Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#51 2011-06-03 11:07

Re: Pagaliau

Nebloga forma nykstys

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#52 2011-06-03 21:16

Re: Pagaliau

Natural,primink kokiam klube ten dirbi kaune? Grysiu vasara i lt uzsuksiu aplankyt smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#53 2011-06-03 22:23

Re: Pagaliau

rolka78 rašė:

Natural,primink kokiam klube ten dirbi kaune? Grysiu vasara i lt uzsuksiu aplankyt smile

dirbau pries kelis metus,GRIZLYJE IR JEGOS SPORTE SLABODKEJ(sita jau uzdare,ogaila ledine sale buvo)susitikti visada malonu su rimtais zmonem pakalbeti.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#54 2011-06-03 22:28

Re: Pagaliau

Savas4u rašė:

visiskai negeri nei per gimtadienius rimtus, vestuves ar naujus metus?

nuostata tokia.galiu sau leisti isgerti megstamo alk. 50 gr(siaip esu prisiekes viskio gerbejas),jei seni draugai primygtinai praso.bet net draugu kankinamas negersiu antro 50 gr nes tada pavirstu kitu zmogum-ZMOGUM KANDIM.o tas geria 3 paras be miego ,bludina po barus ,gauna malku ,ir siaip juoku pridaro:D

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#55 2011-06-03 22:30

Re: Pagaliau

Savas4u rašė:

o kas liecia tavo formu atgavima ar bent jau 60-70 proc, tai tikrai tai yra realu, nes kas, kas bet raumuo atminti turi superine. gali pasiziureti pirmame mano temos puslapyje kaip viskas grizta labai pasistengus. kas liecia tavo amziu, tai irgi ne beda, nes mano buves treneris buvo taip nusistekenes su viena "mylimaja", kad sunkiai atpazinti ejo, o dabar budamas 35metu atgavo visa forma ir dar i prieki eina wink o traumu traumeliu jis turejas N.

nemanau ,kad be hemoterapijos tiek vandenelio grazaus prisiurbciau.vonioj gal miegot reiktu:D

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#56 2011-06-03 22:31

Re: Pagaliau

Savas4u rašė:

NATURAL1978 rašė:

Ptycka rašė:

Natural duok patarimu kokiu , man db kaiptik 17m kaip ir tau kazkada buvo , ko vengt , kaip tu traumu isvengt , ka butum keites jei db galetum pakeisti smile

jei man kas grazintu 18 tai niekada nekursuociau,ir nekilnociau tokiu ziauriu rezimu kaip 1x5 arba 1 x3 ,apie maksimumu bandyma net nekalbu.sau sportuociau kaip sportavau,daugiau demesio skirciau istvermei ,koviniams sportams,gal boksa pasportuociau rimciau.matai as visad norejau buti geresnis kovotojas,bet labai daug demesio skyriau stangoms o technikai maziau.

apie ka as ir sneku cia vyruciam kurie man aiskina didint svorius ar mazint pakartojimus smile as savo 8-6-4-2-1sistemele prasportaves kokius 2 metus ir man uztenka jau tos jegos. po to labai ilga laiko tarpa ejo 8-8-6-6, o dabar jau gal vos ne du metai 14-10 ir puikiai viskas auga net ir jega. aisku dazni mano sveciai supoerslow training, dropai, drop setai, superserijos, 21s sistemele- soko raumenims pilnai pakanka.
gaves as patarimu is rimtu vyresniu dedziu kurie gydosi visas savo jegistu traumas ir negalavimus del to ir nezadu draskytis su traukimais/tupimais ir nesamoningais svoriais, o tu tik tai patvirtinai nykstys
kartais nebusi is palangos? smile

as is kauno.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#57 2011-06-03 22:34

Re: Pagaliau

sporcmenas-2 rašė:

Ptycka rašė:

NATURAL1978 rašė:


o megstama tema. dabar jau 3 metai nuo 30 neberagauju nieko,nutariau kad savo isgeriau.o kai buvo 17 gerdavau 2 kart i metus per naujaka ir aisku vasaros atidarymas:D.bet per tuos 2 kart sugebedavau veiklos tiek nuveikti kad juokinga visus metus budavo.
darbiniai tai tada buvo pvz kai 80 kg sveriau 17 m :spaudimas 100- 4x6,peciu spaudimas sedint  60- 4x 6,french press 40- 4 x8. stangos kelimas bicui 40- 4 x 8,platformos spaudimas kojom 200 -4 x10.tada dar pritupimu ir traukos nedariau ,nes pirmais sporto metais gavau nugaros trauma.isgydziau ja tik po 4 m

dekui uz atsakymus smile as kartais savaitgali  bonkute alucio , o rimciau gimtadienis ir naujieji metai taipat keli kartai metuose..  svorei tikrai liuks stenksiuos ir as tave pasivyt geras pavizdys jaunimui nykstys

o as kaip aukoholikas tai stengiuos negert,bet kablys likes,jai nesportas seniai buciau prie draugu prisijunges vegetuot:oyikes

tai as ir negeriu kad  esu alchogolikas ,kabli su savim visada pasiemes nesiojuosi.tik dabar progu jam neduodu pasireiksti.taip sakant kabli laikau primynes tvirtai.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#58 2011-06-04 00:46

Re: Pagaliau

O lankaisi kokiam sporto klube,turiu omeny kur sportuoji?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#59 2011-06-04 00:47

Re: Pagaliau

NATURAL1978 rašė:

rolka78 rašė:

Natural,primink kokiam klube ten dirbi kaune? Grysiu vasara i lt uzsuksiu aplankyt smile

dirbau pries kelis metus,GRIZLYJE IR JEGOS SPORTE SLABODKEJ(sita jau uzdare,ogaila ledine sale buvo)susitikti visada malonu su rimtais zmonem pakalbeti.

Nesu as toks rimtuolis,na bet susitikomo tema pratesim veliau i PM.Man irgi butu smagu persimest keliais zodziais besiboksuojant wink

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#60 2011-06-04 04:45

Re: Pagaliau

NATURAL1978 rašė:

Savas4u rašė:

visiskai negeri nei per gimtadienius rimtus, vestuves ar naujus metus?

nuostata tokia.galiu sau leisti isgerti megstamo alk. 50 gr(siaip esu prisiekes viskio gerbejas),jei seni draugai primygtinai praso.bet net draugu kankinamas negersiu antro 50 gr nes tada pavirstu kitu zmogum-ZMOGUM KANDIM.o tas geria 3 paras be miego ,bludina po barus ,gauna malku ,ir siaip juoku pridaro:D

man tas pats kas liecia kablius ir daugiadienes tik as isanalizaves save ir zinau ka galiu gerti- ko ne. as taip pat viskio gerbejas wink jeigu geriu vodke bunu piktas ir agresyvus, jei geriu tikila- linksmas, jei viski ant kalbu taukia, jei brendi, tai ant paxmelo sirdis lipa per gerkle smile aisku geriausias variantas geras viski, trakim black label. pastaruoju metu esu apsistojes ties vynu- manau 11 laipsniu pats tas wink
kazkaip malku negaunu, nes dazniausiai su visais sutariu normaliai. stipriausias tas kuris nesimusa. ne vienas rimtas dede yra taip pasakes, nesvarbu ar boksininkas ar kt sporto saku veteranas wink

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#61 2011-06-04 05:58

Re: Pagaliau

NATURAL1978 rašė:

Savas4u rašė:

o kas liecia tavo formu atgavima ar bent jau 60-70 proc, tai tikrai tai yra realu, nes kas, kas bet raumuo atminti turi superine. gali pasiziureti pirmame mano temos puslapyje kaip viskas grizta labai pasistengus. kas liecia tavo amziu, tai irgi ne beda, nes mano buves treneris buvo taip nusistekenes su viena "mylimaja", kad sunkiai atpazinti ejo, o dabar budamas 35metu atgavo visa forma ir dar i prieki eina wink o traumu traumeliu jis turejas N.

nemanau ,kad be hemoterapijos tiek vandenelio grazaus prisiurbciau.vonioj gal miegot reiktu:D

tai nesidraskytum su jeginem sistemom, paimtum kokybiskos chemijos biski motyvacijai sugrazinti, atstatytum forma ir po to tik palaikytum plius minus smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#62 2011-06-04 21:27

Re: Pagaliau

Grazu ziuret. Man labiausiai patiko 2000m nuotraukos. Tikrai saunuolis,manau turi daug ziniu sporto srity,tad ir toliau dalinkis savo mintimis ir patarimais.Maladec

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#63 2011-06-04 23:23

Re: Pagaliau

Savas4u rašė:

NATURAL1978 rašė:

Savas4u rašė:

visiskai negeri nei per gimtadienius rimtus, vestuves ar naujus metus?

nuostata tokia.galiu sau leisti isgerti megstamo alk. 50 gr(siaip esu prisiekes viskio gerbejas),jei seni draugai primygtinai praso.bet net draugu kankinamas negersiu antro 50 gr nes tada pavirstu kitu zmogum-ZMOGUM KANDIM.o tas geria 3 paras be miego ,bludina po barus ,gauna malku ,ir siaip juoku pridaro:D

man tas pats kas liecia kablius ir daugiadienes tik as isanalizaves save ir zinau ka galiu gerti- ko ne. as taip pat viskio gerbejas wink jeigu geriu vodke bunu piktas ir agresyvus, jei geriu tikila- linksmas, jei viski ant kalbu taukia, jei brendi, tai ant paxmelo sirdis lipa per gerkle smile aisku geriausias variantas geras viski, trakim black label. pastaruoju metu esu apsistojes ties vynu- manau 11 laipsniu pats tas wink
kazkaip malku negaunu, nes dazniausiai su visais sutariu normaliai. stipriausias tas kuris nesimusa. ne vienas rimtas dede yra taip pasakes, nesvarbu ar boksininkas ar kt sporto saku veteranas wink

Jo, turbut daugelis is musu net laizosi pamates salta, salta alaus buteliuka, labai karsta diena, jei dar citrinos biski i ji, tai isvis super big_smile zinau, kad nesveikai tas alco, bet kas siais laikais sveika, o gyveni tik karta, tai atsisakyti viena is didziausiu zmoniu atradimu ( alkoholio), manau butu tiesiog kvaila, geriau butu ismokti ji kontroliuoti, o ne kad jis tave kontroliuotu, nes kitaip visa likusi gyvenima teks nest ta kabli ant kupros, o tai tikrai nera linksmas ir pilnavertis gyvenimas smile as manau geriausia apsistoti ant kuo lengvesnio gerimuko, kazkada buvau vynelio megejas, bet jis stiprokas daikciukas, buna pachmas nuo jo ir kabliukas rimtas, o va koks alutis 4 abarotu gerai sueina ir jokio pachmo, pachmo ner ir kablio ner wink

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#64 2011-06-04 23:31

Re: Pagaliau

nu zinai kiek dar to aliuko iridensi smile))

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#65 2011-06-04 23:32

Re: Pagaliau

Savas4u rašė:

NATURAL1978 rašė:

Savas4u rašė:

visiskai negeri nei per gimtadienius rimtus, vestuves ar naujus metus?

nuostata tokia.galiu sau leisti isgerti megstamo alk. 50 gr(siaip esu prisiekes viskio gerbejas),jei seni draugai primygtinai praso.bet net draugu kankinamas negersiu antro 50 gr nes tada pavirstu kitu zmogum-ZMOGUM KANDIM.o tas geria 3 paras be miego ,bludina po barus ,gauna malku ,ir siaip juoku pridaro:D

man tas pats kas liecia kablius ir daugiadienes tik as isanalizaves save ir zinau ka galiu gerti- ko ne. as taip pat viskio gerbejas wink jeigu geriu vodke bunu piktas ir agresyvus, jei geriu tikila- linksmas, jei viski ant kalbu taukia, jei brendi, tai ant paxmelo sirdis lipa per gerkle smile aisku geriausias variantas geras viski, trakim black label. pastaruoju metu esu apsistojes ties vynu- manau 11 laipsniu pats tas wink
kazkaip malku negaunu, nes dazniausiai su visais sutariu normaliai. stipriausias tas kuris nesimusa. ne vienas rimtas dede yra taip pasakes, nesvarbu ar boksininkas ar kt sporto saku veteranas wink

Pagal tyrimus nedideli alko kiekiai yra naudinga.
P.s. viskis nykstys

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#66 2011-06-04 23:55

Re: Pagaliau

E5 rašė:

nu zinai kiek dar to aliuko iridensi smile))

tikra tiesa, uztai ir reik nusistatyti ribas pries geriant smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#67 2011-06-05 00:03

Re: Pagaliau

stiprus rašė:

Savas4u rašė:

NATURAL1978 rašė:


nuostata tokia.galiu sau leisti isgerti megstamo alk. 50 gr(siaip esu prisiekes viskio gerbejas),jei seni draugai primygtinai praso.bet net draugu kankinamas negersiu antro 50 gr nes tada pavirstu kitu zmogum-ZMOGUM KANDIM.o tas geria 3 paras be miego ,bludina po barus ,gauna malku ,ir siaip juoku pridaro:D

man tas pats kas liecia kablius ir daugiadienes tik as isanalizaves save ir zinau ka galiu gerti- ko ne. as taip pat viskio gerbejas wink jeigu geriu vodke bunu piktas ir agresyvus, jei geriu tikila- linksmas, jei viski ant kalbu taukia, jei brendi, tai ant paxmelo sirdis lipa per gerkle smile aisku geriausias variantas geras viski, trakim black label. pastaruoju metu esu apsistojes ties vynu- manau 11 laipsniu pats tas wink
kazkaip malku negaunu, nes dazniausiai su visais sutariu normaliai. stipriausias tas kuris nesimusa. ne vienas rimtas dede yra taip pasakes, nesvarbu ar boksininkas ar kt sporto saku veteranas wink

Jo, turbut daugelis is musu net laizosi pamates salta, salta alaus buteliuka, labai karsta diena, jei dar citrinos biski i ji, tai isvis super big_smile zinau, kad nesveikai tas alco, bet kas siais laikais sveika, o gyveni tik karta, tai atsisakyti viena is didziausiu zmoniu atradimu ( alkoholio), manau butu tiesiog kvaila, geriau butu ismokti ji kontroliuoti, o ne kad jis tave kontroliuotu, nes kitaip visa likusi gyvenima teks nest ta kabli ant kupros, o tai tikrai nera linksmas ir pilnavertis gyvenimas smile as manau geriausia apsistoti ant kuo lengvesnio gerimuko, kazkada buvau vynelio megejas, bet jis stiprokas daikciukas, buna pachmas nuo jo ir kabliukas rimtas, o va koks alutis 4 abarotu gerai sueina ir jokio pachmo, pachmo ner ir kablio ner wink

mda......

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#68 2011-06-05 00:18

Re: Pagaliau

Makleris rašė:

stiprus rašė:

Savas4u rašė:


man tas pats kas liecia kablius ir daugiadienes tik as isanalizaves save ir zinau ka galiu gerti- ko ne. as taip pat viskio gerbejas wink jeigu geriu vodke bunu piktas ir agresyvus, jei geriu tikila- linksmas, jei viski ant kalbu taukia, jei brendi, tai ant paxmelo sirdis lipa per gerkle smile aisku geriausias variantas geras viski, trakim black label. pastaruoju metu esu apsistojes ties vynu- manau 11 laipsniu pats tas wink
kazkaip malku negaunu, nes dazniausiai su visais sutariu normaliai. stipriausias tas kuris nesimusa. ne vienas rimtas dede yra taip pasakes, nesvarbu ar boksininkas ar kt sporto saku veteranas wink

Jo, turbut daugelis is musu net laizosi pamates salta, salta alaus buteliuka, labai karsta diena, jei dar citrinos biski i ji, tai isvis super big_smile zinau, kad nesveikai tas alco, bet kas siais laikais sveika, o gyveni tik karta, tai atsisakyti viena is didziausiu zmoniu atradimu ( alkoholio), manau butu tiesiog kvaila, geriau butu ismokti ji kontroliuoti, o ne kad jis tave kontroliuotu, nes kitaip visa likusi gyvenima teks nest ta kabli ant kupros, o tai tikrai nera linksmas ir pilnavertis gyvenimas smile as manau geriausia apsistoti ant kuo lengvesnio gerimuko, kazkada buvau vynelio megejas, bet jis stiprokas daikciukas, buna pachmas nuo jo ir kabliukas rimtas, o va koks alutis 4 abarotu gerai sueina ir jokio pachmo, pachmo ner ir kablio ner wink

mda......

Nesupratau taves, ka tu cia tuo norejai pasakyti?

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#69 2011-06-05 00:28

Re: Pagaliau

labai aiskiai parasiau, ka apie tavo issakyta minti galvoju. Nesupratai- galbut ir nelemta tau smile)

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#70 2011-06-05 00:32

Re: Pagaliau

Makleris rašė:

labai aiskiai parasiau, ka apie tavo issakyta minti galvoju. Nesupratai- galbut ir nelemta tau smile)

Tai pasidalink svo ismintim, ka cia reiskia tas ' mda...' , gal ir kitiem nelabai aisku, ka cia norejai paskyt smile)

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#71 2011-06-05 01:45

Re: Pagaliau

stiprus rašė:

Makleris rašė:

labai aiskiai parasiau, ka apie tavo issakyta minti galvoju. Nesupratai- galbut ir nelemta tau smile)

Tai pasidalink svo ismintim, ka cia reiskia tas ' mda...' , gal ir kitiem nelabai aisku, ka cia norejai paskyt smile)

Vienas didziausiu zmogaus atradimu - alko? tu gal durnas? smile
P.S. retorinis klausimas cia - tai atsakyti neprivalai wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#72 2011-06-05 11:34

Re: Pagaliau

Bardo rašė:

Savas4u rašė:

NATURAL1978 rašė:


nuostata tokia.galiu sau leisti isgerti megstamo alk. 50 gr(siaip esu prisiekes viskio gerbejas),jei seni draugai primygtinai praso.bet net draugu kankinamas negersiu antro 50 gr nes tada pavirstu kitu zmogum-ZMOGUM KANDIM.o tas geria 3 paras be miego ,bludina po barus ,gauna malku ,ir siaip juoku pridaro:D

man tas pats kas liecia kablius ir daugiadienes tik as isanalizaves save ir zinau ka galiu gerti- ko ne. as taip pat viskio gerbejas wink jeigu geriu vodke bunu piktas ir agresyvus, jei geriu tikila- linksmas, jei viski ant kalbu taukia, jei brendi, tai ant paxmelo sirdis lipa per gerkle smile aisku geriausias variantas geras viski, trakim black label. pastaruoju metu esu apsistojes ties vynu- manau 11 laipsniu pats tas wink
kazkaip malku negaunu, nes dazniausiai su visais sutariu normaliai. stipriausias tas kuris nesimusa. ne vienas rimtas dede yra taip pasakes, nesvarbu ar boksininkas ar kt sporto saku veteranas wink

Pagal tyrimus nedideli alko kiekiai yra naudinga.
P.s. viskis nykstys

bet vistiek tapsi aukoholiku,nes po kiek laiko be 50ml dienos nepradesi,matei kaip seniai geriai ykala stopke ar dvi ir eina dyrbt,skambinau as ant tokios naudos madmad

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#73 2011-06-05 12:21

Re: Pagaliau

CLuB rašė:

stiprus rašė:

Makleris rašė:

labai aiskiai parasiau, ka apie tavo issakyta minti galvoju. Nesupratai- galbut ir nelemta tau smile)

Tai pasidalink svo ismintim, ka cia reiskia tas ' mda...' , gal ir kitiem nelabai aisku, ka cia norejai paskyt smile)

Vienas didziausiu zmogaus atradimu - alko? tu gal durnas? smile
P.S. retorinis klausimas cia - tai atsakyti neprivalai wink

pats tu durnas.

Paskutinį kartą taisė stiprus (2011-06-05 12:22)

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#74 2011-06-05 13:20

Re: Pagaliau

stiprus rašė:

CLuB rašė:

stiprus rašė:


Tai pasidalink svo ismintim, ka cia reiskia tas ' mda...' , gal ir kitiem nelabai aisku, ka cia norejai paskyt smile)

Vienas didziausiu zmogaus atradimu - alko? tu gal durnas? smile
P.S. retorinis klausimas cia - tai atsakyti neprivalai wink

pats tu durnas.

galvoti kad alkoholis vienas is didziausiu zmoniu atradimu tai cia grynai alkoholiko zodziai big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#75 2011-06-05 13:56

Re: Pagaliau

ee uztenka blogai apie alkoholi, visi tik sneka, kiek zmoniu nuo jo degraduoja, mirsta... kodel niekas nesneka, kiek nuo jo gimsta!? lol dumbom

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net