Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#13351 2014-04-05 11:20

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Jomajo tu nušokęs nuo proto ar kaip?... Tu gali nevalgyt mėsos, bet kas nevalgys mėsos padirbęs sunkų darbą kris stačias lyginant su tuo kas ją valgo. 2. Jei visi protėviai (moksliškai įrodyti), nebūtų valgę mėsos tai fig znait ar iš vis mus šita žemė nešiotų. Tiek pievų čia prirašei kad net giliau kapstytis nesinori. Tai siūlau variantą (kompromisą), kad tu esi už viską kas subalansuota, o aš už tai, kad be mėsos/žuvies nieko gero nebūtų? Aš gal per daug senamadiškas ar koks kitas šūdas, kuris mano, jog tie kurie prieš tiek metų išgyveno ir padarė viską kad mes būtume darė gerai. O dabar atsiranda tokių kurie sako mėsos nereikia, to ano nereikia, ir pan. Paliksi po savęs kažkokį pėdsaką ryškų, tada galima bus kalbėt, dabar tos kalbos apie mitybą įvairią su daržovėm ir vaisiais be mėsos ir lieka kalbom. Anyway, sėkmės tau, turiu kelis pažįstamus tokius, kurie kalbėjo panašiai kaip tu (nieko bendro su sportu tiesa neturėjo), bet iš tų kelių pora į protą sugrįžo (mano manymu). Malonu "padiskutuot" buvo.

Edit: Dėl tų vaisių ir pan, tai aš nieko nevalgau kas natūraliai neauga aplinkoj kurioj aš gyvenu.. Organizmas vis tiek prisitaikęs prie sąlygų tų, kuriose ilgą laiką prabuvo, todėl mes ir virškinam geriau tai, kas pas mus natūraliai auga

Argi jis sako kad nereikia mesos walgyti....?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13352 2014-04-05 12:26

Re: Valgau, šiuo metu

Olegai mesk savo dienos raciona nesiveles i blevyzgas smile

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#13353 2014-04-05 12:51

Re: Valgau, šiuo metu

Įdomu būtų seneliui duoti paskaityti tokias diskusijas. Kapoja jis mėsą kasdien ir nesuka sau kiaušų. Jam jau 101 metas ir močiutei apie 96. big_smile Nei karto kažkokių bėdų nenurašė valgiui. Valgo viską, tik reguliariai. big_smile
Tiesa, iki šiol mankštinasi su hanteliuikais kas rytą big_smile

Paskutinį kartą taisė apetitas (2014-04-05 12:52)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#13354 2014-04-05 13:22

Re: Valgau, šiuo metu

Jo olegai pasidalink mityba geriau ir neklausyk ka tas prasigeres boulingo kamuoliu tvirkintojas raso. Izeidei matyt musu mitybos ideala kazlaip.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#13355 2014-04-05 13:27

Re: Valgau, šiuo metu

man irgi labai idomu, laukiam visi olegai tavo plano

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#13356 2014-04-05 13:46

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas mitybos ekspertas smile))

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#13357 2014-04-05 16:53

Re: Valgau, šiuo metu

apetitas rašė:

Įdomu būtų seneliui duoti paskaityti tokias diskusijas. Kapoja jis mėsą kasdien ir nesuka sau kiaušų. Jam jau 101 metas ir močiutei apie 96. big_smile Nei karto kažkokių bėdų nenurašė valgiui. Valgo viską, tik reguliariai. big_smile
Tiesa, iki šiol mankštinasi su hanteliuikais kas rytą big_smile

Pagarba seneliui, perduok linkejimus nuo manes nykstys 
DAUG SVEIKATOS IR MERGU nykstysnykstysnykstyssupermario

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13358 2014-04-05 18:07

Re: Valgau, šiuo metu

Jonn rašė:

apetitas rašė:

Įdomu būtų seneliui duoti paskaityti tokias diskusijas. Kapoja jis mėsą kasdien ir nesuka sau kiaušų. Jam jau 101 metas ir močiutei apie 96. big_smile Nei karto kažkokių bėdų nenurašė valgiui. Valgo viską, tik reguliariai. big_smile
Tiesa, iki šiol mankštinasi su hanteliuikais kas rytą big_smile

Pagarba seneliui, perduok linkejimus nuo manes nykstys 
DAUG SVEIKATOS IR MERGU nykstysnykstysnykstyssupermario

testas eina i trasa?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13359 2014-04-05 23:58

Re: Valgau, šiuo metu

Eikit utiutiu ekspertai utiutiu . Tik pasakyt kad nusisneku gali o kur ir kas tai tylu. O pagal jusu pasakymus jei okulistas tai turi but be akiniu, jei dietologas-be virsvorio. Jei apie kazka zinai daugiau bet nesi to pavizdys-vadinas nezinai? Genijai cia utiutiu vieni forume. Olegas sako kad mesos uztenka 1-3kar per sav, as sakau kad ne. Jus kiti viska ka pasakot kad as nesamone rasau. Smart. Taip, bananu nevalgau, apelsinu nevalgau, nieko kas pas mus neauga-nevalgau. Nors tie mini banana ir lt augina.  O tu utiutiu wifijau cia nesireiskes isvis vyniok vatas. Visur toks sustras bet pries bana gaunant man dar raso ka daryt, kad paxmielas lengvesnis butu. Apgailetinas.
Kubikai-pasiek tuos 25kg pliuso prie ugio tada snekek kas as ir koks.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-04-06 00:13)

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#13360 2014-04-06 00:12

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Eikit utiutiu ekspertai utiutiu . Tik pasakyt kad nusisneju gali o kur ir kas tai tylu. Opsgal jusu pasakymus jei okulistas tai turi but be akiniu, jei dietologas-be virsvorio. Jei apie kazka zinai daugiau bet nesi to pavizdys-vadinas nezinai? Genijai cia utiutiu vieni forume. Olegas sako kad mesos uztenka 1-3kar per sav, as sakau kad ne. Jus kiti viska ka pasakot kad as nesamone rasau. Smart. Taip, bananu nevalgau, nieko kas pas mus nęauga-nevalgau. Nora tie mini banana ir lt augina.  O tu utiutiu wifijau cia nesireiskes isvis vyniok vatas. Visur toks sustras bet pries vana gaunant man dar raso ka daryt, kad paxmielas lengvesnis butu. Apgailetinas.

Jei kazka ismanytum tai nebutum nutukes alkoholikas. O tai cia gaunasi kad zinai utiutiu kaip maitintis ir priesingai darai tai dar visumoj ir idiotas big_smile

Buvau as 30kg+ nuo ugio ir ka tu man?

Paskutinį kartą taisė Kubikas (2014-04-06 00:13)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13361 2014-04-06 00:16

Re: Valgau, šiuo metu

Kubikas rašė:

Ignas87 rašė:

Eikit utiutiu ekspertai utiutiu . Tik pasakyt kad nusisneju gali o kur ir kas tai tylu. Opsgal jusu pasakymus jei okulistas tai turi but be akiniu, jei dietologas-be virsvorio. Jei apie kazka zinai daugiau bet nesi to pavizdys-vadinas nezinai? Genijai cia utiutiu vieni forume. Olegas sako kad mesos uztenka 1-3kar per sav, as sakau kad ne. Jus kiti viska ka pasakot kad as nesamone rasau. Smart. Taip, bananu nevalgau, nieko kas pas mus nęauga-nevalgau. Nora tie mini banana ir lt augina.  O tu utiutiu wifijau cia nesireiskes isvis vyniok vatas. Visur toks sustras bet pries vana gaunant man dar raso ka daryt, kad paxmielas lengvesnis butu. Apgailetinas.

Jei kazka ismanytum tai nebutum nutukes alkoholikas. O tai cia gaunasi kad zinai utiutiu kaip maitintis ir priesingai darai tai dar visumoj ir idiotas big_smile

Buvau as 30kg+ nuo ugio ir ka tu man?

Tokiam kaip tu tik naxuj nueit galiu pasiulyt. Alkoholikas ar ne bet uz tave vis tiek gerensis. Koks tu utiutiu tai utiutiu. Sorry, bet tinkamesnio zodzio apie tave nera.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-04-06 00:17)

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#13362 2014-04-06 00:19

Re: Valgau, šiuo metu

Kubikas rašė:

Ignas87 rašė:

Eikit utiutiu ekspertai utiutiu . Tik pasakyt kad nusisneju gali o kur ir kas tai tylu. Opsgal jusu pasakymus jei okulistas tai turi but be akiniu, jei dietologas-be virsvorio. Jei apie kazka zinai daugiau bet nesi to pavizdys-vadinas nezinai? Genijai cia utiutiu vieni forume. Olegas sako kad mesos uztenka 1-3kar per sav, as sakau kad ne. Jus kiti viska ka pasakot kad as nesamone rasau. Smart. Taip, bananu nevalgau, nieko kas pas mus nęauga-nevalgau. Nora tie mini banana ir lt augina.  O tu utiutiu wifijau cia nesireiskes isvis vyniok vatas. Visur toks sustras bet pries vana gaunant man dar raso ka daryt, kad paxmielas lengvesnis butu. Apgailetinas.

Jei kazka ismanytum tai nebutum nutukes alkoholikas. O tai cia gaunasi kad zinai utiutiu kaip maitintis ir priesingai darai tai dar visumoj ir idiotas big_smile

Buvau as 30kg+ nuo ugio ir ka tu man?

++++++
Papasakosi gal, kuom obuolys ar kriause geriau nei vynuoges ar apelsinas? smile
Siaip nestumiam ant igno, nes tuoj susinervins ir vel prisilaks, ryte vel rasim nuotrauku kaip prievartauja kamuolius  hmm

Paskutinį kartą taisė verriberis (2014-04-06 00:21)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#13363 2014-04-06 00:24

Re: Valgau, šiuo metu

Kaip žiauru forume, 1 klaidą padarai ir vsio - visam gyvenimui bus big_smile Čia reik atsargiai žiūriu...

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#13364 2014-04-06 00:30

Re: Valgau, šiuo metu

Neprivalges rašė:

Kaip žiauru forume, 1 klaidą padarai ir vsio - visam gyvenimui bus big_smile Čia reik atsargiai žiūriu...

todel wifajus kita acc ir susikure

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#13365 2014-04-06 00:33

Re: Valgau, šiuo metu

delocker rašė:

Neprivalges rašė:

Kaip žiauru forume, 1 klaidą padarai ir vsio - visam gyvenimui bus big_smile Čia reik atsargiai žiūriu...

todel wifajus kita acc ir susikure

Nea, del to, kad bana gavau smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#13366 2014-04-06 00:37

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Eikit nx ekspertai nx . Tik pasakyt kad nusisneku gali o kur ir kas tai tylu. O pagal jusu pasakymus jei okulistas tai turi but be akiniu, jei dietologas-be virsvorio. Jei apie kazka zinai daugiau bet nesi to pavizdys-vadinas nezinai? Genijai cia ble vieni forume. Olegas sako kad mesos uztenka 1-3kar per sav, as sakau kad ne. Jus kiti viska ka pasakot kad as nesamone rasau. Smart. Taip, bananu nevalgau, apelsinu nevalgau, nieko kas pas mus neauga-nevalgau. Nors tie mini banana ir lt augina.  O tu nx wifijau cia nesireiskes isvis vyniok vatas. Visur toks sustras bet pries bana gaunant man dar raso ka daryt, kad paxmielas lengvesnis butu. Apgailetinas.
Kubikai-pasiek tuos 25kg pliuso prie ugio tada snekek kas as ir koks.

O ko tu nori, kad kazkas diskutuotu cia su tavim? Gi trauki argumentus is savo ''asmenines patirties'' kuri lygi 0 ir nori, kad cia kazkas veltusi i konstruktyvia diskusija.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#13367 2014-04-06 08:47

Re: Valgau, šiuo metu

Nereik man jokios diskusijos. Jus vapse nieko neparasot. Olegas viena nuomone parase, as kita ir viskas, o jus tik prisipisinejat. Wifijau jei nezinai kuom obuolys skirias nuo vynuoges ir apelsino tai tau ner ko sakyt... vapse nesuprantu ko jus prisipisot sicia? Parasiau kitaip nei olegas (nors utiutiu kad dauguma valgot kaip as rasiau) ir tragedija, kaip toks kaip as gali kazka parasyt ir dar kitaip nei irgi kazkoks.. krc baigiu, o tai veltis cia su jum i tupus pokalbius...

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#13368 2014-04-06 09:56

Re: Valgau, šiuo metu

Nu tu uzuot pezejes bent viena argumenta pasakyk kodel jei kelis kart per savaite valgysi mesos bus blogai. Dabar cia kazkokiu storu dietologu dedies, rasineji, draskais ir vis nieko nepasakai. Kas cia per diskusijos tavo? Jei kazka zinai tai pasidalink. Tik nereikia tokiu argumentu kaip proteviai valge mesa...manau pasikaptes istorijoj atrastum tokiu dalyku kad tie proteviai alkani dazniau sededavo nei pavykdavo is vedziokles parvilkt grobi. Na bet kalba ne apie tai. Jei nesiruosi normaliai diskutuot tai buk zmogus nesinervink ir netersk temos. smile

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#13369 2014-04-06 10:43

Re: Valgau, šiuo metu

samas rašė:

Nu tu uzuot pezejes bent viena argumenta pasakyk kodel jei kelis kart per savaite valgysi mesos bus blogai. Dabar cia kazkokiu storu dietologu dedies, rasineji, draskais ir vis nieko nepasakai. Kas cia per diskusijos tavo? Jei kazka zinai tai pasidalink. Tik nereikia tokiu argumentu kaip proteviai valge mesa...manau pasikaptes istorijoj atrastum tokiu dalyku kad tie proteviai alkani dazniau sededavo nei pavykdavo is vedziokles parvilkt grobi. Na bet kalba ne apie tai. Jei nesiruosi normaliai diskutuot tai buk zmogus nesinervink ir netersk temos. smile

Bergzdzias reikalas jam aiskint. Jis net nesupranta kad ji lazdavoja kiekvienam poste. Jam atrodo kad normaliai bendrauja, kad tikrai ten i kluba nori nulekt su juo ir t.t. big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#13370 2014-04-06 12:09

Re: Valgau, šiuo metu

kad tema butu panasi I tema.
home made koldunai su zveriena.
cia pries miega, kad katabolizmas nerytu, ir RAUMENS NEPAMESCIAU.

http://s019.radikal.ru/i626/1404/c9/7f74d775c1a5.jpg

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#13371 2014-04-06 12:23

Re: Valgau, šiuo metu

smekla rašė:

kad tema butu panasi I tema.
home made koldunai su zveriena.
cia pries miega, kad katabolizmas nerytu, ir RAUMENS NEPAMESCIAU.

http://s019.radikal.ru/i626/1404/c9/7f74d775c1a5.jpg

kiek sveri? big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#13372 2014-04-06 12:29

Re: Valgau, šiuo metu

tiek pat kilogramu

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#13373 2014-04-06 12:45

Re: Valgau, šiuo metu

Tiomis rašė:

Jonn rašė:

apetitas rašė:

Įdomu būtų seneliui duoti paskaityti tokias diskusijas. Kapoja jis mėsą kasdien ir nesuka sau kiaušų. Jam jau 101 metas ir močiutei apie 96. big_smile Nei karto kažkokių bėdų nenurašė valgiui. Valgo viską, tik reguliariai. big_smile
Tiesa, iki šiol mankštinasi su hanteliuikais kas rytą big_smile

Pagarba seneliui, perduok linkejimus nuo manes nykstys 
DAUG SVEIKATOS IR MERGU nykstysnykstysnykstyssupermario

testas eina i trasa?

Nepavydek mano testo loldumbom ausines

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#13374 2014-04-06 13:32

Re: Valgau, šiuo metu

sekmadieniniai pietus smile
kiaušinių pica big_smile


http://s24.postimg.org/b4sjx5lz5/IMG_20140406_132023.jpg

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#13375 2014-04-06 17:16

Re: Valgau, šiuo metu

Ignas87 rašė:

Jomajo tu nušokęs nuo proto ar kaip?... Tu gali nevalgyt mėsos, bet kas nevalgys mėsos padirbęs sunkų darbą kris stačias lyginant su tuo kas ją valgo. 2. Jei visi protėviai (moksliškai įrodyti), nebūtų valgę mėsos tai fig znait ar iš vis mus šita žemė nešiotų. Tiek pievų čia prirašei kad net giliau kapstytis nesinori. Tai siūlau variantą (kompromisą), kad tu esi už viską kas subalansuota, o aš už tai, kad be mėsos/žuvies nieko gero nebūtų? Aš gal per daug senamadiškas ar koks kitas šūdas, kuris mano, jog tie kurie prieš tiek metų išgyveno ir padarė viską kad mes būtume darė gerai. O dabar atsiranda tokių kurie sako mėsos nereikia, to ano nereikia, ir pan. Paliksi po savęs kažkokį pėdsaką ryškų, tada galima bus kalbėt, dabar tos kalbos apie mitybą įvairią su daržovėm ir vaisiais be mėsos ir lieka kalbom. Anyway, sėkmės tau, turiu kelis pažįstamus tokius, kurie kalbėjo panašiai kaip tu (nieko bendro su sportu tiesa neturėjo), bet iš tų kelių pora į protą sugrįžo (mano manymu). Malonu "padiskutuot" buvo.

Edit: Dėl tų vaisių ir pan, tai aš nieko nevalgau kas natūraliai neauga aplinkoj kurioj aš gyvenu.. Organizmas vis tiek prisitaikęs prie sąlygų tų, kuriose ilgą laiką prabuvo, todėl mes ir virškinam geriau tai, kas pas mus natūraliai auga

Ignas87 rašė:

Eikit utiutiu ekspertai utiutiu . Tik pasakyt kad nusisneku gali o kur ir kas tai tylu. O pagal jusu pasakymus jei okulistas tai turi but be akiniu, jei dietologas-be virsvorio. Jei apie kazka zinai daugiau bet nesi to pavizdys-vadinas nezinai? Genijai cia utiutiu vieni forume. Olegas sako kad mesos uztenka 1-3kar per sav, as sakau kad ne. Jus kiti viska ka pasakot kad as nesamone rasau. Smart. Taip, bananu nevalgau, apelsinu nevalgau, nieko kas pas mus neauga-nevalgau. Nors tie mini banana ir lt augina.  O tu utiutiu wifijau cia nesireiskes isvis vyniok vatas. Visur toks sustras bet pries bana gaunant man dar raso ka daryt, kad paxmielas lengvesnis butu. Apgailetinas.
Kubikai-pasiek tuos 25kg pliuso prie ugio tada snekek kas as ir koks.

.................. big_smile

Nesu girdejes nei vieno atvejo kad po sunkaus darbo, zmogus nepavalges mesos imtu ir nukristu stacias ar gulscias ar dar koks. big_smile Gal koki atveji nurodysi? big_smile  Panasiu pasakaiciu interneto platybese devynios galybes. Pvz. teke girdet kad salyse kur buna ziemos, jei nebutu valgoma mesa, zmogus imtu ir susaltu. Ziauru...big_smile Kur konkreciai nors vienas toks atvejis? smile Zinoma kad tu rasineliu rasytoju galvose, daugiau niekur.

Smekla jau taves klause, is kur istraukei kad kazkas cia siule nevalgyt mesos? As kalbejau apie jos, o dar konkreciau apie aplamai  gyvuniniu baltymu saikinga vartojima. Juk  gyvuninius riebalus vartojam saikingai,  cukru vartojam saikingai ir t.t. ir pan. kodel sitoj vietoj turetu but isimtis? Jei kalbet apie vegetarus, tai ir cia as nematau tragedijos. Dauguma vegetaru naudoja pieno produktus, kiausinius ir t.t.,reikalingas maisto medziagas tikrai be problemu gauna. Ekstremalesne tiek mityba tiek visas gyvenimo budas pas veganus, kurie absoliuciai stengiasi nevartot ne tik maisto, bet ir jokiu buities ir visu kitu gaminiu kuriuose yra kazko gyvunines kilmes, bet net ir jie kazkaip sugeba ir darbus nudirbt ir turet gera sveikata. Ok, palikim tas VEG grupes nuosaly!

Proteviai valgydavo saikingai ir taupiai, mesa aplamai budavo labiau prieinama tik turtingiesiems. Didzioji dalis buvo vargsai ir tikrai neturejo tokios prabangos valgyt bet ka, bet kiek ir kada panorejus+prie viso to dar ir smarkiai fiziskai dirbdavo. Taip kad sitoj vietoj irgi reiketu siek tiek pristabdyt fantazijas. wink

Dabar del to "bananu nevalgau, apelsinu nevalgau, nieko kas pas mus neauga-nevalgau." big_smile Ar tikrai?  Permeciau keleta tavo postu. Tavo valgomi agurkai, pomidorai, ridikeliai... Kaip manai kur jie uzauginti? Sekanti karta lankantis prekybos centre, uzejes i vaisiu, darzoviu skyriu uzmesk aki i etiketes, konkreciai i  kilme. Smarkiai nesistebek pamates kad pvz spinatai, salotos, RIDIKELIAI*, kiviai bus is Italijos. Kriauses, POMIDORAI*, morkos, AGURKAI* bus is Nyderlandu. Cesnakai is Kinijos, bananai is Dramblio kaulo, avokadai is Kenijos ir t.t. Riesutai  dauguma rusiu neauga, o jei ir auginama tai ne prekybai, tuos kuriuos perki tikrai ne vietiniai, alyvuogiu aliejaus lietuvisko irgi matyt neteko. Lietuvisku vaisiu ir darzoviu gal bus tik desimtoji visos pasiulos dalis o gal ir dar mazesne. + Isvis ka reiskia Lietuviski vietiniai? Galbut pazangesne veisle bus atvezta is uz juru mariu, bet isauginta Lietuvos zemej. Cia jau galima bus skaityt uz lietuviska vietine ar ne? big_smile Ar jie jau gerai virskinsis? (Sita vieta vejas isvis, net nesiplesiu). As suprantu kad tu paskaitei kazkokius dietologu patarimus neva geriau vartot vietines kilmes produkcija ir del to tokias mintis cia destai. Geriausiu atveju sitas ju patarimas galetu galiot derliaus laikotarpiu kada jie nuimti ka tik ir cia pat juos gauni svieziausius. Tik beda ta kad tas laikotarpis labai trumpas ir tik dalis tu gerybiu turi ilgesni galiojima ir atgula i saugojimo aruodus, kur paguleje nebebuna jau tokie ir sviezi. Taip kad kiekvienam rinktis. As pvz renkuosi ivairove. Tu gali apsiribot lietuvisku trio-bulba, morka ir kopustu! big_smile Emigrantam taip pat reiketu susimastyt "svetimu" maistu besimaitinantiems. Zinokit, nevalia isduot Tevynes, ir kartkartem grizus aplankyt i gimtine artimuju, prateskit ta grazia tradicija ir lai driekiasi silko kelias, tenestinga terbose lasiniu, desru ir lietuviskos duonos! big_smile big_smile

Visi sitie pareiskimai is zmogaus, kuris vartoja alkoholinius gerimus(NE VIETINES KILMES! big_smile ) ir daromi pastebejimai apie ne vietines kilmes maisto produktus gan keistokai atrodo. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net