Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

DayZ
Dažnas senbūvis
Vietovė: TEST-LAND
Registravosi: 2010-10-02
Žinutės: 1114
Atsiliepimai: 3

#3051 2016-06-15 23:15

Re: Pirmas kursas: patarimai

Zuikis13 rašė:

Robšė rašė:

Stafo draugelis irgi lauke 4-5 dienas, nepraejo, uzsilenke...

Kokias čia nesąmones kalbi? 2 sav kankinosi, ne 4 dienas.

Retas atvejis, bet kartais komplikuojasi ir greičiau miršta beveik be kančios. Nu, bet retas atvejis 1 iš 100 000 000 00

Neprisijungęs

 
Bignatty
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-09-06
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#3052 2016-06-16 00:16

Re: Pirmas kursas: patarimai

Strong troll

Neprisijungęs

 
ponaslizingas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-03
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#3053 2016-07-27 14:39

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveki,
norėčiau paklausti dėl kurso, turėjau pirmą kursą bet vartojau tik Anavarą (200tab. 10mg) į dieną po 6tab.(60mg) Per ,,kursą'' valgiau tikrai nežmoniškai, stengiausi kuo daugiau pasisavinti baltymų (lašiša, tunas, vištiena, jautiena, varškė, daržovės, grikiai, ryžiai ir t.t) Taip pat nepamiršau ir papildų: on gold whey, l-glutamine, aakg, creatine monohydrate creapure. Po kurso nusprendžiau nepirkti clomid, proviron ir t.t. - nusipirkau DAA su ZMA. Žodžiu baigėsi kursas, realiai patenkintas, nesitikėjau stebuklo, bet nuo 80kg, priaugom iki 85kg, aišku tai nėra visiškai sausa liesa masė, bet pats jaučiuosi daug geriau ir stipresnis. Apskritai viso kurso metu jaučiausi fantastiškai, gera nuotaika, geras miegas, visada pailsėjęs, daug daugiau ištvermės, vienos geriausių dienų buvo, o į salę noras eit nežmoniškas smile Rinkausi anavar'ą dėl mažo pašalinio poveikio, ir dėl to, kad mano kūnas linkęs kaupti riebalus, ypač pilvo srityje.

Antram kursui norėčiau vartoti vėl anavarą, bet kokias 300-400tab. ir Testosterone Propionate 300-400mg į savaitę. Dėl PCT tikrai nieko neišmanau visiškai, patarkit kas po tokio kurso labiausiai tiktų. Beje man 20 metų, taip man metų nedaug, bet tai yra mano pasirinkimas wink Kokiomis dozėmis reikėtų vartoti, kas kiek laiko?

Lauksiu atsakymo smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3054 2016-07-27 14:52

Re: Pirmas kursas: patarimai

Test p 100mg eod ir vara laikyk 40mg ed. Kas pora sav priduok kepenu ir tulzies tyeimus. Kai matysi, kad sikna - nutrauk vara. Clomidas 50mg ed po propiko paskutinio suvio. Ar pora dienu anksciau. Kaip nori. 2 sav 50 mg 2 sav 25mg. As taip daryciau.

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3055 2016-07-27 15:06

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki visi,
reiktu patarimo:
sportuoju gal nuo 15 metu, dabar man 30. Nesenai turejau virs 3 metu pertrauka, (pana buvo ziauriai pries mano ejima i sale, o po to ir pats aptingau) per ta laika uzaugau nemazai lajaus. normalus svoris iki tai budavo 91-92 kg, po to kai apsileidau 104. nusprendziau keistis, atrodziau jau kaip parsiokas. sedau ant dietos, vel sportuot pradejau (begiot, boksas, gelezi pakilnot) numeciau tuos taukus neblogai, aisku su kazkiek raumens ir teko atsisveikint. dabar sveriu apie 80kg. jei norit galiu ikelt foto.
tai va vienas tikslas iveiktas, dabar noriu raumens paaugt, nes toki svori as taip ar taip neislaikysiu, ant tokios dietos nesedesiu visa gyvenima, antra labai jau kresnas atrodau. pasidariau pilna kraujo tyrima plius kai kuriu harmonu (medicina practica) Dariausi ryte, pusantros valandos po atsikelimo. pries tai 4 dienas atostogavau, nejau nei i sale nei i darba, alkoholio praktiskai negeriu, nerukau. tyrimo rezultatus ikelsiu su foto. bet trumpai tariant cholesterolio siek tiek per daug (nors man taip jau daug metu), estradiolis tipo zemiau normos 79pmol/l ir SHBH per daug 71nmol/l
tai va draugai, noriu pasidaryt pirma kursa, gal ir vieninteli, svarbiau man, ne kiekybe, o kokybe -sausas grazus raumuo, tegul nedaug, bet kad neisbegtu visas po kurso. sporto mest po kurso tikrai neketinu, maista dabar renkuosi kokybiska - atrabotkes nebevalgau. jei kam bus idomu galesiu kas pora savaiciu ikelt foto. tai va, ka galeciau rinktis, kas kiek laiko ir kokios dozes? Ir verta ka nors dabar daryt su tuo e2 ir SHBH nes jie jau dabar ne normoj? klausiu patarimo, nes farmoj as be patirties, jei ka neparasiau, sakykit- parasysiu. visiems dekui!
http://s31.postimg.org/px70b22jr/image.jpg

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3056 2016-07-27 15:11

Re: Pirmas kursas: patarimai

neparasei ar pakeitei pana ar kaip cia leido pradet sportuot?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3057 2016-07-27 15:12

Re: Pirmas kursas: patarimai

nieko su shbg nepadarysi, nebent gali kepenis pasitikrint
estradioli medicina praktica visiems permaza nustato, nekreipk demesio

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3058 2016-07-27 15:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Pelesis rašė:

neparasei ar pakeitei pana ar kaip cia leido pradet sportuot?

su pana issiskyriau, o tada supratau, kad ir kitos nesusirasiu, jei kaip parsas atrodysiu:D

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3059 2016-07-27 15:16

Re: Pirmas kursas: patarimai

toks anos planas matyt buvo, kad atsipenetum ir jin turetu nepajudinama nuosava parsa big_smile

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3060 2016-07-27 15:18

Re: Pirmas kursas: patarimai

Robšė rašė:

nieko su shbg nepadarysi, nebent gali kepenis pasitikrint
estradioli medicina praktica visiems permaza nustato, nekreipk demesio

tai va, bet kad man ji per dideli nustate ir stipriai. o cia kas liecia sporta gerai ar nelabai? ir e2 tipo man per mazas, kokios cia pasekmes gali but? dekui

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3061 2016-07-27 15:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

Del E2 tai medicina practika grybauja. Jei labai sirdis skauda, pasidaryk E2 kitoje laboratorijoje
SHBG nera budu numusti, jei nerandi aiskiu patologiju su kepenim, tai sitoj vietoj tik kepenis gali issitirt, ir jei kas blogai su jom, bandyk gydytis.
Kas liecia sporta o ir siaip gyvenima, tai aukstas shbg reiskia mazesni laisvo testosterono kieki. Tarkim grubiai tavo atveju, jei lygint su zmogum, kurio shbg normose, tu turetum jaustis lyg tavo T butu tik koolkie 9-10nmol. Pasigooglink "androgeninis indeksas"

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3062 2016-07-27 15:28

Re: Pirmas kursas: patarimai

tai blin kokios cia labaratorijos ir kokia atsakomybe jos nesa,jai moki nemazaus pinigus, o tau cia ciuju su pieno rebumo nustatymo aparatu tavo krauja tikrina:D

Neprisijungęs

 
ponaslizingas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-03
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#3063 2016-07-27 15:55

Re: Pirmas kursas: patarimai

Zuikis13 rašė:

Test p 100mg eod ir vara laikyk 40mg ed. Kas pora sav priduok kepenu ir tulzies tyeimus. Kai matysi, kad sikna - nutrauk vara. Clomidas 50mg ed po propiko paskutinio suvio. Ar pora dienu anksciau. Kaip nori. 2 sav 50 mg 2 sav 25mg. As taip daryciau.

Viskas realiai kaip ir aišku, tik norėčiau paklaust, ką reiškia EOD ir ED??? Beje po varo vartojimo maždaug 2 sav. susirgau apendicitu ir padarė tyrimus kepenų, tulžies ir t.t. echoskopija dar darė, viskas buvo perfect, tik ne apendicitas big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#3064 2016-07-27 16:18

Re: Pirmas kursas: patarimai

ponaslizingas rašė:

Zuikis13 rašė:

Test p 100mg eod ir vara laikyk 40mg ed. Kas pora sav priduok kepenu ir tulzies tyeimus. Kai matysi, kad sikna - nutrauk vara. Clomidas 50mg ed po propiko paskutinio suvio. Ar pora dienu anksciau. Kaip nori. 2 sav 50 mg 2 sav 25mg. As taip daryciau.

Viskas realiai kaip ir aišku, tik norėčiau paklaust, ką reiškia EOD ir ED??? Beje po varo vartojimo maždaug 2 sav. susirgau apendicitu ir padarė tyrimus kepenų, tulžies ir t.t. echoskopija dar darė, viskas buvo perfect, tik ne apendicitas big_smile

EOD- every other day (kas antrą dieną)
ED- every day (kasdien)

Neprisijungęs

 
ponaslizingas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-03
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#3065 2016-07-27 16:59

Re: Pirmas kursas: patarimai

Pauliakas rašė:

ponaslizingas rašė:

Zuikis13 rašė:

Test p 100mg eod ir vara laikyk 40mg ed. Kas pora sav priduok kepenu ir tulzies tyeimus. Kai matysi, kad sikna - nutrauk vara. Clomidas 50mg ed po propiko paskutinio suvio. Ar pora dienu anksciau. Kaip nori. 2 sav 50 mg 2 sav 25mg. As taip daryciau.

Viskas realiai kaip ir aišku, tik norėčiau paklaust, ką reiškia EOD ir ED??? Beje po varo vartojimo maždaug 2 sav. susirgau apendicitu ir padarė tyrimus kepenų, tulžies ir t.t. echoskopija dar darė, viskas buvo perfect, tik ne apendicitas big_smile

EOD- every other day (kas antrą dieną)
ED- every day (kasdien)

Dėkingas!

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3066 2016-07-27 17:30

Re: Pirmas kursas: patarimai

kovinis sliekas rašė:

Sveiki visi,
reiktu patarimo:
sportuoju gal nuo 15 metu, dabar man 30. Nesenai turejau virs 3 metu pertrauka, (pana buvo ziauriai pries mano ejima i sale, o po to ir pats aptingau) per ta laika uzaugau nemazai lajaus. normalus svoris iki tai budavo 91-92 kg, po to kai apsileidau 104. nusprendziau keistis, atrodziau jau kaip parsiokas. sedau ant dietos, vel sportuot pradejau (begiot, boksas, gelezi pakilnot) numeciau tuos taukus neblogai, aisku su kazkiek raumens ir teko atsisveikint. dabar sveriu apie 80kg. jei norit galiu ikelt foto.
tai va vienas tikslas iveiktas, dabar noriu raumens paaugt, nes toki svori as taip ar taip neislaikysiu, ant tokios dietos nesedesiu visa gyvenima, antra labai jau kresnas atrodau. pasidariau pilna kraujo tyrima plius kai kuriu harmonu (medicina practica) Dariausi ryte, pusantros valandos po atsikelimo. pries tai 4 dienas atostogavau, nejau nei i sale nei i darba, alkoholio praktiskai negeriu, nerukau. tyrimo rezultatus ikelsiu su foto. bet trumpai tariant cholesterolio siek tiek per daug (nors man taip jau daug metu), estradiolis tipo zemiau normos 79pmol/l ir SHBH per daug 71nmol/l
tai va draugai, noriu pasidaryt pirma kursa, gal ir vieninteli, svarbiau man, ne kiekybe, o kokybe -sausas grazus raumuo, tegul nedaug, bet kad neisbegtu visas po kurso. sporto mest po kurso tikrai neketinu, maista dabar renkuosi kokybiska - atrabotkes nebevalgau. jei kam bus idomu galesiu kas pora savaiciu ikelt foto. tai va, ka galeciau rinktis, kas kiek laiko ir kokios dozes? Ir verta ka nors dabar daryt su tuo e2 ir SHBH nes jie jau dabar ne normoj? klausiu patarimo, nes farmoj as be patirties, jei ka neparasiau, sakykit- parasysiu. visiems dekui!
http://s31.postimg.org/px70b22jr/image.jpg

tai ar patarsit kas nors koks kursas man tiktu?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#3067 2016-07-27 17:39

Re: Pirmas kursas: patarimai

kovinis sliekas rašė:

kovinis sliekas rašė:

Sveiki visi,
reiktu patarimo:
sportuoju gal nuo 15 metu, dabar man 30. Nesenai turejau virs 3 metu pertrauka, (pana buvo ziauriai pries mano ejima i sale, o po to ir pats aptingau) per ta laika uzaugau nemazai lajaus. normalus svoris iki tai budavo 91-92 kg, po to kai apsileidau 104. nusprendziau keistis, atrodziau jau kaip parsiokas. sedau ant dietos, vel sportuot pradejau (begiot, boksas, gelezi pakilnot) numeciau tuos taukus neblogai, aisku su kazkiek raumens ir teko atsisveikint. dabar sveriu apie 80kg. jei norit galiu ikelt foto.
tai va vienas tikslas iveiktas, dabar noriu raumens paaugt, nes toki svori as taip ar taip neislaikysiu, ant tokios dietos nesedesiu visa gyvenima, antra labai jau kresnas atrodau. pasidariau pilna kraujo tyrima plius kai kuriu harmonu (medicina practica) Dariausi ryte, pusantros valandos po atsikelimo. pries tai 4 dienas atostogavau, nejau nei i sale nei i darba, alkoholio praktiskai negeriu, nerukau. tyrimo rezultatus ikelsiu su foto. bet trumpai tariant cholesterolio siek tiek per daug (nors man taip jau daug metu), estradiolis tipo zemiau normos 79pmol/l ir SHBH per daug 71nmol/l
tai va draugai, noriu pasidaryt pirma kursa, gal ir vieninteli, svarbiau man, ne kiekybe, o kokybe -sausas grazus raumuo, tegul nedaug, bet kad neisbegtu visas po kurso. sporto mest po kurso tikrai neketinu, maista dabar renkuosi kokybiska - atrabotkes nebevalgau. jei kam bus idomu galesiu kas pora savaiciu ikelt foto. tai va, ka galeciau rinktis, kas kiek laiko ir kokios dozes? Ir verta ka nors dabar daryt su tuo e2 ir SHBH nes jie jau dabar ne normoj? klausiu patarimo, nes farmoj as be patirties, jei ka neparasiau, sakykit- parasysiu. visiems dekui!
http://s31.postimg.org/px70b22jr/image.jpg

tai ar patarsit kas nors koks kursas man tiktu?

Juk pasake tau: propas + anavaras 8sav. 100mg EOD propo ir 40mg anavaro. PCT clomidas.

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3068 2016-07-27 18:01

Re: Pirmas kursas: patarimai

bender rašė:

kovinis sliekas rašė:

kovinis sliekas rašė:

Sveiki visi,
reiktu patarimo:
sportuoju gal nuo 15 metu, dabar man 30. Nesenai turejau virs 3 metu pertrauka, (pana buvo ziauriai pries mano ejima i sale, o po to ir pats aptingau) per ta laika uzaugau nemazai lajaus. normalus svoris iki tai budavo 91-92 kg, po to kai apsileidau 104. nusprendziau keistis, atrodziau jau kaip parsiokas. sedau ant dietos, vel sportuot pradejau (begiot, boksas, gelezi pakilnot) numeciau tuos taukus neblogai, aisku su kazkiek raumens ir teko atsisveikint. dabar sveriu apie 80kg. jei norit galiu ikelt foto.
tai va vienas tikslas iveiktas, dabar noriu raumens paaugt, nes toki svori as taip ar taip neislaikysiu, ant tokios dietos nesedesiu visa gyvenima, antra labai jau kresnas atrodau. pasidariau pilna kraujo tyrima plius kai kuriu harmonu (medicina practica) Dariausi ryte, pusantros valandos po atsikelimo. pries tai 4 dienas atostogavau, nejau nei i sale nei i darba, alkoholio praktiskai negeriu, nerukau. tyrimo rezultatus ikelsiu su foto. bet trumpai tariant cholesterolio siek tiek per daug (nors man taip jau daug metu), estradiolis tipo zemiau normos 79pmol/l ir SHBH per daug 71nmol/l
tai va draugai, noriu pasidaryt pirma kursa, gal ir vieninteli, svarbiau man, ne kiekybe, o kokybe -sausas grazus raumuo, tegul nedaug, bet kad neisbegtu visas po kurso. sporto mest po kurso tikrai neketinu, maista dabar renkuosi kokybiska - atrabotkes nebevalgau. jei kam bus idomu galesiu kas pora savaiciu ikelt foto. tai va, ka galeciau rinktis, kas kiek laiko ir kokios dozes? Ir verta ka nors dabar daryt su tuo e2 ir SHBH nes jie jau dabar ne normoj? klausiu patarimo, nes farmoj as be patirties, jei ka neparasiau, sakykit- parasysiu. visiems dekui!
http://s31.postimg.org/px70b22jr/image.jpg

tai ar patarsit kas nors koks kursas man tiktu?

Juk pasake tau: propas + anavaras 8sav. 100mg EOD propo ir 40mg anavaro. PCT clomidas.

cia ne man buvo atsakyta, o kitam zmogui, kuris zada kalt anavara ir cia bus jo antras kursas. man rupetu suzinot koki man kursa daryt su mano duomenim ir koks geriausias PCT.  kam nesunku parasykit. dekui

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3069 2016-07-27 18:57

Re: Pirmas kursas: patarimai

kovinis sliekas rašė:

bender rašė:

kovinis sliekas rašė:


tai ar patarsit kas nors koks kursas man tiktu?

Juk pasake tau: propas + anavaras 8sav. 100mg EOD propo ir 40mg anavaro. PCT clomidas.

cia ne man buvo atsakyta, o kitam zmogui, kuris zada kalt anavara ir cia bus jo antras kursas. man rupetu suzinot koki man kursa daryt su mano duomenim ir koks geriausias PCT.  kam nesunku parasykit. dekui

SHBG gali numušt provironas, vinstrolis, bet nebūtinai numuš. Dėl estradiolio nesuk galvos, testas nėra didelis, bet tarkim dėl to, kad ant dietos sedėjai. Gerai pagalvok ar tau reikia kurso, nes jei dabar nesijauti puikiai, tai po kurso dvigubai prasčiau jausiesi. Kelias čia veda tik į vieną pusę, jei pradėjai - sustot neverta.

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3070 2016-07-27 19:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

nenugalimas rašė:

kovinis sliekas rašė:

bender rašė:


Juk pasake tau: propas + anavaras 8sav. 100mg EOD propo ir 40mg anavaro. PCT clomidas.

cia ne man buvo atsakyta, o kitam zmogui, kuris zada kalt anavara ir cia bus jo antras kursas. man rupetu suzinot koki man kursa daryt su mano duomenim ir koks geriausias PCT.  kam nesunku parasykit. dekui

SHBG gali numušt provironas, vinstrolis, bet nebūtinai numuš. Dėl estradiolio nesuk galvos, testas nėra didelis, bet tarkim dėl to, kad ant dietos sedėjai. Gerai pagalvok ar tau reikia kurso, nes jei dabar nesijauti puikiai, tai po kurso dvigubai prasčiau jausiesi. Kelias čia veda tik į vieną pusę, jei pradėjai - sustot neverta.

kodel sakai neverta sustot jei pradejai viena kursa? bendradarbius du turiu, pries kelis metus dare po kursa, uzsiaugino kazkiek raumenu, jiems ir uztenka. aisku pastoviai vaiksto i sale, sporto nepalieka. noris vis daugiau ir daugiau gal, bet manau man uztektu ir vieno kurso, o po to su papildais ta forma palaikyciau. gal patartum kas man tiktu geriausiai?
dekui seni

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#3071 2016-07-27 21:27

Re: Pirmas kursas: patarimai

kovinis sliekas rašė:

nenugalimas rašė:

kovinis sliekas rašė:


cia ne man buvo atsakyta, o kitam zmogui, kuris zada kalt anavara ir cia bus jo antras kursas. man rupetu suzinot koki man kursa daryt su mano duomenim ir koks geriausias PCT.  kam nesunku parasykit. dekui

SHBG gali numušt provironas, vinstrolis, bet nebūtinai numuš. Dėl estradiolio nesuk galvos, testas nėra didelis, bet tarkim dėl to, kad ant dietos sedėjai. Gerai pagalvok ar tau reikia kurso, nes jei dabar nesijauti puikiai, tai po kurso dvigubai prasčiau jausiesi. Kelias čia veda tik į vieną pusę, jei pradėjai - sustot neverta.

kodel sakai neverta sustot jei pradejai viena kursa? bendradarbius du turiu, pries kelis metus dare po kursa, uzsiaugino kazkiek raumenu, jiems ir uztenka. aisku pastoviai vaiksto i sale, sporto nepalieka. noris vis daugiau ir daugiau gal, bet manau man uztektu ir vieno kurso, o po to su papildais ta forma palaikyciau. gal patartum kas man tiktu geriausiai?
dekui seni

Propas solo
Propas+npp
Propas+vinis
Propas+varas
Propas+masteris
Yra tema pyrmas kursas... As visu pyrma paziureciau, kaip organizmas reguos i chemija, pasidaryciau pct ir tada ziureciau ka toliau daryt, kursuot ar ne... Isliekamumas priklausys nuo virtuves, poilsio, treniruociu, visiskai nutraukus chemija po pirmo kurso nesitikeciau jokio isliekamumo... Jei issikelt sau tiksla irdaryt viska protyngai galima manau tiketis apie 30-40% isliekamumo, bet tai labai indvidualu...

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#3072 2016-07-27 21:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

Cia manyciau kaip tik belenka darant reiktu tiketis 30% isliekamumo. Nebent jus per tuos kursus po 10-20kg uzsimetinejat ir krenta paskui jums viskas. Visi mano kursai po keleta kg i pliusa nuejo ir tikrai ne 30% pasilieka.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#3073 2016-07-27 21:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

kovinis sliekas rašė:

nenugalimas rašė:

kovinis sliekas rašė:


cia ne man buvo atsakyta, o kitam zmogui, kuris zada kalt anavara ir cia bus jo antras kursas. man rupetu suzinot koki man kursa daryt su mano duomenim ir koks geriausias PCT.  kam nesunku parasykit. dekui

SHBG gali numušt provironas, vinstrolis, bet nebūtinai numuš. Dėl estradiolio nesuk galvos, testas nėra didelis, bet tarkim dėl to, kad ant dietos sedėjai. Gerai pagalvok ar tau reikia kurso, nes jei dabar nesijauti puikiai, tai po kurso dvigubai prasčiau jausiesi. Kelias čia veda tik į vieną pusę, jei pradėjai - sustot neverta.

kodel sakai neverta sustot jei pradejai viena kursa? bendradarbius du turiu, pries kelis metus dare po kursa, uzsiaugino kazkiek raumenu, jiems ir uztenka. aisku pastoviai vaiksto i sale, sporto nepalieka. noris vis daugiau ir daugiau gal, bet manau man uztektu ir vieno kurso, o po to su papildais ta forma palaikyciau. gal patartum kas man tiktu geriausiai?
dekui seni

Niekada nebuna tik vieno karto, ateis antras ir trecias. Gali cia draskytis krutine itikinejat kad ne ne, man vieno reikia, taciau cia tokiu buvo ne vienas, ne du, kurie irgi vieno norejo, bet buvo ir antras ir trecias ir t.t.
Rinkis pats toki kursa: propas + anavaras. Tau jis tiks gerai, o pct bus clomidas.

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#3074 2016-07-27 21:36

Re: Pirmas kursas: patarimai

zenklas123 rašė:

Cia manyciau kaip tik belenka darant reiktu tiketis 30% isliekamumo. Nebent jus per tuos kursus po 10-20kg uzsimetinejat ir krenta paskui jums viskas. Visi mano kursai po keleta kg i pliusa nuejo ir tikrai ne 30% pasilieka.

Kalba eina jei nutrauktum chemija, pasidarai viena kursa ir viskas...

Neprisijungęs

 
kovinis sliekas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-07-26
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 1

#3075 2016-07-27 21:58

Re: Pirmas kursas: patarimai

dekui uz patarimus, bet sedziu dabar ir mastau, jei ir ateis antras ar trecias kursas, nematau cia nieko blogo, svarbu man gerai, kitiems nieko blogo nedarau, ju neapiplesineju. kad buciau koks narkomanas ar i kazinke vaiksciociau ir visus pinigus prap..isineciau, tada suprantu, o cia kam as trukdau gyvent? ogi niekam.
o kalbant apie anavara, skaites esu nemazai kad gali lievo nusipirkt, tipo kokia metanke kaposi ir dziaugsies, kad  anavaras gerai tasko:D
ok, kitas klausimas butu, gyvenu anglijoj, zinau viena dileri jis stumdo anavara 100 * 10mg po £50. kaip sakot cia daug mazai, ar yra kokiu budu atskirt lieva nuo tikro? klausiu nes is jo dileris tai toks pradedantysis, pasitikejimo labai nekelia. nesenai atsirades, sako kurso eigoj pasidaryk kraujo tyrimus, jei pasirodys lievi rodykliai, ka nors kita pasiulysiu:)
kitas klausimas, gal zinot kas patikima dileri londone, kuris nestumdo atrabotkes, o parduoda kokybiska farma? parasykit man i pm please, busiu stipriai dekingas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net