Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1276 2015-07-23 23:55

Re: Mokslai (Studijos)

Klaudijuss rašė:

Manciakas rašė:

Sveiki, pernai bandžiau stoti į pasieniečių mokyklą, bet nepraėjau cmek'o nes buvo plyšę priekinei kryžminei raiščiai ir meniskas( aš to nejaučiau ir sportavau toliau, bei lakščiau po 5km per dieną). Tai va, išsioperavau koją šiemet, todėl niekur nestojau, mastau šiemet perlaikyt istorijos egzaminą ir stot y MRU teisę ir muitinės veiklą(vilniuje), tuo atvėju jei pritrūkčiau bandyčiau į SMK teisę stot ir tada bandyt išlyginamasias. Na o jei ir ten neišeitų tai stočiau y pasieniečių mokyklą, dabar koja išgijus cmek praeičiau. Tačiau dar klausimas dėl jos, tarkim jei aš iš siuntimą imu iš Pagėgių miesto, tai aš galėčiau baiges dirbti Vilniuje? Ar būtina atidirbti ten kur gavai siuntimą? Taip pat pakomentuotik dėl MRU ar SMK kaip ten situacija?

Is kur emei siuntima ten ir dirbsi

dirbsi tuo atvėju ten iškur ėmei siuntimą jei būsi reitinge iš savo rinktinės ęsančių aukščiau ir jei rinktinė skirs vietų pakankamai. kitu atvėju siūs į kitą rinktinę dirbt kurioi trūksta.

Neprisijungęs

 
Povilasx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-24
Žinutės: 142
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1277 2015-07-28 01:14

Re: Mokslai (Studijos)

Aš rimtai hebra kaip apsispręst kur studijuoti ? kur ieškoti informacijos kas šiais laikais būtų pravartu rinkai ? inžinėriai , progromuotojai ofcourse... bet tokias specialybęs reikia dieniniam studijuoti , o man neakivaizdinio reikia ;/

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#1278 2015-08-04 22:12

Re: Mokslai (Studijos)

Sveiki, kitais metai teks rinktis kur studijuoti. Kol kas traukia informatikos inžinerija, tačiau kur studijuoti? Rinktis universitetą ar kolegiją? Kolegijoj liktais daugiau praktikos? Jeigu taip, tai mano atveju kolegija gal būtų geriau, kadangi neesu labai didelis moksliukas. Baigus kolegija negalima stot universitetą, išlygint studijas ir gaut universiteto bakalaura? Kokias jūsų nuomonė būtų kolegija vs universitetas.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#1279 2015-08-04 22:21

Re: Mokslai (Studijos)

rinkis univera. pamirsk tas kolegijas

Neprisijungęs

 
Brink
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Uostamiestis
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#1280 2015-08-04 22:26

Re: Mokslai (Studijos)

Povilasx3 rašė:

Aš rimtai hebra kaip apsispręst kur studijuoti ? kur ieškoti informacijos kas šiais laikais būtų pravartu rinkai ? inžinėriai , progromuotojai ofcourse... bet tokias specialybęs reikia dieniniam studijuoti , o man neakivaizdinio reikia ;/

Patariu studijuot tik tai, kas tauve patį domina. nežiūrėk į pinigus ir ar to reikia rinkai, jei būsi geras specas visada būsi reikalingas. Neverta savęs kankint studijuojant perspektyvią specelybę, kuri tau visai ne prie širdies.

Vartotojas258 rašė:

Sveiki, kitais metai teks rinktis kur studijuoti. Kol kas traukia informatikos inžinerija, tačiau kur studijuoti? Rinktis universitetą ar kolegiją? Kolegijoj liktais daugiau praktikos? Jeigu taip, tai mano atveju kolegija gal būtų geriau, kadangi neesu labai didelis moksliukas. Baigus kolegija negalima stot universitetą, išlygint studijas ir gaut universiteto bakalaura? Kokias jūsų nuomonė būtų kolegija vs universitetas.

Univiere tau duos dar ir visokio š nesusijusio su tavo spec, gali pasižiūrėt studijų programas, viską pamatysi. Jei nori žinių stoji į univiera, jei specialybės į kolegiją. Man tai labai patiko kažkurio univiero galvos pasisakymas "Universiteto tikslas nėra paruošti žmogų darbo rinkai, univero tikslas paruošti žmogų, kad jis galėtų greitai mokytis"

Paskutinį kartą taisė Brink (2015-08-04 22:32)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#1281 2015-10-18 12:24

Re: Mokslai (Studijos)

Kas Lt baige, ar vertejo ,dirbat pagal spec ar tik del popieriaus? As galvoju mest nes esu vnf ir matau kad neverta moket uz tokias studijas plius istestines 6m... dar butu vf tai tiekto o dabar tai cia nzn namie tapati gali mokytis,o darbas ir taip yra neblogas,ateity gali prireikt to popierio nebent...

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#1282 2015-10-18 12:31

Re: Mokslai (Studijos)

Ptycka rašė:

Kas Lt baige, ar vertejo ,dirbat pagal spec ar tik del popieriaus? As galvoju mest nes esu vnf ir matau kad neverta moket uz tokias studijas plius istestines 6m... dar butu vf tai tiekto o dabar tai cia nzn namie tapati gali mokytis,o darbas ir taip yra neblogas,ateity gali prireikt to popierio nebent...

Vertėjo, dirbu pagal specialybę. Bet buvau VF, VNF išvis nestudijuočiau.

Paskutinį kartą taisė Neprivalges (2015-10-18 12:32)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1283 2015-10-18 13:41

Re: Mokslai (Studijos)

Manau verta, vis gi veliau jei noresi kilt pareigose su popierium bus kurkas lengviau smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net