Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#351 2015-04-05 00:31

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

buda rašė:

nenugalimas rašė:

buda rašė:

Na cia ziuret reikia kas bus, nes is tikro yra dar toks niuansas, kad mes su drauge ipatingai saugomes, tai visalaik buna su preziku ir man dazniausia problemos atsitinka dedantis ji, mintys biski kitur ir utiutiu. tai kai urologui tam papasakojau jo buvo patarimas "TAI GREICIAU SUSITUOKIT IR VAIKU PASIDARYKIT)

Kai normaliai stovi tai tas neturetu nieko itakot, cia yra problema ir reikia ja sprest, o pas ta "urogloga" geriau daugiau nesirodyt.

Tai nebesirodysiu manau, nebent spedros pritruksiu. Uzsiregistravau i santariskes po 20dienu tai ten manau normaliai i viska paziures

duok ziniu ka daktarai pasakis:)

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#352 2015-04-05 00:35

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

zookyto rašė:

buda rašė:

zookyto rašė:

kas del preziku man buvo situacija nekarta nusisekus taip pat kaip tik jy maut taip nulinkdavo ir nelaikydvo, myliuos db be preziko visada bet all in all tai cia visame tame but gal psichologiniu problemu , gal nauja drauge?   pradraugavau dabar su vienapus antru metu , tia galiu pasakyt tik po geru metu susitvarke sekso  tai dabar jau nebekyla su dabartine problemu maunantis prezika ,patikrinta big_smile kas seniau buvo sunku ir problematiska , manau cia daugiausia psichologikoj nes viena kartt nepasisekus kartojasi ir viskas vis blogiau kaip ir man buvo  pirmas kartas nepasiseke ir poto kritau i  duobe kol pastovia drauge nesusiradau ir neissprendem sitos problemos

Va seni tu supranti mane smile man ir buvo, kad nesekme ir tada duobe. o drauge tai mano pastovi, jau virs metu ir jokiu stresu su ja nebuna,esu pilnai atsipalaidaves... Gal gali pasakyt kaip issprendet problema ar tiesiog ji issisprende? nes ir mes bandom tai gaunasi normaliai, kartais nelabai. anksciau isvis budavo stovi achujienai, galedavau po 2-3h ir pan varyt, o dabar jei pastatau 20-30min ir baigiu, kartais net trumpiau...

tai betkokiu atveju nesveika ir nenormalu varyt 2-3h , 30 min normalu trukme geram sexui juk priklauso dar nuo to kaip tu pats toj lovoi judi  greitai ar normaliu ritmu ,as galiu ir per 5min pabaigt jei ten varysiu is visu jegu big_smile  o siaip tia nebenaudojam sargiu ,  buvo kai gere kontraceptikus drauge , bet dabar nebegeria istraukinet tenka , bet ir problemu neliko kai riekia uzsidet ta sargi, tiesiog dingo ta baime gal ir galvojimas;) per laika issiprende bent jau man

Maniskei tai ziaurus atchodai nuo kontraceptiku big_smile o saugomes tai ir del manes, nes man prieslaikines ejakuliacijos nemazai buna (priesspermio) tai todel taip ir gaunas smile manau be sargio nebutu problemu, bet cia tik manau... sakau glumina vien tas kad rytais nebuna, libido irgi pakrites.

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#353 2015-04-05 00:41

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

tai rytais erekcija apskritai buna vien delto kad pusle pilna ir reikia i toleta , ogal pana nebetraukia ar dar kas  ,  o tu priespermiu i pas mane buna ir nieko  varom jokiu vaiku nera big_smile

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#354 2015-04-05 00:45

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Tai cia zinai loterija big_smile o del traukimu tai traukia, bet nevisalaik galiu. manau del to ir libido pakrites kad nevisada pasiseka...  na reikia tyrimus pasidaryt ir su normaliu daktaru pasneket tada galesim burt del ko cia smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#355 2015-04-05 14:28

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

buda rašė:

Na cia ziuret reikia kas bus, nes is tikro yra dar toks niuansas, kad mes su drauge ipatingai saugomes, tai visalaik buna su preziku ir man dazniausia problemos atsitinka dedantis ji, mintys biski kitur ir utiutiu. tai kai urologui tam papasakojau jo buvo patarimas "TAI GREICIAU SUSITUOKIT IR VAIKU PASIDARYKIT)

Psichologiskai cia...  O kaip pries tai su ta drauge bv? Treno mastyrnai nevarei? Prl gali but.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#356 2015-04-05 14:31

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

zookyto rašė:

kas del preziku man buvo situacija nekarta nusisekus taip pat kaip tik jy maut taip nulinkdavo ir nelaikydvo, myliuos db be preziko visada bet all in all tai cia visame tame but gal psichologiniu problemu , gal nauja drauge?   pradraugavau dabar su vienapus antru metu , tia galiu pasakyt tik po geru metu susitvarke sekso  tai dabar jau nebekyla su dabartine problemu maunantis prezika ,patikrinta big_smile kas seniau buvo sunku ir problematiska , manau cia daugiausia psichologikoj nes viena kartt nepasisekus kartojasi ir viskas vis blogiau kaip ir man buvo  pirmas kartas nepasiseke ir poto kritau i  duobe kol pastovia drauge nesusiradau ir neissprendem sitos problemos

Same here... As net latexa kaltinau... Bet problemos galvoj buvo.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#357 2015-04-05 14:33

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Nu jo jei bedos tik su preziku, tai 99% psichologija smile

Neprisijungęs

 
tas pats666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#358 2015-04-05 17:37

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Sveiki jau savaite kaip kursuoju su propu ir vinstrol ir jau kaip savaite gerkle skaudena skalvau gerkle vaistuku purskiau bwt nepraeina gali but kad nui propo cia kaskas pasidare???

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#359 2015-04-05 17:39

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

jo nuo propo gerkle skauda..
  kuria galva dabar mastai ?

Neprisijungęs

 
tas pats666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#360 2015-04-05 17:42

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Kazinau gal skydliauke veikia ar kaskas pns...nu zodziu gal ir grybauju pirmas kursas tai minciu kyla ivairiu del sveikatos;)

Neprisijungęs

 
tas pats666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#361 2015-04-05 17:44

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Dar utiutiu ir ne toj skylti parasiau sorry:-D

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#362 2015-04-05 22:05

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

tas pats666 rašė:

Sveiki jau savaite kaip kursuoju su propu ir vinstrol ir jau kaip savaite gerkle skaudena skalvau gerkle vaistuku purskiau bwt nepraeina gali but kad nui propo cia kaskas pasidare???

Tai geriamas propas pas tave?Dirgin gerkle? big_smile

Tikrai ne nuo propo. smile

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2015-04-06 09:54)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#363 2015-04-05 22:43

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

nu nx nx nx big_smile

Neprisijungęs

 
tas pats666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#364 2015-04-06 15:17

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

rolka78 rašė:

tas pats666 rašė:

Sveiki jau savaite kaip kursuoju su propu ir vinstrol ir jau kaip savaite gerkle skaudena skalvau gerkle vaistuku purskiau bwt nepraeina gali but kad nui propo cia kaskas pasidare???

Tai geriamas propas pas tave?Dirgin gerkle? big_smile

Tikrai ne nuo propo. smile

Rukomas utiutiu:-D

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#365 2015-04-06 18:51

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

tas pats666 rašė:

rolka78 rašė:

tas pats666 rašė:

Sveiki jau savaite kaip kursuoju su propu ir vinstrol ir jau kaip savaite gerkle skaudena skalvau gerkle vaistuku purskiau bwt nepraeina gali but kad nui propo cia kaskas pasidare???

Tai geriamas propas pas tave?Dirgin gerkle? big_smile

Tikrai ne nuo propo. smile

Rukomas utiutiu:-D

Ne nu tai tu ir keistas.
Propas rukomas,o tu geri ji ir verki cia.
Rukyk tada,nebegerk daugiau. big_smile

Neprisijungęs

 
tas pats666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#366 2015-04-06 20:05

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

rolka78 rašė:

tas pats666 rašė:

rolka78 rašė:


Tai geriamas propas pas tave?Dirgin gerkle? big_smile

Tikrai ne nuo propo. smile

Rukomas utiutiu:-D

Ne nu tai tu ir keistas.
Propas rukomas,o tu geri ji ir verki cia.
Rukyk tada,nebegerk daugiau. big_smile

Jo jo taip ir darysiu pradesiu leistis:-D

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#367 2015-04-07 13:20

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Woody rašė:

buda rašė:

Na cia ziuret reikia kas bus, nes is tikro yra dar toks niuansas, kad mes su drauge ipatingai saugomes, tai visalaik buna su preziku ir man dazniausia problemos atsitinka dedantis ji, mintys biski kitur ir utiutiu. tai kai urologui tam papasakojau jo buvo patarimas "TAI GREICIAU SUSITUOKIT IR VAIKU PASIDARYKIT)

Psichologiskai cia...  O kaip pries tai su ta drauge bv? Treno mastyrnai nevarei? Prl gali but.

Treno nevartojau,esu vartojes omnadren250 su lykos met 10mg ir enantato esu bandes 6savaites po 250 i savaite+met. Su ta pacia drauge budavo viskas gerai, jausdavausi puikiai, ji spedavo 3 ir daugiau kartu dasibaigt anksciau...

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#368 2015-04-07 16:26

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

buda rašė:

Woody rašė:

buda rašė:

Na cia ziuret reikia kas bus, nes is tikro yra dar toks niuansas, kad mes su drauge ipatingai saugomes, tai visalaik buna su preziku ir man dazniausia problemos atsitinka dedantis ji, mintys biski kitur ir utiutiu. tai kai urologui tam papasakojau jo buvo patarimas "TAI GREICIAU SUSITUOKIT IR VAIKU PASIDARYKIT)

Psichologiskai cia...  O kaip pries tai su ta drauge bv? Treno mastyrnai nevarei? Prl gali but.

Treno nevartojau,esu vartojes omnadren250 su lykos met 10mg ir enantato esu bandes 6savaites po 250 i savaite+met. Su ta pacia drauge budavo viskas gerai, jausdavausi puikiai, ji spedavo 3 ir daugiau kartu dasibaigt anksciau...

Pagyrunas.. big_smileD Bek darykis hormonu tyrimus.. nepakanka tik testo smile nes cia burimas is arbatos tirsciu db vyksta.. smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#369 2015-04-07 17:43

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Woody rašė:

buda rašė:

Woody rašė:

Psichologiskai cia...  O kaip pries tai su ta drauge bv? Treno mastyrnai nevarei? Prl gali but.

Treno nevartojau,esu vartojes omnadren250 su lykos met 10mg ir enantato esu bandes 6savaites po 250 i savaite+met. Su ta pacia drauge budavo viskas gerai, jausdavausi puikiai, ji spedavo 3 ir daugiau kartu dasibaigt anksciau...

Pagyrunas.. big_smileD Bek darykis hormonu tyrimus.. nepakanka tik testo smile nes cia burimas is arbatos tirsciu db vyksta.. smile

matyt gumos kvapas panai patinka wink
jei duotum tikro paragaut,grystu prie 3+ kartu wink

Paskutinį kartą taisė HRS (2015-04-07 17:44)

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#370 2015-04-08 03:32

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Woody rašė:

buda rašė:

Woody rašė:


Psichologiskai cia...  O kaip pries tai su ta drauge bv? Treno mastyrnai nevarei? Prl gali but.

Treno nevartojau,esu vartojes omnadren250 su lykos met 10mg ir enantato esu bandes 6savaites po 250 i savaite+met. Su ta pacia drauge budavo viskas gerai, jausdavausi puikiai, ji spedavo 3 ir daugiau kartu dasibaigt anksciau...

Pagyrunas.. big_smileD Bek darykis hormonu tyrimus.. nepakanka tik testo smile nes cia burimas is arbatos tirsciu db vyksta.. smile

Uzsirasysiu visus ir rytoj varysiu i klinika smile

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#371 2015-04-08 10:46

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

utiutiu jum gumas naudot? viena kart pabandziau jausmas nu man geresnis kai siku buna big_smile

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#372 2015-04-08 11:07

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

...

Paskutinį kartą taisė apetitas (2015-04-08 11:14)

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#373 2015-04-08 12:01

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Building rašė:

utiutiu jum gumas naudot? viena kart pabandziau jausmas nu man geresnis kai siku buna big_smile

Na jei viena karta atsitiks toks bairis, suprasi kam jos naudojamos smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#374 2015-04-08 12:21

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

buda rašė:

Building rašė:

utiutiu jum gumas naudot? viena kart pabandziau jausmas nu man geresnis kai siku buna big_smile

Na jei viena karta atsitiks toks bairis, suprasi kam jos naudojamos smile

gal jis tusciais saudo big_smile isivaizduok kinija be preziku big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#375 2015-04-08 13:09

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

A buda,esi bandęs be gumikes??

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net