Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#176 2012-01-26 22:31

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

big_smile kaimieciu gauja tie daktarai su sovietinem paziurom

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#177 2012-01-26 23:00

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

uzsivedes rašė:

big_smile kaimieciu gauja tie daktarai su sovietinem paziurom

daktarai isvis linke atmestinai kreipt i tai demesi kai pasakai kad nuo steroidu,prisizaidei aceit pats kaltas,panevezy teko lankytis pas kardiologus del labai didelio kraujo spaudimo,niekas negalejo pasakyt nuo ko jis taip,ir ko sirdis taip permusineja minant ju ta dvirati,kai pasakiau kad nuo phenilpropionato pasikeite visas poziuris pradejo pasakot jus kaip balionai visi,pradejo pasakot istorija kaip irkluotojas tokiom pat problemom ateidavo pas juos,nusiunte akis tirtis okuliste ar kas ten tokia iskart pazejus pro kazkoki aparata paklause ar nieko nevartoju taip ir likau nesuprates kaip is akiu ji galejo kazka pamatyt??,gryzau pas tuos pacius ereziju skleidejus israse spaudima mazinanciu menesiui be jokiu zodziu fsio tipo laisvas,nei kaip nei ka taip ir nieko nepaaiskino,menesi perelaksavau be stangu atsigavau:)

Paskutinį kartą taisė laimiss (2012-01-26 23:01)

Neprisijungęs

 
Amigo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-29
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 0

#178 2012-01-26 23:34

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

laimiss rašė:

uzsivedes rašė:

big_smile kaimieciu gauja tie daktarai su sovietinem paziurom

daktarai isvis linke atmestinai kreipt i tai demesi kai pasakai kad nuo steroidu,prisizaidei aceit pats kaltas,panevezy teko lankytis pas kardiologus del labai didelio kraujo spaudimo,niekas negalejo pasakyt nuo ko jis taip,ir ko sirdis taip permusineja minant ju ta dvirati,kai pasakiau kad nuo phenilpropionato pasikeite visas poziuris pradejo pasakot jus kaip balionai visi,pradejo pasakot istorija kaip irkluotojas tokiom pat problemom ateidavo pas juos,nusiunte akis tirtis okuliste ar kas ten tokia iskart pazejus pro kazkoki aparata paklause ar nieko nevartoju taip ir likau nesuprates kaip is akiu ji galejo kazka pamatyt??,gryzau pas tuos pacius ereziju skleidejus israse spaudima mazinanciu menesiui be jokiu zodziu fsio tipo laisvas,nei kaip nei ka taip ir nieko nepaaiskino,menesi perelaksavau be stangu atsigavau:)

Kazkada ir man taip buvo kurso metu kai nepakankamai vandens geriau ir omega 3 nevartojau dumbom nuo steru kraujas gerokai tirsteja del to ir spaudimas sukyla.

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#179 2012-01-27 00:24

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

jo sita zn,priezasties vln nerado,inkstai sveiki,zodziu viskas normaliai tik pazejo echoskopu kad voztuvas padidejes,bet cia nuo sporto arba spaudimo,logiskai mastant nuo sporto nes jo metu ir kyla spaudimas, pripaise arterini spaudima prirase vaistu iki gyvenimo galo nebilet tablete ryte monopril vakare,pora men gal pageriau ir nutraukiau,nesamone utiutiu gert dbr vaistus iki grabo lentos,poto kiek matavausi spaudima gan normalus budavo 150 man cia jau neblogas budavo,o taip apie 130-140,bet apatinis lb mazas,o tarp ju skirtumas lb didelis,o tai blogai,tiksliai nzn kodel,gal cia yra zinanciu,o ypac treniruotes metu,apatinis tarkim 55 kitas kox 140-150,o taip pastoviai laikydavos apie 175,pries vizita pas daktarus buvo  ir 200,tik viena pagyvenus kardiologe pasake kad reikia begiot stiprint sirdies raumeni,vat ja laikau protinga:D,dbr visad pries trenke ir po jos darau kardio,bent po 10min.

Paskutinį kartą taisė laimiss (2012-01-27 00:33)

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#180 2012-01-27 00:27

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

.....

Paskutinį kartą taisė laimiss (2012-01-27 00:28)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#181 2012-01-27 00:32

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

laimiss rašė:

jo sita zn,priezasties vln nerado,inkstai sveiki,zodziu viskas normaliai pripaise arterini spaudima prirase vaistu iki gyvenimo galo nebilet tablete ryte monopril vakare,pora men gal pageriau ir nutraukiau,nesamone utiutiu gert dbr vaistus iki grabo lentos,poto kiek matavausi spaudima gan normalus budavo 150 man cia jau neblogas budavo,o taip apie 130-140,bet apatinis lb mazas,o tarp ju skirtumas lb didelis,o tai blogai,tiksliai nzn kodel,gal cia yra zinanciu,o ypac treniruotes metu,apatinis tarkim 55 kitas kox 140-150,o taip pastoviai laikydavos apie 175,pries vizita pas daktarus buvo ir iki 200

pas mane 160 buvo. įvairiai man jis, aišku aš  nekursuoju ir niekada nekursavau. su vandeniu man bėda. negaliu prisiverst net 0.5l per dieną išgert. kažkada buvau lyg ir prisivertęs. reikia bandyt vėl.

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#182 2012-01-27 00:35

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

159159 rašė:

laimiss rašė:

jo sita zn,priezasties vln nerado,inkstai sveiki,zodziu viskas normaliai pripaise arterini spaudima prirase vaistu iki gyvenimo galo nebilet tablete ryte monopril vakare,pora men gal pageriau ir nutraukiau,nesamone utiutiu gert dbr vaistus iki grabo lentos,poto kiek matavausi spaudima gan normalus budavo 150 man cia jau neblogas budavo,o taip apie 130-140,bet apatinis lb mazas,o tarp ju skirtumas lb didelis,o tai blogai,tiksliai nzn kodel,gal cia yra zinanciu,o ypac treniruotes metu,apatinis tarkim 55 kitas kox 140-150,o taip pastoviai laikydavos apie 175,pries vizita pas daktarus buvo ir iki 200

pas mane 160 buvo. įvairiai man jis, aišku aš  nekursuoju ir niekada nekursavau. su vandeniu man bėda. negaliu prisiverst net 0.5l per dieną išgert. kažkada buvau lyg ir prisivertęs. reikia bandyt vėl.

pas mane tie kursai kiti ir kursu ju nepalaikytu tik kad uzkabindavo konkreciai gal ir to vandens nedagerdavau nzn,senai tas buvo,na o pas tave tai tikriausiai kraujas per tirstas,o vandens daugiau gert man jau iprotis,nors ir nejauciu troskulio,kaskart isgeriu po stikline

Paskutinį kartą taisė laimiss (2012-01-27 00:37)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#183 2012-01-27 00:39

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

na pas mane virsutinsi  geras  120 ~~  apatinis  kaip ir tau -  zemas  ir tos "zirkles" gaunas  dideles.... cia turbut su sirdele kazkas itakoja.. Mausiu uz menesio pas kardiologe  profilaktikai reiks nepamirst paklaust kodel taip smile

Neprisijungęs

 
Amigo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-29
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 0

#184 2012-01-27 00:57

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

140 dar yra pakankamai normalus spaudimas. pas mane irgi virsutinis aukstesnis buna nei 120 o apatinis mazesnis uz 80.  blogo nieko nejauciu. kardiograma dariausi pries kruvi ir iskart po jo(pramynes dvirati), ritmas geras,permusimu nera tai ir galvos perdaug nesuku.
beja jei jau intensyviai sportuojat tai nepamirskit ir kalio su magniu ir riboxino pagert. kas be ko ir omega 3 po koki 4 g nykstys

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#185 2012-01-27 01:14

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

MrBurbulas rašė:

na pas mane virsutinsi  geras  120 ~~  apatinis  kaip ir tau -  zemas  ir tos "zirkles" gaunas  dideles.... cia turbut su sirdele kazkas itakoja.. Mausiu uz menesio pas kardiologe  profilaktikai reiks nepamirst paklaust kodel taip smile

man ir buvo mintis eit viska is naujo issitirt,bet nieko niekas naujo man nepaskys daktare tu paciu tableciu prirasys ir fsio,aisku galiu ju ir negerti,o tik rezultatus susiringt,kazkaip atsizaidziau su tom tabletem,jaunas kvailas buvau metanke daznai pakramtydavau,tiksliau nerobolas dar tox seniau budavo nes nuo rusisko metano pastoviai kepenis skaudedavo nors ir stengdavaus nevirsyt 25mg per diena,nzn is kur treneris tas tabletes traukdavo drauga tai metanke isvis suplese visa,dilbis bicas,tricas peciai,nugara gerai kad tamsaus gymio dbr gal netaip matosi,po tu visu problemu ir vizitu pas daktarus pamenu tas pats draugas dar sulioj gal 12toj klasej sako kalam metano su deka issinesiosim sako konkreciai big_smile nepasirasiau tada tokiam kursui bijojau kad isvis motoras sustos:) po kurio laiko atsirado anabolas ruzavos zvaigzdutes berods:) ta kartais prarydavau,po kurio laiko paemiau dekos su metanu,nzn tos mases kaip ir lb dayg neuzdejau bet jega lb sukilo gal treniruotes buvo labiau akcentuotos i jega,o gal po tu 5-7 metu tos hemijos geros neliko,pajauciau tik gyno apart jegos ir keliu atgautu kg,tada prie 88kg svorio ir 183-4cm 160 spaugziau.na man tai buvo rekordas smile,po kokiu metu normaliai neissigydziau gyno paemiau metankes nepamenu kokios ruzavos po 10mg,i diena po 20mg imdavau,nuo jos gyno dar labiau issriskejo jautrus organizmas kazkox +5kg nuo 100tabl po 10mg,del to neimu jokios hemijos gerus jau 2 metus,gal kada ateity paimsiu kokio propionato is visko ka esu vartojas sis patiko man labiausiai nzn ar dar tox yra tada dar pirkau atsimenu pakuote 10amp uz 16lt big_smile,mases nuo jo gal +2kg,bet mase uztad kokia grazia jis daro:),berods tada kaliau po amp. kas antra diena,issipasakojau dbr einu miegot smile)

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#186 2012-01-27 01:16

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Amigo rašė:

140 dar yra pakankamai normalus spaudimas. pas mane irgi virsutinis aukstesnis buna nei 120 o apatinis mazesnis uz 80.  blogo nieko nejauciu. kardiograma dariausi pries kruvi ir iskart po jo(pramynes dvirati), ritmas geras,permusimu nera tai ir galvos perdaug nesuku.
beja jei jau intensyviai sportuojat tai nepamirskit ir kalio su magniu ir riboxino pagert. kas be ko ir omega 3 po koki 4 g nykstys

+ butent del kalio,magnio trukumo dazniausiai ir buna permusimai smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#187 2012-01-27 01:19

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

daug cia prirasei . vos ne kaip naturalas  ant metano auges smile
na man kalis / magnis / druska  !! papildas nr 2. big_smile  nes jei tik ju kiek laiko nevartoju papildomai.. shakes.. meshlungis traukia  jopikmat.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#188 2012-01-27 08:58

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

159159 rašė:

laimiss rašė:

jo sita zn,priezasties vln nerado,inkstai sveiki,zodziu viskas normaliai pripaise arterini spaudima prirase vaistu iki gyvenimo galo nebilet tablete ryte monopril vakare,pora men gal pageriau ir nutraukiau,nesamone utiutiu gert dbr vaistus iki grabo lentos,poto kiek matavausi spaudima gan normalus budavo 150 man cia jau neblogas budavo,o taip apie 130-140,bet apatinis lb mazas,o tarp ju skirtumas lb didelis,o tai blogai,tiksliai nzn kodel,gal cia yra zinanciu,o ypac treniruotes metu,apatinis tarkim 55 kitas kox 140-150,o taip pastoviai laikydavos apie 175,pries vizita pas daktarus buvo ir iki 200

pas mane 160 buvo. įvairiai man jis, aišku aš  nekursuoju ir niekada nekursavau. su vandeniu man bėda. negaliu prisiverst net 0.5l per dieną išgert. kažkada buvau lyg ir prisivertęs. reikia bandyt vėl.

160 cia is ryto toks buna?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#189 2012-01-27 09:01

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Na jei net 0.5 per diena neisgeri tai tikrai problema smile. As vien per treniruote tarkim 1-1.2L isgeriu, nekalbant dar apie 3-5L dienos metu smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#190 2012-01-27 15:08

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

sporcmenas-2 rašė:

159159 rašė:

laimiss rašė:

jo sita zn,priezasties vln nerado,inkstai sveiki,zodziu viskas normaliai pripaise arterini spaudima prirase vaistu iki gyvenimo galo nebilet tablete ryte monopril vakare,pora men gal pageriau ir nutraukiau,nesamone utiutiu gert dbr vaistus iki grabo lentos,poto kiek matavausi spaudima gan normalus budavo 150 man cia jau neblogas budavo,o taip apie 130-140,bet apatinis lb mazas,o tarp ju skirtumas lb didelis,o tai blogai,tiksliai nzn kodel,gal cia yra zinanciu,o ypac treniruotes metu,apatinis tarkim 55 kitas kox 140-150,o taip pastoviai laikydavos apie 175,pries vizita pas daktarus buvo ir iki 200

pas mane 160 buvo. įvairiai man jis, aišku aš  nekursuoju ir niekada nekursavau. su vandeniu man bėda. negaliu prisiverst net 0.5l per dieną išgert. kažkada buvau lyg ir prisivertęs. reikia bandyt vėl.

160 cia is ryto toks buna?

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#191 2012-01-27 15:15

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

159159 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

159159 rašė:


pas mane 160 buvo. įvairiai man jis, aišku aš  nekursuoju ir niekada nekursavau. su vandeniu man bėda. negaliu prisiverst net 0.5l per dieną išgert. kažkada buvau lyg ir prisivertęs. reikia bandyt vėl.

160 cia is ryto toks buna?

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

kaip tokiam amziui ryskiai per daug:)

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#192 2012-01-27 15:17

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

vaistinese uz 50centu pasitikrinti gali, kelias dienas pasek ir zinosi vidurki smile

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#193 2012-01-27 15:20

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

159159 rašė:

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

Šiaip tai manau, kad reikia arba tirtis ir ieškot priežasties arba pastoviai gert vaistus. Pastoviai būt su 160 spaudimu tikrai nėra sveika, kad ir kaip gerai jaustumeis. Žodžiu ilgalaikis aukštas spaudimas gresia rimtesnėm problemom kai sulauksi 40-50m.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#194 2012-01-27 15:23

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

futbolistas rašė:

159159 rašė:

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

Šiaip tai manau, kad reikia arba tirtis ir ieškot priežasties arba pastoviai gert vaistus. Pastoviai būt su 160 spaudimu tikrai nėra sveika, kad ir kaip gerai jaustumeis. Žodžiu ilgalaikis aukštas spaudimas gresia rimtesnėm problemom kai sulauksi 40-50m.

paciam buvo tas pats 14-16m amziui. daktarai sake, kad su laiku susitvarkys. susitvarke. dabar spaudimas idealus, nors kardio darau 1-2 kart savaitej po 20min ir niekad nesportaves jokio sporto, kuriame reiketu istvermes. nemyzk i bata, viskas ok.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#195 2012-01-27 15:38

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

Loading rašė:

futbolistas rašė:

159159 rašė:

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

Šiaip tai manau, kad reikia arba tirtis ir ieškot priežasties arba pastoviai gert vaistus. Pastoviai būt su 160 spaudimu tikrai nėra sveika, kad ir kaip gerai jaustumeis. Žodžiu ilgalaikis aukštas spaudimas gresia rimtesnėm problemom kai sulauksi 40-50m.

paciam buvo tas pats 14-16m amziui. daktarai sake, kad su laiku susitvarkys. susitvarke. dabar spaudimas idealus, nors kardio darau 1-2 kart savaitej po 20min ir niekad nesportaves jokio sporto, kuriame reiketu istvermes. nemyzk i bata, viskas ok.

na vertetu ir pamyzt,aukstas spaudimas sirdy droze;)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#196 2012-01-27 18:35

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

ai labai nesijaudinu, kalbėt apie tai irgi nelabai noriu. gydytoja irgi žino, kad sportuoju, nes į varžybas važiuojant reikia jos parašo, tai tik vis dabar patikrina ir vis sako, kad per aukštas, prašė vitaminų sudėtį atnešt (optimen) atnešiau, sakė labai geri vitaminai ir jai tokių reikėtų big_smile big_smile tipo, kad magnio man netrūktų.

Paskutinį kartą taisė 159159 (2012-01-27 18:35)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#197 2012-01-27 18:49

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

as isvis nepagaunu,kaip per diena neisgeri 0.5 l  vandens?tai tik pora stikliniu ....

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#198 2012-01-27 19:17

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

futbolistas rašė:

159159 rašė:

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

Šiaip tai manau, kad reikia arba tirtis ir ieškot priežasties arba pastoviai gert vaistus. Pastoviai būt su 160 spaudimu tikrai nėra sveika, kad ir kaip gerai jaustumeis. Žodžiu ilgalaikis aukštas spaudimas gresia rimtesnėm problemom kai sulauksi 40-50m.

daktare ta pati pasake kad geriau gert pastoviai vaistus tai zymiai geriau nei vaiksciot su aukstu spaudimu,tu sako nejauti jo nes esi priprates ir tau tai atrodo normali busena,man vaikystej visad budavo normalus daznai matuodavaus nes daznai sirgdavau tai nevengdavau lankytis pas daktarus,is giminiu taip pat niekas neturejes auksto kraujospudzio,paveldyt is nieko negalejau,zodziu tabletes savo padare smile

Neprisijungęs

 
laimiss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-20
Žinutės: 205
Atsiliepimai: 1

#199 2012-01-27 19:20

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

MrBurbulas rašė:

daug cia prirasei . vos ne kaip naturalas  ant metano auges smile
na man kalis / magnis / druska  !! papildas nr 2. big_smile  nes jei tik ju kiek laiko nevartoju papildomai.. shakes.. meshlungis traukia  jopikmat.

nu panasiai labai per anksti  pradejau ryt  nuo 16 metu emiau nerobolo po 25mg i diena,kox ten sportas dar buvo o apie mityba isvis tyliu,kaip snd atsimenu priaugau 4kg.nuo 68 iki 74 big_smile kuriuos poto sekmingai numeciau

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#200 2012-01-27 19:43

Re: nebestovi smaugliukas,padekit..

laimiss rašė:

futbolistas rašė:

159159 rašė:

žinok aš net pats nežinau koks visada būna ir net nenoriu galvot. jaučiuosi visada puikiai jeigu nemetu svorio, ištvermės tikrai netrūksta. pulsas geras, bet visada kai matuoja ligoninėj spaudimą visada pasako arba per didelis arba kažkada pasakė berods 160. ne iš ryto. aparato neturim namuose, sugedo.

Šiaip tai manau, kad reikia arba tirtis ir ieškot priežasties arba pastoviai gert vaistus. Pastoviai būt su 160 spaudimu tikrai nėra sveika, kad ir kaip gerai jaustumeis. Žodžiu ilgalaikis aukštas spaudimas gresia rimtesnėm problemom kai sulauksi 40-50m.

daktare ta pati pasake kad geriau gert pastoviai vaistus tai zymiai geriau nei vaiksciot su aukstu spaudimu,tu sako nejauti jo nes esi priprates ir tau tai atrodo normali busena,man vaikystej visad budavo normalus daznai matuodavaus nes daznai sirgdavau tai nevengdavau lankytis pas daktarus,is giminiu taip pat niekas neturejes auksto kraujospudzio,paveldyt is nieko negalejau,zodziu tabletes savo padare smile

bet man ir su ištverme bėdų nėra. o šeimoje tai tokie dalykai. pas tėvą spaudimas per didelis. pas mamą ir sesę berods per mažas ar pulsas per mažas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net