Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Metalistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-11-21
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2015-02-19 10:22

Reikia masės!

Tai va, man 18  m. sportuoju virš 3 metų, žinoma su šiokiom tokiom pertraukom, visą tą laiką nekreipiau dėmesio į mitybą, valgydavau kas papuola, kada papuola. Dabar pagaliau nusprendžiau susiimti, rimtai sportuoti, tačiau  nežinau dėl mitybos, sveriu 72 kg. aukštis 194 cm. žinau, tragiška, bet vistiek atrodau už kitus bendraamžius stipresnis, vis dėl to 3 metai kačialkoj davė šį bei tą.
Mano dabartinė mityba :

Pusryčiai apie 8 h. : 3 sumuštiniai, su sūriu ir dešra, pora sūrelių.

Pietūs apie 14h : sriuba ir mėsa, dažniausiai jautiena arba vištiena.

Vakarienė apie 17h : dažniausiai kažkas iš varškės arba kiaušiniai.

Po vakarienės apie 19h valgau angliavandenius, dažniausiai būna įv. bandelės.

Čia viskas ką valgau per parą, žinau, jog to nepakanka dėl to būčiau dėkingas jei duotumėt kokių pasiūlymų.
Papildų jokių nevartoju, tik BCAA amynorūgštis, esu bandęs metaną 100 tab. nieko gero kiek priaugau taip ir nukrito.

Paskutinį kartą taisė Metalistas (2015-02-19 10:24)

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#2 2015-02-19 10:35

Re: Reikia masės!

Jei žinai, kad nepakanka, tai kam dar klausi? Jokia čia mityba sumuštinis, sriuba ir bandelė. Ir jei 100 metano nepadėjo, tada bandyk 200.

Neprisijungęs

 
Metalistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-11-21
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2015-02-19 10:46

Re: Reikia masės!

Nes klausiu patarimų, ka reiktų keisti, ar įterpti tarp šitos mitybos, o dėl metano tai pabandžiau ir tiek,  nenoriu sėdėt ant chemijos.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#4 2015-02-19 10:58

Re: Reikia masės!

Pusryčiams valgyk: košę, kiaušinius, pietums: mėsa, daržovės, vėl kokios kruopos, vakarienei tas pats kas pietums, tarp valgymų įterpk riešutų, vaisių, tik pirma suskaičiuok kiek tau reikia A/B/R ir dėliokis planą. Tikrai daug informacijos yra šiame forume tik netingėk paskaityti.

Paskutinį kartą taisė Submission (2015-02-19 10:59)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#5 2015-02-19 11:01

Re: Reikia masės!

Metalistas rašė:

Tai va, man 18  m. sportuoju virš 3 metų, žinoma su šiokiom tokiom pertraukom, visą tą laiką nekreipiau dėmesio į mitybą, valgydavau kas papuola, kada papuola. Dabar pagaliau nusprendžiau susiimti, rimtai sportuoti, tačiau  nežinau dėl mitybos, sveriu 72 kg. aukštis 194 cm. žinau, tragiška, bet vistiek atrodau už kitus bendraamžius stipresnis, vis dėl to 3 metai kačialkoj davė šį bei tą.
Mano dabartinė mityba :

Pusryčiai apie 8 h. : kruopos + kiausiniai + vaisius

Pietūs apie 14h : mėsa, kruopos/makaronai, salotos

Vakarienė apie 17h : mesa, makaronai/kruopos, salotos

Po vakarienės apie 19h zuvis/mesa makaronai/kruopos, salotos

21h varske jogurtas dribsniai

Čia viskas ką valgau per parą, žinau, jog to nepakanka dėl to būčiau dėkingas jei duotumėt kokių pasiūlymų.
Papildų jokių nevartoju, tik BCAA amynorūgštis, esu bandęs metaną 100 tab. nieko gero kiek priaugau taip ir nukrito.

Neprisijungęs

 
brifkius
Geografas
Vietovė: Inveness, Scotland
Registravosi: 2013-01-30
Žinutės: 482
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6 2015-02-19 11:01

Re: Reikia masės!

Nesamone 70kg prie 2 metru svert. Daugiau kruopu, mesk tas bandeles is raciono. Beje idomu kaip tavo klasiokai atrodo jei prie ju galingai atrodai

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#7 2015-02-19 11:28

Re: Reikia masės!

brifkius rašė:

Nesamone 70kg prie 2 metru svert. Daugiau kruopu, mesk tas bandeles is raciono. Beje idomu kaip tavo klasiokai atrodo jei prie ju galingai atrodai

o tu ka nemates dabartiniu paaugliu? big_smile vaiksciojantys shakaliukai, turbut tryse galetu uz elektros stulpo pasislept big_smile

Paskutinį kartą taisė giedriuvz (2015-02-19 11:29)

Neprisijungęs

 
Metalistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-11-21
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#8 2015-02-19 11:49

Re: Reikia masės!

brifkius rašė:

Nesamone 70kg prie 2 metru svert. Daugiau kruopu, mesk tas bandeles is raciono. Beje idomu kaip tavo klasiokai atrodo jei prie ju galingai atrodai

Koks skirtumas nuo 15 metų kačialkoj vistiek raumuo užaugo, už nesportuojančius tikrai geriau atrodau

Neprisijungęs

 
Martiz
buvęs Martiz@home
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2012-10-13
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#9 2015-02-19 12:36

Re: Reikia masės!

butu keista jei neatrodytum

Neprisijungęs

 
sakirre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-07-13
Žinutės: 144
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#10 2015-02-19 13:23

Re: Reikia masės!

Cia ne tai, kad nepakanka, cia isvis tragiska mityba, net panasu , kad trolini , nes kiekvienas sportojantis daugiau nei metus ir bendraves kacialkej su zmonemis ar nors kazka paskaites zino, kad bandeles kakutis, desra irgi...
Dar idomu butu suzinoti gramais kiek cia iseina visko?

Neprisijungęs

 
Metalistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-11-21
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11 2015-02-19 13:50

Re: Reikia masės!

sakirre rašė:

Cia ne tai, kad nepakanka, cia isvis tragiska mityba, net panasu , kad trolini , nes kiekvienas sportojantis daugiau nei metus ir bendraves kacialkej su zmonemis ar nors kazka paskaites zino, kad bandeles kakutis, desra irgi...
Dar idomu butu suzinoti gramais kiek cia iseina visko?

Aš ir neturiu mitybos, tiesiog parašiau ką valgau, kuo prasimaitinu ir tiėjausi kažkokių patarimų, gerai sužinojau, kad bandelės šūdas, aš ir nesakiau kad utiutiu.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#12 2015-02-19 13:52

Re: Reikia masės!

sakirre rašė:

Cia ne tai, kad nepakanka, cia isvis tragiska mityba, net panasu , kad trolini , nes kiekvienas sportojantis daugiau nei metus ir bendraves kacialkej su zmonemis ar nors kazka paskaites zino, kad bandeles kakutis, desra irgi...
Dar idomu butu suzinoti gramais kiek cia iseina visko?

man irgi panasu i trolinima..

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#13 2015-02-19 13:54

Re: Reikia masės!

eik pasiziuek i kitu mitybos sablonus ir matysi plius minus
va ir pelesis patvarkes imete, pagal save tik kiekius pasireguliuot reikia

zodziu suvalgyk per diena 300gr mesos, 4 kiausinius, varskes pakeli, 400gr sausu kruopu ir riesutu sauja/dvi. ir augsi

o cia pas tave negalima pavadinti mityba smile

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#14 2015-02-19 14:02

Re: Reikia masės!

Metalistas rašė:

Tai va, man 18  m. sportuoju virš 3 metų, žinoma su šiokiom tokiom pertraukom, visą tą laiką nekreipiau dėmesio į mitybą, valgydavau kas papuola, kada papuola. Dabar pagaliau nusprendžiau susiimti, rimtai sportuoti, tačiau  nežinau dėl mitybos, sveriu 72 kg. aukštis 194 cm. žinau, tragiška, bet vistiek atrodau už kitus bendraamžius stipresnis, vis dėl to 3 metai kačialkoj davė šį bei tą.
Mano dabartinė mityba :

Pusryčiai apie 8 h. : 3 sumuštiniai, su sūriu ir dešra, pora sūrelių.

Pietūs apie 14h : sriuba ir mėsa, dažniausiai jautiena arba vištiena.

Vakarienė apie 17h : dažniausiai kažkas iš varškės arba kiaušiniai.

Po vakarienės apie 19h valgau angliavandenius, dažniausiai būna įv. bandelės.

Čia viskas ką valgau per parą, žinau, jog to nepakanka dėl to būčiau dėkingas jei duotumėt kokių pasiūlymų.
Papildų jokių nevartoju, tik BCAA amynorūgštis, esu bandęs metaną 100 tab. nieko gero kiek priaugau taip ir nukrito.

Viskas aisku apie tavo mityba, eik skaitykis geriau skilčių čia labai daug

Neprisijungęs

 
Metalistas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-11-21
Žinutės: 24
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#15 2015-02-19 14:33

Re: Reikia masės!

Building rašė:

Metalistas rašė:

Tai va, man 18  m. sportuoju virš 3 metų, žinoma su šiokiom tokiom pertraukom, visą tą laiką nekreipiau dėmesio į mitybą, valgydavau kas papuola, kada papuola. Dabar pagaliau nusprendžiau susiimti, rimtai sportuoti, tačiau  nežinau dėl mitybos, sveriu 72 kg. aukštis 194 cm. žinau, tragiška, bet vistiek atrodau už kitus bendraamžius stipresnis, vis dėl to 3 metai kačialkoj davė šį bei tą.
Mano dabartinė mityba :

Pusryčiai apie 8 h. : 3 sumuštiniai, su sūriu ir dešra, pora sūrelių.

Pietūs apie 14h : sriuba ir mėsa, dažniausiai jautiena arba vištiena.

Vakarienė apie 17h : dažniausiai kažkas iš varškės arba kiaušiniai.

Po vakarienės apie 19h valgau angliavandenius, dažniausiai būna įv. bandelės.

Čia viskas ką valgau per parą, žinau, jog to nepakanka dėl to būčiau dėkingas jei duotumėt kokių pasiūlymų.
Papildų jokių nevartoju, tik BCAA amynorūgštis, esu bandęs metaną 100 tab. nieko gero kiek priaugau taip ir nukrito.

Viskas aisku apie tavo mityba, eik skaitykis geriau skilčių čia labai daug

Eik niuchas tu, kam dar rašyt ta patį ir kitus kopijuot.

Dėkui kas davėt patarimų, ypač pelėsiui. Galima rakint

Paskutinį kartą taisė Metalistas (2015-02-19 15:28)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net