Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#26 2014-03-25 16:39

Re: Neeilinis klausimas

babcei 6 valgymus big_smile juokauji tu gal big_smile pasakyk kad valgytu daugiau darzoviu, nebevalgytu kewles ir bulviu keptu, daugiau maista virtu ir viskas, ka ten dar i saulelydzio pabaiga visokias mandravones kaip varske su jogurtais kist big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#27 2014-03-25 17:29

Re: Neeilinis klausimas

sita tema i perliukus reiktu numest big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#28 2014-03-25 17:32

Re: Neeilinis klausimas

pamenu pamatė mano bapce, kad papildus geriau, pradėjo klausinėt kas čia ir kam,... nu papasakojau maždaug, tai sako geras dalykas, reikia ir man pradėt vartot lol dar betrūko, kad mano proteiną imtų! butter

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#29 2014-03-25 17:38

Re: Neeilinis klausimas

Neprivalges rašė:

pamenu pamatė mano bapce, kad papildus geriau, pradėjo klausinėt kas čia ir kam,... nu papasakojau maždaug, tai sako geras dalykas, reikia ir man pradėt vartot lol dar betrūko, kad mano proteiną imtų! butter

i barzda tokiai

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#30 2014-03-25 20:11

Re: Neeilinis klausimas

giedriuvz rašė:

Neprivalges rašė:

pamenu pamatė mano bapce, kad papildus geriau, pradėjo klausinėt kas čia ir kam,... nu papasakojau maždaug, tai sako geras dalykas, reikia ir man pradėt vartot lol dar betrūko, kad mano proteiną imtų! butter

i barzda tokiai

balsu susižvengiau lollol

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#31 2014-03-25 21:25

Re: Neeilinis klausimas

Diky rašė:

giedriuvz rašė:

Neprivalges rašė:

pamenu pamatė mano bapce, kad papildus geriau, pradėjo klausinėt kas čia ir kam,... nu papasakojau maždaug, tai sako geras dalykas, reikia ir man pradėt vartot lol dar betrūko, kad mano proteiną imtų! butter

i barzda tokiai

balsu susižvengiau lollol

o man debiliska mintis... tu geriau  kai nuvaziuosi i kaima savo babcei duok i barzda gal ant juoko dar pramus

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#32 2014-03-25 21:41

Re: Neeilinis klausimas

Tiomis rašė:

Diky rašė:

giedriuvz rašė:


i barzda tokiai

balsu susižvengiau lollol

o man debiliska mintis... tu geriau  kai nuvaziuosi i kaima savo babcei duok i barzda gal ant juoko dar pramus

humoro jausmo paieškok, vaikine, užsigavęs kažkoks.

p.s. jei kažką norėsi dar parašyt, varyk į PM, peace

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#33 2014-03-25 21:44

Re: Neeilinis klausimas

Diky rašė:

Tiomis rašė:

Diky rašė:


balsu susižvengiau lollol

o man debiliska mintis... tu geriau  kai nuvaziuosi i kaima savo babcei duok i barzda gal ant juoko dar pramus

humoro jausmo paieškok, vaikine, užsigavęs kažkoks.

p.s. jei kažką norėsi dar parašyt, varyk į PM, peace

cia gal tu uzsigavai del mano pasiulymo del tavo  babces? big_smile

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#34 2014-03-25 21:51

Re: Neeilinis klausimas

ne, baik tu big_smile pats kažkoks surūgęs, kažką čia pasakyt bandei, nelabai gavos, mano nuomone, ir viskas. prisižadėjau sau nesikoliot su niekuo, taip, kad vsio, taika big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#35 2014-03-25 22:52

Re: Neeilinis klausimas

Juokai juokais, bet kai mano amžiną atilsį senelis sirgo vėžiu jam daktarai netgi patarė gert proteiną, ir jis padeda kažkiek tai ten, silpnina tas vėžio lasteles ar pan, labai nesigilinau, bet nemanau, kad čia blogas dalykas jei vyresnio amžiaus žmogus nori pabandyt vartot.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-03-25 22:52)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net