Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#76 2011-07-24 15:16

Re: Studijos

Bardo rašė:

<3 fitness rašė:

Bardo rašė:

kiek skaitinejau tai lyg visai nieko man jis robert gordon university

jo sitas irgi nieko.skaiciau seniai kazkada apie ji smile tik tas,kad ar turesi ka tam aberdeene veikt big_smile

vat dabar ir suabejojau, jei  nėra veiklos tai atsibos ten 4metus.
Apie napier esi girdėjas gerų atsiliepimų? Nes strath kaip ir giria visi

Esu tik girdejes,kaip snekejo studentai lietuviai ten tokie pazistami,kad atseit napier jis geras, bet ne tiek geras kiek reikalavimus iskelia ir kiek pats save giria

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#77 2011-07-24 18:14

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#78 2011-07-24 18:21

Re: Studijos

Ovidijau kodėl į glasgow niekada nebegryžtum?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#79 2011-07-24 20:08

Re: Studijos

Bardo rašė:

Ovidijau kodėl į glasgow niekada nebegryžtum?

Grizti grizciau,bet tik kaip turistas. Miestas man asmeniskai tai fantastika, noreciau as ten gyventi tikrai, nezinau kodel,bet man jis labai patiko. Tiesiog skaudzios patirties turejau tenai,todel isvis apie jokius uzsienius artimiausiu metu net negalvoju. Na gal kada veliau gyvenime, kitokiom aplinkybem ir panoresiu ten grizti. Bet mano nenoras ten grizti nieko bendra su paciu miestu neturi, prie miesto neturiu del ko prikibt, puikus miestas nykstys Ir veiklos yra, ir naktinis gyvenimas pasakele, daug nebuvau kur, bet sportuot ten nesportavau tai ir taurele viena kita teko islenkt todel ir noriu pamineti sita dalyka,nes juk atsipalaiduot net ir sportininkam kartais reikia big_smile  Ir Pure Gym puikiausias sporto klubas centre tik 17 svaru per menesi, tau kaip tik big_smile pigus ir geras big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#80 2011-07-24 20:12

Re: Studijos

<3 fitness rašė:

Bardo rašė:

Ovidijau kodėl į glasgow niekada nebegryžtum?

Grizti grizciau,bet tik kaip turistas. Miestas man asmeniskai tai fantastika, noreciau as ten gyventi tikrai, nezinau kodel,bet man jis labai patiko. Tiesiog skaudzios patirties turejau tenai,todel isvis apie jokius uzsienius artimiausiu metu net negalvoju. Na gal kada veliau gyvenime, kitokiom aplinkybem ir panoresiu ten grizti. Bet mano nenoras ten grizti nieko bendra su paciu miestu neturi, prie miesto neturiu del ko prikibt, puikus miestas nykstys Ir veiklos yra, ir naktinis gyvenimas pasakele, daug nebuvau kur, bet sportuot ten nesportavau tai ir taurele viena kita teko islenkt todel ir noriu pamineti sita dalyka,nes juk atsipalaiduot net ir sportininkam kartais reikia big_smile  Ir Pure Gym puikiausias sporto klubas centre tik 17 svaru per menesi, tau kaip tik big_smile pigus ir geras big_smile nykstys

Aišku, nu dar reikia pirma išlaikyt egzus ir įstot big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#81 2011-07-24 20:18

Re: Studijos

Bardo rašė:

<3 fitness rašė:

Bardo rašė:

Ovidijau kodėl į glasgow niekada nebegryžtum?

Grizti grizciau,bet tik kaip turistas. Miestas man asmeniskai tai fantastika, noreciau as ten gyventi tikrai, nezinau kodel,bet man jis labai patiko. Tiesiog skaudzios patirties turejau tenai,todel isvis apie jokius uzsienius artimiausiu metu net negalvoju. Na gal kada veliau gyvenime, kitokiom aplinkybem ir panoresiu ten grizti. Bet mano nenoras ten grizti nieko bendra su paciu miestu neturi, prie miesto neturiu del ko prikibt, puikus miestas nykstys Ir veiklos yra, ir naktinis gyvenimas pasakele, daug nebuvau kur, bet sportuot ten nesportavau tai ir taurele viena kita teko islenkt todel ir noriu pamineti sita dalyka,nes juk atsipalaiduot net ir sportininkam kartais reikia big_smile  Ir Pure Gym puikiausias sporto klubas centre tik 17 svaru per menesi, tau kaip tik big_smile pigus ir geras big_smile nykstys

Aišku, nu dar reikia pirma išlaikyt egzus ir įstot big_smile

Istot tai ten nera kas veikt big_smile

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#82 2011-07-24 21:15

Re: Studijos

<3 fitness rašė:

Bardo rašė:

<3 fitness rašė:

Grizti grizciau,bet tik kaip turistas. Miestas man asmeniskai tai fantastika, noreciau as ten gyventi tikrai, nezinau kodel,bet man jis labai patiko. Tiesiog skaudzios patirties turejau tenai,todel isvis apie jokius uzsienius artimiausiu metu net negalvoju. Na gal kada veliau gyvenime, kitokiom aplinkybem ir panoresiu ten grizti. Bet mano nenoras ten grizti nieko bendra su paciu miestu neturi, prie miesto neturiu del ko prikibt, puikus miestas nykstys Ir veiklos yra, ir naktinis gyvenimas pasakele, daug nebuvau kur, bet sportuot ten nesportavau tai ir taurele viena kita teko islenkt todel ir noriu pamineti sita dalyka,nes juk atsipalaiduot net ir sportininkam kartais reikia big_smile  Ir Pure Gym puikiausias sporto klubas centre tik 17 svaru per menesi, tau kaip tik big_smile pigus ir geras big_smile nykstys

Aišku, nu dar reikia pirma išlaikyt egzus ir įstot big_smile

Istot tai ten nera kas veikt big_smile

Ziurek o as ten stratho paciam puslapy skaiciau kad ju sporto kazkoks kompleksas visiems metams abonimentas studentams kazkas ar 60 svaru, nu nepamenu bet zodziu ten centai, tai tu gal ten buves pasakytum ar ten jis kazko vertas?

Paskutinį kartą taisė Strafe (2011-07-24 21:16)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#83 2011-07-24 21:18

Re: Studijos

kiek as ziurejau tai ten baseinas kacelke viskas yra

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#84 2011-07-24 21:33

Re: Studijos

Strafe rašė:

<3 fitness rašė:

Bardo rašė:


Aišku, nu dar reikia pirma išlaikyt egzus ir įstot big_smile

Istot tai ten nera kas veikt big_smile

Ziurek o as ten stratho paciam puslapy skaiciau kad ju sporto kazkoks kompleksas visiems metams abonimentas studentams kazkas ar 60 svaru, nu nepamenu bet zodziu ten centai, tai tu gal ten buves pasakytum ar ten jis kazko vertas?

Ai tiksliai,girdejau,kad geras. Na matai,as nestudijavau ir ten uzejes nebuvau, todel is patirties pasakyti negaliu smile

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#85 2011-07-25 00:20

Re: Studijos

Bardo rašė:

kiek as ziurejau tai ten baseinas kacelke viskas yra

Tai ko norėt, kai tokias babkes kiša jie .. bibliotekos, sporto salės viskas kaip priklauso už milijonus svarų

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#86 2011-07-25 09:28

Re: Studijos

Va radau kainas
MEMBERSHIP RATES FOR ACADEMIC YEAR 2010/11:

Students: £75.00 per year (Oct - Sept)
Semester 1 - £43.00 (Oct - Jan)
Semester 2 - £43.00 (Feb - May)
Summer only - £38.00 (Jun - Sept).

Iseina metams tik 75x4 = 300 LT
300/12 = 25 lt menesiui big_smile
Juokinga kaina, kai as cia moku 50lt menesiui uz kazkoky rusy o ten baiseinas viskas yra big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#87 2011-07-25 19:47

Re: Studijos

Strafe rašė:

Va radau kainas
MEMBERSHIP RATES FOR ACADEMIC YEAR 2010/11:

Students: £75.00 per year (Oct - Sept)
Semester 1 - £43.00 (Oct - Jan)
Semester 2 - £43.00 (Feb - May)
Summer only - £38.00 (Jun - Sept).

Iseina metams tik 75x4 = 300 LT
300/12 = 25 lt menesiui big_smile
Juokinga kaina, kai as cia moku 50lt menesiui uz kazkoky rusy o ten baiseinas viskas yra big_smile

Studentu partneriai ar sugyventiniai ar sutuoktiniai ar kaip norit juos pavadinkit irgi gali ten eiti uz juokingai maza kaina. Truputi didesne berods nei sita,bet pamenu jau buvau susigundes eiti ir paskui grizau i Lietuva tai taip ir neteko ten apsilankyti smile

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#88 2011-07-25 19:57

Re: Studijos

<3 fitness rašė:

Strafe rašė:

Va radau kainas
MEMBERSHIP RATES FOR ACADEMIC YEAR 2010/11:

Students: £75.00 per year (Oct - Sept)
Semester 1 - £43.00 (Oct - Jan)
Semester 2 - £43.00 (Feb - May)
Summer only - £38.00 (Jun - Sept).

Iseina metams tik 75x4 = 300 LT
300/12 = 25 lt menesiui big_smile
Juokinga kaina, kai as cia moku 50lt menesiui uz kazkoky rusy o ten baiseinas viskas yra big_smile

Studentu partneriai ar sugyventiniai ar sutuoktiniai ar kaip norit juos pavadinkit irgi gali ten eiti uz juokingai maza kaina. Truputi didesne berods nei sita,bet pamenu jau buvau susigundes eiti ir paskui grizau i Lietuva tai taip ir neteko ten apsilankyti smile

Jo raso kad uz tokiapacia kaip ir studentai

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#89 2011-07-25 20:18

Re: Studijos

Nu va katik pries 5min patvirtino kad ystojau, as euforijoj !!!! :DDD
Jei kam idomu mano egzu rezai tokie:
Anglu 88%
Istorija 88%
Matematika 88%
Lietuviu 58%

Turiu nauja laiminga skaiciu kaip matot big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#90 2011-07-25 20:55

Re: Studijos

Strafe rašė:

Nu va katik pries 5min patvirtino kad ystojau, as euforijoj !!!! :DDD
Jei kam idomu mano egzu rezai tokie:
Anglu 88%
Istorija 88%
Matematika 88%
Lietuviu 58%

Turiu nauja laiminga skaiciu kaip matot big_smile

Šaunuolis.
Koks bendras vidurkis su pažymiais gaunas? Ba vidurkis? Ir kur sakiai stojai? spec. ir uni

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#91 2011-07-25 21:00

Re: Studijos

Bardo rašė:

Strafe rašė:

Nu va katik pries 5min patvirtino kad ystojau, as euforijoj !!!! :DDD
Jei kam idomu mano egzu rezai tokie:
Anglu 88%
Istorija 88%
Matematika 88%
Lietuviu 58%

Turiu nauja laiminga skaiciu kaip matot big_smile

Šaunuolis.
Koks bendras vidurkis su pažymiais gaunas? Ba vidurkis? Ir kur sakiai stojai? spec. ir uni

va radau kazkada jiem cia rasiau tai tingiu is naujo rasyti, suprasit manau
Year 12 overall grade in English Level A - 9
Year 12 overall grade in Mathematics Level A - 9
Year 12 overall grade in Lithuanian Level A - 9
Year 12 overall grade in History level A - 10
Year 12 overall grade in Computer Sciences Level B - 10
Year 12 overall grade in Physics Level B - 10
Year 12 overall grade in Economcs Level B - 10
Year 12 overall grade in Bus. and Mngmt. Level B 10
Year 12 overall grade in Basketball Level B - Passed
Year 12 overall grade in Ethics level B - Passed
Year 12 state exam in English Level A - 88%
Year 12 state exam in Mathematics Level A - 88%
Year 12 state exam in Lithuanian Level A - 58% (Appealed, may change)
Year 12 state exam in History Level A - 88%

Apeliavau lt bet niekas nepasikeite. Vidurkio neskaiciavau
Strathclyde university, business enterprise & finance

Neprisijungęs

 
Sharous
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-11-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#92 2011-07-25 22:14

Re: Studijos

oho kokie pažymiai. aš stengsiuos 9-9.4turėt, nes 11toj vos 8 vidurkis siekė, bet ir tai šūdą maliau.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#93 2011-07-25 22:49

Re: Studijos

Strafe rašė:

Nu va katik pries 5min patvirtino kad ystojau, as euforijoj !!!! :DDD
Jei kam idomu mano egzu rezai tokie:
Anglu 88%
Istorija 88%
Matematika 88%
Lietuviu 58%

Turiu nauja laiminga skaiciu kaip matot big_smile

Sveikinu wink Bet jus cia ir pasimokot kaikurie nykstys

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#94 2011-07-25 23:57

Re: Studijos

Strafe, kokiu patarimu turi, kaip matematikos egzui pasiruost?

Neprisijungęs

 
OGCJM
Naujas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2011-06-19
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#95 2011-07-26 01:02

Re: Studijos

jovial rašė:

Strafe, kokiu patarimu turi, kaip matematikos egzui pasiruost?

Reikejo mokintis visa laika, neapsileist ir butu nereiekje ruostis kazkaip ypatingai. O jei yra spragu, ju neispresi pamokose ir pats neissianalizuosi, cia ne istorija, neprisiskaitysi pats, teks samdytis kazka papildomai. Jei rasi gera mokytoja, uzhsiims su tavim ir pats netingesi, viskas imanoma, tik noro reikia ir valios, na kaip ir kacialkej!

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#96 2011-07-26 09:43

Re: Studijos

OGCJM rašė:

jovial rašė:

Strafe, kokiu patarimu turi, kaip matematikos egzui pasiruost?

Reikejo mokintis visa laika, neapsileist ir butu nereiekje ruostis kazkaip ypatingai. O jei yra spragu, ju neispresi pamokose ir pats neissianalizuosi, cia ne istorija, neprisiskaitysi pats, teks samdytis kazka papildomai. Jei rasi gera mokytoja, uzhsiims su tavim ir pats netingesi, viskas imanoma, tik noro reikia ir valios, na kaip ir kacialkej!

Jo butent. Matematika buvo (kaip ir anglu) tas dalykas kur nieko nesiruosiau, jei moki tai moki turejai viska sistemingai mokintis nes dabar jau kazkaip jos per savaite neismoksi.

Ir neklausykit ka ten pasakoja kad ten pz 12 klase jau ce egzai cia jau ragas gausi sest prie knygu. Ne velnio. Ejau ir y stangine ir visur kur man reikejo viska dariau taip pat kaip ir praejusiose klasese, galiu pasakyti netgi dar lengviau buvo nei kokioj 10 klasej, nes nereikia mokintis tokiu nesamoningu dalyku kaip biologija chemija fizika ir panasei kai tau jau zinai kad nereiks.

Paskutinį kartą taisė Strafe (2011-07-26 09:45)

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#97 2011-07-26 11:26

Re: Studijos

8 turiu is matokos, bet nesijauciu labai daug viska zinantis, turiu cia pora knyguciu egzu pasiruosimui, bet kaip jus ir sakot, pats nelabai prisimokysi jei nesupranti nuo kurio galo pradet. Reikes stengtis, nes argi neverta 1 metus art stipriai, kad visa gyvenima galetum dirbt srity, kuri yra tau prie sirdies? smile

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#98 2011-07-26 11:35

Re: Studijos

Jaunatvishkas entuziazmas..gerai egzu islaikymas negarantuoja gero gyvenimo..nera taip paprasta kaip galvoji,nes darbdaviai neziuri kiek ish matkes ar anglu surinkai..
Jei ir nepasiseks su egzais kurie beje yra loterija,vistiek galesi dirbt savo svajoniu darba,jei tik to lb noresi.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#99 2011-07-26 13:48

Re: Studijos

SeveloTeam rašė:

Jaunatvishkas entuziazmas..gerai egzu islaikymas negarantuoja gero gyvenimo..nera taip paprasta kaip galvoji,nes darbdaviai neziuri kiek ish matkes ar anglu surinkai..
Jei ir nepasiseks su egzais kurie beje yra loterija,vistiek galesi dirbt savo svajoniu darba,jei tik to lb noresi.

Pažiurėčiau kaip į mediciną istotų su prastais rezultatais. Noro vien tik neužtenka.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#100 2011-07-26 15:07

Re: Studijos

Zudikai ten kas mokosi big_smile iki paprasto seimos gyd. 5 metus mokytis, rodos, o toliau 8 eina ir daugiau ? big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net