Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#1276 2012-02-12 20:37

Re: Masinos pirkimas

metanis rašė:

O va taip is smalsumo paklausiu, kiek per metus pravaziuojat vidutiniskai km?

as pvz nuo 12-15k km

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#1277 2012-02-12 20:42

Re: Masinos pirkimas

VarztaZz rašė:

faceliftas audi a3 eina nuo 2000 metu geguzes menesio, visas kitas, kurias matai su faceliftinem lempom yra idetos ne gamykloje.
facelifte eina jau medziagos sedyniu grazesnes, be tu rastu su kvadrateliais vaikisku, versta oda ir pan. Daugiau identiska viskas.
Ai, spalvos naujos atsirado kebulo, bet tiksliai nepasakysiu kokios.
Lempos gale  ir priekyje skiriasi. Priekyje skaidrios ir tokios kaip lesines, ant ju galima det angelo akis smile Gale irgi skaidrios
4 durys eina nuo 99 metu.
Naujas modelis nuo 2003 metu.
Kadangi daug menesiu ieskojau a3, tai kainas galiu pasakyt daugmaz.
be 10k dyzelio neziurek, ir apskritai, neziurek i dyzelius senesnius nei 98metu, ten jau 4 kartus ridos bus atsuktos.
1.6 uz 10k gali paimt pacios idealiausios bukles. Draugas paeme uz 9k idealios bukles, lygus kebulas, nenutrintas salonas, pilna serviso istorija, 130k km begus.
1.8 apskritai yra retos, daznesnis eina 1.8T,bet cia jau masina skirta ne is tasko A i B nuvaziuot, kilovatu virs 100 + turbina papildomos islaidos gedimo atveju. Kainos kaip ir 1.6.
Jei ieskai 4 duru, prie tokios pacios komplektacijos automobilio gali pridet 1,5-2k litu.
Apskritai pigesnes nei 8000 a3 jau neziureciau, nebent i 1.6, ten neuzmusami jie, tik gali but jau vaziuokle visa parejus.

kiek valgo inai mieste?

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1278 2012-02-12 20:54

Re: Masinos pirkimas

gedemas rašė:

metanis rašė:

O va taip is smalsumo paklausiu, kiek per metus pravaziuojat vidutiniskai km?

as pvz nuo 12-15k km

As dabar paskaiciavau kad toj tepalus keist reiks, o dar tik 3menesiai nepilnai praejo. 10k nuvaziuota, atrodo daug nevaziuoji, bet vistiek susidaro big_smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1279 2012-02-12 21:15

Re: Masinos pirkimas

taigi ir rasiau apie benzinines 1.6 ir 1.8

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1280 2012-02-12 21:52

Re: Masinos pirkimas

1.9tdi miestr 5-6litrai, kadangi peciukas pastoviai pas mane ijungtas ir pastoviai apsukas geras laikau, nes labai smagiai vaziuoja, tai bus koki 7litrai.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1281 2012-02-12 21:53

Re: Masinos pirkimas

VarztaZz rašė:

1.9tdi miestr 5-6litrai, kadangi peciukas pastoviai pas mane ijungtas ir pastoviai apsukas geras laikau, nes labai smagiai vaziuoja, tai bus koki 7litrai.

su kokia cia masina? pas mane 1.9tdi vasara mieste 7-8, mano rezimu ima kokia 15 big_smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#1282 2012-02-12 21:54

Re: Masinos pirkimas

Povilas rašė:

Captain Anabolic rašė:

Povilas rašė:


neklaidinu..lollol:lol:buvo kalba apie paprastas dujas ir ipurskima...stai is ten ir atejo tie legendiniai mitai kai jos saudydavo ir tt..ir dujos yra blogis..

tikrai ne blogis,
pats vazineju su s80 T6 cipuota su dujom ir tikrai kaifuoju, jokiu problemu, kuro sanaudos gaunasi kaip 10 ltr dyzelio is degalines

ir ten paprastos dujos buvo?

vazineju, dabartinis laikas smile
ne paprastos, tiesiogines, turbut neitu net is vietos pajudet normaliai su tom lievom big_smile
nu man pliusai su benzinu yra tie, kad ziema nereikia sukt galvos del uzkurimo, bet didziausias pliusas, kai sedi, salta, keleta minuciu ir variklis uzsyla, o kiek reikia su dyzeliu nuvaziuot, kol uzsils, visada su dyzeliais vazinejau....nusibodo... benzino privalumsa tyla, vos girdisi, kai variklis dirba, o kai paspaudi gaza, atrodo, kad lektuvas kyla metaforiskai kalbant smile))
cia lyginimo benzino ir dyzelio, kuris geriau, tai is kart pasakau, jeigu benzino variklis silpnas, tai net neverta net ziuret i toki, bus tarabylka, dar dujos.....ne kazka....
as asmeniskai i metus 45 - 50t km nuvaziuoju niekur nelakstant per daug, tai tikrai nemanau, kad su dyzeliu laaabai cia jau kazka sutaupysi.....kuras pastoviai prastas, kuro sistemos eina saibom, variklio pagalves dyla greiciau, pakaitinimo zvakes, tos turbinos dar linksta.............
bet cia mano nuomone smile
o ten kas kalba, kad jei perki galinga masina, tai tipo turi tureti uz ka pilti....nu tai valio, bet as sakau, kam vaidinti, kad neturi, kur deti pinigu smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1283 2012-02-12 21:58

Re: Masinos pirkimas

jei trumpais atstumais, pvz iki klubo ziema, tai pas mane net nepradeda silto pust big_smile benzo savi pliusai, bet savi ir minusai. ekonomiskumo atzvilgiu as vistiek rinksciausi dyzeli iki 2.0l.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1284 2012-02-12 22:01

Re: Masinos pirkimas

Loading rašė:

jei trumpais atstumais, pvz iki klubo ziema, tai pas mane net nepradeda silto pust big_smile benzo savi pliusai, bet savi ir minusai. ekonomiskumo atzvilgiu as vistiek rinksciausi dyzeli iki 2.0l.

Ekonomiskumo atzvilgiu tai geriausia su dviraciu i kluba vazinet,arba begti wink. Arba su zapu lol

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1285 2012-02-12 22:05

Re: Masinos pirkimas

ko tu stumi ant to zapo? autopliuse buvo zapas su 2.0 doch. toki mielai priglausciau jei atliekanumu butu smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1286 2012-02-12 22:07

Re: Masinos pirkimas

As nestumiu kazkada pats turejau gal man 14metu buvo tiksliai nepamenu tai buvau nusipirkes "kupriukas" vadinoso,gal kas atsimenat durys tik 2 ir atviksciai atsidarydavo.Gera tacka buvo,kriausem purtyti.smile
Va toks   http://pl.wikipedia.org/wiki/ZAZ_Zaporo%C5%BCec

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2012-02-12 22:08)

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#1287 2012-02-12 22:11

Re: Masinos pirkimas

rolka78 rašė:

As nestumiu kazkada pats turejau gal man 14metu buvo tiksliai nepamenu tai buvau nusipirkes "kupriukas" vadinoso,gal kas atsimenat durys tik 2 ir atviksciai atsidarydavo.Gera tacka buvo,kriausem purtyti.smile
Va toks   http://pl.wikipedia.org/wiki/ZAZ_Zaporo%C5%BCec

http://videogaga.one.lt/video#dm.id%253 … muhixepqvo
sitas geras wink

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#1288 2012-02-12 22:48

Re: Masinos pirkimas

Captain Anabolic rašė:

Povilas rašė:

Captain Anabolic rašė:

tikrai ne blogis,
pats vazineju su s80 T6 cipuota su dujom ir tikrai kaifuoju, jokiu problemu, kuro sanaudos gaunasi kaip 10 ltr dyzelio is degalines

ir ten paprastos dujos buvo?

vazineju, dabartinis laikas smile
ne paprastos, tiesiogines, turbut neitu net is vietos pajudet normaliai su tom lievom big_smile
nu man pliusai su benzinu yra tie, kad ziema nereikia sukt galvos del uzkurimo, bet didziausias pliusas, kai sedi, salta, keleta minuciu ir variklis uzsyla, o kiek reikia su dyzeliu nuvaziuot, kol uzsils, visada su dyzeliais vazinejau....nusibodo... benzino privalumsa tyla, vos girdisi, kai variklis dirba, o kai paspaudi gaza, atrodo, kad lektuvas kyla metaforiskai kalbant smile))
cia lyginimo benzino ir dyzelio, kuris geriau, tai is kart pasakau, jeigu benzino variklis silpnas, tai net neverta net ziuret i toki, bus tarabylka, dar dujos.....ne kazka....
as asmeniskai i metus 45 - 50t km nuvaziuoju niekur nelakstant per daug, tai tikrai nemanau, kad su dyzeliu laaabai cia jau kazka sutaupysi.....kuras pastoviai prastas, kuro sistemos eina saibom, variklio pagalves dyla greiciau, pakaitinimo zvakes, tos turbinos dar linksta.............
bet cia mano nuomone smile
o ten kas kalba, kad jei perki galinga masina, tai tipo turi tureti uz ka pilti....nu tai valio, bet as sakau, kam vaidinti, kad neturi, kur deti pinigu smile

tai tu daug pravaziuoji, as kaip tik tris masinas su dujom vazinajau dabar perejau ant dizelio, ziuresim kaip seksis, atsibodo junginejimai reguliavimai dvieju baku kuro pilimai ir t.t (kiekvienam savi pliusai ir minusai) ai dar rasei apie sanaudas volvako, pridejai benzina?

Paskutinį kartą taisė robertass (2012-02-12 22:50)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#1289 2012-02-12 22:59

Re: Masinos pirkimas

kas liecia dujas tai pas mane ir benzas/dujos...viska kompas jungia, nereikia nieko paciam junginet,vedas ant benzo, pasyla ijungia dujas(aisku galima ir ant duju jungt..).turetu sako imti panasiai kaip benzo,taciau niekada nera buve net arti.mieste benzo 8-9l vasara, duju 10-11l, ziema benzo 9-10l, duju 14-16l. ziema kol isyla ant benzo vazinet tenka gera galiuka ir jei netoli gaunas vaziavimas tai tokia ten ir ekonomija ju..+ duju kompas karts nuo karto nureguliuoja benzo kompa, kas per metus mazdaug 100lt atsieina pas remontininkus per nauja nureguliuot viska i default. aisku per pora metu atsipirko man ju isidejimas taciau su jom nervinuos daugiau nei vien benzas butu huh

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#1290 2012-02-13 09:54

Re: Masinos pirkimas

robertass rašė:

Captain Anabolic rašė:

Povilas rašė:


ir ten paprastos dujos buvo?

vazineju, dabartinis laikas smile
ne paprastos, tiesiogines, turbut neitu net is vietos pajudet normaliai su tom lievom big_smile
nu man pliusai su benzinu yra tie, kad ziema nereikia sukt galvos del uzkurimo, bet didziausias pliusas, kai sedi, salta, keleta minuciu ir variklis uzsyla, o kiek reikia su dyzeliu nuvaziuot, kol uzsils, visada su dyzeliais vazinejau....nusibodo... benzino privalumsa tyla, vos girdisi, kai variklis dirba, o kai paspaudi gaza, atrodo, kad lektuvas kyla metaforiskai kalbant smile))
cia lyginimo benzino ir dyzelio, kuris geriau, tai is kart pasakau, jeigu benzino variklis silpnas, tai net neverta net ziuret i toki, bus tarabylka, dar dujos.....ne kazka....
as asmeniskai i metus 45 - 50t km nuvaziuoju niekur nelakstant per daug, tai tikrai nemanau, kad su dyzeliu laaabai cia jau kazka sutaupysi.....kuras pastoviai prastas, kuro sistemos eina saibom, variklio pagalves dyla greiciau, pakaitinimo zvakes, tos turbinos dar linksta.............
bet cia mano nuomone smile
o ten kas kalba, kad jei perki galinga masina, tai tipo turi tureti uz ka pilti....nu tai valio, bet as sakau, kam vaidinti, kad neturi, kur deti pinigu smile

tai tu daug pravaziuoji, as kaip tik tris masinas su dujom vazinajau dabar perejau ant dizelio, ziuresim kaip seksis, atsibodo junginejimai reguliavimai dvieju baku kuro pilimai ir t.t (kiekvienam savi pliusai ir minusai) ai dar rasei apie sanaudas volvako, pridejai benzina?

atvirai pasakius neskaiciuoju kiek supilu ir kiek vaziuoju, benzino nepridejau, ten jis reikalingas uzkurimai ir kol persijungia i dujas.....tai ka as zinau, niekada neskaiciavau  ir is vis, ekonominiu rezimu dar nebandziau vaziuoti, gazas dugnas.....

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#1291 2012-02-13 11:00

Re: Masinos pirkimas

Loading rašė:

Captain Anabolic rašė:

Loading rašė:

o as duju nenoreciau. nezinau kodel, tiesiog jauciu antipatija.

nu tu pats pagalvok, jei automobilis 100 km naudoja 16-18 ltr benzino, tai kam cia vaidint, kad neturi kur pinigu det? smile
visi protingi taupo, gali turet galia ir ekonomija vienu metu.

jei perki tokia masina, kuri tiek valgo, tai turi turet ir uz ka uzsipilt. kitas dalykas, jei duju iranga kainuoja 3000+ pinigu, tai ar nebus taip, kad ji atsipirks tada, kai masina jau bus laikas keist? tai kur ekonomija tada? kitas reikalas kai perki su duju iranga, tada dujos tikrai yra geris. bet jas det, kad taupyt kelis litus ant simto kilometru ir skaiciuot kada atsipirks as reikalo nematau, nes jos neatsipirks, nebent daug vaziuoji. bet jei daug vaziuoji dyzelis > benza, dujas, alieju ir kitoki kura.

isidejau dujas i x5 3.0 ir idomumo delei rinkau cekius tai per visa laika kol pardaviau masina atsipirko dujos 3k lt ir dar sutaupiau apie 10.5k. Skaiciuodavau litrai x benzo kaina - litraix1.15xduju kaina ir rinkau cekius pastoviai tai nuo 60l duju vis gaudavosi apie 70-90lt skirtumo nuo bako duju. Manau atsipirko su kaupu. Benzo nzn kas 15-20baku tik koki 50litu ipildavau gal reciau man labai greitai susildavo ir persijungdavo.

Paskutinį kartą taisė RIP (2012-02-13 11:03)

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#1292 2012-02-13 12:28

Re: Masinos pirkimas

Captain Anabolic rašė:

robertass rašė:

Captain Anabolic rašė:


vazineju, dabartinis laikas smile
ne paprastos, tiesiogines, turbut neitu net is vietos pajudet normaliai su tom lievom big_smile
nu man pliusai su benzinu yra tie, kad ziema nereikia sukt galvos del uzkurimo, bet didziausias pliusas, kai sedi, salta, keleta minuciu ir variklis uzsyla, o kiek reikia su dyzeliu nuvaziuot, kol uzsils, visada su dyzeliais vazinejau....nusibodo... benzino privalumsa tyla, vos girdisi, kai variklis dirba, o kai paspaudi gaza, atrodo, kad lektuvas kyla metaforiskai kalbant smile))
cia lyginimo benzino ir dyzelio, kuris geriau, tai is kart pasakau, jeigu benzino variklis silpnas, tai net neverta net ziuret i toki, bus tarabylka, dar dujos.....ne kazka....
as asmeniskai i metus 45 - 50t km nuvaziuoju niekur nelakstant per daug, tai tikrai nemanau, kad su dyzeliu laaabai cia jau kazka sutaupysi.....kuras pastoviai prastas, kuro sistemos eina saibom, variklio pagalves dyla greiciau, pakaitinimo zvakes, tos turbinos dar linksta.............
bet cia mano nuomone smile
o ten kas kalba, kad jei perki galinga masina, tai tipo turi tureti uz ka pilti....nu tai valio, bet as sakau, kam vaidinti, kad neturi, kur deti pinigu smile

tai tu daug pravaziuoji, as kaip tik tris masinas su dujom vazinajau dabar perejau ant dizelio, ziuresim kaip seksis, atsibodo junginejimai reguliavimai dvieju baku kuro pilimai ir t.t (kiekvienam savi pliusai ir minusai) ai dar rasei apie sanaudas volvako, pridejai benzina?

atvirai pasakius neskaiciuoju kiek supilu ir kiek vaziuoju, benzino nepridejau, ten jis reikalingas uzkurimai ir kol persijungia i dujas.....tai ka as zinau, niekada neskaiciavau  ir is vis, ekonominiu rezimu dar nebandziau vaziuoti, gazas dugnas.....

tai va paskaiciuotum dar benzina ir pamatytum kad nera  taip pigu kaip atrodo. bet kadangi tau neaktualu tai tu laimingas zmogus smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#1293 2012-02-13 13:26

Re: Masinos pirkimas

robertass rašė:

Captain Anabolic rašė:

robertass rašė:


tai tu daug pravaziuoji, as kaip tik tris masinas su dujom vazinajau dabar perejau ant dizelio, ziuresim kaip seksis, atsibodo junginejimai reguliavimai dvieju baku kuro pilimai ir t.t (kiekvienam savi pliusai ir minusai) ai dar rasei apie sanaudas volvako, pridejai benzina?

atvirai pasakius neskaiciuoju kiek supilu ir kiek vaziuoju, benzino nepridejau, ten jis reikalingas uzkurimai ir kol persijungia i dujas.....tai ka as zinau, niekada neskaiciavau  ir is vis, ekonominiu rezimu dar nebandziau vaziuoti, gazas dugnas.....

tai va paskaiciuotum dar benzina ir pamatytum kad nera  taip pigu kaip atrodo. bet kadangi tau neaktualu tai tu laimingas zmogus smile

tikrai nebus tokios dideles sanaudos, kiek cia sudegina

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#1294 2012-02-13 20:10

Re: Masinos pirkimas

Loading rašė:

Captain Anabolic rašė:

Loading rašė:

o as duju nenoreciau. nezinau kodel, tiesiog jauciu antipatija.

nu tu pats pagalvok, jei automobilis 100 km naudoja 16-18 ltr benzino, tai kam cia vaidint, kad neturi kur pinigu det? smile
visi protingi taupo, gali turet galia ir ekonomija vienu metu.

jei perki tokia masina, kuri tiek valgo, tai turi turet ir uz ka uzsipilt. kitas dalykas, jei duju iranga kainuoja 3000+ pinigu, tai ar nebus taip, kad ji atsipirks tada, kai masina jau bus laikas keist? tai kur ekonomija tada? kitas reikalas kai perki su duju iranga, tada dujos tikrai yra geris. bet jas det, kad taupyt kelis litus ant simto kilometru ir skaiciuot kada atsipirks as reikalo nematau, nes jos neatsipirks, nebent daug vaziuoji. bet jei daug vaziuoji dyzelis > benza, dujas, alieju ir kitoki kura.

Keista politika, kiek man teko susidurti visi kurie prie litu, deda dujas smile As pats i savo 528 dejau dujas, tuo metu man kainavo 4.5k lt. su nuolaida, neskaiciavau atsipirko ar ne bet pramynus 50k turejo atsipirkt.
Cia tas pats kaip, kam imt paskola namui jei neturi saibu nusipirkti, grizk i realybe, eik i tabora. smile CIa tapati galima ir rusiskai saliarai pritaikyt smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1295 2012-02-13 20:17

Re: Masinos pirkimas

as jau sakiau, kiekvienam savo. dar juokinga, kai perka masinas uz 10k + euru ir susideda dujas. nu man tai atrodo juokingai, turi desim gabalu ant masinos, bet dedasi toki varga kaip dujas, kad sutaupyt kelis litus... cia mano nuomone, galit ir nesutikt.

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#1296 2012-02-13 20:26

Re: Masinos pirkimas

Nu kad ir uz 20k vistiek dujas deciau smile nemaciau ne vieno minuso, va tik islipus reikdavo parodyt kur uzpyliko voztuvas smile

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#1297 2012-02-13 20:41

Re: Masinos pirkimas

kaip ir kazkada minejau yra zmones kurie daug uzdirba ir jiem tas kuras dzin , o yra zmones kurie va taupo taupo nusiperka masina uz 10k euru ir jis nenori i ja kist begales pinigu ir deda dujas , o seip manau kad protingas zmogus des dujas jeigu paskaiciuoji kad per metus ar pusantru as sutaupysiu 10k litu tai ko man nepataupyt ? as tada pataupau su dujom pavazineju ir po tu metu ar dvieju tuos sutaupytus pinigus pridedu ir nusiperku dar geresne masina smile

Neprisijungęs

 
BiiG
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-24
Žinutės: 916
Atsiliepimai: 2

#1298 2012-02-13 20:49

Re: Masinos pirkimas

jutas rašė:

golfa rast nesudrozta yra menas. pasieme draugelis uz 7k litu golfa 4 tai turejo varikli perrinkt.

Pats vasara už 7k pasiemiau 4 golfa tdi `99, dar su 17 ratais. 10k km jau pravažiavau ir ledas, prie -30 uzkuriau, nebuvo dienos kad nesivestu. Į pakaba 200lt reikejo investuot ir viena sparną perdažyt tik.
Nereik imt pirmo pasitaikiusio wink

Paskutinį kartą taisė BiiG (2012-02-13 20:49)

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#1299 2012-02-13 21:06

Re: Masinos pirkimas

fanis rašė:

kaip ir kazkada minejau yra zmones kurie daug uzdirba ir jiem tas kuras dzin , o yra zmones kurie va taupo taupo nusiperka masina uz 10k euru ir jis nenori i ja kist begales pinigu ir deda dujas , o seip manau kad protingas zmogus des dujas jeigu paskaiciuoji kad per metus ar pusantru as sutaupysiu 10k litu tai ko man nepataupyt ? as tada pataupau su dujom pavazineju ir po tu metu ar dvieju tuos sutaupytus pinigus pridedu ir nusiperku dar geresne masina smile

nzn kiek ten turi uzdirbt, kad nenoretum ant kazko sutaupyt smile gyvenau su milijonierium Airijoje, prisieme mane vien tam kad sutaupytu 70eur i savaite smile Dvi parduotuves, 7 namai smile

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#1300 2012-02-13 21:26

Re: Masinos pirkimas

tai protingai pinigus leidzia

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net