Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#401 2011-06-21 23:45

Re: Kurso Dienoraštis

BlackJezus rašė:

sporcmenas-2 rašė:

prieto pacio

o ko tiketis su tokiais paemimais stangu prisimasto veju visokiu kad tik didesne tikimybe traumai

Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#402 2011-06-22 09:38

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:

sporcmenas-2 rašė:

prieto pacio

o ko tiketis su tokiais paemimais stangu prisimasto veju visokiu kad tik didesne tikimybe traumai

Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

nezinau  kaip tau ,bet  apie 15 m taip atkilnojau ir 150 kg  ciupinejau tokiu be nykscio paemimu ir nieko ,buvau iprates nes taip mano pirmoi salej ismokino,vyresni. pries kelis metus drakoi buvau suskaldes ranka tai kol gijo skausmas mazesnis buvo kai grifa normaliai pasiimi.taip ir atpratau.dabar jau nelabai isivaizduoju kaip ten darydavau:).
del sio paemimo tai hebra sakydavo tipo daugiau pakelt eina ,tai del to ir ismokau,tik nuo mazu svoriu reik pradeti.bet nesaugus budas -pripazystu.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#403 2011-06-22 09:47

Re: Kurso Dienoraštis

NATURAL1978 rašė:

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:


o ko tiketis su tokiais paemimais stangu prisimasto veju visokiu kad tik didesne tikimybe traumai

Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

nezinau  kaip tau ,bet  apie 15 m taip atkilnojau ir 150 kg  ciupinejau tokiu be nykscio paemimu ir nieko ,buvau iprates nes taip mano pirmoi salej ismokino,vyresni. pries kelis metus drakoi buvau suskaldes ranka tai kol gijo skausmas mazesnis buvo kai grifa normaliai pasiimi.taip ir atpratau.dabar jau nelabai isivaizduoju kaip ten darydavau:).
del sio paemimo tai hebra sakydavo tipo daugiau pakelt eina ,tai del to ir ismokau,tik nuo mazu svoriu reik pradeti.bet nesaugus budas -pripazystu.

kuria vieta? smile

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#404 2011-06-22 11:46

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

JADZE rašė:

Muscle Pump rašė:


Nebloga liemene nykstys na, o del tu ziedu, tai vat ir man paciam idomu .. big_smile bet jei gausiu ir bus tikras auksas, tai iskarto i lombarda .. big_smile

nesuksi negyvensi nykstys

Jau parejo pirmasis baltojo aukso ziedas ...stolt pats dar jo nemaciau, bet drauge sake, kad ji jau paeme, reikia paklausti ar bent kokia praba yra .. big_smile

nu idomu kas ten per auksas smile mano liemene taip pat rytoj jau bus pas mane, tik paskui pamaciau kad yra toks pat varijantas 27kg tai atsaukiau ta 14 ir pajemiau 27kg, 20svaru brangiau gavos.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#405 2011-06-22 12:22

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

NATURAL1978 rašė:

Muscle Pump rašė:


Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

nezinau  kaip tau ,bet  apie 15 m taip atkilnojau ir 150 kg  ciupinejau tokiu be nykscio paemimu ir nieko ,buvau iprates nes taip mano pirmoi salej ismokino,vyresni. pries kelis metus drakoi buvau suskaldes ranka tai kol gijo skausmas mazesnis buvo kai grifa normaliai pasiimi.taip ir atpratau.dabar jau nelabai isivaizduoju kaip ten darydavau:).
del sio paemimo tai hebra sakydavo tipo daugiau pakelt eina ,tai del to ir ismokau,tik nuo mazu svoriu reik pradeti.bet nesaugus budas -pripazystu.

kuria vieta? smile

kovines traumos klasika,kai tolima sonini musi ,dazniausiai pataikai tik rodomo pirsto krumpliu tai man takart krumplys atlaike o vat isluzo pats rodomo pirsto delnikaulis ,is tos vietos kur prie rieso sanario tvirtinas.guzas issoko oho koks,tai savaite po traumos pabandziau grifa suimt be nykscio tai trenke kaip elektra.tai teko prie hanteliu pereiti tai gal po 2 men jau galejau pilna jega su 40 kg daryti

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#406 2011-06-22 12:26

Re: Kurso Dienoraštis

NATURAL1978 rašė:

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:

o ko tiketis su tokiais paemimais stangu prisimasto veju visokiu kad tik didesne tikimybe traumai

Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

nezinau  kaip tau ,bet  apie 15 m taip atkilnojau ir 150 kg  ciupinejau tokiu be nykscio paemimu ir nieko ,buvau iprates nes taip mano pirmoi salej ismokino,vyresni. pries kelis metus drakoi buvau suskaldes ranka tai kol gijo skausmas mazesnis buvo kai grifa normaliai pasiimi.taip ir atpratau.dabar jau nelabai isivaizduoju kaip ten darydavau:).
del sio paemimo tai hebra sakydavo tipo daugiau pakelt eina ,tai del to ir ismokau,tik nuo mazu svoriu reik pradeti.bet nesaugus budas -pripazystu.

Vien del to taip nereikia kilnoti, kad nesaugu. O cia, kad tipo daugiau iskelti eina, cia tik psichologines problemos jau .. smile Jeigu tu eisi prie stangos ir galvosi : HM, DABAR NYKSTY LAIKAU NE TAIP , KAIP VISADA, TAI NEPASPAUSIU SIO SVORIO ; arba : DABAR NYKSTY LAIKAU KAIP VISADA, TIKRAI PASPAUSIU! ; Esme tame ka noriu pasakyti, jog cia yra tik nusiteikimas pacio saves .. smile Bet cia jau kaip kas ipranta, taip ir kilnoja .. Tarkim as darant prisitraukimus nyksty irgi laikau salia kitu pirstu, o ne apciuopes turnika, kai reiketu paimt pilnai apimant turnika, tai as padarau maziau prisitraukimu .. smile Nes as taip dariau prisitraukimus visa gyvenima ir ipratau .. smile Kas liecia prisitraukimus, tai manau, kad tie nyksciai tikrai dadeda del papildomo atramos tasko ant skersinio ir yra lengviau daryti ..

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#407 2011-06-22 12:28

Re: Kurso Dienoraštis

JADZE rašė:

Muscle Pump rašė:

JADZE rašė:


nesuksi negyvensi nykstys

Jau parejo pirmasis baltojo aukso ziedas ...stolt pats dar jo nemaciau, bet drauge sake, kad ji jau paeme, reikia paklausti ar bent kokia praba yra .. big_smile

nu idomu kas ten per auksas smile mano liemene taip pat rytoj jau bus pas mane, tik paskui pamaciau kad yra toks pat varijantas 27kg tai atsaukiau ta 14 ir pajemiau 27kg, 20svaru brangiau gavos.

Idomu butu foto pamatyti, kai gausi ta liemene .. smile Reikes ir man to ziedo foto ideti cia .. smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#408 2011-06-22 13:33

Re: Kurso Dienoraštis

NATURAL1978 rašė:

nenormalus rašė:

NATURAL1978 rašė:


nezinau  kaip tau ,bet  apie 15 m taip atkilnojau ir 150 kg  ciupinejau tokiu be nykscio paemimu ir nieko ,buvau iprates nes taip mano pirmoi salej ismokino,vyresni. pries kelis metus drakoi buvau suskaldes ranka tai kol gijo skausmas mazesnis buvo kai grifa normaliai pasiimi.taip ir atpratau.dabar jau nelabai isivaizduoju kaip ten darydavau:).
del sio paemimo tai hebra sakydavo tipo daugiau pakelt eina ,tai del to ir ismokau,tik nuo mazu svoriu reik pradeti.bet nesaugus budas -pripazystu.

kuria vieta? smile

kovines traumos klasika,kai tolima sonini musi ,dazniausiai pataikai tik rodomo pirsto krumpliu tai man takart krumplys atlaike o vat isluzo pats rodomo pirsto delnikaulis ,is tos vietos kur prie rieso sanario tvirtinas.guzas issoko oho koks,tai savaite po traumos pabandziau grifa suimt be nykscio tai trenke kaip elektra.tai teko prie hanteliu pereiti tai gal po 2 men jau galejau pilna jega su 40 kg daryti

kaip boksiorai sako "jei trupa rankos po smugio, vadinasi slubuoja smugio technika" big_smile
pas mane abieju ranku rodomieji iseje,  o karta vienam uztaikiau nesekmingai i kakta, tai ir vidurinis sulindo big_smile yikes utiutiu, db sugijo ir be parkiu smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#409 2011-06-22 15:16

Re: Kurso Dienoraštis

nenormalus rašė:

NATURAL1978 rašė:

nenormalus rašė:


kuria vieta? smile

kovines traumos klasika,kai tolima sonini musi ,dazniausiai pataikai tik rodomo pirsto krumpliu tai man takart krumplys atlaike o vat isluzo pats rodomo pirsto delnikaulis ,is tos vietos kur prie rieso sanario tvirtinas.guzas issoko oho koks,tai savaite po traumos pabandziau grifa suimt be nykscio tai trenke kaip elektra.tai teko prie hanteliu pereiti tai gal po 2 men jau galejau pilna jega su 40 kg daryti

kaip boksiorai sako "jei trupa rankos po smugio, vadinasi slubuoja smugio technika" big_smile
pas mane abieju ranku rodomieji iseje,  o karta vienam uztaikiau nesekmingai i kakta, tai ir vidurinis sulindo big_smile yikes utiutiu, db sugijo ir be parkiu smile

jo taip sako ir baksiorai ir ne tik jie ,bet apie ta tehnika tau pasakysiu taip.va sunus pas BRUZA LKKA sportuoja tai praktiskai visa komanda issimuse nykscius.tai negali sakyti kad toks SUBACIUS turintis 275 kovas uz vyrus ir 13 m lietuvos cempionas turi bloga tehnika.ir ismusa per pirstine gera ,o ne plika ranka ,plikai rankai tai misios butu visai.jie ten po du bintus privynioja ir dar visokiu teipu priklijuoja ,bet vistiek kartais pataiko kaip nevalia.sad
tokia jau tu boicu duona.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#410 2011-06-22 15:38

Re: Kurso Dienoraštis

aš spaudžiu paėmęs normaliai bet įpratau prisitraukimus daryt tik galais pirštais, nes niekaip nesugebu pirštiniu nusipirkt ir rankas nuo jų skauda. net ir trauką būdavo darydavau tik  pirštais, nebent jau būna kokie 90proc. maximumo.

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#411 2011-06-22 18:02

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:

sporcmenas-2 rašė:

prieto pacio

o ko tiketis su tokiais paemimais stangu prisimasto veju visokiu kad tik didesne tikimybe traumai

Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

cia lb individualu,kaip kas ypranta as pvz nezinau gal 15 metu taip stanga imu maziau peciai apsikrauna bent jau man,saugumas priklauso nuo to kaip sugebi kontroliuot svory,o kad kontroles 0 tai netiesa sakai.o rezultatui manau nelabai ytakoja tas paemimas.

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#412 2011-06-22 18:19

Re: Kurso Dienoraštis

vinstrolis rašė:

Muscle Pump rašė:

BlackJezus rašė:


o ko tiketis su tokiais paemimais stangu prisimasto veju visokiu kad tik didesne tikimybe traumai

Joa, cia tai teisybe .. Kazkada ant baerio ir as taip pameginau paimti, idomu pasidare, kaip kiti ima taip stanga, tai kai pabandziau, atsoko visos fantazijos .. big_smile Stangos kontroles praktiskai nulis .. smile

cia lb individualu,kaip kas ypranta as pvz nezinau gal 15 metu taip stanga imu maziau peciai apsikrauna bent jau man,saugumas priklauso nuo to kaip sugebi kontroliuot svory,o kad kontroles 0 tai netiesa sakai.o rezultatui manau nelabai ytakoja tas paemimas.

Galiu sutikti ir su tavo postu, nes kaip jau pats sakei, kad tai labai individualu ir kaip kas pripranta ..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#413 2011-06-22 21:08

Re: Kurso Dienoraštis

bet kad tokiu kuriem yra išslydę štanga ne vienas ir ne du yra, ir dauguma tokiu paemimu daro.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#414 2011-06-22 21:11

Re: Kurso Dienoraštis

159159 rašė:

bet kad tokiu kuriem yra išslydę štanga ne vienas ir ne du yra, ir dauguma tokiu paemimu daro.

tai nereikia su ta stanga tabaluot smile pvz smito staklese tai kuo piukiausiai gali atlieki pratima smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#415 2011-06-22 21:31

Re: Kurso Dienoraštis

Cia tas pats kaip vieniem uzsiklojus o kitiem atsiklojus miegasi geriau big_smile .Kaip kas priprates.O nepatogu tai ant lubu miegot kaldra krenta big_smile .Diskutuojat tisciai wink

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#416 2011-06-22 23:26

Re: Kurso Dienoraštis

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#417 2011-06-22 23:39

Re: Kurso Dienoraštis

rolka78 rašė:

Cia tas pats kaip vieniem uzsiklojus o kitiem atsiklojus miegasi geriau big_smile .Kaip kas priprates.O nepatogu tai ant lubu miegot kaldra krenta big_smile .Diskutuojat tisciai wink

nykstys

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#418 2011-06-22 23:59

Re: Kurso Dienoraštis

rolka78 rašė:

Cia tas pats kaip vieniem uzsiklojus o kitiem atsiklojus miegasi geriau big_smile .Kaip kas priprates.O nepatogu tai ant lubu miegot kaldra krenta big_smile .Diskutuojat tisciai wink

Forumas tam ir yra skirtas, kad diskutuoti, o diskusijos tuscios ar ne, tai cia jau kiekvieno asmeninis diskutuojancio reikalas. Kas vienam atrodo "tusciai", kitam gal atrodo "pilnai" ..

Paskutinį kartą taisė Muscle Pump (2011-06-23 00:03)

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#419 2011-06-23 08:13

Re: Kurso Dienoraštis

Nebereikalo toks paemimas vadinamas ''suicide grip''.

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#420 2011-06-23 11:22

Re: Kurso Dienoraštis

Makleris rašė:

Nebereikalo toks paemimas vadinamas ''suicide grip''.

big_smile

Neprisijungęs

 
TurnykMaster
Dažnas dalyvis
Vietovė: Narnia
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 677
Atsiliepimai: 2

#421 2011-06-23 11:23

Re: Kurso Dienoraštis

Cia tikriausiai pats kvailiausias variantas

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#422 2011-06-23 11:28

Re: Kurso Dienoraštis

TurnykMaster rašė:

Cia tikriausiai pats kvailiausias variantas

Tai cia jau issidirbinejimas skaitosi ...
Beja, jau si savaitgali bus 3 - iasis turniku meetas, primenu! Jei kas noresite sudalyvauti, ar tik siaip prisijungti prie musu, visa informacija rasite cia http://videogaga.one.lt/video?id=oydgmugmzsfchinogbi

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#423 2011-06-23 12:31

Re: Kurso Dienoraštis

TurnykMaster rašė:

Cia tikriausiai pats kvailiausias variantas

Kas ten per asilas taip juokiais fone ? big_smileD

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#424 2011-06-23 13:08

Re: Kurso Dienoraštis

ash ta video zpiuredamas, taip laukiau CRASH, bet nusulaukiau big_smile nu taip norejau jo shonkauliu luzhusiu wink

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#425 2011-06-23 13:44

Re: Kurso Dienoraštis

Muscle Pump rašė:

JADZE rašė:

Muscle Pump rašė:


Jau parejo pirmasis baltojo aukso ziedas ...stolt pats dar jo nemaciau, bet drauge sake, kad ji jau paeme, reikia paklausti ar bent kokia praba yra .. big_smile

nu idomu kas ten per auksas smile mano liemene taip pat rytoj jau bus pas mane, tik paskui pamaciau kad yra toks pat varijantas 27kg tai atsaukiau ta 14 ir pajemiau 27kg, 20svaru brangiau gavos.

Idomu butu foto pamatyti, kai gausi ta liemene .. smile Reikes ir man to ziedo foto ideti cia .. smile

Jau gavau 2 ziedus ir abu ziedai graziai padarytos padielkos .. big_smile teks sesei atiduoti nesioti .. big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net