Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#51 2011-05-23 22:09

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

duglas rašė:

Tai yra pilna ir ne geju ale tokiu, bent jau issipusciusiu, >20-25m. paneles traukia tokie big_smile

del 25m jau abejociau smile daugumai tokioms jau subrende, vyriski patinka smile iaksu, jei koses galvoj turi kazkiek

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#52 2011-05-23 22:10

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

o siaip, jei i tema, tai..neskaiciuoju, kiek esu viso isleides ir nemanau, kad reikia skaiciuoti smile paprasciausiai isleidziu tuos pinigus, kuriuos eilinis pratusina smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#53 2011-05-23 22:13

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

nenormalus rašė:

duglas rašė:

Tai yra pilna ir ne geju ale tokiu, bent jau issipusciusiu, >20-25m. paneles traukia tokie big_smile

del 25m jau abejociau smile daugumai tokioms jau subrende, vyriski patinka smile iaksu, jei koses galvoj turi kazkiek

o jei rimtai tai mergas traukia pinigai smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#54 2011-05-23 22:18

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

As buciau visiskai priesingos nuomones. Tie tektonikai, roziniai berniukai patinka mazoms mergaitems, kurios neisaugo is rozines spalvos. Blizguciai patinka. 20-25m kaip tik jau VYRU iesko. Kaip kurgitu minejo labiau jau i pinigus ziuri ir pan.. Gal skirtingi miestai, skirtingi zmones, bent pas mus tai taip yra.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#55 2011-05-23 22:25

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

kurgitu rašė:

nenormalus rašė:

duglas rašė:

Tai yra pilna ir ne geju ale tokiu, bent jau issipusciusiu, >20-25m. paneles traukia tokie big_smile

del 25m jau abejociau smile daugumai tokioms jau subrende, vyriski patinka smile iaksu, jei koses galvoj turi kazkiek

o jei rimtai tai mergas traukia pinigai smile

cia tokia genetika senovej buvo geras medziotojas,kad alkanai vaiksciot nereiktu,dabar turtingi:Dbig_smile

Paskutinį kartą taisė sporcmenas-2 (2011-05-23 22:25)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#56 2011-05-23 22:36

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

sporcmenas-2 rašė:

kurgitu rašė:

nenormalus rašė:


del 25m jau abejociau smile daugumai tokioms jau subrende, vyriski patinka smile iaksu, jei koses galvoj turi kazkiek

o jei rimtai tai mergas traukia pinigai smile

cia tokia genetika senovej buvo geras medziotojas,kad alkanai vaiksciot nereiktu,dabar turtingi:Dbig_smile

tai jau ir is senu laiku, mergos visos i kolukio pirmininka varvindavo seile ziuredamos lol

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#57 2011-05-24 00:03

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Man kaip tik toks poziuris kaip duglo ar kaikuriu nepatinka, ten tarkim paprasti dzinsai, megztinis ar dzempas. Nieko pries neturiu, kaip kam tinka tas taip vaiksto, bet man asmeniskai nuobodi tokia apranga ir isvis, nepatinka but pilka mase. Pats nevaikstau dar su roziniais megztiniais ar pns, bet kartais rengiuos pakankamai ryskiais rubais, ar siaip tokiais kokie man patinka ir yra tarkim madoj, o ne tokiais kurie patinka mano draugam (kad ale pritapciau ar pns). Turbut daugeliui cia esanciu mano apranga ir nepatiktu, bet tikrai nesuku del to galvos ir rengiuos tai kas patinka man, o ne kazkam kitam. Juolabiau kad skiriasi ir supratimai kiekvieno i tokius dalykus. Cia lygiai tas pats kas koks dviratis neciupinejes gelezio kulturistui aiskintu, jog cia be tikslo tas stangas kelnoji. Tai lygiai tas pats ir su apranga ar siaip belekuo, kas domisi mada, dizainu ar kazkuo tokiu, turi  ziniu tai ir renkasi tokius rubus, kuriu galbut nesupras paprastas eilinis zmogelis.

Mano nuomone tokia, manau nereikia pykt uz apranga, o kaip tik gerbt, kad nebijo but kitokie nei visi. Peace smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#58 2011-05-24 00:36

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

As uz stiliu, bet pries mada, bb.dejau dabar salotine ar morkava madoj, kelnes ilgos ar trumpos, o stilius klasikinis priskiriamas jau 'nuobodziam' ? Atleisk, bet "bahuru" su plesytais, trintais dzinsais ir ruzavom maikutem aptemptom tikrai negerbsiu.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#59 2011-05-24 00:54

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Tai as ir sakau, kiekvieno poziuris kitoks, tu dejai kokia  spalva madoj - as irgi, tau nepatinka plesyti ar belekokie kitoki neiprasti dzinsai - man  patinka (tikrai ne visi), tau rimto „bahuro“ imidzo apranga: paprasti dzinsai, megztinis - man ne visai. Nematau prasmes gincytis, turbut kiekvienas turim savo nuomone ir rengiames kas kaip norim ar patinka. Bet visgi teigt, kad apranga nusako zmogaus orientacija - juokinga. smile

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2011-05-24 00:56)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#60 2011-05-24 08:21

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Imaginative rašė:

Tai as ir sakau, kiekvieno poziuris kitoks, tu dejai kokia  spalva madoj - as irgi, tau nepatinka plesyti ar belekokie kitoki neiprasti dzinsai - man  patinka (tikrai ne visi), tau rimto „bahuro“ imidzo apranga: paprasti dzinsai, megztinis - man ne visai. Nematau prasmes gincytis, turbut kiekvienas turim savo nuomone ir rengiames kas kaip norim ar patinka. Bet visgi teigt, kad apranga nusako zmogaus orientacija - juokinga. smile

Pritarsiu tau, kiekvienas rengiasi taip kaip nori. Kam renktis kaip pusė miesto jei gali išskirtinai, apsidairykit visur dominuoja juoda pilka spalva, jums patinka prašom nieks nedraudžia, bet jei kiti kitaip rengias (nekalbu apie nukarusius klynus ir panasias nesamones) tai nemanau kad cia reikia iskart ant ju stumt ir pidarais vadint. Isvaziuokit is tos lietuvos pasiziurekit kaip zmones vakaruose atrodo.
Duglai džinsai ir megztinis nera klasikinis stilius wink Žinoma tau gražu renkis, nuo žmogaus priklausys kaip atrodys su ta apranga.
Beto tokiu kur kaip sake duglas su plesytais trintais ir pan dzinsais tik dauges

Neprisijungęs

 
Sharous
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-11-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#61 2011-05-24 13:23

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

mergina su protu nežiūrės vien tik į aprangą. teisingai sako, kad kiekvienas turi savo skonį. dėl to ginčytis net neverta.
o aš maistui išleisdavau iki 80lt, susiskaičiavus ir visa kita galima gerai susitaupyt pinigų (dabar vėl apsirgau).

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#62 2011-05-24 13:56

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Bardo rašė:

Imaginative rašė:

Tai as ir sakau, kiekvieno poziuris kitoks, tu dejai kokia  spalva madoj - as irgi, tau nepatinka plesyti ar belekokie kitoki neiprasti dzinsai - man  patinka (tikrai ne visi), tau rimto „bahuro“ imidzo apranga: paprasti dzinsai, megztinis - man ne visai. Nematau prasmes gincytis, turbut kiekvienas turim savo nuomone ir rengiames kas kaip norim ar patinka. Bet visgi teigt, kad apranga nusako zmogaus orientacija - juokinga. smile

Pritarsiu tau, kiekvienas rengiasi taip kaip nori. Kam renktis kaip pusė miesto jei gali išskirtinai, apsidairykit visur dominuoja juoda pilka spalva, jums patinka prašom nieks nedraudžia, bet jei kiti kitaip rengias (nekalbu apie nukarusius klynus ir panasias nesamones) tai nemanau kad cia reikia iskart ant ju stumt ir pidarais vadint. Isvaziuokit is tos lietuvos pasiziurekit kaip zmones vakaruose atrodo.
Duglai džinsai ir megztinis nera klasikinis stilius wink Žinoma tau gražu renkis, nuo žmogaus priklausys kaip atrodys su ta apranga.
Beto tokiu kur kaip sake duglas su plesytais trintais ir pan dzinsais tik dauges

As tik taip parasiau, yra kostiumines kelnes, svarkas, marskiniai ir t.t. ir nevariau ant spalvos, as uz ryskias spalvas irgi, mano megstamiausia- oranzine, nesioju maikes, bliuzonus, megztini su ta spalva, as pries tuos nukarusius klynus, kaip kad minejo sporcmenas ir pan. rubus, dar juokingiausia, kai pikta snuki ismeta, rema ir toks eina pro sona lol p.s. vakarai man ne rodiklis, teko Svedijoj Stokholme pamatyti, slykstu big_smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#63 2011-05-24 15:00

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

duglas rašė:

Bardo rašė:

Imaginative rašė:

Tai as ir sakau, kiekvieno poziuris kitoks, tu dejai kokia  spalva madoj - as irgi, tau nepatinka plesyti ar belekokie kitoki neiprasti dzinsai - man  patinka (tikrai ne visi), tau rimto „bahuro“ imidzo apranga: paprasti dzinsai, megztinis - man ne visai. Nematau prasmes gincytis, turbut kiekvienas turim savo nuomone ir rengiames kas kaip norim ar patinka. Bet visgi teigt, kad apranga nusako zmogaus orientacija - juokinga. smile

Pritarsiu tau, kiekvienas rengiasi taip kaip nori. Kam renktis kaip pusė miesto jei gali išskirtinai, apsidairykit visur dominuoja juoda pilka spalva, jums patinka prašom nieks nedraudžia, bet jei kiti kitaip rengias (nekalbu apie nukarusius klynus ir panasias nesamones) tai nemanau kad cia reikia iskart ant ju stumt ir pidarais vadint. Isvaziuokit is tos lietuvos pasiziurekit kaip zmones vakaruose atrodo.
Duglai džinsai ir megztinis nera klasikinis stilius wink Žinoma tau gražu renkis, nuo žmogaus priklausys kaip atrodys su ta apranga.
Beto tokiu kur kaip sake duglas su plesytais trintais ir pan dzinsais tik dauges

As tik taip parasiau, yra kostiumines kelnes, svarkas, marskiniai ir t.t. ir nevariau ant spalvos, as uz ryskias spalvas irgi, mano megstamiausia- oranzine, nesioju maikes, bliuzonus, megztini su ta spalva, as pries tuos nukarusius klynus, kaip kad minejo sporcmenas ir pan. rubus, dar juokingiausia, kai pikta snuki ismeta, rema ir toks eina pro sona lol p.s. vakarai man ne rodiklis, teko Svedijoj Stokholme pamatyti, slykstu big_smile

Jo, tokie tikrai mazai kam patinka, tas pats ir su forsiukais... stovi koks lopelis, vejo puciamas rema ismetes ir vedzioja akim praeivius piktu snukeliu. Gaila man  tokiu verchu. Kaip ten bebutu  vistiek gerbiau ir gerbsiu tuos, kurie turi savo nuomone ir vaiksto apsirenge taip kaip jie nori, o ne taip, kad pritaptu prie tos pilkos mases.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#64 2011-05-24 15:14

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Sharous rašė:

mergina su protu nežiūrės vien tik į aprangą. teisingai sako, kad kiekvienas turi savo skonį. dėl to ginčytis net neverta.
o aš maistui išleisdavau iki 80lt, susiskaičiavus ir visa kita galima gerai susitaupyt pinigų (dabar vėl apsirgau).

turputi off-topic'as, bet manau pirma kiekvienas ziuri i isvaizda, po to bendravima, tada ateina draugyste, meile ir pns, ko pasekoje neberupi jau jokia isvaizda big_smile

griztant prie temos, jei kalbant apie pinigus tai turbut kiekvienas kazkiek patyres siame sporte zino, kad jis nera vienas is pigiausiu sportu, tai be visokiu smulkiu islaidu neapseini. Aisku priklauso  nuo to ko sieki, bet manau visokiems vitaminams, vaisiams, papildams, ko turbut nepirkciau nesportuodamas per men isleidziu minimaliai, palyginus su kitais forumieciais - ~150lt.

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2011-05-24 15:15)

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#65 2011-05-24 17:25

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Tema jau keiciasi apie rubus, bet ka padarysi smile Is tikruju nelabai isivaizduoju kaip nuolat nesiojant ta pati tarkim dzempa galima ji nesioti po 3ju metu ;? Juk rubai devisi kaip visa kita. Na kiekvienam savo, vieniem patinka gal vaiksciot apiplysusiam, su sukista maike i kelnes, o kitam gal patinka vaiksciot su normaliais rubais smile Ten kur dviraciai issiciuste,tai visai kita kalba, bet nesioti ruba pora metu tai ka as zinau big_smile Aisku kitas atvejis jei tas rubas retai uzsidedamas arba yra brangus, tarkim koks kostiumas :] Manau visi skirtingai supranta vyriskuma ir grozi, nes apranga priklauso nuo daug ko, nuo amziaus, pacio zmogaus, sudejimo ir pns... Man pvz nepatinka kai su vilnonem kojinem ir kedais buna, arba su nutriususiom kelnem ar nuo senejimo jau belekaip nublukusia maikute, gal kitiem tai normalu, bet man jau daug maloniau nusipirkti nauja ruba, o ne sanaji drozt kuris ir taip sudroztas. Atsiprasau, kad issipleciau apie rubus big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#66 2011-05-24 17:40

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

duglas rašė:

As uz stiliu, bet pries mada, bb.dejau dabar salotine ar morkava madoj, kelnes ilgos ar trumpos, o stilius klasikinis priskiriamas jau 'nuobodziam' ? Atleisk, bet "bahuru" su plesytais, trintais dzinsais ir ruzavom maikutem aptemptom tikrai negerbsiu.

eee kai kurie plesyti dzinsai visai gerai ziurisi,bet morkava maikute,tai kuda n.a.x.u.imad

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#67 2011-05-24 17:59

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

Paskutinį kartą taisė Pelkių žirgas (2011-05-24 18:00)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#68 2011-05-24 18:09

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Pelkių žirgas rašė:

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

pamirsai dar salikely:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#69 2011-05-24 18:09

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Pelkių žirgas rašė:

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#70 2011-05-24 18:17

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

mes kalbam neapie tai kiek tu ju turi,bet ka ir kaip krauni ant saves,as pats provincialas ir gaklbut dar neprates prie neformalu,bet man aky  rezia ir tiek:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#71 2011-05-24 18:20

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

mes kalbam neapie tai kiek tu ju turi,bet ka ir kaip krauni ant saves,as pats provincialas ir gaklbut dar neprates prie neformalu,bet man aky  rezia ir tiek:Dbig_smile

kai PNV gyvenau, irgi buvau BAXURAS is didziosios "BBBBBB" big_smile bet ner ko noret, kai vaikas esi pasaulio nemates....pagyvenau 5m KLP, metus Dubline, 2m Vilniuj..ir siaip, gal biski protas su amzium ateina..tai..pasikeiciau kardinaliai smile treningai tik i gamta smile ir ne tie, kur sviecia is toli trys juostos big_smile
..o siaip, rubams skiriu nemazai smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#72 2011-05-24 18:22

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

mes kalbam neapie tai kiek tu ju turi,bet ka ir kaip krauni ant saves,as pats provincialas ir gaklbut dar neprates prie neformalu,bet man aky  rezia ir tiek:Dbig_smile

Priprasi big_smile
Pvz toks nu nekazka jau cia perdaug
http://3.bp.blogspot.com/-1G-jGD7wQiM/Tc1kDDf7AOI/AAAAAAAAAKc/hbwSEN1-dXU/s640/10.jpg

O sitam tie du kairiai su spalvotom kelnėm (senos mados gryžta) man asmeniškai gerai atrodo.

http://images.askmen.com/fashion/trends_500/528_fashion-interview-simon-spurr_flash.jpg
P.s. chujoviausia tai kai ateini i parduotuve pasiimi pora kelniu matuotis, ir krc net per blauzda netelpa nors ir nera tokia didele pas mane, ir taip 70% kelnių

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#73 2011-05-24 18:24

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

tiek dėmesio skuduram, kiek jūs čia visas madas apdiskutuojat...  jomajo..

Jau kai vyras skudurais apsinešęs kaip kokia boba, po 6 poras batų, aptemptų suplėšytų džinsų, visokių pydariškų maikių tai nu ir nakuj sako "išsiskirt iš masės nori " lol išsiskirk asmenybe, o ne skudurais.

Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

mes kalbam neapie tai kiek tu ju turi,bet ka ir kaip krauni ant saves,as pats provincialas ir gaklbut dar neprates prie neformalu,bet man aky  rezia ir tiek:Dbig_smile

Reiskiu savo nuomone ir tiek... Lygiai taip pat kaip ir tu ar bet kas kitas. Kaip sakoma del skonio nesigincijama, visos sitos diskusijos is esmes beprasmes, kas vaiksciojo nusmukusiais klynais tas ir vaikscios, kas su dzinsais ir liemene taip pat. Visi esam skirtingi ir cia viskas okei. wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#74 2011-05-24 18:25

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Bardo rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:


Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

mes kalbam neapie tai kiek tu ju turi,bet ka ir kaip krauni ant saves,as pats provincialas ir gaklbut dar neprates prie neformalu,bet man aky  rezia ir tiek:Dbig_smile

Priprasi big_smile
Pvz toks nu nekazka jau cia perdaug
http://3.bp.blogspot.com/-1G-jGD7wQiM/T … 640/10.jpg

O sitam tie du kairiai su spalvotom kelnėm (senos mados gryžta) man asmeniškai gerai atrodo.

http://images.askmen.com/fashion/trends … _flash.jpg

tai tyen norm stilius,kelniu fasonas klasika marskiniai,kaip ir visjkas tvarkynga:)
o y tema papildams 300lt per men maistui gal nuo 500-700

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#75 2011-05-24 18:41

Re: Buvo apie islaidas, dabar apie rubus

Bardo rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:

Daznai tavo apranga ir ivaizdis ir atspindi asmenybe, pats daug drabuziu neturiu kaip boba, bet vaiksciot visada su tais paciais man tai geda butu. smile

mes kalbam neapie tai kiek tu ju turi,bet ka ir kaip krauni ant saves,as pats provincialas ir gaklbut dar neprates prie neformalu,bet man aky  rezia ir tiek:Dbig_smile

Priprasi big_smile
Pvz toks nu nekazka jau cia perdaug
http://3.bp.blogspot.com/-1G-jGD7wQiM/T … 640/10.jpg

O sitam tie du kairiai su spalvotom kelnėm (senos mados gryžta) man asmeniškai gerai atrodo.

http://images.askmen.com/fashion/trends … _flash.jpg
P.s. chujoviausia tai kai ateini i parduotuve pasiimi pora kelniu matuotis, ir krc net per blauzda netelpa nors ir nera tokia didele pas mane, ir taip 70% kelnių

Tas pirmas tai ten vapse nepriciom big_smile o antri tie bachuriukai tai normaliai ziurisi, tik tos ruzavos kelnes fuj ir siaip nelabai ziurisi ant tokio kuno.

Tarkim Martynas Malakauskas (fitneso cempionas), gal cia kiek per daug jau, bet man gerai atrodo.

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198505_199128403439134_100000259283213_706403_1302091_n.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net