Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#1 2011-12-13 11:46

Testosterono pakeitimo terapija

Sveiki, man 20. Sia vasara pradejau blogai jaustis, sutriko vyriski reikalai, pradejo augt svoris, ziauri depresija ir t.t. Pasidariau kruva tyrimu iskaitant ir testosterona. Mano testosteronas rodo 18.4 nmol/l. Mano endokrinologas sako kad mano amziaus vyro norma yra (25-30nmol/l) ir israse man "sustanon 250" ampuliu kas 3 savaites. Leistis dar nepradejau, nes pastebejau kad cia bishki sunkus vaistas. Ka manot? Gal zinot kokiu silpnesniu vaistu arba daktaru kurie siek tiek daugiau nusimano? Dekui

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2 2011-12-13 12:02

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kokia nustate testosterono sumazejimo priezasti? Kiausiukai negamina ar kitos priezastys (psichologines, stresai etc., su skydliauke kazkas)? Nes jei tik siaip sumazejus sintetini testa skiria dvidesimtmeciui, tai kazkaip idomiai atrodo.

Neprisijungęs

 
ODB
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-03
Žinutės: 187
Atsiliepimai: 2

#3 2011-12-13 12:23

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Ne cia klausi. Jei kyla abejoniu, del daktaro veiksmu, tai ka sneket apie forumiecius. Tavo atveju apsilankyt pas kita daktara, gal net ir pas keleta.

Neprisijungęs

 
GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#4 2011-12-13 12:26

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Tai juk as ir klausiu, ar zinot geresniu daktaru, nes kiek skaiciau atsiliepimus tai Lietuvos daktarai tik deca ir sustanona ir israsineja. O priezasties nenustate, bet situos vaistus leistis reikes visa gyvenima.

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#5 2011-12-13 14:33

Re: Testosterono pakeitimo terapija

taip sake, kad reikes leistis sustanon 250 visa gyvenima? kaip ten bebutu tai lietuvos daktarai kas liečia steroidus tikrai nėra pačio geriausio supratimo, manau yra forumiečių, tokiu kaip Taboo ar Antana5, kurie sugebėtų geriau išaiškinti apie šitą dalykąsmile

Neprisijungęs

 
ODB
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-03
Žinutės: 187
Atsiliepimai: 2

#6 2011-12-13 15:00

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Miozeriux rašė:

taip sake, kad reikes leistis sustanon 250 visa gyvenima? kaip ten bebutu tai lietuvos daktarai kas liečia steroidus tikrai nėra pačio geriausio supratimo, manau yra forumiečių, tokiu kaip Taboo ar Antana5, kurie sugebėtų geriau išaiškinti apie šitą dalykąsmile

dalbajobas

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#7 2011-12-13 15:01

Re: Testosterono pakeitimo terapija

dajunk dar prepu ir uzaugsi didelis big_smile

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#8 2011-12-13 15:20

Re: Testosterono pakeitimo terapija

http://www.kulturizmas.net/testosteronas/854/ pabandyk pasilaikyti visu tu punktu gal atsigausi:) per ta laika nueik dar pas kelis gydytojus ir ziurek.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#9 2011-12-13 15:55

Re: Testosterono pakeitimo terapija

daktarai tai na.. gal tau kokio skatintojo užtektų, ne specai mes čia esam, bet gal pas tave to testo kaip pas kokį 40metį dabar, o jiem (bent atsiliepia gerai) ir skatintojai suveikia.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#10 2011-12-13 16:07

Re: Testosterono pakeitimo terapija

GrownAssNigga rašė:

Sveiki, man 20. Sia vasara pradejau blogai jaustis, sutriko vyriski reikalai, pradejo augt svoris, ziauri depresija ir t.t. Pasidariau kruva tyrimu iskaitant ir testosterona. Mano testosteronas rodo 18.4 nmol/l. Mano endokrinologas sako kad mano amziaus vyro norma yra (25-30nmol/l) ir israse man "sustanon 250" ampuliu kas 3 savaites. Leistis dar nepradejau, nes pastebejau kad cia bishki sunkus vaistas. Ka manot? Gal zinot kokiu silpnesniu vaistu arba daktaru kurie siek tiek daugiau nusimano? Dekui

kokia diagnoze?

Neprisijungęs

 
neziniukas666
loja,bet nekanda
Registravosi: 2011-11-26
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 3

#11 2011-12-13 16:34

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Miozeriux rašė:

taip sake, kad reikes leistis sustanon 250 visa gyvenima? kaip ten bebutu tai lietuvos daktarai kas liečia steroidus tikrai nėra pačio geriausio supratimo, manau yra forumiečių, tokiu kaip Taboo ar Antana5, kurie sugebėtų geriau išaiškinti apie šitą dalykąsmile

big_smilebig_smile

ee, Antanas dar gyvas? big_smile

Neprisijungęs

 
neziniukas666
loja,bet nekanda
Registravosi: 2011-11-26
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 3

#12 2011-12-13 16:35

Re: Testosterono pakeitimo terapija

GrownAssNigga rašė:

Sveiki, man 20. Sia vasara pradejau blogai jaustis, sutriko vyriski reikalai, pradejo augt svoris, ziauri depresija ir t.t. Pasidariau kruva tyrimu iskaitant ir testosterona. Mano testosteronas rodo 18.4 nmol/l. Mano endokrinologas sako kad mano amziaus vyro norma yra (25-30nmol/l) ir israse man "sustanon 250" ampuliu kas 3 savaites. Leistis dar nepradejau, nes pastebejau kad cia bishki sunkus vaistas. Ka manot? Gal zinot kokiu silpnesniu vaistu arba daktaru kurie siek tiek daugiau nusimano? Dekui

Dave saut, tai sauk. Ko cia myzi?

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#13 2011-12-13 16:45

Re: Testosterono pakeitimo terapija

neziniukas666 rašė:

GrownAssNigga rašė:

Sveiki, man 20. Sia vasara pradejau blogai jaustis, sutriko vyriski reikalai, pradejo augt svoris, ziauri depresija ir t.t. Pasidariau kruva tyrimu iskaitant ir testosterona. Mano testosteronas rodo 18.4 nmol/l. Mano endokrinologas sako kad mano amziaus vyro norma yra (25-30nmol/l) ir israse man "sustanon 250" ampuliu kas 3 savaites. Leistis dar nepradejau, nes pastebejau kad cia bishki sunkus vaistas. Ka manot? Gal zinot kokiu silpnesniu vaistu arba daktaru kurie siek tiek daugiau nusimano? Dekui

Dave saut, tai sauk. Ko cia myzi?

dar jeij kompensuojami tai vapsie big_smile

Neprisijungęs

 
GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#14 2011-12-13 18:48

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Vaistinej "Sustanon 250" 1ml - 30lt~ Jaigu uzteks dozes kas 3sav tai dar dar, bet jai bus mazokai ir reiks daugiau ampuliu pirkt tai bishki bus skaudziai per pinigine, kiek juodojoj rinkoj tokie vaistai kainuoja?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#15 2011-12-13 19:03

Re: Testosterono pakeitimo terapija

GrownAssNigga rašė:

Vaistinej "Sustanon 250" 1ml - 30lt~ Jaigu uzteks dozes kas 3sav tai dar dar, bet jai bus mazokai ir reiks daugiau ampuliu pirkt tai bishki bus skaudziai per pinigine, kiek juodojoj rinkoj tokie vaistai kainuoja?

1ml gali rast uz 10 drasei

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#16 2011-12-13 19:06

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Tik dar pirma isiaiskink kuo skiriasi vaistines preparatai nuo juodos rinkos

Neprisijungęs

 
GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#17 2011-12-13 19:16

Re: Testosterono pakeitimo terapija

ATP rašė:

Tik dar pirma isiaiskink kuo skiriasi vaistines preparatai nuo juodos rinkos

Apsviesk jai zinai daugiau nei as... Tam cia ir uzsiregistravau kad bishki aiskiau viskas butu

Neprisijungęs

 
GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#18 2011-12-13 19:18

Re: Testosterono pakeitimo terapija

sporcmenas-2 rašė:

GrownAssNigga rašė:

Vaistinej "Sustanon 250" 1ml - 30lt~ Jaigu uzteks dozes kas 3sav tai dar dar, bet jai bus mazokai ir reiks daugiau ampuliu pirkt tai bishki bus skaudziai per pinigine, kiek juodojoj rinkoj tokie vaistai kainuoja?

1ml gali rast uz 10 drasei

Jaigu tu butum mano vietoj, pirktum is dealerio?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#19 2011-12-13 19:23

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Tavo vietoje susirasciau daktara, kuris normaliai issiaiskintu naturalaus testo sumazejimo priezastis, gal visai neta vieta gydo. 20 metu sesti ant sintetinio testosterono, tai ka zinau, cia jau taip visam laikui iki smerciaus tu pasiryzes? Jei kiausai nebedirba, tai ir soviniu gal nebegamina, tai ant sintetikos sedus, tikrai daugiau gamint neprades, palikuoniu turbut kaimyno prasysi.
O gal jau vartojai kazka ir dabar ieskai siknoj razinku ne nuo to galo?

LT vaistinej zinai ka perki, o juodojoj rinkoj, kiek pasiklausius kalbu, tai bala zino ka dar gali istikro ten nupirkti.

Neprisijungęs

 
GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#20 2011-12-13 19:38

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Robšė rašė:

Tavo vietoje susirasciau daktara, kuris normaliai issiaiskintu naturalaus testo sumazejimo priezastis, gal visai neta vieta gydo. 20 metu sesti ant sintetinio testosterono, tai ka zinau, cia jau taip visam laikui iki smerciaus tu pasiryzes? Jei kiausai nebedirba, tai ir soviniu gal nebegamina, tai ant sintetikos sedus, tikrai daugiau gamint neprades, palikuoniu turbut kaimyno prasysi.
O gal jau vartojai kazka ir dabar ieskai siknoj razinku ne nuo to galo?

LT vaistinej zinai ka perki, o juodojoj rinkoj, kiek pasiklausius kalbu, tai bala zino ka dar gali istikro ten nupirkti.

Siandien as ir paklausiau kas cia galejo sukelt sitas nesamones, atsakymas buvo: "daug ivairiausiu priezasciu gali but, bet jos visos gydomos taip pat" nu ir ka jai atsakyt i tai... Man ne tik testosterona istikrino, visus hormonus beveik ir daug kitokiu tyrimu, tik testosteronas buvo zemiau ribos, o kiausai dirba tik maziau nei reikia

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#21 2011-12-13 19:46

Re: Testosterono pakeitimo terapija

GrownAssNigga rašė:

Siandien as ir paklausiau kas cia galejo sukelt sitas nesamones, atsakymas buvo: "daug ivairiausiu priezasciu gali but, bet jos visos gydomos taip pat" nu ir ka jai atsakyt i tai... Man ne tik testosterona istikrino, visus hormonus beveik ir daug kitokiu tyrimu, tik testosteronas buvo zemiau ribos, o kiausai dirba tik maziau nei reikia

Visu pirma, tai tavo testas nera zemiau ribos, pagal amziu gal tik per zemas.
Tokiam pamazejimui priezastys gali buti labai paprastos - nuolatinis stresas ar pan.
Tu jos paklausk, kas bus, kai nustosi leistis sintetini testosterona. Ar naturaliai jis prades gamintis ir kada?  Ar cia pagal ta gydytoja jau nepagydoma, kad nuo 20 metu turesi visa likusi gyvenima sintetika leistis, kad jaustumeisi daugmaz normaliai. wink

Pabandyk geriau isvengti stresu, jei tokius nuolat patiri. Pagerk 2-3 men ZMA (papildas) ir tribulus terestris (papildas), multivitaminu-mineralu kompleksa koki, gal ir to pakaks, kad vel normaliai pasijustum. Spesi dar ant sintetinio testosterono pereit, kai turesi kokius 50-60 meteliu, jei sveikatos dar turesi su mergom duotis wink

Neprisijungęs

 
GrownAssNigga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-13
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#22 2011-12-13 19:51

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Robšė rašė:

GrownAssNigga rašė:

Siandien as ir paklausiau kas cia galejo sukelt sitas nesamones, atsakymas buvo: "daug ivairiausiu priezasciu gali but, bet jos visos gydomos taip pat" nu ir ka jai atsakyt i tai... Man ne tik testosterona istikrino, visus hormonus beveik ir daug kitokiu tyrimu, tik testosteronas buvo zemiau ribos, o kiausai dirba tik maziau nei reikia

Visu pirma, tai tavo testas nera zemiau ribos, pagal amziu gal tik per zemas.
Tokiam pamazejimui priezastys gali buti labai paprastos - nuolatinis stresas ar pan.
Tu jos paklausk, kas bus, kai nustosi leistis sintetini testosterona. Ar naturaliai jis prades gamintis ir kada?  Ar cia pagal ta gydytoja jau nepagydoma, kad nuo 20 metu turesi visa likusi gyvenima sintetika leistis, kad jaustumeisi daugmaz normaliai. wink

Pabandyk geriau isvengti stresu, jei tokius nuolat patiri. Pagerk 2-3 men ZMA (papildas) ir tribulus terestris (papildas), multivitaminu-mineralu kompleksa koki, gal ir to pakaks, kad vel normaliai pasijustum. Spesi dar ant sintetinio testosterono pereit, kai turesi kokius 50-60 meteliu, jei sveikatos dar turesi su mergom duotis wink

Kazin ar stresas sukeltu raumenu atrofija, gyno, visiska potraukio praradima ir belekokia depresija. + buvau vartojes tribestana + testosterona skatinancia dieta (sporto klubas, cesnakai, pomidoru sultys ir t.t) streso sukeltas testosterono kritimias nesitestu puse metu juk - man jau tiek laiko tesiasi

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#23 2011-12-13 19:55

Re: Testosterono pakeitimo terapija

O koks svoris, ugis? Kaip dabar toks dalykas kaip barzdos augimas, na belekoks plaukuotumas.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#24 2011-12-13 19:57

Re: Testosterono pakeitimo terapija

jei gyno pas tave, tai dar ir su moteriskais hormonais problemas turetu rodyt.

na as ne endokrinologas ir siaip nesu AS zinovas, paprasciausia domiuos siuo sportu ir daug skaitau, tai nenorom, panasios informacijos prisirenka galvoj is straipsniu. Bet esme, kaip man tai atrodo, jei siaip naturaliai nelabai begamina testosterono, tai pradejus leisti sintetini, jo tuo labiau nebegamins. Jei sutrikimo priezastis nenustatyta, tai gali but, kad "uzdusinsi" naturalia gamyba su visam ir sedesi ant sintetikos visa likusi gyvenimeli. Turint omeny, kad tau tik 20, tai nelabai kokia perspektyva. Uztat ir buciau linkes tavo vietoj ieskot kito gydytojo, kuris ne pro pirstus paziuretu i si reikala.

Gal mano samprotavimai ir klaidingi, butu gerai, kad labiau nusimanantys tokiuose dalykuose pakomentuotu, kaip ten yra su sintetinio testosterono itaka naturalaus gamybai.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#25 2011-12-13 20:01

Re: Testosterono pakeitimo terapija

GrownAssNigga rašė:

Kazin ar stresas sukeltu raumenu atrofija, gyno, visiska potraukio praradima ir belekokia depresija.

Stresas, nervu problemos, depresija gali sukelti testosterono sumazejima, o tai savo ruoztu kitus tavo paminetus dalykus. Gal pradzia buvo problemos su nervais, kurios netvarkomos issauke papildomas problemas su hormonais, ir gaunasi uzburtas ratas.
Depresija gydaisi?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net