Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

idaho
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-08
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#26 2011-04-02 20:15

Re: Sveiki bicai :D

MK rašė:

takeitdown rašė:

giant rašė:

as galvojau, kad man ant 190 ugio 80kg yra mazai, bet aciu uz paguoda tokia big_smile sekmes

80 ant 190 yra good big_smile

95-100 ant 190 yra good.

jau ir tiek atrodys mazai prie 190 kai pasieks;)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#27 2011-04-02 20:41

Re: Sveiki bicai :D

mazaididelis rašė:

Marshalas rašė:

nesk mesa y farmakologijos skilty. Is tokios kritines situacijos reike kuo greiciau ieskot isigelbejimo, nes viena ryta pamesi koja beeidamas, jauciu ant skuru ten ciut lasikosi..

Tu cia rimtai Marshalas, ar prikolini? VALGYT REIK PRADET, tinkamos programos ir salej nosies nekrapstyt, 16m.- hormonai ant bangos, kaip ant mieliu augtu.

juk vartot niekas neliepe, o papildoma informacija ateicei tikrai nepakenks ;D Beabejo mityba pimoi vietoi, ce ir vaikui turetu but savaime suprantamas faktas.

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#28 2011-04-02 23:06

Re: Sveiki bicai :D

MK rašė:

Bardo rašė:

AndrewM rašė:

Jau jus kai pasakysit, tai geriau nesigilinsiu, nes offtopic diskusija bus.
Kam pradedanciajam APLAMAI tie papildai? Kai salej visa treniruote pradedanciuju buna "apsilimas", izoliaciniais pratimais pazaidzia ir iseina namo. Gi "n" naujoku matau salej, net baisu ziuret. Sekanti tema, mityba. Nei vienas naujokas ISKART nepasidaro geros mitybos. Cia reikia bent menesi-du kol priprasti, istengti jos laikytis, ir tik tada pildytis proteinu, ar geineriu, priklauso nuo spragu. O apie kreatina ten baikit nu, kai bent zinos kur yra tricepsas, tada bus kalba apie kreatinus ir t.t.. -25kg nuo ugio, o jus patarinejat kaip jau pasportavusiam zmogui...
/I'm out, peace alaus

Ar taip ar taip kažką pasiims, visi jie nori kokį papildą naudot. Tai bent teisinga linkme, paskui prisiperka visokiu gainfast aminkiu paprastu ir rezultatu ner

As kai pradejau lankyt tai sakiau kad man papildu nereik ir kolkas dar neprireike wink

nu tu kietas..yikes

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#29 2011-04-03 14:50

Re: Sveiki bicai :D

Marshalas rašė:

koke mityba, greitai mars y farmakologijos skilty mad

Tu gal cia geriau isvis nepatarinek, naujokui:dumbom:.Nori statyti nama be pamatu??? Zinok ir be steru galima sportuoti  peace

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#30 2011-04-03 15:11

Re: Sveiki bicai :D

Sarunas84 rašė:

Marshalas rašė:

koke mityba, greitai mars y farmakologijos skilty mad

Tu gal cia geriau isvis nepatarinek, naujokui:dumbom:.Nori statyti nama be pamatu??? Zinok ir be steru galima sportuoti  peace

taigi jis marshalas, ka nezinai marshalo? big_smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#31 2011-04-03 18:01

Re: Sveiki bicai :D

Sarunas84 rašė:

Marshalas rašė:

koke mityba, greitai mars y farmakologijos skilty mad

Tu gal cia geriau isvis nepatarinek, naujokui:dumbom:.Nori statyti nama be pamatu??? Zinok ir be steru galima sportuoti  peace

tu maziau ce diriguok mocartai. nori nusikirpt nagus nenusioves batu??? zinok ir be dantu gyvent galima, jei noresi pabandyt duok zine. pease

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#32 2011-04-03 23:41

Re: Sveiki bicai :D

Marshalas rašė:

Sarunas84 rašė:

Marshalas rašė:

koke mityba, greitai mars y farmakologijos skilty mad

Tu gal cia geriau isvis nepatarinek, naujokui:dumbom:.Nori statyti nama be pamatu??? Zinok ir be steru galima sportuoti  peace

tu maziau ce diriguok mocartai. nori nusikirpt nagus nenusioves batu??? zinok ir be dantu gyvent galima, jei noresi pabandyt duok zine. pease

Ne nu forumo juokdarys gasdinti prades, tu cia man dantis ismusti nori? nusiramink kvepuok, ramiai ar sterai veikia? jei be steru pats sportuoti nemoki nestumk to sudo kitiems ! esi mergaite todel nesugebi naturaliai testo susikelti, uzkask varskes truputi ereli. matai man etiketas silpnesniu neleidzia musti smileo tu priess iulydamas i dantis,is pradziu pasidomek kam siulai:) kad pats netycia neprigultum pailseti:)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#33 2011-04-04 00:03

Re: Sveiki bicai :D

Sarunas84 rašė:

Marshalas rašė:

Sarunas84 rašė:


Tu gal cia geriau isvis nepatarinek, naujokui:dumbom:.Nori statyti nama be pamatu??? Zinok ir be steru galima sportuoti  peace

tu maziau ce diriguok mocartai. nori nusikirpt nagus nenusioves batu??? zinok ir be dantu gyvent galima, jei noresi pabandyt duok zine. pease

Ne nu forumo juokdarys gasdinti prades, tu cia man dantis ismusti nori? nusiramink kvepuok, ramiai ar sterai veikia? jei be steru pats sportuoti nemoki nestumk to sudo kitiems ! esi mergaite todel nesugebi naturaliai testo susikelti, uzkask varskes truputi ereli. matai man etiketas silpnesniu neleidzia musti smileo tu priess iulydamas i dantis,is pradziu pasidomek kam siulai:) kad pats netycia neprigultum pailseti:)

prasideda, dar vieno gejaus antpuolis yikes lol Nenoriu as tau tu dantu ismust zuikuti, mieliau su replem islupciau kad y utiutiu ykast negaletum ;D

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#34 2011-04-04 00:06

Re: Sveiki bicai :D

kuo man ten pasidomet reiketu, kiek apzioji, ar kiek y burna telpa?

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#35 2011-04-04 00:07

Re: Sveiki bicai :D

Marshalas rašė:

Sarunas84 rašė:

Marshalas rašė:


tu maziau ce diriguok mocartai. nori nusikirpt nagus nenusioves batu??? zinok ir be dantu gyvent galima, jei noresi pabandyt duok zine. pease

Ne nu forumo juokdarys gasdinti prades, tu cia man dantis ismusti nori? nusiramink kvepuok, ramiai ar sterai veikia? jei be steru pats sportuoti nemoki nestumk to sudo kitiems ! esi mergaite todel nesugebi naturaliai testo susikelti, uzkask varskes truputi ereli. matai man etiketas silpnesniu neleidzia musti smileo tu priess iulydamas i dantis,is pradziu pasidomek kam siulai:) kad pats netycia neprigultum pailseti:)

prasideda, dar vieno gejaus antpuolis yikes lol Nenoriu as tau tu dantu ismust zuikuti, mieliau su replem islupciau kad y utiutiu ykast negaletum ;D

Tai db jau i kelnytes prisisiavai? Biski kas nagliau atraso ir susileidi? o tu pastebejau apie ta utitiu labai gerai ismanai, cia vienoj temoj i mens factory rekomendavai turbut ten pats daznai lankaisi smile eik i tualeta pazaisk su savim, ne patarimus davinejes, nesamoningus. Jei tu butum normalus bachuras tu tokiu nesamoniu nerasinetum, arba esi visiskas malalietka.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#36 2011-04-04 00:22

Re: Sveiki bicai :D

Sarunas84 rašė:

Marshalas rašė:

Sarunas84 rašė:


Ne nu forumo juokdarys gasdinti prades, tu cia man dantis ismusti nori? nusiramink kvepuok, ramiai ar sterai veikia? jei be steru pats sportuoti nemoki nestumk to sudo kitiems ! esi mergaite todel nesugebi naturaliai testo susikelti, uzkask varskes truputi ereli. matai man etiketas silpnesniu neleidzia musti smileo tu priess iulydamas i dantis,is pradziu pasidomek kam siulai:) kad pats netycia neprigultum pailseti:)

prasideda, dar vieno gejaus antpuolis yikes lol Nenoriu as tau tu dantu ismust zuikuti, mieliau su replem islupciau kad y utiutiu ykast negaletum ;D

Tai db jau i kelnytes prisisiavai? Biski kas nagliau atraso ir susileidi? o tu pastebejau apie ta utitiu labai gerai ismanai, cia vienoj temoj i mens factory rekomendavai turbut ten pats daznai lankaisi smile eik i tualeta pazaisk su savim, ne patarimus davinejes, nesamoningus. Jei tu butum normalus bachuras tu tokiu nesamoniu nerasinetum, arba esi visiskas malalietka.

tu ce save naglu laikai? lol per gerai apie save galvoji gaidose! wink Apie ka as ce gerai ismanau? nelinksta pirstai parasyt? turbut maziukas gaudavai y skura su rykste uz keksmazodzius dar iki db tos zaizdos neuzgija ane? big_smile Jei turejai omeny kad gerai apie savo pimpala ismanau tai beabejo tu neklysti, ir kiekvienas kas jy turi viska apie jy ismano, tik tau vienam tas nuostaba kele, nes boba esi, o jei net ir turi ta birka tai turbut toke susitraukus kad labiau y pute panasi big_smile Nusileisk ant zemes vaikas, mane bent y ta kluba yleistu o tave? taves ne y mokamus tuoletus neyleidze, bijo kad keramika nesusproginetu kai joje tavo snukis atsispindes big_smile Labai mandas jautiesi, turbut vaikstai gatvem y dangu ziuredamas, patinka man tokios lengvos aukos, kurios apart savo ''coto ja'' daugiau nieko nemato. Gal dar nesi uzsiroves ant rimto bet patikek uzsirausi jei snapo nenuleisi wink

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#37 2011-04-04 00:31

Re: Sveiki bicai :D

Tu pastebejau tik sneketi moki, save rimtu laikai? nepasakyciau vien tavo zinutes paskaicius, ir komentarus esi forumo klounas ir tiek:) tokie kaip tu pilni arogancijos greitai isizeidzia, nes laiko save labai achujienais, nusileisk tu ant zemes, nemoki kritikos priimt neik i forumus, o del rimtumo dar karta kartoju silpnesniu uz save nemusu. puse valandos galvojei ka rasyti ir vis tas pats per ta pati, tu atmesk ta zonos bazara niekam cia ne idomu. Jei tau niekas nepasko, gal kazkam reikia pareiksti nuomone, kad suda mali? ar ir toliau tersi zmogaus tema?

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#38 2011-04-04 00:56

Re: Sveiki bicai :D

Sarunas84 rašė:

Tu pastebejau tik sneketi moki, save rimtu laikai? nepasakyciau vien tavo zinutes paskaicius, ir komentarus esi forumo klounas ir tiek:) tokie kaip tu pilni arogancijos greitai isizeidzia, nes laiko save labai achujienais, nusileisk tu ant zemes, nemoki kritikos priimt neik i forumus, o del rimtumo dar karta kartoju silpnesniu uz save nemusu. puse valandos galvojei ka rasyti ir vis tas pats per ta pati, tu atmesk ta zonos bazara niekam cia ne idomu. Jei tau niekas nepasko, gal kazkam reikia pareiksti nuomone, kad suda mali? ar ir toliau tersi zmogaus tema?

Tik nepradek kaip papuga megdziot. Galvoji tu man toks ydomus kad sedesiu ce toi temoi ir lauksiu ka tu man atrasysi, utiutiu as ant taves utiutiu, man tokiem kaip tu nereike galvot ka rasyt, as su siukslem nesiskaitau. Kritika visada priimu atkises krutine, ir net jei esi fiziskai stipresnis uz mane koks tu ten bebutum neisgasdinsi, suplesyciau tave y skutelius stipruoli, nespetum net ykvept. Ir patikek nesu arogantiskas, niekada nebuvau turtingas, mano stiprybe vidui. O tu ismok adekvacei kritikuot o ne ant ragu rautis loxe. As ce suda malu, pats apsisikes myzaluose tupi ir dar bandai ismekent kazka.. Net jei ir esu pazeidzemas tai tik ne tavo galioja tai pasiekt, paleisciau zarnas ir nuspirciau y nemuna kaip kurveska paskutine.

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2011-04-04 00:57)

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#39 2011-04-04 01:12

Re: Sveiki bicai :D

Marshalas rašė:

Sarunas84 rašė:

Tu pastebejau tik sneketi moki, save rimtu laikai? nepasakyciau vien tavo zinutes paskaicius, ir komentarus esi forumo klounas ir tiek:) tokie kaip tu pilni arogancijos greitai isizeidzia, nes laiko save labai achujienais, nusileisk tu ant zemes, nemoki kritikos priimt neik i forumus, o del rimtumo dar karta kartoju silpnesniu uz save nemusu. puse valandos galvojei ka rasyti ir vis tas pats per ta pati, tu atmesk ta zonos bazara niekam cia ne idomu. Jei tau niekas nepasko, gal kazkam reikia pareiksti nuomone, kad suda mali? ar ir toliau tersi zmogaus tema?

Tik nepradek kaip papuga megdziot. Galvoji tu man toks ydomus kad sedesiu ce toi temoi ir lauksiu ka tu man atrasysi, utiutiu as ant taves utiutiu, man tokiem kaip tu nereike galvot ka rasyt, as su siukslem nesiskaitau. Kritika visada priimu atkises krutine, ir net jei esi fiziskai stipresnis uz mane koks tu ten bebutum neisgasdinsi, suplesyciau tave y skutelius stipruoli, nespetum net ykvept. Ir patikek nesu arogantiskas, niekada nebuvau turtingas, mano stiprybe vidui. O tu ismok adekvacei kritikuot o ne ant ragu rautis loxe. As ce suda malu, pats apsisikes myzaluose tupi ir dar bandai ismekent kazka.. Net jei ir esu pazeidzemas tai tik ne tavo galioja tai pasiekt, paleisciau zarnas ir nuspirciau y nemuna kaip kurveska paskutine.

Ne zmogau tau stopudovai su psichika negerai smile tu man tas zarnas paleistum , nebent sapnuose, sukruteti nespetum , kai nokdaune guletum( daviau susiprasti?) jau ne viena desimtis tokiu sustriaku kaip tu sokinejo, db protezus susideje vaiksto, utiutiu duok dieve tau stiprybes jei man i rankas papulsi:) vsio malonu buvo su tavim susipazinti, cia ta klaviatura gali per nakti dauzyti tik kazin ar is to naudos bus? Bet reziume jei zmoniskai parasyti: man utiutiu ka tu atsakysi, bet pagalvok ka rasai, jei tu daug metu sportuoji taip pats turi suprasti kokia esmine klaida darai, kai patarineji katik i sale atejuiam pisti farmos, o mastanciam kitaip siulai i dantis, butum normaliai atrases, viskas butu buve kitaip. Idomus tu zmogus. peace Sorry temos autoriui, uz temos uzfludinima.

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#40 2011-04-04 12:49

Re: Sveiki bicai :D

isverstaskuri, laiku udaryt snuky susiprotejai. melsk geriau to savo dievo kad rankos ant peciu liktu kai y jas papulsiu, pats laikas butu jau ir tau protezus pasimatuot. Daxera klausimu uzdavineji bezdzioniuk, ysijautes ziuriu y tardytojo role utiutiu, skilandziu prasmirdes, baxioras vaiduoklis nokdaunu gasdina lol vien nuo tavo postu skaitymo ziovulys ima, ka ce daugiau pletotis... Gali nors ir visa gyvenima pincetu smaukytis, tik nebutina visiem to demonstruot wink Matyt atbaladotas jau ceinykas, niekam daugiau netinki apart protezavimo, ar kuo tu ten uzsiimi big_smile

Ps: malonu ir man buvo atskleisti tau pacem tave, tikiuosi nesustosi tobulet ta linkme.

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#41 2011-04-04 15:04

Re: Sveiki bicai :D

Marshalas rašė:

isverstaskuri, laiku udaryt snuky susiprotejai. melsk geriau to savo dievo kad rankos ant peciu liktu kai y jas papulsiu, pats laikas butu jau ir tau protezus pasimatuot. Daxera klausimu uzdavineji bezdzioniuk, ysijautes ziuriu y tardytojo role utiutiu, skilandziu prasmirdes, baxioras vaiduoklis nokdaunu gasdina lol vien nuo tavo postu skaitymo ziovulys ima, ka ce daugiau pletotis... Gali nors ir visa gyvenima pincetu smaukytis, tik nebutina visiem to demonstruot wink Matyt atbaladotas jau ceinykas, niekam daugiau netinki apart protezavimo, ar kuo tu ten uzsiimi big_smile

Ps: malonu ir man buvo atskleisti tau pacem tave, tikiuosi nesustosi tobulet ta linkme.

Nes matai su tokiais dalbajobais kaip tu, bendros kalbos nerandu, ji baigiasi ties tuo kai tu prasizioji, tu paiskaityk savo postus issigimeli tu utiutiu. Sedi prie to jobano kompo parom ir tik bazarini visiskus sudus, realybej esi stopudovai uzduchintas, tai prie ekrano viercha lauzi taip bandydamas uzmaskuoti savo gaidiskuma, bet jau velu gaideli mergaite patapes, bachuru niekada nebeatvirsi. smile Geriau sugrizk pas savo draugelius i mens factory, uzkis visas skyles kaip tau iprasta tada galesim sneketi kas bachuras o kas utiutiu, petuche tu

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#42 2011-04-04 15:08

Re: Sveiki bicai :D

Ir pasikeisk ta avatare pydarasteli su bachuru zopa uzsukusiu, taip save reklamuoji, kas merktu visi kas nori? cia buvo mano paskutinis  ir retorinis klausimas tau, atsakyti nebutina jau visi suzinojo, kas tu per paukstis esi. Su tavim diskusi baigta, nes tu cia ne apie sporta atejai kalbetis, o ieskai kam nuciulpti, sekmes paieskose smile

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#43 2011-04-04 15:12

Re: Sveiki bicai :D

antra karta kartoju, nustok tu papuga mene megdziot lol dieve koks apgaitetinas, ka ka bet kopijuoji tai kaip skaneris big_smile Kas atsitiko, PMS prasidejo? eik tampona pasikeisi nekraujaves lol utiutiu nugriusiu tuoi, lasara tu rimtas ziuriu alah Pease, ir sekmes.

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2011-04-04 15:15)

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#44 2011-04-04 17:56

Re: Sveiki bicai :D

Ai isvis mano sapnas yra geresnis.

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#45 2011-04-04 18:02

Re: Sveiki bicai :D

:DDDD stumiat

Neprisijungęs

 
Dziudorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-19
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#46 2011-04-07 22:34

Re: Sveiki bicai :D

pz... zmones apie sporta kalba, o tie viens kito pimpalus aptarineja.big_smile

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#47 2011-04-11 17:05

Re: Sveiki bicai :D

Kam terlioti zmogaus sukurta tema... Geriau isvis patyleti jei neturi ka sakyti.. P.S Sekmes sporte wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net