Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Darius15
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-22
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2015-05-22 15:21

Kreatinas su gliukoze+ baltymai+ testosterono skatintojai

Sveiki, užsisakiau kreatino ,,Total Creatine Plus", baltymų ,,Protein 2 Types", ir testosterono skatintojo. Tai kiek žinau kreatinas ir baltymai augina raumenis, bet skirtingai. Tai nežinau ar juos galima vartoti kartu ar geriau atskirai. Ir ar testosteronas tinka prie šios kombinacijos? Nelabai nusimanau apie tai.

Neprisijungęs

 
Tex
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-03
Žinutės: 174
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2 2015-05-22 16:06

Re: Kreatinas su gliukoze+ baltymai+ testosterono skatintojai

Tai kam pirkti, o tik poto domėtis? Kiek tau metų? Baltymai neužaugins tau raumens, jei nevalgysi. O šeip juos abu galima vartoti. Kreatina ryte ant tuščio skrandžio, o baltymus tada kada reikia, po treniruotės ar kai trūksta baltymo

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net