Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#426 2011-06-08 12:28

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

fanis rašė:

tai taip ir yra ir jos nesulyginamos cia vel prabyla pinigu klausimas , kiek tas pezas ar citroneas koks 2006 uz kokius ~25k litu gali paimt jau laisvai , o tu paziurek audi bmw mb , maziausiai 40tukst , vos ne dvigubai brangesne , nes aukstesne klase marke viskas zodziu , kaip sakoma MERSAS IR AFRIKOJ MERSAS smile

Pegeota tokiu metu dar pigiau galima paimt, bet bmw nepaimsi ir uz tu 40 tukst GERO stovio smile Kainos mazdaug tris kart skirtumas. Bet matai, ne visiem tai suprantama, pasak SenoSporto, cia tik musu stereotipai, istikruju masinos visos vienodos lol ....

smile oi joi joi...

http://1.bp.blogspot.com/_DJlgifqzwOk/TTioUpk5zjI/AAAAAAAAAJ4/dxmJE6Cd8tY/s1600/give%2520up%2520cat.jpg

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2011-06-08 12:29)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#427 2011-06-08 12:29

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:

fanis rašė:

tai taip ir yra ir jos nesulyginamos cia vel prabyla pinigu klausimas , kiek tas pezas ar citroneas koks 2006 uz kokius ~25k litu gali paimt jau laisvai , o tu paziurek audi bmw mb , maziausiai 40tukst , vos ne dvigubai brangesne , nes aukstesne klase marke viskas zodziu , kaip sakoma MERSAS IR AFRIKOJ MERSAS smile

Pegeota tokiu metu dar pigiau galima paimt, bet bmw nepaimsi ir uz tu 40 tukst GERO stovio smile Kainos mazdaug tris kart skirtumas. Bet matai, ne visiem tai suprantama, pasak SenoSporto, cia tik musu stereotipai, istikruju masinos visos vienodos lol ....

smile oi joi joi...

b

aha, dar idek paveiksliuka koki grazu, parodyk koks tu kietas, nes negali sakinio suregzt smile pasiskaityk ta ilgaja zinute, atsakiau tau asmeniskai, SS. Uzsirasyk sau po nicku Klounas, jeigu tu cia man uzrasei

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#428 2011-06-08 12:32

Re: Masinos pirkimas

Andrew  bet tu labai daug informacijos apie save pasakei, kaip minimum 2k teko eiti kaip supratau gyvai susitikti su kazkuo del kovu forumuose, tau cia normalu? elektroninis sportas big_smile geras sitas..tektonikai visokie.. normalus zmones sakyciau suauge net nezino kas tai yra. niekad nesu sportaves nei elektroninio sporto big_smile nei tektonika atskirciau.. vnz surimtek biski smile as tavo to ilgo posto net neskaiciau iki galo, sorry. cia vaiku bruozas yra, kai norisi atrodyt paciu protingiausiu ir jokiu budu nenusileist gince ir iseit nugaletoju nors tam ir reikes prirasyt 287 A4 formato psl.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#429 2011-06-08 12:34

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:


Pegeota tokiu metu dar pigiau galima paimt, bet bmw nepaimsi ir uz tu 40 tukst GERO stovio smile Kainos mazdaug tris kart skirtumas. Bet matai, ne visiem tai suprantama, pasak SenoSporto, cia tik musu stereotipai, istikruju masinos visos vienodos lol ....

smile oi joi joi...

b

aha, dar idek paveiksliuka koki grazu, parodyk koks tu kietas, nes negali sakinio suregzt smile pasiskaityk ta ilgaja zinute, atsakiau tau asmeniskai, SS. Uzsirasyk sau po nicku Klounas, jeigu tu cia man uzrasei

smile nu tvardykis andriau, apsiramink smile nieko as tau nedejau. sakini suregzt galiu, bet cia vaiku snekos tokios nlb jau mane domino, galejom tokiom temom aiskintis kai tau buvo 10 metu o man 15 smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#430 2011-06-08 12:35

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

Andrew  bet tu labai daug informacijos apie save pasakei, kaip minimum 2k teko eiti kaip supratau gyvai susitikti su kazkuo del kovu forumuose, tau cia normalu? elektroninis sportas big_smile geras sitas..tektonikai visokie.. normalus zmones sakyciau suauge net nezino kas tai yra. niekad nesu sportaves nei elektroninio sporto big_smile nei tektonika atskirciau.. vnz surimtek biski smile as tavo to ilgo posto net neskaiciau iki galo, sorry. cia vaiku bruozas yra, kai norisi atrodyt paciu protingiausiu ir jokiu budu nenusileist gince ir iseit nugaletoju nors tam ir reikes prirasyt 287 A4 formato psl.

Viena karta sitam forume, viena kitam. Elektroninis sportas, turejau omeny kompiuterinius zaidimus. Kas yra tektonikai, nezino tik atsilike kaimieciai, mano tetis zinotu kas yra tektonikas kogero smile Nera man kur rimteti, bendrauju cia pusiau formaliai, man taip tinka, daugelis tokiam stiliui. Man atrodo, kad tie vaikai durni, nesugebetu parasyt atsakymo A4 lapo, tad klysti, vaikai zinok fotkes visokias delioja ir vaidina, kad tu "fail" tu esi "pwned", bet faktais pasiremiant, atsakymo parasyt nesugeba. Kai uzsivartai, neturi ka atsakyt, neprirasysi nei keliu sakiniu, kaip ir tu, ss

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-08 12:37)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#431 2011-06-08 12:36

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:


smile oi joi joi...

b

aha, dar idek paveiksliuka koki grazu, parodyk koks tu kietas, nes negali sakinio suregzt smile pasiskaityk ta ilgaja zinute, atsakiau tau asmeniskai, SS. Uzsirasyk sau po nicku Klounas, jeigu tu cia man uzrasei

smile nu tvardykis andriau, apsiramink smile nieko as tau nedejau. sakini suregzt galiu, bet cia vaiku snekos tokios nlb jau mane domino, galejom tokiom temom aiskintis kai tau buvo 10 metu o man 15 smile

Jeigu automobiliai tokiu metu tema manai, tai gal pradek nuo susipazinimo su pasauliu ir nuo kada zmones pradeda vairuot smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#432 2011-06-08 12:40

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:


aha, dar idek paveiksliuka koki grazu, parodyk koks tu kietas, nes negali sakinio suregzt smile pasiskaityk ta ilgaja zinute, atsakiau tau asmeniskai, SS. Uzsirasyk sau po nicku Klounas, jeigu tu cia man uzrasei

smile nu tvardykis andriau, apsiramink smile nieko as tau nedejau. sakini suregzt galiu, bet cia vaiku snekos tokios nlb jau mane domino, galejom tokiom temom aiskintis kai tau buvo 10 metu o man 15 smile

Jeigu automobiliai tokiu metu tema manai, tai gal pradek nuo susipazinimo su pasauliu ir nuo kada zmones pradeda vairuot smile

seniai cia nebe auto tema pasidare, cia pasidare tavo megstama forumo kovu tema, kuriose kaip pats sakei jau esi patyres karys, ir ne man tave nugalet smile eik pasportuosi savo megstamus kompiuterinius sportus, pabendrauk su savo draugeliais tektonikais. man su tavim viskas aisku jau, aiskiau negu diena pasidare, manau ir visiems kitiems skaiciusiems sita tema smile

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#433 2011-06-08 12:43

Re: Masinos pirkimas

Baikit pyktis ir grįžkit prie temos supermario

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#434 2011-06-08 12:45

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

smile nu tvardykis andriau, apsiramink smile nieko as tau nedejau. sakini suregzt galiu, bet cia vaiku snekos tokios nlb jau mane domino, galejom tokiom temom aiskintis kai tau buvo 10 metu o man 15 smile

Jeigu automobiliai tokiu metu tema manai, tai gal pradek nuo susipazinimo su pasauliu ir nuo kada zmones pradeda vairuot smile

seniai cia nebe auto tema pasidare, cia pasidare tavo megstama forumo kovu tema, kuriose kaip pats sakei jau esi patyres karys, ir ne man tave nugalet smile eik pasportuosi savo megstamus kompiuterinius sportus, pabendrauk su savo draugeliais tektonikais. man su tavim viskas aisku jau, aiskiau negu diena pasidare, manau ir visiems kitiems skaiciusiems sita tema smile

Paskaityk bent pora komentaru auksciau, pamatysi, kad nuo pat pradzios, iki pat galo, tema liko apie automobilius smile
http://images.bite.lt/banga/files/content/201103/4d8b3d12908d8.jpg
Nepatinka man nei kovot, nei ka, mes gincijomes man idomia tema - automobiliai. Cia patirtis kovojant yra nuline, cia patirtis nebent moket pastovet uz savo nuomone, pasiremt faktais. As draugu tektoniku neturiu, jeigu nezinai ka reiskia, nekabink sito zodzio. Neiskreipk to, ka as sakiau, nebuk kaip moteris. PC zaidimai cia jau praeitis, bet velgi, reik ka nors tau prikist, nes neturi ka pasakyt, kaip atsimust. Aisku is MUSU dialogo, kad tau automobiliai dar vis, neatrastas dalykas - tabu. Daugiau nieko

Zemas lygis yra tai, kai snekam apie automobilius, o tu dasikapstai iki asmenybes. Neimanoma isvengti zodziu "kvailys, durnas" ar pan., kai esi pries ta nuomone, bet tu kaip 15m vaikas lendi i asmeninius reikalus, i gyvenima. Kodel? Nes neturi ka atsakyt i auto tema, susivartei netruputi. Geda, SS.

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-08 12:52)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#435 2011-06-08 12:50

Re: Masinos pirkimas

minis rašė:

Baikit pyktis ir grįžkit prie temos supermario

ka vairuoji? ai ne, norejau pakalust, kiek stumi? big_smile

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#436 2011-06-08 13:04

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

smile man asmeniskai isvis utiutiu tie automatai, mechanines, privalumai, trukumai, dragai ir kitos nesamones.. nes as tiesiog vaziuoju su masina ir neturiu laiko gilintis i ka man nera reikalo gilintis, bet as nesuprantu kaip zmogus gali buti toks kategoriskas ir dar taip karsciuotis del tokiu nieku big_smile o ir argumentai juokingi, toj pacioj zinutej raso SKONIO REIKALAS (butent), o kitoje vietoje raso, kad mechanine visapusiskai geriau big_smile

sakai automato privalumas tik patogumas, o tai jei man tas patogumas svarbiau, nei visokie dragai, kuro sanaudos ar galimo remonto islaidos? vat butent, cia skonio, galbut ir finansu reikalas, o kategoriskai sakyt geriau/blogiau yra nesamone. tas pats kas sakyt, kad koks nors dyzelis kakutis ir tik benzinas utiutiu, arba sakyt, kad pacios geriausios masinos yra tarkim bmw ar mb ir dar daugelis kitu stereotipu. nera pasaulis tik juoda/balta, kiekvienas dalykas priklauso nuo daugelio niuansu, todel kategoriskumas is esmes yra isvis debiliskas bruozas, kuris parodo tik zema intelekta hmm

paimi ir sakai: MAN automatas yra sudo kruvo, o mechanine laisve, dziaugsmas, laime, dziugesys big_smile tada viskas ok, tavo nuomone ir ja visi turetu gerbt, bet nereikia vaizduot teisuolio kazkokio ir irodinet vienos tiesios, kai tokios negali buti smile

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … W4&t=1

big_smile cia siaip erzinuos..

http://picture.funnycorner.net/funny-pi … 17/Lol.jpg

ir dar smagu ziuret, kai galvoja, jog jis vienas teisus, o aplinkui vieni durniai big_smile

Labas, SenasSeneli, vel tu cia huh
Tai palauk, jeigu tau nerupi tie automobiliai, tu ji naudoji nuvaziuoti is tasko A i B, nesidomi apie juos, tai kam tu cia sneki ir nusisneki?? Niekas cia nesikarsciuoja, gal tau ten pyktis ima, kad neismanai daug ko, faktai kertasi su tavo mastymu? Taip, pasirinkimo laisve yra skonio reikalas, bet kadangi vaikinukai pradejo aiskinti, jog automatas pranasesne uz mechanine, tada ir uzvire diskusija, nes taip nera. Mechanika yra laisve, automatas tik, kad patogu, pasirinkimas skonio reikalas. Bet fakte, kad mechanika privalumu turi keleta kart daugiau, isskyrus ta patoguma.

Taip taip, tu teisus, cia priklauso nuo zmogaus, as jau tai sakiau, bet tu nenori perskaityt. Jeigu zmogus pasirenka transmisija ant vairo, tai nereiskia, kad ji geriau, jam taip reikia. Tas pats ir su automatu, tau patinka tu renkiesi. Bet faktas tas, kad mechanika yra geriausias pasirinkimas, daugiausiai laisves, ir net nesilygina su automatu, nes jis nusileidzia stipriai. Bet ko zmogui reikia, ta ir ima. Gal gabumu truksta ivaldyt ta mechanke, gal dar kas, cia jau kita tema KODEL ima skirtingas transmisijas..

Na velgi, SS, cia tavo MEGA FAIL v2, sakai, kad stereotipai, jog MB, BMW, LEXUS ir pn., yra geriausios masinos. TU GALVA TURI? Ar uzsidubasines su energetikais, kai neispirko is taves? Benzas/dyzelis cia pagal poreikius, apytiksliai tai yra lygus variantai, nera ka sneket. Bet automobilio markes...
Ne veltui naujo pegeoto kaina ~60tukst. lt., naujo bmw kaina 160tukst. lt. Cia ne lietuviu ismislas, bmw visam pasaulyje yra bmw. Tu gal paprasyk ko nors, leisti isesti i prabangu automobili, ir suprasti kas yra komfortas, vairavimo malonumas, patikimas auto, saugus ir t.t.. Tu palygink mp3 grojancia bmw auto, kur jautiesi kaip klube su super aparatura, ir kokioj GONDOJ kur tarska barska visos plastmases labiau negu tas subvuferis. Kur tu girdi daina, ir kartu tave lenkiancia masina. Kad ir paemus nisana, sedi kaip geldoj, ranku ner kur padet, gan siaura sedet, komfortiniu, TIKRU komfortiniu sedyniu ten net negali pasiulyt gamintojas, vaziuoji, 3k+ apsuku keli, visa net drebet pradeda. Tu nuvaziuok i autostrada su kokiu pegeotu, 140km/h jausmas, kad ratai gali nulekt, purtosi net visa, jausmas, lyg trauktu savo paskutines jegas. Tu sesk i bmw, ties 140km/h tik perjungsi i sesta pavara, ir kaip nauju kvepavimu kopsi drasiai link 200km/h, komfortas NEITIKETINAS. Tu nesedejas prabangiose masinose, negali suprasti, kuo jos skiriasi. Tu su tom geldom vaziuoji, bmw/mb/lexus, jie PLAUKIA tiesiog keliu smile butent taip ir buvo, draugas isedo po savo hondos i bmw, sako hey, wtf, tu cia plauki gal? big_smile Poto kalbant apie elektronika, kokios sistemos, kokie absai, praslydino sistemos, kai tu vaziuoji 100km/h ziema ir susimetai, tu graziai susitabdai, kai su honda nurautum tris stulpus jau, bmw ekranas mirksi kaip kaledine eglute su sistemu isijungimais, isikisimais, ne tik stabdo, o ir gazo paleidzia, kad tik islaikyt stabiluma. NUOSTABUS saugumas. Apie patikimuma taip pat, nissanas pralekes 80 000km, jau bilda visas, pakaba traska, vairas barska, o bmw ties dvigubu 160 tukst km, dar atidarius kapota atrodo apynaujis, jokie remontai, jokiu problemu, pakaba idealioj buklej viskas gerai, cia jos dar gyvenimo pradzia, kai 200tukst., mirsta jau tos geldos. Audine ties 300tukst km., pradeda pilnai mirti, kai bmw tokiu kilometrazu dar tik atvaro i lietuva, pradet vazinet. Palygink kainas detaliu, bmw detale brangesne kokius 5 kartus, NE VELTUI. Kad ir pats zibintas, nissan ~700lt, bmw 7 000lt (!), jau tingiu pasakot apie sistemas net zibintuose..
Sorry, SS, bet tu parodei savo nulini intelekta apie automobilius, tu nesigaudai aplinkoj, nevairaves skirtingu masinu, prabangus automobilis ir afrikoj prabangus, prezidentai, verslo magnatai neperka kazkokiu ferrariu ar pan kelionems, vazineja tais paciais bmw/mb nes ten yra TOBULOS masinytes, nesulyginamos su kitom. Ju kainos tikrai tikrai ne veltui tokios, patikek manim, bet tu nevazinejas jom, manau vistiek nesuprasi, tebunie bent trumpa apzvalga is savo mazos patirties pravedziau, vis daeisi is nulinio, i zema intelekta smile

Grystam prie transmisiju vel, taip SS, MAN mechanika yra laime, komfortas, dziugesys ir kas ten dar sakei. Bet tai yra ir visiems, kas sugeba valdyti mechanika, tiems, kas vaziuoja tiesiog GYVAS smile

Truputį nusišnekėjai, bet nieko smile. Su 607  180km. be jokio barškėjimo ir baimės dėl ratų, su 307 170 be baimės, su 406 180 ir vienintelė baimė, kad mentai į kelią neįbėgtų big_smile.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#437 2011-06-08 13:58

Re: Masinos pirkimas

na taip, ir su geldom, ir su pegeotais, opel, 180 laksto, bet jeigu vairavai tikra A klases auto, skirtumai milziniski. wink

Neprisijungęs

 
EVIP
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 1

#438 2011-06-08 14:02

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:


smile nu tvardykis andriau, apsiramink smile nieko as tau nedejau. sakini suregzt galiu, bet cia vaiku snekos tokios nlb jau mane domino, galejom tokiom temom aiskintis kai tau buvo 10 metu o man 15 smile

Jeigu automobiliai tokiu metu tema manai, tai gal pradek nuo susipazinimo su pasauliu ir nuo kada zmones pradeda vairuot smile

seniai cia nebe auto tema pasidare, cia pasidare tavo megstama forumo kovu tema, kuriose kaip pats sakei jau esi patyres karys, ir ne man tave nugalet smile eik pasportuosi savo megstamus kompiuterinius sportus, pabendrauk su savo draugeliais tektonikais. man su tavim viskas aisku jau, aiskiau negu diena pasidare, manau ir visiems kitiems skaiciusiems sita tema smile

Visiskai sutinku su SS

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#439 2011-06-08 14:16

Re: Masinos pirkimas

Vieniem skirtumai milziniski kitiems jokio.Mersa kuri paminejau ivardinai kaip gera, bet as kazkodel vaziavimo komfortu nelikau super duper suzavetas lyginant savo 98 metu 406 peugeot.Labai panasiai abi masinos plauke tiek asfaltu tiek zvirkeliu.Jei tau skirtumas tas, kad mano peugeot daugiau 190 nevaziuoja, o mersas 230( gal daugiau vaziuoja bet nemeginau) spaudzia tai argi tai argumentas?tas pats kad sakai bmw minkstai vaziuoja. taip, jei padangos bent 35 turi, o kai dauguma 20-30 tai klaipedoj bijai i tam tikras gatves ilist nes sonkaulius nusikratai lol
p.s. nezinau kaip yra nuo 2004m bmw, nes tokios man tik ant wallpaperio alah

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#440 2011-06-08 14:29

Re: Masinos pirkimas

wopper rašė:

Vieniem skirtumai milziniski kitiems jokio.Mersa kuri paminejau ivardinai kaip gera, bet as kazkodel vaziavimo komfortu nelikau super duper suzavetas lyginant savo 98 metu 406 peugeot.Labai panasiai abi masinos plauke tiek asfaltu tiek zvirkeliu.Jei tau skirtumas tas, kad mano peugeot daugiau 190 nevaziuoja, o mersas 230( gal daugiau vaziuoja bet nemeginau) spaudzia tai argi tai argumentas?tas pats kad sakai bmw minkstai vaziuoja. taip, jei padangos bent 35 turi, o kai dauguma 20-30 tai klaipedoj bijai i tam tikras gatves ilist nes sonkaulius nusikratai lol
p.s. nezinau kaip yra nuo 2004m bmw, nes tokios man tik ant wallpaperio alah

pas mane mb 04metu. kaskada labai senai esu peza turejas tikrai nedrysciau lygint smile

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#441 2011-06-08 14:43

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

na taip, ir su geldom, ir su pegeotais, opel, 180 laksto, bet jeigu vairavai tikra A klases auto, skirtumai milziniski. wink

Nesimėtyk. Normaliai prižiūrėti auto ir jokios baimės apie ratų nulakstymą nebuvo.  Jei auto neprižiūrėtas ir su bmw bus baisu 180 spausti. Su Ascona, su bmw 525 "triperiu" buvom iki  150 įsibėgėję va tada baisu buvo big_smile.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#442 2011-06-08 14:53

Re: Masinos pirkimas

JADZE rašė:

wopper rašė:

Vieniem skirtumai milziniski kitiems jokio.Mersa kuri paminejau ivardinai kaip gera, bet as kazkodel vaziavimo komfortu nelikau super duper suzavetas lyginant savo 98 metu 406 peugeot.Labai panasiai abi masinos plauke tiek asfaltu tiek zvirkeliu.Jei tau skirtumas tas, kad mano peugeot daugiau 190 nevaziuoja, o mersas 230( gal daugiau vaziuoja bet nemeginau) spaudzia tai argi tai argumentas?tas pats kad sakai bmw minkstai vaziuoja. taip, jei padangos bent 35 turi, o kai dauguma 20-30 tai klaipedoj bijai i tam tikras gatves ilist nes sonkaulius nusikratai lol
p.s. nezinau kaip yra nuo 2004m bmw, nes tokios man tik ant wallpaperio alah

pas mane mb 04metu. kaskada labai senai esu peza turejas tikrai nedrysciau lygint smile

Na as tik preliminariai vaziavimo komforta palyginau.sedejima vairuotojo vietoj.Tikrai labai panasiai zvirkeliu vaziavo(lyginu tik tas dvi kurias minejau) , nesikrate masinos o plauke pavirsium smile Nieku gyvu nesakau, kad mb lygus peugeot,ar panasiu dalyku.Nepersu savo nuomones kai Andrew.Nes jis man tai kaip tipinis BMW vairuotojas.kitu masinu neegzistuoja ir kitu nuomones nesvarbios, as juk viska zinau geriau alah

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#443 2011-06-08 17:20

Re: Masinos pirkimas

Na gerai, chebra, vyrai, uztenka cia tu kandziu diskusiju, kai kur per daug ir as nuvertinau kitus automobilius, yra normaliu ten tarkim mazda, toyota, is pigiausiu tai opel pegeot ir pan., su visom imanoma vazinet, su visom ten tu 180km/h lekt normaliai autostrada, bet baikit juokus, niekada nesulyginsime siu automobiliu su A klase, MB/BMW/LEXUS. Kam automobilis yra priemone vykt is tasko A i taska B ir tiek, tas nesupras, kam galima kalnus pinigu verst i ta A klase. Kas myli automobilius, tai daugiau negu vaziavimo priemone, tas domisi jais, atranda dideliu skirtumu ir ne veltui sukisa tokius pinigus. Pats isleidau ant savo bumerio viska iki paskutinio cento, pagriebiau ta issvajotaji e60, ir matau jau nuo pradziu, kad ne veltui, dabar man buves nissanas graziai sakant yra GELDA, o audi a4 irgi nekazka, tarska barska plastmases, nors to niekada nejutau, ir nezinojau, kol neisedau. Man patinka priziuret auto, tvarkyt, patinka turet tokia, prie kurios pirma kart priejus net kojos nutirpo ir seile beveik nutyso big_smile Niekada niekada nebus kitos masinos lygios A klasei, bet ir kaune gyventi galima, taip pat galima vazinet ir kitais automobiliais. To didziojo skirtumo nesupras tas, kas nevazinejo su tikrai tvarkinga gera prabangia masina. Kas su kokia nori, kas su kokia gali, tokia vazineja, bet jeigu nedaeini iki A klases, nereik sakyt, kad visos masinos lygios, ir tu nenoretum net iki ju daeit. Visada buvo ir bus, A klase +-3 KARTUS geresne, prabangesne, brangesne, patvaresne, komfortiskesne. Geros dienos !

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#444 2011-06-08 17:26

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

Na gerai, chebra, vyrai, uztenka cia tu kandziu diskusiju, kai kur per daug ir as nuvertinau kitus automobilius, yra normaliu ten tarkim mazda, toyota, is pigiausiu tai opel pegeot ir pan., su visom imanoma vazinet, su visom ten tu 180km/h lekt normaliai autostrada, bet baikit juokus, niekada nesulyginsime siu automobiliu su A klase, MB/BMW/LEXUS. Kam automobilis yra priemone vykt is tasko A i taska B ir tiek, tas nesupras, kam galima kalnus pinigu verst i ta A klase. Kas myli automobilius, tai daugiau negu vaziavimo priemone, tas domisi jais, atranda dideliu skirtumu ir ne veltui sukisa tokius pinigus. Pats isleidau ant savo bumerio viska iki paskutinio cento, pagriebiau ta issvajotaji e60, ir matau jau nuo pradziu, kad ne veltui, dabar man buves nissanas graziai sakant yra GELDA, o audi a4 irgi nekazka, tarska barska plastmases, nors to niekada nejutau, ir nezinojau, kol neisedau. Man patinka priziuret auto, tvarkyt, patinka turet tokia, prie kurios pirma kart priejus net kojos nutirpo ir seile beveik nutyso big_smile Niekada niekada nebus kitos masinos lygios A klasei, bet ir kaune gyventi galima, taip pat galima vazinet ir kitais automobiliais. To didziojo skirtumo nesupras tas, kas nevazinejo su tikrai tvarkinga gera prabangia masina. Kas su kokia nori, kas su kokia gali, tokia vazineja, bet jeigu nedaeini iki A klases, nereik sakyt, kad visos masinos lygios, ir tu nenoretum net iki ju daeit. Visada buvo ir bus, A klase +-3 KARTUS geresne, prabangesne, brangesne, patvaresne, komfortiskesne. Geros dienos !

kazkada buvo klausimas "koks automobilis geriausias " ?
ats>: naujas smile
o aplamai ir protingai galvojant ,tai reikia turety toky auto kiokio reikia ,jai megsti lakstyti nepirksi ford fiestos ,jai nori komforto nepirksi fiato ir ttl.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#445 2011-06-08 18:40

Re: Masinos pirkimas

bet tu AndrewM keiti ''užvadinimus'' (?avatarus?) kaip kojines big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#446 2011-06-08 18:43

Re: Masinos pirkimas

159159 rašė:

bet tu AndrewM keiti ''užvadinimus'' (?avatarus?) kaip kojines big_smile

lol

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#447 2011-06-08 18:53

Re: Masinos pirkimas

159159 rašė:

bet tu AndrewM keiti ''užvadinimus'' (?avatarus?) kaip kojines big_smile

lol
Cia asilo berete siaucia truputi, ne pats juk lol
Vaiku darzelis, penkta jau koki statusa pakeite

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-08 19:20)

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#448 2011-06-08 19:23

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:


Pegeota tokiu metu dar pigiau galima paimt, bet bmw nepaimsi ir uz tu 40 tukst GERO stovio smile Kainos mazdaug tris kart skirtumas. Bet matai, ne visiem tai suprantama, pasak SenoSporto, cia tik musu stereotipai, istikruju masinos visos vienodos lol ....

smile oi joi joi...

b

aha, dar idek paveiksliuka koki grazu, parodyk koks tu kietas, nes negali sakinio suregzt smile pasiskaityk ta ilgaja zinute, atsakiau tau asmeniskai, SS. Uzsirasyk sau po nicku Klounas, jeigu tu cia man uzrasei

klouno negalima..jis mano//!!

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#449 2011-06-09 02:11

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

AndrewM rašė:

Jeigu automobiliai tokiu metu tema manai, tai gal pradek nuo susipazinimo su pasauliu ir nuo kada zmones pradeda vairuot smile

seniai cia nebe auto tema pasidare, cia pasidare tavo megstama forumo kovu tema, kuriose kaip pats sakei jau esi patyres karys, ir ne man tave nugalet smile eik pasportuosi savo megstamus kompiuterinius sportus, pabendrauk su savo draugeliais tektonikais. man su tavim viskas aisku jau, aiskiau negu diena pasidare, manau ir visiems kitiems skaiciusiems sita tema smile

Paskaityk bent pora komentaru auksciau, pamatysi, kad nuo pat pradzios, iki pat galo, tema liko apie automobilius smile
http://images.bite.lt/banga/files/conte … 2908d8.jpg
Nepatinka man nei kovot, nei ka, mes gincijomes man idomia tema - automobiliai. Cia patirtis kovojant yra nuline, cia patirtis nebent moket pastovet uz savo nuomone, pasiremt faktais. As draugu tektoniku neturiu, jeigu nezinai ka reiskia, nekabink sito zodzio. Neiskreipk to, ka as sakiau, nebuk kaip moteris. PC zaidimai cia jau praeitis, bet velgi, reik ka nors tau prikist, nes neturi ka pasakyt, kaip atsimust. Aisku is MUSU dialogo, kad tau automobiliai dar vis, neatrastas dalykas - tabu. Daugiau nieko

Zemas lygis yra tai, kai snekam apie automobilius, o tu dasikapstai iki asmenybes. Neimanoma isvengti zodziu "kvailys, durnas" ar pan., kai esi pries ta nuomone, bet tu kaip 15m vaikas lendi i asmeninius reikalus, i gyvenima. Kodel? Nes neturi ka atsakyt i auto tema, susivartei netruputi. Geda, SS.

man rodos tau reiktu patyleti ir eiti pamokas ruosti, nes jei bent jau kiek zmogu pazinotum, tai manau jau seniai uzsiciaupes butum ....
O apie masinas tai nusisneki biskuti, nes nekonkrecias klases lygini o brandus. Honda, hondai nelygu. Civiko 88 ir accordo kokiu 2006 juk nelyginsi. Tad nelygink savo bembelio su sena honda ar mazda.  Kas is to kad sukisai paskutinius centus i masina ? Tavo hobis ir tau teikia malonuma, tada valio. Bet daugelis cia esanciu turi siek tiek kitokius preoritetus, nei sustra masina. Bent dalis cia esanciu galetu pasiimti issimoketinai, tas tavo taip vadinamas A klases masinas ( nuo kada lexus i A klase isiraso ? Audi ten turetu buti...). Komfortas komfortas komfortas, viskam yra ribos ir nebutina bemsa ar mersa pirkti, kad jo butu per akis ir kiti brandai turi aukstesnes klases modelius. ... O del kainu, tai zinai kodel jos tiek kainuoja ? ..... Ne nedelto, kad super duper padarytos ar super komfortiskos, bet todel, kad brandas turi gera paklausa ir auksteni reitinga tarp kitu, tad visada atsiranda tokiu kaip tu kurie aklai pirks beleka svarbu bandos jausmui pasiduoti ..... Panasei kaip su apple, daiktai grazus ir t.t., bet ne uz tokia kaina ...

Paskutinį kartą taisė Virusas (2011-06-09 02:29)

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#450 2011-06-09 09:31

Re: Masinos pirkimas

Tai kad tam e60 iki komforto dar labai toli,tikrai ne is minkstuju auto.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net