Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

barmenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-12-20
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#226 2014-12-20 22:02

Re: Speneliai

boikas2 rašė:

Sveiki, susidūriau ir aš su problema hmm
Man jau beveik 19, tačiau mano speneliai išbirnkę kažkokie... Gal dar brendimas? Nes tik dabar pradėjo krutinė želti...?
Šeip sportuoju su pertraukom gal nuo 13-14 metų. O tai atsirado nuo ~15-16 metų...
Steroidu jokių nevartoju, tik baltymus vartojau...
Ugis 184 svoris 85
Šeip krutinė normali pas mane nėra jokių deformacijų tik va patys speneliai išbrinkę kažkokie, žinoma kai šalta susitraukia arba kai sportuoju.
Foto: http://www.part.lt/img/695735a5c43775d6 … 848512.JPG

man tas pats man už mėnesio 19 speneliai lygiai tokie patys, su sukietėjimais viduj, aš užsisakiau testasterono saktintoja, nes kaip skaičiau atsiranda kai estrogeno (moteriško hormono) organizme didesnis nei vyriško (testasterono) man irgi nuo jaunystės tas pats irgi kažkaip susimastes ar padės ar ne sportas irgi nelabai gelbsi, pas gydytojus irgi kažkaip kompleksuoju eiti. bet tipo būna ir iki 20 metu dar daugiau ir nyksta, nu bet kažin kaip čia

Neprisijungęs

 
Analahate
Išmestas
Registravosi: 2014-11-17
Žinutės: 341
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#227 2014-12-21 22:47

Re: Speneliai

Eina naa.. Galvojau pas man irgi gyno, reiskias ne

Neprisijungęs

 
Aikoksskirtumas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-24
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#228 2016-07-24 13:51

Re: Speneliai

Sveiki man padidejes vienas spenelis kazkokios neaiskios formos o kitas normalus , del ko taip?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#229 2016-07-24 16:00

Re: Speneliai

sveikas, jei stipriai paspaudus skauda tai nieko gero zenklas. vienam pazystamui buvo panasaiai tai zinok jam skaudejo paskui skausmas persimete i danti ir galu gale vos tempe 2 savaites ir mire

Neprisijungęs

 
MrProteinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-04-19
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#230 2017-11-03 16:28

Re: Speneliai

Sveiki, prie tos pacios temos, gal yra kam nors taip buve ir ar reiketu kreipt demesi, esu kursaves seniai, ir del tu speneliu,  silumoje sulinde visad y vidu ir ne kazka atrodo, prie salcio ar vandens viskas normaliai buna.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#231 2017-11-03 18:37

Re: Speneliai

gyno

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#232 2017-11-03 18:53

Re: Speneliai

MrProteinas rašė:

Sveiki, prie tos pacios temos, gal yra kam nors taip buve ir ar reiketu kreipt demesi, esu kursaves seniai, ir del tu speneliu,  silumoje sulinde visad y vidu ir ne kazka atrodo, prie salcio ar vandens viskas normaliai buna.

Reiktu persisviesti papus ir pazeti ar pieno liaukos nepadideja. Turbut turi gynekomastija. As jau isioperaves ja. Jei tau nustatys gynekomastija, tau ir reiks operacijos.
Operacija nevisada pavyksta padaryti 100 % grazius spenelius. Man po operacijos, speneliai vistiek nera idealus.

Neprisijungęs

 
MrProteinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-04-19
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#233 2017-11-03 19:44

Re: Speneliai

BritainFirst rašė:

MrProteinas rašė:

Sveiki, prie tos pacios temos, gal yra kam nors taip buve ir ar reiketu kreipt demesi, esu kursaves seniai, ir del tu speneliu,  silumoje sulinde visad y vidu ir ne kazka atrodo, prie salcio ar vandens viskas normaliai buna.

Reiktu persisviesti papus ir pazeti ar pieno liaukos nepadideja. Turbut turi gynekomastija. As jau isioperaves ja. Jei tau nustatys gynekomastija, tau ir reiks operacijos.
Operacija nevisada pavyksta padaryti 100 % grazius spenelius. Man po operacijos, speneliai vistiek nera idealus.

Aisku dekui, o tik operacija gali pagelbet ane?

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#234 2017-11-03 20:00

Re: Speneliai

MrProteinas rašė:

BritainFirst rašė:

MrProteinas rašė:

Sveiki, prie tos pacios temos, gal yra kam nors taip buve ir ar reiketu kreipt demesi, esu kursaves seniai, ir del tu speneliu,  silumoje sulinde visad y vidu ir ne kazka atrodo, prie salcio ar vandens viskas normaliai buna.

Reiktu persisviesti papus ir pazeti ar pieno liaukos nepadideja. Turbut turi gynekomastija. As jau isioperaves ja. Jei tau nustatys gynekomastija, tau ir reiks operacijos.
Operacija nevisada pavyksta padaryti 100 % grazius spenelius. Man po operacijos, speneliai vistiek nera idealus.

Aisku dekui, o tik operacija gali pagelbet ane?

Jeigu pacioi pradzioi sustabdai speneliu padidejima, kuris kyla nuo hormonu problemu, tada yra sansu sustabdyti gynekomastijos isivystima.

Kai gynekomastija isivysto ir pieno liaukos padideja tai vienintelis sansas yra Operacija.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net