogenu dabar kurnors...

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#18 2007-07-03 16:12

Re: Ginekomastija

Nei is sio nei is to tikrai neturetu atsirast. Gi ji vystosi kai vyriski hormonai pradeda virst i moteriskus. Naudosi steroidus tai tikrai yra galimybe, kad ir vel gali atsirast smile Kas del antiestrogenu tai nueik i vaistine ir prasyk turetu parduot, o jei ne megink knist prota, kad tau cia blogai ir pns... nu nezinau smile

Neprisijungęs

 
dunno
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-29
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#19 2007-08-29 21:59

Re: Ginekomastija

deadly* rašė:

Naturaliai rašė:

dar kurso nepradeja? as jau lyg ir uzbaiges!!!
ir ginekomastijos pozymiai vis ryskeja..
buvau poliklinikoi gavau siuntimo i onkologija.. poto pas chirurgus ir liaukinius visokius daktarus....
vienas chirurgas norejau pjaut!!!  maniau blogiausiu atveju bus gerai...
Bet sako pirma nueik pas (nepamenu kaip vadinas daktaras) kur liaukas ten tyra ir t.t pripudrino man jis smegenis kad cia brendimas....
sakau vaistu tamoksifeno ar dar ko... sako baik juokus BRENDIMAS praeis... buna tokiu kur ir nepraeina aisku.... sako tai kai turesi 22 ir panasiai ir jai labai trukdys tau galesi operacija pasidaryt plastine (5000-7000lt) xD neblogai ane? beje man 17 metu ... jau neuzkalnu ... keli men kaip bus 18.

Del tu vaistu prisnekejo kad lietuvoi tokiu vaistu nera,.... negalima.... lietuvoi tikria nera viastu antiestrogenu.,.. ju paskirtis kita sako....
Toliau sako nebent israsyt testosterono tableciu kad padaugetu organizme jo ... typo pades... poto vos nepasiunciau daktaro labai toli... po tokiu nesamoniu....

Susinervaves grizau namo.... primetat sako neturetum kriept i tai demesio .. mat kakutis praeis...

Nekreipt demesio.. as net prie ezero neinu dbr.... geda !!!! ka panos pagalvos.. buvo grazus kunas o dabar? .... speneliai isbrinke.... sakes zodziu....

Vaistinei antiestrogenu negavau....  nezinau ka daryt ;(

Patarkit chebra....

Sorry uz klaidas... labai skubejau.....


Is anksto didelis ACIU!!!

kelintas cia tavo kursas?

suprantu puikiai tawe, man ta pati problema , net prie ezero nueit negalejau, tiesiog geda , atrodo, kunas normalus , o krutine kokia?!? speneliai issipute kazkokie , na nebent kai susala, tada sustangreja... o siaip pas daktaraus eiti kazkaip nedrasu man.. nzn nenoriu... anksciau nesupratau kas cia man darosi , tad pradejau ieskot informacijos intike, radau kaika, supratau kas cia per liga, skaiciau, kad tai brendimo laikotarpiu tik ir turi praeiti , bet man 17metu jau beweik ir kazkaip darosi baisu, kad gali nepraeiti, tad nelb zn ka daryt..smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#20 2007-08-30 09:48

Re: Ginekomastija

dunno rašė:

deadly* rašė:

Naturaliai rašė:

dar kurso nepradeja? as jau lyg ir uzbaiges!!!
ir ginekomastijos pozymiai vis ryskeja..
buvau poliklinikoi gavau siuntimo i onkologija.. poto pas chirurgus ir liaukinius visokius daktarus....
vienas chirurgas norejau pjaut!!!  maniau blogiausiu atveju bus gerai...
Bet sako pirma nueik pas (nepamenu kaip vadinas daktaras) kur liaukas ten tyra ir t.t pripudrino man jis smegenis kad cia brendimas....
sakau vaistu tamoksifeno ar dar ko... sako baik juokus BRENDIMAS praeis... buna tokiu kur ir nepraeina aisku.... sako tai kai turesi 22 ir panasiai ir jai labai trukdys tau galesi operacija pasidaryt plastine (5000-7000lt) xD neblogai ane? beje man 17 metu ... jau neuzkalnu ... keli men kaip bus 18.

Del tu vaistu prisnekejo kad lietuvoi tokiu vaistu nera,.... negalima.... lietuvoi tikria nera viastu antiestrogenu.,.. ju paskirtis kita sako....
Toliau sako nebent israsyt testosterono tableciu kad padaugetu organizme jo ... typo pades... poto vos nepasiunciau daktaro labai toli... po tokiu nesamoniu....

Susinervaves grizau namo.... primetat sako neturetum kriept i tai demesio .. mat kakutis praeis...

Nekreipt demesio.. as net prie ezero neinu dbr.... geda !!!! ka panos pagalvos.. buvo grazus kunas o dabar? .... speneliai isbrinke.... sakes zodziu....

Vaistinei antiestrogenu negavau....  nezinau ka daryt ;(

Patarkit chebra....

Sorry uz klaidas... labai skubejau.....


Is anksto didelis ACIU!!!

kelintas cia tavo kursas?

suprantu puikiai tawe, man ta pati problema , net prie ezero nueit negalejau, tiesiog geda , atrodo, kunas normalus , o krutine kokia?!? speneliai issipute kazkokie , na nebent kai susala, tada sustangreja... o siaip pas daktaraus eiti kazkaip nedrasu man.. nzn nenoriu... anksciau nesupratau kas cia man darosi , tad pradejau ieskot informacijos intike, radau kaika, supratau kas cia per liga, skaiciau, kad tai brendimo laikotarpiu tik ir turi praeiti , bet man 17metu jau beweik ir kazkaip darosi baisu, kad gali nepraeiti, tad nelb zn ka daryt..smile

utiutiu isproteje Jus..susirgot, o pas daktarus eiti geda..utiutiu..
patys neissigydysit niekaip..tik daktarai jums patars hmm

Neprisijungęs

 
neo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-09-21
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 0

#21 2007-08-31 18:20

Re: Ginekomastija

nebijokit nusipirkit kad ir po kurso tamoxifeno pagert susitrauks tie papai jusu man susitrauke o buvo nejuokais po anapolono issoke:)))

Neprisijungęs

 
dunno
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-29
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#22 2007-09-13 16:47

Re: Ginekomastija

tamoxifenas receptinis kiek girdejau , ar ne?

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#23 2007-09-13 17:34

Re: Ginekomastija

dunno rašė:

tamoxifenas receptinis kiek girdejau , ar ne?

parduoda be recepto.

Neprisijungęs

 
dunno
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-29
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#24 2007-09-13 19:23

Re: Ginekomastija

nu nzn nzn gal reiktu pamegint nusipirkti smile o kaip del salutinio poweikio, gal kas zinot ar jis yra?

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#25 2007-09-13 19:54

Re: Ginekomastija

dunno rašė:

nu nzn nzn gal reiktu pamegint nusipirkti smile o kaip del salutinio poweikio, gal kas zinot ar jis yra?

kalbi kaip mazas vaikas-visi vaistai turi salutini poveiki,bet kai skauda gerkle geri vaistus nuo gerkles ir nesuki galvos apie skrandi ar apie kepenis,ar ne?geri vaistus nes reikia o ne siaip del idomumo ar ne?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net