Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1201 2015-06-22 01:56

Re: Kraujo tyrimai

iparado rašė:

NATURAL1978 rašė:

iparado rašė:


tai jis man patare pirma su mitybom pasizaisti ir papildus  nuimti, aisku jei nenoriu raso trt, as sakiau pabandysiu ir jau buvau apie clomida skaites tai norejau dar ta isbandyti... sutarem,kad jei nieko nebus, gryst pas ji ir duos jis recepta trt... kazi kiek ten kainuoja menesiui ar tai ketvirciui, nzn kaip. skaiciuoja...

nebido 1000mg testo undecanoate tipo po savaites isibegeja ir 8 sav veza.bet as tai pagal susta zinau kad be 250mg i sav nieko gero tai dar sustos esteriu mase mazesne.krc reikia ta nebido kas 4 sav saut po 1000mg kad padorus testas virs 30 mol butu.o jo kaina 460lt kopensuoja 80%kiek zinau ,gal klystu

jo, bet kompensuoja jei gauni recepta ir nueini i vaistine, ar turi isvis turi buti su testu zemiau ribos, kad kompensuotu? tarkime man su 11 moliu kompensuotu?

na tau jei nustato Hypogonadisma,kas yra akivaizdu tai tada israsomas vaistas bus kompensuojamas,jis yra kompens.vaistu sarase,nes kitaip tai n x tas nebido ,saudai susta kas 7d ir vargo nematai.kosmine kaina ten.kur 460lt kur 150lt per men tai didelis skirtumas.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1202 2015-06-22 01:58

Re: Kraujo tyrimai

Primeciau kad per metus ant sustos 500e iseina.siokia tokia kapeika.naujas tv lizingu.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1203 2015-06-22 02:05

Re: Kraujo tyrimai

iparado rašė:

mzslave rašė:

Da patikek xujnia cia toe visi LAI ir tt.   Laisvas testas per para pasikeicia minimum 8 kartus. Reikia but tikrai paciuozusiu kad gaudyt sliekus siknoje.

Na testa sako irgi reikia priduoti kazkiek dienu nesportavus, neuzsiiminejus meile ir pan...tada pasimatys ale tikrasis jo kiekis, bet mano galva tai tik saves apgaudinejimas, jei tu gyvensi kitaip vien del to kad pasimatuoti testa, kuris gali prisigaminti....as darausi tyrimus su savo iprastiniu gyvenimu ritmu, kaip kas diena elgiuosi, man nelabai ir rupi kas butu jeigu as savaite ar kiek ten sedeciau kedeje ir kaupciau testa sistemoje...

tai visiskas apsurdas duot testa nenaturalioje busenoje.nesakau kad reikia eit duot krauja katik padro.cinus,bet kad dauguma iskyrus pi.ziu isvakaro kokia merga padaroma ar panasiai tai normalu na ir sportas kasdienybe.tai manau tokioj busenoje reik ziuret.va jei pajautei kad miegojai prastai,buvo stresas vakare,tai tada tikrai nera tikslo daryt tyrima.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1204 2015-06-22 02:11

Re: Kraujo tyrimai

mzslave rašė:

iparado rašė:

mzslave rašė:

Da patikek xujnia cia toe visi LAI ir tt.   Laisvas testas per para pasikeicia minimum 8 kartus. Reikia but tikrai paciuozusiu kad gaudyt sliekus siknoje.

Na testa sako irgi reikia priduoti kazkiek dienu nesportavus, neuzsiiminejus meile ir pan...tada pasimatys ale tikrasis jo kiekis, bet mano galva tai tik saves apgaudinejimas, jei tu gyvensi kitaip vien del to kad pasimatuoti testa, kuris gali prisigaminti....as darausi tyrimus su savo iprastiniu gyvenimu ritmu, kaip kas diena elgiuosi, man nelabai ir rupi kas butu jeigu as savaite ar kiek ten sedeciau kedeje ir kaupciau testa sistemoje...

Kazkoki brieda surasei.
Kaip analogija : tu nori suzinot savo tikslu svori, kada sveriesi!? Taip ryte ant tuscio skrandzio + net issisykes.
Taip pat su testu, tai yra naturalus procesai, po streso, fiz kruvio, sekso keiciasi hormonu santykiai, dydeja Prl ir tt. O jie automatiskai itakoja bendra Test lygi. Ir tai yra NORMALU.

Tikiuos tai daeis dabar

na cia taip jau pasakei tarsi ta treniruote kuri buvn anos dienos ryte ty pries 24val kazkoks triatlonas ar bent maratono varzybos tada jo .o po vakarykscio sex bent dauguma pabunda zvalus ir kupini jegu.beto ar pameni kada senais laikais sprinteri Ben Dzonsa pagavo su aukstu testu jo pasiteisinimas buvo kad is vakaro turejo 2 sex aktus,ko pasekoje organizmas kompensuoja ir gamina testo daugiau.beto manau tokie veiksniai kaip sunki trevke neigiamai itakoja testo rodikli bet ne taip dramatiskai kad nuo 30 kristu iki 15.krc jei testas aukstas tai bus vistiek apie 25 kad ir po maratono.nu o jei koks nueis su vos gyvu tai ir 5 mol gali parodyt

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-06-22 02:15)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1205 2015-06-22 02:23

Re: Kraujo tyrimai

nenugalimas rašė:

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

Su maistu reikia grieztai, jei nori kad pakiltu. Jokiu miltu, jokiu kruopu, jokiu vaisiu jokiu saldumynu ir isvis jokiu angliu, jei cia yra diabeto pradzia, tai tas turetu padet ir uzkelt shbg. Riebalu pagrindas is zuvies, aliejaus, riesutu, avokadu ir pns, o is kokios kiaulienos nepersistengt gaut riebalus, sitas man suveike. Matai jei jau ilgai suknisti reikalai su testu tai gali but, kad atsistatymas bus ilgas. Baze yra gyvenimo budas + mityba, visi clomidai ir kita tai tik paskatinimias, priedas prie bazes. Jei sistema galutinai nudusus, tai velgi pirma baze tada prijungi TRT, nebus bazes tada ir bus galimybes  visokiom sirdies ligom, prostatos hiperplazijai ir t.t. kai viskas normose side'u tikimybe mazeja iki minimumo.

Tas man nepadejo, o tik suletino metabolizma iki vezlio zingsniu, kai su 1600kcal svoris isvis nebekrito, o stovejo vietoje, kai iki tol su 2000kcal krisdavo... jau nekalbant apie pastovu alki, jegu nebuvima ir pan...3 men sedejau taip, nafig ta dieta be carbsu...beje per ta laika shgb nepakilo ne per moli...zodziu po kolkas nustoju as sukti pautus del situ visu hormone, susitvarkau iki galo gyvenimo buda, nusimetu likusi virsvori, o td jau ziuresiu ar bus dar kokie pokyciai ar ne, cia tie keli like menesiai jau nieko manau nelems ir nieko nenutiks per juos blogo...jei po to pokyciu nebus vistiek, judesiu link sekancio zingsnio...kitiem gi uztenka pamiegoti ilgiau normaliai, zuvu tauku paryti ir testas pakyla, dar kala testo boosteri ir skraido, o kai viskas uzrudyje, tai velniai zino kas padetu isjudinti, jei isvis tai imanoma...pagrindine beda, kad as nzn kiek laiko be to testo sedejau, ar metus ar 7 metus, nes daug laiko man nerupejo tiesiog nei savijauta, nei gyvenimo budas, nei dar kas, tai pagal prisiminimus nifiga db neatgaminu kaip jausdavausi anksciau....Cia endo, tai ta profesore is Kauno?
utiutiu gal kitais metais isvarysiu I anglus kokius gyventi, tai gal ten rasiu koki endo normal, forumuose skaiciau kad yra ten gydytoju, kurie aiskinasi butent tokias bedas, stebi pacientus, daro jiems tyrimus, iesko normaliai bedu ir pan smile

Nu va tau netiko, svoris stovejo, o pas mane svoris krenta net ir kaloriju gaunant tiek pat kaip su anglim, vos pajungiu anglis svoris pradeda augt. ei nekylo shbg tai nera pozymiu i diabeta, gali but va bent del sito ramus big_smile Reik atsirinkt pagal save, tiek mityba tiek gyvenimo buda, kruvius. Taip, ta pati profesore, atrodo gan rimta, butent ties siuo dalyku ir dirba, jei ji nesigaudys, tuomet nebera tikslo daugiau ieskot to ko nera LT.

o profesore ne Hadaraviciene pavarde kartais?

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1206 2015-06-22 10:52

Re: Kraujo tyrimai

NATURAL1978 rašė:

nenugalimas rašė:

iparado rašė:


Tas man nepadejo, o tik suletino metabolizma iki vezlio zingsniu, kai su 1600kcal svoris isvis nebekrito, o stovejo vietoje, kai iki tol su 2000kcal krisdavo... jau nekalbant apie pastovu alki, jegu nebuvima ir pan...3 men sedejau taip, nafig ta dieta be carbsu...beje per ta laika shgb nepakilo ne per moli...zodziu po kolkas nustoju as sukti pautus del situ visu hormone, susitvarkau iki galo gyvenimo buda, nusimetu likusi virsvori, o td jau ziuresiu ar bus dar kokie pokyciai ar ne, cia tie keli like menesiai jau nieko manau nelems ir nieko nenutiks per juos blogo...jei po to pokyciu nebus vistiek, judesiu link sekancio zingsnio...kitiem gi uztenka pamiegoti ilgiau normaliai, zuvu tauku paryti ir testas pakyla, dar kala testo boosteri ir skraido, o kai viskas uzrudyje, tai velniai zino kas padetu isjudinti, jei isvis tai imanoma...pagrindine beda, kad as nzn kiek laiko be to testo sedejau, ar metus ar 7 metus, nes daug laiko man nerupejo tiesiog nei savijauta, nei gyvenimo budas, nei dar kas, tai pagal prisiminimus nifiga db neatgaminu kaip jausdavausi anksciau....Cia endo, tai ta profesore is Kauno?
utiutiu gal kitais metais isvarysiu I anglus kokius gyventi, tai gal ten rasiu koki endo normal, forumuose skaiciau kad yra ten gydytoju, kurie aiskinasi butent tokias bedas, stebi pacientus, daro jiems tyrimus, iesko normaliai bedu ir pan smile

Nu va tau netiko, svoris stovejo, o pas mane svoris krenta net ir kaloriju gaunant tiek pat kaip su anglim, vos pajungiu anglis svoris pradeda augt. ei nekylo shbg tai nera pozymiu i diabeta, gali but va bent del sito ramus big_smile Reik atsirinkt pagal save, tiek mityba tiek gyvenimo buda, kruvius. Taip, ta pati profesore, atrodo gan rimta, butent ties siuo dalyku ir dirba, jei ji nesigaudys, tuomet nebera tikslo daugiau ieskot to ko nera LT.

o profesore ne Hadaraviciene pavarde kartais?

Birutė Žilaitienė

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1207 2015-06-22 10:52

Re: Kraujo tyrimai

NATURAL1978 rašė:

iparado rašė:

NATURAL1978 rašė:


nebido 1000mg testo undecanoate tipo po savaites isibegeja ir 8 sav veza.bet as tai pagal susta zinau kad be 250mg i sav nieko gero tai dar sustos esteriu mase mazesne.krc reikia ta nebido kas 4 sav saut po 1000mg kad padorus testas virs 30 mol butu.o jo kaina 460lt kopensuoja 80%kiek zinau ,gal klystu

jo, bet kompensuoja jei gauni recepta ir nueini i vaistine, ar turi isvis turi buti su testu zemiau ribos, kad kompensuotu? tarkime man su 11 moliu kompensuotu?

na tau jei nustato Hypogonadisma,kas yra akivaizdu tai tada israsomas vaistas bus kompensuojamas,jis yra kompens.vaistu sarase,nes kitaip tai n x tas nebido ,saudai susta kas 7d ir vargo nematai.kosmine kaina ten.kur 460lt kur 150lt per men tai didelis skirtumas.

Na zesim, ka ten urologas israsys, kai apsilankysiu smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1208 2015-06-22 13:26

Re: Kraujo tyrimai

Duok dieve suvoktu situacija..  big_smile
Nes jiem ten lengva TrT israsyt nesukant galvos.. smile
Kai poliklinikoj pas endo buvau iskart klause. Ar rasom susta ar eini tirtis
.pasirinkau tada 2 varianta.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1209 2015-06-22 13:33

Re: Kraujo tyrimai

MrBurbulas rašė:

Duok dieve suvoktu situacija..  big_smile
Nes jiem ten lengva TrT israsyt nesukant galvos.. smile
Kai poliklinikoj pas endo buvau iskart klause. Ar rasom susta ar eini tirtis
.pasirinkau tada 2 varianta.

Na su tais tyrimais tai irgi, jauciu jei valdiskai eisi, tai per metus laiko kazi ar pasidarysi su tokiom eilem, privaciai greit, bet paliksi litu nemazai...seip idealiausia butu,kad rastum gydytoja, kuris israses dar ir apsiimtu kas kazkiek laiko tave priimti ir perziureti tyrimus ir ju rezultatus...

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#1210 2015-06-22 18:54

Re: Kraujo tyrimai

NATURAL1978 rašė:

mzslave rašė:

iparado rašė:


Na testa sako irgi reikia priduoti kazkiek dienu nesportavus, neuzsiiminejus meile ir pan...tada pasimatys ale tikrasis jo kiekis, bet mano galva tai tik saves apgaudinejimas, jei tu gyvensi kitaip vien del to kad pasimatuoti testa, kuris gali prisigaminti....as darausi tyrimus su savo iprastiniu gyvenimu ritmu, kaip kas diena elgiuosi, man nelabai ir rupi kas butu jeigu as savaite ar kiek ten sedeciau kedeje ir kaupciau testa sistemoje...

Kazkoki brieda surasei.
Kaip analogija : tu nori suzinot savo tikslu svori, kada sveriesi!? Taip ryte ant tuscio skrandzio + net issisykes.
Taip pat su testu, tai yra naturalus procesai, po streso, fiz kruvio, sekso keiciasi hormonu santykiai, dydeja Prl ir tt. O jie automatiskai itakoja bendra Test lygi. Ir tai yra NORMALU.

Tikiuos tai daeis dabar

na cia taip jau pasakei tarsi ta treniruote kuri buvn anos dienos ryte ty pries 24val kazkoks triatlonas ar bent maratono varzybos tada jo .o po vakarykscio sex bent dauguma pabunda zvalus ir kupini jegu.beto ar pameni kada senais laikais sprinteri Ben Dzonsa pagavo su aukstu testu jo pasiteisinimas buvo kad is vakaro turejo 2 sex aktus,ko pasekoje organizmas kompensuoja ir gamina testo daugiau.beto manau tokie veiksniai kaip sunki trevke neigiamai itakoja testo rodikli bet ne taip dramatiskai kad nuo 30 kristu iki 15.krc jei testas aukstas tai bus vistiek apie 25 kad ir po maratono.nu o jei koks nueis su vos gyvu tai ir 5 mol gali parodyt

http://www.livestrong.com/article/24668 … tosterone/

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#1211 2015-06-22 19:43

Re: Kraujo tyrimai

MrBurbulas rašė:

Duok dieve suvoktu situacija..  big_smile
Nes jiem ten lengva TrT israsyt nesukant galvos.. smile
Kai poliklinikoj pas endo buvau iskart klause. Ar rasom susta ar eini tirtis
.pasirinkau tada 2 varianta.

man nesiule, israse pregnilio ir sake pades big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#1212 2015-06-22 19:49

Re: Kraujo tyrimai

NATURAL1978 rašė:

mzslave rašė:

iparado rašė:


Na testa sako irgi reikia priduoti kazkiek dienu nesportavus, neuzsiiminejus meile ir pan...tada pasimatys ale tikrasis jo kiekis, bet mano galva tai tik saves apgaudinejimas, jei tu gyvensi kitaip vien del to kad pasimatuoti testa, kuris gali prisigaminti....as darausi tyrimus su savo iprastiniu gyvenimu ritmu, kaip kas diena elgiuosi, man nelabai ir rupi kas butu jeigu as savaite ar kiek ten sedeciau kedeje ir kaupciau testa sistemoje...

Kazkoki brieda surasei.
Kaip analogija : tu nori suzinot savo tikslu svori, kada sveriesi!? Taip ryte ant tuscio skrandzio + net issisykes.
Taip pat su testu, tai yra naturalus procesai, po streso, fiz kruvio, sekso keiciasi hormonu santykiai, dydeja Prl ir tt. O jie automatiskai itakoja bendra Test lygi. Ir tai yra NORMALU.

Tikiuos tai daeis dabar

na cia taip jau pasakei tarsi ta treniruote kuri buvn anos dienos ryte ty pries 24val kazkoks triatlonas ar bent maratono varzybos tada jo .o po vakarykscio sex bent dauguma pabunda zvalus ir kupini jegu.beto ar pameni kada senais laikais sprinteri Ben Dzonsa pagavo su aukstu testu jo pasiteisinimas buvo kad is vakaro turejo 2 sex aktus,ko pasekoje organizmas kompensuoja ir gamina testo daugiau.beto manau tokie veiksniai kaip sunki trevke neigiamai itakoja testo rodikli bet ne taip dramatiskai kad nuo 30 kristu iki 15.krc jei testas aukstas tai bus vistiek apie 25 kad ir po maratono.nu o jei koks nueis su vos gyvu tai ir 5 mol gali parodyt

Po geros trenkes jauciasi zymiai labiau sukyles net buna

Prisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#1213 2015-06-22 20:09

Re: Kraujo tyrimai

HRS rašė:

uk rašė:

mzslave rašė:


Angluose israsys tau paracetamolio big_smile visas ju gydymas

100% tiesa ! smile

baikit jus chebra tuos juokus kad angluose negydomi zmones,visi isdvese butu.mes priprate prie lietuvos kad nuejus betkokiu slogavimu ar dar kokiu suduku,iskart raso antibijotikius ir dar salia visokiu purskaliuku ir panasiai.
dazniausia toki veikejai sako kad uk blogi daktarai kurie nemoka paaiskint kame bedos.
ir kam kas nepatinka,juk yra privacios klinikos wink

gali jiems aiskinti ne aiskines. esme kad turesi eit ne viena ir ne du kartus ir zirzti kaip tau blogai, kad dirbti negali del ligos..  kol imsis kazko rimto,kol issius tave kazokiems tyrimams ar panasiai o iki tol kaip ir minejo pusryciams bus israsytas paracetamolis big_smile pas mane su anglu kalba nera joku problemu ir kalbu is savo asmenines ir aplinkiniu patirties. o privaciai aisku galima eiti bet pats supranti manau kad didzioji dauguma nori kuo pigiau smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1214 2015-06-22 20:20

Re: Kraujo tyrimai

uk rašė:

HRS rašė:

uk rašė:


100% tiesa ! smile

baikit jus chebra tuos juokus kad angluose negydomi zmones,visi isdvese butu.mes priprate prie lietuvos kad nuejus betkokiu slogavimu ar dar kokiu suduku,iskart raso antibijotikius ir dar salia visokiu purskaliuku ir panasiai.
dazniausia toki veikejai sako kad uk blogi daktarai kurie nemoka paaiskint kame bedos.
ir kam kas nepatinka,juk yra privacios klinikos wink

gali jiems aiskinti ne aiskines. esme kad turesi eit ne viena ir ne du kartus ir zirzti kaip tau blogai, kad dirbti negali del ligos..  kol imsis kazko rimto,kol issius tave kazokiems tyrimams ar panasiai o iki tol kaip ir minejo pusryciams bus israsytas paracetamolis big_smile pas mane su anglu kalba nera joku problemu ir kalbu is savo asmenines ir aplinkiniu patirties. o privaciai aisku galima eiti bet pats supranti manau kad didzioji dauguma nori kuo pigiau smile

tai taip,kosmosas cia privaciai gyditis.bet kiek zinau kas rimtu problemu turi,kad ir pazirst reikia,viska susitvarko.
Man gerai-alergiskas paracetamoliui 😀

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1215 2015-06-28 00:47

Re: Kraujo tyrimai

Jonn rašė:

NATURAL1978 rašė:

mzslave rašė:


Kazkoki brieda surasei.
Kaip analogija : tu nori suzinot savo tikslu svori, kada sveriesi!? Taip ryte ant tuscio skrandzio + net issisykes.
Taip pat su testu, tai yra naturalus procesai, po streso, fiz kruvio, sekso keiciasi hormonu santykiai, dydeja Prl ir tt. O jie automatiskai itakoja bendra Test lygi. Ir tai yra NORMALU.

Tikiuos tai daeis dabar

na cia taip jau pasakei tarsi ta treniruote kuri buvn anos dienos ryte ty pries 24val kazkoks triatlonas ar bent maratono varzybos tada jo .o po vakarykscio sex bent dauguma pabunda zvalus ir kupini jegu.beto ar pameni kada senais laikais sprinteri Ben Dzonsa pagavo su aukstu testu jo pasiteisinimas buvo kad is vakaro turejo 2 sex aktus,ko pasekoje organizmas kompensuoja ir gamina testo daugiau.beto manau tokie veiksniai kaip sunki trevke neigiamai itakoja testo rodikli bet ne taip dramatiskai kad nuo 30 kristu iki 15.krc jei testas aukstas tai bus vistiek apie 25 kad ir po maratono.nu o jei koks nueis su vos gyvu tai ir 5 mol gali parodyt

Po geros trenkes jauciasi zymiai labiau sukyles net buna

Tu jauties gerai nes spaudimas sukiles,o po kiekvieno sunkaus pratimo tavo testas krenta nes lekia pazeistu raumenu taisyti

Neprisijungęs

 
Turbin
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-02
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#1216 2015-06-29 16:58

Re: Kraujo tyrimai

Sveiki. Man 22. Paskutinį kursą turėjau prieš maždaug tris metus. Dar prieš tai pora, deca susta metankė. Jokių išlvalymų. Prieš pusmetį labai šlubavo sveikata (visokie uždegimai plaučių, anginos), o tada dar dasidėjo, kad pakaliau mergą ir užsimetė zaraza tokia, kurią reikėjo gydyt keturiais antibiotikų kursais. Vienžo. Pasidarau kraujo tyrimą - http://s24.postimg.org/sw08rgj6p/estradiol.jpg

Yra kam taip buvę? Negi tuos tris metus man visad toks estradiolis buvo...(nors tik paskutinis pusmetis/metai kai pasigavau nuo tos kekšitės, jautės tas libido sumažėjimas) Karščio bangos, nuotaikų kaitos, libido sumažėjimas/padidėjimas ir šiaip kaip ne savas. Kiaušiukus dar pamaudė (dėl šito aktualiausia man, ar gali būti? Skaičiau, kad estradiolis dar ir plaučių ligas, širdies skatina ar yra didesnė rizika susirgti krūties vėžiu.

Paskutinį kartą taisė Turbin (2015-06-29 17:11)

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#1217 2015-06-29 17:40

Re: Kraujo tyrimai

kalk arimidexo, ar clomido, mazom dozem, ir issilygins, siaip antibiotikai gerai kala per antra gala nk nepadarysi, reikejo uzimaut sargy, dbr nauju yra kur jei kazkokia liga pakeicia spalva. o siaip siulau per daug nepergyvent viskas normaliai atrodo, vitamin pakalk geriau, d, e, zma, b6, vaisiu ir bus kool

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1218 2015-06-29 18:59

Re: Kraujo tyrimai

Turbin rašė:

Sveiki. Man 22. Paskutinį kursą turėjau prieš maždaug tris metus. Dar prieš tai pora, deca susta metankė. Jokių išlvalymų. Prieš pusmetį labai šlubavo sveikata (visokie uždegimai plaučių, anginos), o tada dar dasidėjo, kad pakaliau mergą ir užsimetė zaraza tokia, kurią reikėjo gydyt keturiais antibiotikų kursais. Vienžo. Pasidarau kraujo tyrimą - http://s24.postimg.org/sw08rgj6p/estradiol.jpg

Yra kam taip buvę? Negi tuos tris metus man visad toks estradiolis buvo...(nors tik paskutinis pusmetis/metai kai pasigavau nuo tos kekšitės, jautės tas libido sumažėjimas) Karščio bangos, nuotaikų kaitos, libido sumažėjimas/padidėjimas ir šiaip kaip ne savas. Kiaušiukus dar pamaudė (dėl šito aktualiausia man, ar gali būti? Skaičiau, kad estradiolis dar ir plaučių ligas, širdies skatina ar yra didesnė rizika susirgti krūties vėžiu.

Arimidex 1mg/ed   14dienu

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1219 2015-07-01 17:10

Re: Kraujo tyrimai

prisidariau tu visokiu tyrimu,tai pagalvojus gal geriau nebuciau dares big_smile
oral tex pamirst turbut visam-kepenikes nekazka- sad
biski inkstai pagrybave.
stuburo nebera-pritupimu ir visokiu trauku nebebus sad

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1220 2015-07-01 17:24

Re: Kraujo tyrimai

HRS rašė:

prisidariau tu visokiu tyrimu,tai pagalvojus gal geriau nebuciau dares big_smile
oral tex pamirst turbut visam-kepenikes nekazka- sad
biski inkstai pagrybave.
stuburo nebera-pritupimu ir visokiu trauku nebebus sad

nenusimink. geriau diagnostika padaryt ir uzsiimt taisymu saves, negu paskui utiutiu ir veza i ligonine *geriausiu atveju....  nesam robotai

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1221 2015-07-01 17:31

Re: Kraujo tyrimai

mzslave rašė:

HRS rašė:

prisidariau tu visokiu tyrimu,tai pagalvojus gal geriau nebuciau dares big_smile
oral tex pamirst turbut visam-kepenikes nekazka- sad
biski inkstai pagrybave.
stuburo nebera-pritupimu ir visokiu trauku nebebus sad

nenusimink. geriau diagnostika padaryt ir uzsiimt taisymu saves, negu paskui utiutiu ir veza i ligonine *geriausiu atveju....  nesam robotai

Tas tai taip,kas idomiausia,lietuvoj pirma karta testa parode 100+ kainorma ten netoli 30 .nera rode daugiau 50 smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1222 2015-07-01 18:29

Re: Kraujo tyrimai

Su tais tyrimais irgi nera 100% jei privaciose daraisi pasirodo...vakar buvau konsultacijoj pagal rekomendacijas pas endo privaciai, nes santariskese be sansu pas ja patekti, kuri kazkiek daugiau supranta apie tokias bedas ir hormonus, negu kad tik "o zinai, yra toks tribulsas" big_smile papasakojau apie Clomido ir Tamoxos patirti, apie kitus bandymus atkelti testa, zodziu pasnekejom gan normalai...sake, is patirties ji maciusi kad paklaidos privaciose klinikose ir tarkime santariskese gali siekti iki 30% skirtumo...tie analizatoriai, kuriais daro labkes mazosios yra megejiski - profesionalus...kita savaite varau  I santariskes priduoti visus tyrimus, kuriuos dariausi iki siol, td zesim ka toliau, surasysiu po to kainas ir rezultatus cia, jei bus kam idomu smile ...apie kompensuojama trt po kolkas neina sneka nes jei tyrimai panasus kokie pas mane, niekas man nekompensuos, apsnekejom, kad po visu tyrimu duos pasibandymui kazkiek testo isauti, kad paziureti savijauta su normaliu lygiu ir td jau spresim kokiu keliu toliau eiti...dar paminejo, kad yra buve variantu, kai sovus testo zmogus isvis nieko nejaute, jokio skirtumo ar 28 ar 11...zodziu gal pagaliau uzbaigsiu visa sita dainele su tyrimais iki metu galo smile visko gali buti, kad turejau visalaika toki testa, koki dabar, nes iki siuol nei urologiniu, nei dar kokiu kitu priezasciu, kodel jis zemas medikai nerado...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-07-01 18:32)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1223 2015-07-02 13:27

Re: Kraujo tyrimai

.

Paskutinį kartą taisė HRS (2015-07-02 13:29)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1224 2015-07-02 13:28

Re: Kraujo tyrimai

.

Paskutinį kartą taisė HRS (2015-07-02 13:29)

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1225 2015-07-02 13:50

Re: Kraujo tyrimai

su tokiu estro neturetu buti  jokio noro *sex drive, net turint tiek testo

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net