Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Malinauskas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-03-14 09:58

Iki gyvos galvos kalėti nuteistas Henrikas Daktaras teigia, kad su Arūnu Pukeliu Šviniumi vertėsi kontrabanda, buvo draugai, Tauragės nusikaltėlis dažnai atvažiuodavo į Kauną, kol jam reikėjo daktarų paramos. Dabar Daktaras už grotų, o Pukelis vos prieš kelis metus bagažinėje į mišką išvežė jo sūnų. Ten Enrikas buvo sumuštas. Henrikas Daktaras teigia bijojęs dėl sūnaus gyvybės. Jo teigimu, su Šviniumi nusikaltimą darė bendrininkai, tačiau nei jų, nei smurto teismas nepamatė. Palaidoti gaujų nariai, samdomi žudikai iš Rusijos, skirtingai susiklostę likimai - apie visa tai šiame interviu.


Malinauskas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-02-21 15:33

50 hektarų plotas, kuriame laksto palaidi gyvūnai, o juos galima stebėti iš specialiai įrengtų visureigių. Kanalais plaukiančios gondolos. Visai tai vos keliolika kilometrų nuo Kauno centro ir jau šiemet. Tai žada ir siūlo investuoti Marius Kizelevičius.

Tuo tarpu Tauragėje Arūnas Pukelis Švinius patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Jis miestui skolingas 83 tūkst. eurų, kurie bus išieškoti.

Malinauskas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-02-07 20:59

Jie minta mūsų baime. Jie nebaudžiami, o jų aukos persekiojamos. Kiekvienas, kas pradeda apie juos kalbėti, sulaukia susidorojimo. Tai ne skambios frazės, tai realybė. Arūnas Pukelis Švinius ir Nerijus Tuškevičius nekliudomai terorizuoja jiems trukdančius žmones. Kuris iš mūsų kitas?


Malinauskas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-02-01 12:21

Simple Finance, Nerlita, SD Group, Vilimax, Alstoja ir daugelis kitų Nerijaus Tuškevičiaus įmonių tuščiomis kišenėmis paliko ne vieną žmogų. Nors teismai užversti ieškiniais, bankrotai vilnija vienas po kito, FNTT pradėjo ikiteisminį tyrimą, net ir šiandien jokių realių kliūčių veikti šioms pinigų viliojimo schemoms nėra.

Apie tai viešai prabilę žmonės sulaukia nemalonumų, vandalų išpuolių. Ar tikrai valstybė nepajėgi apginti savo piliečių?

Malinauskas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-01-10 20:54

Lietuvoje sukčiai nebaudžiami. Iš lengvatikių jau ilgą laiką pinigus vilioja skirtingos finansinės piramidės ir jas reklamuojantys asmenys. Gediminas Treigis buvo priverstas uždaryti grupę "Nacometa friends", tačiau tuoj pat atidarė kitą. Ernestas Būdvytis netrukdomas šimtus žmonių įviliojo į AI.Marketing pinkles. Asta Pyragienė lengvatikius kviečia į Finiko, Crowd1, AI.Marketingas ir naujas sukčiavimo schemas.

Kol kas vienintelis ginklas prieš sukčius yra viešumas. Valstybinės institucijos neskuba imtis tyrimų, o tūkstančius žmonių apgavę sukčiai apsimetinėja paprastais piramidžių klientais ir išvengia atsakomybės.

Malinauskas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2020-12-28 00:07Arūnas Pukelis Švinius po kiekvieno mano epizodo teismui teikia po naują ieškinį. Toks septynis kartus teisto nusikaltėlio elgesys nestebina, tačiau suvokti paskutinius įvykius sudėtinga.

Nors Vilniaus apylinkės teismas aiškiai pasisakė, kad reikalavimas per vieną dieną ištrinti visus epizodus, kur minimas Švinius, nėra proporcingas, per antstolius atkeliavo reikalavimas be jokio svarstymo naujus Šviniaus prašymus tenkinti.

Tai reiškia, kad turiu ištrint jo ginčijamus epizodus net neturėdamas galimybės pateikti atsiliepimo ar apskritai susipažinti su ieškiniu. Kitaip tariant, jei tai padaryčiau, bet kuris korumpuotas politikas, susitepęs valdininkas ar nusikalstamo pasaulio atstovas ateityje galėtų dėl bet kokios informacijos, net ir visiškai tikslios bei teisingos, kreiptis į teismą ir reikalauti taikyti laikinas apsaugos priemones - ištrinti jam nepatikusią informaciją. Be jokio svarstymo ir nagrinėjimo tai tektų padaryti.

Esu perspėtas, kad atsisakius tai padaryti, man gresia iki 300 eurų bauda per dieną. Taip pat privalau apmokėti antstolių išlaidas ir man gali grėsti baudžiamoji atsakomybė, jei teismas tokį mano elgesį traktuos kaip nepagarbą.

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net