Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#26 2011-06-02 11:17

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Masteris rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

tai tau zmones nori patart,nes po to kelio atgal nebus,nuo tokiu kursu daugiau zalos nei naudos.

Del kelio atgal tai visiska nesamone pasakei. smile Kelias yra visada. siuo atveju kelias atgal butu vartojimo nutraukimas. O "uzsiversti" nuo kurso butu sunku aisku imanoma , bet sunku . As ne HGH ar kokio Insulino kursa varau , kur kekviena klaida gali kainuoti brangiai...

Ir be mirties ir be rimtu preparatu gali but labai brangios pasekmes, pvz nuo metano

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#27 2011-06-02 11:22

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Muscle Pump rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

Viskas cia yra susije, todel tau ir aiskina apie viska...

Esme yra tame , kad aiskina kaip blogai steroidus vartoti ir ypac metana ir t.t . Nors as neprasiau kad pravestu pamokele apie kepenu zalojima. Mane domina tiktai kodel jie neveikia ir apskritai ar dar kazkam yra tokia problema. O del maisto suvartoju savo reikiama kieki kaloriju. Sportuoju ne pirmus metus , ir metano kursas nera mano pirmasis kursas , kiti preparatai tikrai veike kaip pridera , bet kazkodel metanas visiskai nekabina. Delto ir kyla klausimai kokios problemos?

Gal taves tiesiog neveikia sitas dalykas ir viskas, vienam mano buvusiam klasiokui visiskai nevilko oxymetalonas, kuris uz metana zymiai stipresnis...

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#28 2011-06-02 11:40

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

cia vistiek apie belenka kalbat, pakalusiu ir as, gali but, kad nuo vieno metano drauguzis dzimis nebestovi? draugelis skundzesi, kad ko tais mergos jam nebeidomios po metano 200 tbl. big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#29 2011-06-02 11:44

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Loading rašė:

cia vistiek apie belenka kalbat, pakalusiu ir as, gali but, kad nuo vieno metano drauguzis dzimis nebestovi? draugelis skundzesi, kad ko tais mergos jam nebeidomios po metano 200 tbl. big_smile

Gali, po 200tbl metano jam nukrito naturalus testosterono lygis, todel taip ir yra..Tam ir yra daromi normalus kursai su testosteronu ir su atsistatymu...

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#30 2011-06-02 12:02

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Muscle Pump rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

Viskas cia yra susije, todel tau ir aiskina apie viska...

Esme yra tame , kad aiskina kaip blogai steroidus vartoti ir ypac metana ir t.t . Nors as neprasiau kad pravestu pamokele apie kepenu zalojima. Mane domina tiktai kodel jie neveikia ir apskritai ar dar kazkam yra tokia problema. O del maisto suvartoju savo reikiama kieki kaloriju. Sportuoju ne pirmus metus , ir metano kursas nera mano pirmasis kursas , kiti preparatai tikrai veike kaip pridera , bet kazkodel metanas visiskai nekabina. Delto ir kyla klausimai kokios problemos?

Sportuoja jis ne pirmus metus, maitinasi teisingai  ir metano kursas nera jo pirmas kursas, kiti preparatai jam tikrai veike kaip pridera!  O Svoris 69kg big_smile
Va cia tai "Perlas" big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#31 2011-06-02 12:13

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

ko jus cia kreipiat demesi? pas mane pilna sule "etatiniu" sportininku. menesi vaiksto issipute, paskui pamatai po savaitgalio jau kazkaip rubai per ddieli jam visi. nepraeina ne menesis jis vel jau issputes big_smile cia sitas forumas irgi matau pilnas tokiu big_smile

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#32 2011-06-02 12:59

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

mazaididelis rašė:

Orentis rašė:

Muscle Pump rašė:

Viskas cia yra susije, todel tau ir aiskina apie viska...

Esme yra tame , kad aiskina kaip blogai steroidus vartoti ir ypac metana ir t.t . Nors as neprasiau kad pravestu pamokele apie kepenu zalojima. Mane domina tiktai kodel jie neveikia ir apskritai ar dar kazkam yra tokia problema. O del maisto suvartoju savo reikiama kieki kaloriju. Sportuoju ne pirmus metus , ir metano kursas nera mano pirmasis kursas , kiti preparatai tikrai veike kaip pridera , bet kazkodel metanas visiskai nekabina. Delto ir kyla klausimai kokios problemos?

Sportuoja jis ne pirmus metus, maitinasi teisingai  ir metano kursas nera jo pirmas kursas, kiti preparatai jam tikrai veike kaip pridera!  O Svoris 69kg big_smile
Va cia tai "Perlas" big_smile

tu net mano ugio nezinai o jau kalbi apie svori , kad mazai sveriu smile Beto formos nematei nieko ir kazka drysti teigti.. Pagalvok pries rasydamas , arba geriau nerasyk isvis , nes paskaitai tokius komentarus ir paskui nebesinori lankytis cia net ir matyt tokiu "visaziniu" . Visiskai nusivaziavo kulturizmas.lt , nebeapsieina be stumimo ir kitu nesamoniu , ko paklausi to negausi , vien kritika ir priekaistai smile . "MazaiDidelis" isvis esi kazko pasiekes gyvenime? Kad cia "perlais" kitus vadini....

Paskutinį kartą taisė Orentis (2011-06-02 13:03)

Neprisijungęs

 
Emporio
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#33 2011-06-02 14:22

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Nu jei 150cm ugis tai tada mldc pagirtinas svoris

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#34 2011-06-02 15:04

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

fullpower cia tu??

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#35 2011-06-02 15:17

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

ishp3ra rašė:

fullpower cia tu??

gali but big_smile nes jis kursavo ir vesdamas voyage- loga, nors tipo sako nekursuoju big_smile su farma isvis 0rezultatu pas ji.

Neprisijungęs

 
FullPower
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 212
Atsiliepimai: 1

#36 2011-06-02 17:49

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Ne,FullPower čia, aš dar ne taip žiauriai... big_smileD

Neprisijungęs

 
FullPower
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 212
Atsiliepimai: 1

#37 2011-06-02 17:50

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

ishp3ra rašė:

fullpower cia tu??

Bet šitą tai užskaitysiu... big_smile

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#38 2011-06-03 11:13

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Kam offtopinti? Jeigu rasot rasykite i tema... Beto pastebejau dar viena dalyka daviau pazystamui 10tbl susakiau kad vartotu taip kaip as tabletes po 10mg , jis vartojo po 15mg per diena jau 5 diena pas ji svorio prieaugis +4kg , matosi raumenys issipute prisirinke vandens . Supratau , tada , kad manes galbut nekabina metha , galite rakinti tema issiaiskinau priezasti smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#39 2011-06-03 11:17

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

tau gerai kai tuei draugu kurie nori but bandomaisiais triusiaos big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#40 2011-06-03 11:24

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

big_smile Jeigu taves nekabino dianabol (man jis labai patiko), tai megink koki kita metana, tarkim metandienone ar metandrostenolon, yra anabolas trikampes po 10mg tabletes .. Jei ir tie neveiks, tai tada nezinau ..smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#41 2011-06-03 12:04

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

geri draugai, duodi tableciu bbz kokiu bbz kam skirtum, dzin, geria, pazes kas bus big_smile nuo 10 tableciu kazkaip nerealiai skamba 4kg smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#42 2011-06-03 12:07

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Loading rašė:

geri draugai, duodi tableciu bbz kokiu bbz kam skirtum, dzin, geria, pazes kas bus big_smile nuo 10 tableciu kazkaip nerealiai skamba 4kg smile

Tai gal svere kokius 50kg ... smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#43 2011-06-03 12:18

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

lol

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#44 2011-06-03 12:39

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Kuo toliau tuo linksmiau big_smile

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#45 2011-06-03 13:01

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

:d :d

Paskutinį kartą taisė Dode (2011-06-03 13:02)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#46 2011-06-03 15:33

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

nu draugas tai geras :DDDD bet panasiau i isivaizduojama drauga lol

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net