Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

tumuxas
Replies: 12776

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2023-02-25 21:11

Kavioras rašė:

Nu vyručiai pasidalinkit iš kur proteiną perkat? Pirkdavau iš myprotein bet žiūriu kaina užkilo vos ne dvigubai tai dabar net tie visokie gold whey pigesni. Tai ką perkat?

Jooo. Dar 2020 metais pirkau 2.5kg už 25 eurus. Good ol times. Db jei pagaunu akciją, kad būtų bent už 50 eurų tai labai džiaugiuos ir ėmu big_smile

tumuxas
Replies: 1812

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2021-12-30 21:11

GiedriusQ rašė:

https://i.ibb.co/CP3Vx8Y/ron.jpg
formos policija israsineja riebia bauda uz toki gyli

big_smile

jei tau ne motais, kai žmonės iš tavęs juokias dėl pirštinių salėj, tai tikrai turėtų tau nerūpėt, ką žmonės pagalvos, kai tau teks susimažint svorį perpus kai normaliai tūpt pradėsi big_smile

tumuxas
Replies: 1232

Eiti rašyti

Sporto klubai » Sporto klubai Vilniuje » 2021-12-22 19:22

edgar91 rašė:

Sveiki, Vilniuje CUP'e https://cup.lt/ ar aplink ar yra koks sporto klubas?

Europoj Lemon Gym yra arčiausiai.

tumuxas
Replies: 289

Eiti rašyti

Sveikata » Skiepai ir Vakcinacija - ar reikia skiepytis? » 2021-11-09 08:04

Čia kai naktį kavos padaugini

tumuxas
Replies: 1812

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2021-10-31 19:02

Plot twist. Tu tiesiog dar per silpnas. Bet dw dar kokių punktų paieškom.

tumuxas
Replies: 289

Eiti rašyti

Sveikata » Skiepai ir Vakcinacija - ar reikia skiepytis? » 2021-10-31 18:59

Miracle rašė:

nenugalimas rašė:

Yra žmonių kurie turi diabetą, aukštą krojospūdį, sutrikusią skydliaukę, antsvorį ir perserga kaip eiliniu peršalimu, o yra jauni, aktvyviai sportuojantys perserga taip stipriai su komplikacijomis, kad plaučiai dar ir po pusės metų neatsigauna, lipant laiptais į antrą aukštą jau reikia stoti pailsėti, apie sporta net kalbos nėra.
Čia yra kaip ruletė arba pasisesk arba ne, pasiskiepyjus šansai, kad pasiseks padidėja kartais.
Kiekvienas skiepas, vaistas, steroidas turi šalutinius, bet visad reik pasvert už ir prieš, pasvert rizikas ir naudas.
Man labai keista, kai žmonės nebijo valgyti kancerogenį maistą, hidrintus riebalus, kvepuoti teršalais prisotintą orą, o bijo skiepo, kuriuo yra paskiepyta milijonai su minimaliais šalutiniais. Kodėl žmonės taip nebijo aspirino, kaip bijo skiepo? Nuo aspirino daugiau žmonių miršta nei nuo skiepo.. Reiktų mažiau klausyt ką pasakoja kiemo valytoja ir daugiau klausyt tų žmonių, kurie tiesiogiai dirba su tuo.

Kur informacija, kad su minimaliais salutiniais? Yra grupe fb covid vakcinu mirtys ir zmones pasakoja, kaip artimieji po skiepu gavo trombozes, bet medicina nesusieja to su skiepais ir neiveda i statistika. Tie supermokslininkai nezino priezasciu ir negali isgydyti autoimuniniu ligu, bet va per puse metu istyre viruso genoma ir sukure naujos kartos mRNA vakcina arba toks dalykas kaip savoka gripas praktiskai isnyko, paziurejus amerikos 2020 statistika dabar tik covidas. Pries metus kai dar skiepu nebuvo tiek susirgimu nebuvo kaip dabar.
Сомнительная хуйня

Matosi jau feisbuko įtaka. Nes tai juk db geriausias šaltinis rinktis informaciją big_smile

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-27 21:52

Gal čia buvo tik eksperimentinis tyrimas patikrinti kurie vistiek nepaisant amžiaus pradės rašynėti privačias žinutes. Db galit laukt svečių tie kas parašėt big_smile

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-15 15:34

Tai tiesiog jei neskaidysi kojų dienų į vien keturgalvius ir posterior chain, tai gali vieną kojų dieną daryt labiau akcentuodama squats, o šalia arba lengvą dl, arba romanian dl ar dar kokį hip dominant movement, o kitą dieną akcentuok labiau dl, o šalia arba lengvi pritūpimai ar įtūpstai ar dar kas iš knee dominant.

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-15 14:38

DL geriau priskirt prie kojų dienos. Nžn kodėl dar šiandien dažnai matoma, kaip DL priskiria prie nugaros. Nors aišku nugara ir atlieka stabilizacinę funkciją ir irgi pavargsta, bet labiausiai ten vistiek apkraunami hamstrings ir glutes.

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-15 13:17

Pakonkuruot, tai turėjau omeny kas dar tokį krūvį palaiko iš natūraliai sportuojančių.

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-15 12:16

sexy_hedgehog rašė:

Pradžiai? Porą metų sportuoju, pradžia tik ta prasme, kad karantinas buvo. Iš karto grįžus į salę svorius gal 50% buvau nusimažinus ir jokių AMRAP/dropų nedariau, per kelias sav. įsivažiavau atgal į normalų krūvį (faktas, gal per greitai, bet nejaučiu šalutinio poveikio). big_smile Jo, yra kardio, nu bet žinok man svarbu ir bendras atletiškumas, ne tik gebėjimas geležies malką pajudint. Užtat 2x/sav. padarau moderate intensity intervalus (gal ateity prie high intensity sprints pereisiu, nežinau dar), o LISS vieną dieną įmetu tik tada, jeigu negaliu nusėdėt namie ilsėdamasi. Nemažai vaikštau, tai tokia ir ta papildomo LISS nauda.

Ten turėjau omeny savo kabinėjimosi pradžią, ne tavo sporto, ne taip tekstą supratai. big_smile Jei tiek svarbu bendras atletiškumas ir funkcionalumas, o ne geležies stumdymas, tai PPL ir kiti kultūristiniai splitai, kur svarbu kiekvieną raumenų grupę kankint keliais pratimais ir dar iš skirtingo kampo pradirbt ar visokiais treniruokliais nebūtų tikrai pirmoj vietoj. (4 pratimai keturgalviui per vieną dieną, wow, Mr.Olympia would be proud of u) wink Vėlgi, PPL splitai man pačiam patinka, tik reik tikrai geriau susidėliot pratimus, nors ir teikiu pirmenybę visad full body arba upper/lower. Dėl tavo krūvio, tai įdomu kiek forume atsirastų žmonių, kurie drįstų pakonkuruot su 17 metų mergina. Anyone? Tai tik 5-6 kartai salėj ir 2-3 kartai moderate intensity kardio per savaitę.
Kitas dalykas tai tas, kad jei sakai bent 2 mėnesius jau varai non stop nepraleidinėdama treniruočių, tikriausiai kiek suprantu 3 dienas varai, 1 ilsies. Tai vistiek tavo organizmas visad būna ant streso ir tuos vienos dienos poilsio tikrai neužtenka jam atsigaut nuo visko. Jis nuolatiniam strese ir atsistatyme. Ilgalaikei perspektyvoj tai prie gero nenuves. Nuovargis nematuojamas vien tik DOMS'ais. Yra ir kiti fiziologiniai rodikliai, hormonių pokyčiai, o dar ir CNS, raiščiai ir sąnariai, kas iškart gali net nepasijaust, o po to gali būt ir per vėlu.
Ok pabaigai gal dar jei turi laiko galiu rekomenduot youtubėj tokia mergina yra Stephanie Buttermore. Pas ją gal kiek kitokia problema buvo, negu tavo BED, bet vistiek gal bus įdomu, nes ten irgi susiję su valgymu, o visa tai prasidėjo nuo per didelio dietinimosi ir noro būt ryškiai, kas moteriai išvis fiziologiškai nėra būdinga. Ir kodėl būtent ją rekomendavau, nes jos skleidžiama žinutė yra gana teisinga db. Kad visi turėmėm labiau acentuotis į sveikatą, o ne kažkokius interneto iškreiptus fitneso ir dietų standartus.

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-15 10:12

Gal ne tiek prie splito noriu kabintis, kiek prie bendro krūvio pradžiai. Nes prie tų jėgos pratimų dar kardio yra ir jis nepanašus į paprastą LISS.

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-15 09:16

invisibble rašė:

5-6 kartu sporto tikrai nereikia tau smile cia tik varzybininkai ir profai tiek turi trenkiu smile jeigu dar fizinis darbas,tai isvis sunku bus su atsistatymu

Mažai tikėtina, kad 17 metų mergina dirbtų fizinį darbą... Tokiam amžiuj daug laisvo laiko ir mažai atsakomybių, todėl gal ir mažai tas nuovargis jaučias, nors jis tikrai yra. O su metais kūnas jaunesnis nesidarys, o dar ir gyvenime reik protingiau laiką dėliotis. Būtų tikrai naudingiau skirt daugiau laiko poilsiui ir tai duotų daugiau naudos.

tumuxas
Replies: 51

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED » 2021-07-14 22:15

Sveika atvykus. Treniruočių krūvis tikrai per didelis. Galimai jis ir prisidėjo prie tavo kai kurių sutrikimų, nes tai tikrai labai didelis stresas organizmui. Turbūt mažai vyrukų tokį atlaikytų be stebuklingų vaistų pagalbos.

tumuxas
Replies: 1812

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2021-06-19 14:12

Kavioras rašė:

Jeigu jis tupia iki galo tai reiškia jis nemoka tupt. Pritūpkėse gali būti dvi klaidos - pirmoji kai pritupi nepilnai(keliu sanario ir klubo sanario kampas nesudaro 90-80 laipsnių kampo) ir kitas dalykas daug blogesnis, kai pritupi iki dugno ir gaunasi nugaros išlinkimas į priekį (angl. lumbar flexion, relaxation of lumbar, buttwink), o tai traumuoja nugara. Išvada abu nemokat tupt

https://i.postimg.cc/FR5JxQC6/dd0.png

Wiliukazz rašė:

Kavioras rašė:

Jeigu jis tupia iki galo tai reiškia jis nemoka tupt. Pritūpkėse gali būti dvi klaidos - pirmoji kai pritupi nepilnai(keliu sanario ir klubo sanario kampas nesudaro 90-80 laipsnių kampo) ir kitas dalykas daug blogesnis, kai pritupi iki dugno ir gaunasi nugaros išlinkimas į priekį (angl. lumbar flexion, relaxation of lumbar, buttwink), o tai traumuoja nugara. Išvada abu nemokat tupt

Ir kas šiuo atveju? Nieko. Antram tai blogai nugarai.

Na čia atsižvelgus į situaciją. Priklausomai nuo to ar tai daroma sąmoningai ar ne. Nes partial reps pratimai gali būt atliekami kaip variacija ir galima dažnai matyt kaip skirtingų sporto šakų profesionalai juos atlieka savo treniruotėse. Bet paprastiems salėms lankytojams nežinau ar labai jie reikalingi. O problema gali būt tame, jei tai daroma nesąmoningai ir netgi vien su savo kūno svoriu kai neišeina pritūpt normaliai, tai galima sakyt, kad kažkuriam sąnary turi mobilumo problemų ir su amžium tai gali atsiliept. Ir dar šiaip, kad pritūpt su štanga iki pat galo be pritūpimų batų ir be butt wink tai reik būt labai gerai anatomiškai sudėtu. Tad jei kažkoks čiuvelis daro atg squats ir sako kitam, kuris daro paralelinius, kad anas daro blogai, tai neturėtų būt teisinga.
https://i.postimg.cc/C1hw0PR1/b695018ee30beb93a3b748d0a1cb22f7.jpg

tumuxas
Replies: 1812

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2021-06-18 22:08

Tai nusifilmuok ir įkelk čia savo atlikimo technikas.

tumuxas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-04-26 11:53

Nejuokinga, Viliau. Geriau papasakokit kaip šian kam sekės salėj? Labai anksti ryte variau, tikėjaus busiu vienas pirmųjų, o blmb žmonių jau normaliai buvo. :d Ir jo prireiks laiko, kad vėl grįžt į ankstesnius darbinius, nes db tai visiška tragedija...

tumuxas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-04-16 11:26

Anksčiau gi tikėjosi sporto klubus ir visą kitą jau atidaryt kai pasieksim 25-50 atvejų ant 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų. Kažin gal vasarą ir pasieksim tokį lygį, bet ir tai nėra garantijų. Šiuo metu yra beveik 500 atvejų. Galbūt db atsižvelgia į tai, kad ir vakcinacija auga ir augs kartu su atvejais, o ir šiaip kiek dar laikyti uždarytus verslus kai dar neaišku kas ateity vėl lauks. Tegu duoda db bent kažkiek atsigaut, nes galbūt vėl paskiau rudenį uždarinėt reikės. Bet tikiuosi masinė vakcinacija suveiks, jokių ten dar stipresnių atmainų neatsiras ir galbūt antroj metų pusėj jau nebus tokių stiprių karantinų. Db tai iki rudens manau tikrai drąsiai veiks klubai, o kas paskiau bus neaišku, bet tikiuosi pasaulis jau grįš į ankstesnes vėžes dar nesibaigus šiems metams.

tumuxas
Replies: 159

Eiti rašyti

Apie viską » Blevyzgos™ VI dalis » 2021-04-15 17:58

Wow. Po beveik pusės metų tikrinsim muscle memory big_smile

tumuxas
Replies: 12776

Eiti rašyti

Maisto papildai » Proteinas (baltymai) » 2021-04-07 01:57

Kad ten surast dieną be akcijų daug sunkiau negu atvirkščiai big_smile

tumuxas
Replies: 43

Eiti rašyti

Sveikata » Cholesterinas (Cholesterolis) » 2021-02-27 22:21

invisibble rašė:

nagas rašė:

invisibble rašė:


As IF laikaus 12:12,tai nezinau ar skaitosi cia,bet labai lengva laikytis big_smile o siaip neisivaizduoju kaip sporto saleje reiktu progresuoti ant jegos ir mases bunant be angliavandeniu smile su low carb dar isivaizduociau,bet ant gryno keto,tai vargu smile

Na nelabai siaip mano nuomone 16 8 18 6 va cia jau kazkas panasu i IF, bet pradzia jau yra:)

Bet skaiciau sveikatai jau nauda,kai bent yra 12:12 smile kazkiek paiilsi organizmas ir susireguliuoja cukrus kraujyje.

Nu 12:12 tai net daugelis eilinių žmonių daro kasdienėj rutinoj nesusimąstydami, tai čia nieko tokio ypatingo 12 valandų nevalgyt, kai apie 8 iš jų vistiek miegi.

tumuxas
Replies: 1812

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2020-10-26 17:43

Tas invissible tai visiškai nesuprantamais standartais gyvena. Net nesuprantu ko jis tikisi ateity iš savęs, atrodo niekad nebus laimingas, kai vien tik visokiais cheminiais kūnais ir žavisi internete. Kcal skaičuoja, svorį ten vos ne kasdien stebi ir skaičuoja kiek ten nukrito ar priaugo gramų omg. Jei žadi likt natural tai reikėtų tikrai permąstyti savo požiūrį smile
Arba pats pasakyk ko tu išvis tikiesi?

tumuxas
Replies: 1812

Eiti rašyti

Asmeniniai treniruočių žurnalai » invisibble logas » 2020-07-28 17:10

Jau turbūt prisiskaitei NoFap community, kai jie ten rašo kaip pradeda po 90 dienų kitų mintis skaityt, skraidyt ir t.t. Aj dar juokingiausia kai jie pasakoja, kad merginos pradeda jų norėti, nes kažkaip užuodžia, kad jie susilaiko ir daugiau testo ir spermos turi. Tai čia dar ir tu tikėsi raumeninės masės daugiau ar ko big_smile "jaunuolis atrado raumenų auginimo paslaptį, fitneso industrija jo nekenčia"

tumuxas
Replies: 6

Eiti rašyti

Pradedantiems » Sportas namie » 2020-05-01 11:04

Kavioras rašė:

Kaip ir sake universalus suoliukas,stovai, štanga, blynai, reguliuojamo svorio hanteliai ir skersinis. Galesi treniruot visas raumenų grupes, belekas programą sudarys. Visa tai kainuos apie 1k eurais

Va šitą susipirk ir pilnai pakaks. Hanteliai nebūtini.

tumuxas
Replies: 4114

Eiti rašyti

Treniruotės » Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali? » 2020-02-24 19:49

vynelis rašė:

Sveiki, daug ieškojau forume, bet norimu klausimu nieko neradau. Noriu sportuoti. Tikslas - sustiprinti kūną. Problema ta, kad į salę galiu eiti tik kartą per savaitę (kartais 2). Taip pat sportuoju kitą sportą. Ar lankantis salėje kartą per savaitę ir susidarius viso kūno programą, treniruotei skirus ~ 2 val., gauti naudos, t .y. sustiprinti kūną. Ar nuo vieno karto nebūtų naudos ir tai būtų tik laiko švaistymas. Norėčiau gauti patarimų tokiam atvejui. Iš anksto dėkui.

Nėra geriausias variantas, bet tuo pačiu nėra ir blogiausias. Kažkas geriau nei nieko, tai nebūtų laiko švaistymas smile

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net