Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sisikech
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#1 2006-08-02 21:25

Raumenukų formavimas

Koki svorio hantelius rinkis ir kokiu tempu daryt, jei norisi "pasausint" raumenis? Dabar darau pvz bicepsa ir tricepsa su 3kg 4 serijas po 20 kartu. Gal  imti mazesni svori ir daryti greitu tempu daugiau kartu? Mano ugis 170 cm, svoris 66 kg (turint omeny, kad pries du metus buvo 83 kg lol) Treniruotes du metai  3- 4 kart per savaite. Kardiotreniruociu ir aerobikos negaliu daryt.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#2 2006-08-02 22:44

Re: Raumenukų formavimas

ištikrųjų manyčiau, kad tie 20 pakartojimų pats tas, gal net daugoka, nors ir kaip supratau norima numesti svorio...O pagrinde kaip jau nekartą minėta reikia labai mityba prisižiūrėti..
P.S. gera rezultatą pasiekus esi wink

Neprisijungęs

 
Hantelis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-05-20
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#3 2006-08-03 13:24

Re: Raumenukų formavimas

manau cia turetu tikti raumens "deginimas" , nu kaip supratau jau kazak panasuas darai.. nu jei man reiketu as daryciau vat taip:

pasiimciau truputi sunkesni 1-2 KG (tik ziurek ka nebutu per sunku) ir daryciau 12-14 pakartojimu vidutiniu ar vos vos didesniu, iki 3-5 seriju, esme tame, kad raumuo ant paskutiniu keliu pakartojimu atrodo kad jau dega(kaista) taip daug geriau padidinti netrenruociu metu eesanti raumenu tonusa ir palaikyti gera forma, nes juk atu to kaip supratau ir reikia. bet nereikia perssistengti su pratimu skaiciumi jei zadi panasiai treniruotis, manau pvz bicui cia 2 pratimai bus oho kaip daug... zodziu padirbesi pamatysi.... tikiuos kazka naudingo prirasiaiu..

beje tikrai turbut neblogai salej paplusejai , sekmes ir toliau taip. big_smile

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#4 2006-08-03 15:01

Re: Raumenukų formavimas

Mano trenere buvo davusi toki patarima: kojoms, nugarai - po 3-4 priejimus po 20 pakartojimu, bicepsui, tricepsui, krutinei - 3-4 priejimai po 12-15, presui - 3-4 priejimai iki "visai nebegaliu"... Svorius pasirenki tokius, kad paskutinio priejimo paskutiniai kartai butu "per negalejima"...

Neprisijungęs

 
Shady
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-06-14
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#5 2007-06-14 20:22

Re: Raumenukų formavimas

į sporto klubus nevaikštau, nes tyngiu ten eiti. ką galiu padaryti namuose? noriu sustangrinti visą kūną. kiek tai užtruktų jei intensyviai kasdien sportuočiau.  kokius pratimus daryti reikia?

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#6 2007-12-07 08:51

Re: Raumenukų formavimas

Radau visai nebloga puslapi, kuriame galima rasti ivairiu pratimu, namu salygomis!!!hanteliai

http://www.hydroxycut.com/WOMEN/WORKOUT … ndex.shtml

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#7 2007-12-07 14:04

Re: Raumenukų formavimas

cia rasite: daug AEROBIKOS (video) pratimu...

http://www.cathe.com/launch_video_clips.htm

Paskutinį kartą taisė saule (2007-12-07 14:04)

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#8 2007-12-08 19:22

Re: Raumenukų formavimas

2 men.dirbau pgl.trenerio sukurta viso kuno treniruote kas kart,tai nebuvo jokio progreso. Tada pries men.pakeiciau programa pati sau,paskaicius forume ir rezultatais l.patenkinta,net pati apsalau,kaip sparciai raumenukai isriskejo.
1tren. Virs.presas,bicepsas,krutine.
2tren. Apat.presas,tricepsas,peciai.
3tren.Son.presas,kojos,sedmenys. 
Po 2-3 pratimus su 3-4 priejimais.(15x10x8)
Geriau skistaji L-carnitina,bet ne pajutau,kad l.jau padeda jisai,nors nekenkia tikrai smile
Vega berods minejus ar tai Ingrida Carni Tech,daug sportininku ji vartoja ryskinimusi ir patenkinti,galvoju ji ismegint,bet mane prigardino,kad jei pilnai neisikrausiu tai jo teikiama energija virs riebalais,absurdas manau,jug tai ne proteinai,o nat.produktas. M?

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#9 2007-12-08 19:33

Re: Raumenukų formavimas

Women rašė:

2 men.dirbau pgl.trenerio sukurta viso kuno treniruote kas kart,tai nebuvo jokio progreso. Tada pries men.pakeiciau programa pati sau,paskaicius forume ir rezultatais l.patenkinta,net pati apsalau,kaip sparciai raumenukai isriskejo.
1tren. Virs.presas,bicepsas,krutine.
2tren. Apat.presas,tricepsas,peciai.
3tren.Son.presas,kojos,sedmenys. 
Po 2-3 pratimus su 3-4 priejimais.(15x10x8)
Geriau skistaji L-carnitina,bet ne pajutau,kad l.jau padeda jisai,nors nekenkia tikrai smile
Vega berods minejus ar tai Ingrida Carni Tech,daug sportininku ji vartoja ryskinimusi ir patenkinti,galvoju ji ismegint,bet mane prigardino,kad jei pilnai neisikrausiu tai jo teikiama energija virs riebalais,absurdas manau,jug tai ne proteinai,o nat.produktas. M?

As galiu is asmenines patirties pasakyti, kad Carni Tech(l - karnitinas) yra geras produktas! Tik savaime aisku, kad prie viso to dar dieta ir sportas, o ta energija, tai ir imama is tavo riebalu, o ne is kazko kito. Tik aisku, jeigu nesportuosi, tai ir jokios naudos is jo nebus.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#10 2007-12-08 19:38

Re: Raumenukų formavimas

Women rašė:

2 men.dirbau pgl.trenerio sukurta viso kuno treniruote kas kart,tai nebuvo jokio progreso. Tada pries men.pakeiciau programa pati sau,paskaicius forume ir rezultatais l.patenkinta,net pati apsalau,kaip sparciai raumenukai isriskejo.
1tren. Virs.presas,bicepsas,krutine.
2tren. Apat.presas,tricepsas,peciai.
3tren.Son.presas,kojos,sedmenys. 
Po 2-3 pratimus su 3-4 priejimais.(15x10x8)
Geriau skistaji L-carnitina,bet ne pajutau,kad l.jau padeda jisai,nors nekenkia tikrai smile
Vega berods minejus ar tai Ingrida Carni Tech,daug sportininku ji vartoja ryskinimusi ir patenkinti,galvoju ji ismegint,bet mane prigardino,kad jei pilnai neisikrausiu tai jo teikiama energija virs riebalais,absurdas manau,jug tai ne proteinai,o nat.produktas. M?

O kur nugara?

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#11 2007-12-08 21:07

Re: Raumenukų formavimas

Ups praleidau berasant. Darau aisku ir nugarai. / Mityba prisiziuriu,ji 1 vietoj. / Tai vat butent,kad l-carnitinas  riebalus pavercia energija. Bet kai man toki marazma mete,net nustebau,tai manau uzeisiu pasitikslint,kad isvaikyciau abejones,xi. / O,sian i kalanetika nuvariau,geras dalikas,ramiai istampai visus raumenys,kurios visa sav.drozei,patiko...sioks toks relaksas raumenukams manau neprosal xe

Neprisijungęs

 
saule
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#12 2007-12-08 23:47

Re: Raumenukų formavimas

Women rašė:

Ups praleidau berasant. Darau aisku ir nugarai. / Mityba prisiziuriu,ji 1 vietoj. / Tai vat butent,kad l-carnitinas  riebalus pavercia energija. Bet kai man toki marazma mete,net nustebau,tai manau uzeisiu pasitikslint,kad isvaikyciau abejones,xi. / O,sian i kalanetika nuvariau,geras dalikas,ramiai istampai visus raumenys,kurios visa sav.drozei,patiko...sioks toks relaksas raumenukams manau neprosal xe

PASISKAITYK APIE L- KARNITINA, IKELIAU I SKILTI " MERGINOMS DEL PAPILDU "wink

Paskutinį kartą taisė saule (2007-12-08 23:49)

Neprisijungęs

 
viedras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-23
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#13 2008-01-23 14:47

Re: Raumenukų formavimas

norejau pasiklaust gal kas zino as naudojau aukstos kokybes dideles koncentracijos l carnitina kurio viena rekomenduojama doze yra 10 ml o kiekis yra 500 ml dabar susilauziau koja ir nebesportuoju intensyviai tai nevartoju papildu o ant to produkto galiojimas yra gana ilgas tik parasyta atidarius suvartoti per 30 dienu tai kenks jei vel pradesiu ji vartot ar jau ji nurasyt vis delto gaila 100 lt ismest nes kazkaip nedaug ten suvartojau gal 7 dozes

Neprisijungęs

 
Karina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-03
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#14 2008-01-31 09:12

Re: Raumenukų formavimas

na manau nieko nebus jei ir nesuvartosi per 30 dienu.man tajp ne kart buvo,nu gyva dar big_smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#15 2008-02-16 07:16

Re: Raumenukų formavimas

Blamba treniruojos jau 5 men. Apimtis nesikeicia bei svoris stabilus,nu ne skaitant +2kg karta i menesi gg. Mane taip zavi Vegos rankos o ypac peciai,o man vis nesigauna tokiu rezultatu pasiekt.gal per mazai baltimu vartoju nzn. Siaip raumenukai yra bet ne tokiu apimciu. Papildu ne vartoju,tik gerima fat burner su 3000mg.l-karnitino,jis man tren.metu energijos suteikia. Jei tren.ryte,tai pres ja kavos su bananu suvalgau,o po trenkes varskes poka su jogurtu. Siaip pagrinde ivair.salotas valgau, su tunu irgi bei pries miega kefyro bei diena neatsisakau ir karsto maisto bei nuklidimu buna, megstu salduminus,tai ju kategoriskai neatsisakau. Dabar kazko tai org.reikalauja kiausinenes,tai i diena 2 kiaus suvalgau,gal tikrai kokiu papildu reik vartot gal organizmui baltimu truksta, kad raum.augtu ar cia siaip jau tokia mano fiziologija ir tiek.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#16 2008-02-16 11:50

Re: Raumenukų formavimas

5 mėn. labai mažas laiko tarpas, viskas prieš akis. Kas liečia mityba tai reiktų pasiskaičiuot kiek ten ko maždaug suvalgai per dieną ir tada gali bandyt šiek tiek pridėt baltymų ir stebėt kaip į tai reaguos organizmas. Šiaip, kad augtų raumenukai reikia suvartot šiek tiek daugiau kalorijų negu sunaudoja organizmas, turėtų didėt ir masė, bet stenkis augint svorį po biški, kad nepriaugtum nereikalingų riebalų.

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#17 2008-02-16 12:58

Re: Raumenukų formavimas

Studente-Aciukas uz atsakyma smile

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#18 2008-02-19 16:59

Re: Raumenukų formavimas

Women rašė:

Blamba treniruojos jau 5 men. Apimtis nesikeicia bei svoris stabilus,nu ne skaitant +2kg karta i menesi gg. Mane taip zavi Vegos rankos o ypac peciai,o man vis nesigauna tokiu rezultatu pasiekt.gal per mazai baltimu vartoju nzn. Siaip raumenukai yra bet ne tokiu apimciu. Papildu ne vartoju,tik gerima fat burner su 3000mg.l-karnitino,jis man tren.metu energijos suteikia. Jei tren.ryte,tai pres ja kavos su bananu suvalgau,o po trenkes varskes poka su jogurtu. Siaip pagrinde ivair.salotas valgau, su tunu irgi bei pries miega kefyro bei diena neatsisakau ir karsto maisto bei nuklidimu buna, megstu salduminus,tai ju kategoriskai neatsisakau. Dabar kazko tai org.reikalauja kiausinenes,tai i diena 2 kiaus suvalgau,gal tikrai kokiu papildu reik vartot gal organizmui baltimu truksta, kad raum.augtu ar cia siaip jau tokia mano fiziologija ir tiek.

nesupyk, taciau 5men. niekada nesulygs su 13m profesionalaus sporto. jai nori betn zingsiu priarteti prie tikslo turi sukaupti kantrybes ir kai po 5metu niekas nepasikeis paklausk saves ar tikrai to nori, nes as si klausima labai daznai uzduodavau sau.

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#19 2008-02-19 17:02

Re: Raumenukų formavimas

p.s. parasyk daugiau apie save.
kiek  metu? kiek kcal suvartoji? kiek kart treniruojiesi/ idek foto ir pan.
kitas dalykas yra tai, kad jai profesionalus kulturisrtas svaraus raumens bent 1cm per metus uzsiaugina yra labai gerai, kulturizmas ne tas sportas kuriame sulauksi greitu rezultatu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net