Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#3726 2013-04-25 20:28

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Audrius22 rašė:

Cost rašė:

Kokiu pratimu galėčiau pakeist prisitraukimus delnais į save iki krūtinės nugarai?
Nes nepatinka jis man, padarau ne itin daug ir jaučiu apkraunamą bicą, ko pasekoje mažiau krūvio tenka nugarai.

Delnais nuo saves bicas nedaug pasijungia i darba, delnais vienas i kita, troso trauka staklese, hiperekstenzijos nugaros apaciai, mirties trauka nugaros apaciai, stangos trauka prie krutines, stangos trauka prie pilvo, staklese, siauru, placiu paemimu, hanteliu, giru traukos viena ranka.

Man reikia būtent nugaros viršui, maždaug tai pačiai daliai kurią treniruoja dabar atliekamas pratimas. Tai nugaros apačiai netinka.
Štangos trauka prie krutinės manau reikės išbandyt arba paklaust ko nors pačioj salei.
Dėkui už atsakymą. smile

Neprisijungęs

 
Audrius22
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-12-18
Žinutės: 56
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#3727 2013-04-25 20:33

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Cost rašė:

Audrius22 rašė:

Cost rašė:

Kokiu pratimu galėčiau pakeist prisitraukimus delnais į save iki krūtinės nugarai?
Nes nepatinka jis man, padarau ne itin daug ir jaučiu apkraunamą bicą, ko pasekoje mažiau krūvio tenka nugarai.

Delnais nuo saves bicas nedaug pasijungia i darba, delnais vienas i kita, troso trauka staklese, hiperekstenzijos nugaros apaciai, mirties trauka nugaros apaciai, stangos trauka prie krutines, stangos trauka prie pilvo, staklese, siauru, placiu paemimu, hanteliu, giru traukos viena ranka.

Man reikia būtent nugaros viršui, maždaug tai pačiai daliai kurią treniruoja dabar atliekamas pratimas. Tai nugaros apačiai netinka.
Štangos trauka prie krutinės manau reikės išbandyt arba paklaust ko nors pačioj salei.
Dėkui už atsakymą. smile

Geriausiai tada butu manau prisitraukimai delnais nuo saves iki krutines arba iki kaklo smile Sekmes.

Neprisijungęs

 
Rex est tex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-19
Žinutės: 39
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3728 2013-04-25 21:40

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Nugaros viršui - rovimas, pendlay rovimas, ir https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag … 97cz-hGlyb <--- čia viskas tenka iš esmės vos ne tik viršutinei nugarai. Atlieki Tricep pulldown judesį, ištiestom rankom ir nejudindamas pečių (surakini juos), pamatysi, nugara jausis labai gerai.

Neprisijungęs

 
Stoudemire
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#3729 2013-04-29 13:19

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Na , gal galit paaiskinti kodel bicepso ar dar kitos kuno dalies negalima treniruoti kiekviena diena? o tik kokius 1-2 kartus i savaite?

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#3730 2013-04-29 13:22

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Stoudemire rašė:

Na , gal galit paaiskinti kodel bicepso ar dar kitos kuno dalies negalima treniruoti kiekviena diena? o tik kokius 1-2 kartus i savaite?

Nes reikia raumenim atsistadynimo... Raumenis auga kai ilsiesi, o ne treniruotes metu

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3731 2013-05-03 20:22

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Gal zinot kas, darant overhead press su stanga, ar butina nuleisti stanga iki pat krutines ar galima iki pvz. burnos lygio?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#3732 2013-05-03 20:47

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

sladeinflame7 rašė:

Gal zinot kas, darant overhead press su stanga, ar butina nuleisti stanga iki pat krutines ar galima iki pvz. burnos lygio?

O overhead ne už galvos?

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3733 2013-05-03 21:09

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

ATjr rašė:

sladeinflame7 rašė:

Gal zinot kas, darant overhead press su stanga, ar butina nuleisti stanga iki pat krutines ar galima iki pvz. burnos lygio?

O overhead ne už galvos?

Nea. Angliskai butu behind the neck press.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#3734 2013-05-03 21:12

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

sladeinflame7 rašė:

ATjr rašė:

sladeinflame7 rašė:

Gal zinot kas, darant overhead press su stanga, ar butina nuleisti stanga iki pat krutines ar galima iki pvz. burnos lygio?

O overhead ne už galvos?

Nea. Angliskai butu behind the neck press.

Na ten tų pavadinimų milijonai, vienu žodžiu big_smile , o jei atsakant į klausimą, tai iki krūtinės viršaus arba smakro leisk ir tvarka bus

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3735 2013-05-03 21:30

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

ATjr rašė:

sladeinflame7 rašė:

ATjr rašė:


O overhead ne už galvos?

Nea. Angliskai butu behind the neck press.

Na ten tų pavadinimų milijonai, vienu žodžiu big_smile , o jei atsakant į klausimą, tai iki krūtinės viršaus arba smakro leisk ir tvarka bus

Klausimas ar leist iki pat kurtines, tokiu atveju stanga pilnai nusileidzia ir ilsisi ant krutines, arba sustot vidury kelio ties smakru.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#3736 2013-05-03 21:55

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

sladeinflame7 rašė:

ATjr rašė:

sladeinflame7 rašė:


Nea. Angliskai butu behind the neck press.

Na ten tų pavadinimų milijonai, vienu žodžiu big_smile , o jei atsakant į klausimą, tai iki krūtinės viršaus arba smakro leisk ir tvarka bus

Klausimas ar leist iki pat kurtines, tokiu atveju stanga pilnai nusileidzia ir ilsisi ant krutines, arba sustot vidury kelio ties smakru.

Nu faktas, kad vieno tikslaus atsakymo neišgirsi, kiekvienas iš tų pasirinkimų turės pliusų ir minusų, aš siūlyčiau visiškai neleist iki krūtinės, palikt raumenį įsitempusį

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3737 2013-05-03 22:16

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Speju kad pilnai nuleist geriau ant jegos varant, o nepilnai masei. Bet idomu kaip sanariam geriau smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#3738 2013-05-03 22:22

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Na nežinau, man truputį keistai atrodo, kad amplitudė gali tokius dalykus nulemti smile

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3739 2013-05-03 22:56

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Nepilna amplitudė mano manymu yra nepilnai atliekamas pratimas, norit pasimaivyt su didesniu svoriu ir tiek, nepripažystu aš tokių dalykų, jei daryt tai iki galo ir žmoniškai.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3740 2013-05-03 23:04

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Diky rašė:

Nepilna amplitudė mano manymu yra nepilnai atliekamas pratimas, norit pasimaivyt su didesniu svoriu ir tiek, nepripažystu aš tokių dalykų, jei daryt tai iki galo ir žmoniškai.

Tai kad svoris kaip tik mazesnis gaunas nes uzlaikai stanga ore o ne nusileidi pilnai ant krutines big_smile

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3741 2013-05-04 16:42

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

sladeinflame7 rašė:

Diky rašė:

Nepilna amplitudė mano manymu yra nepilnai atliekamas pratimas, norit pasimaivyt su didesniu svoriu ir tiek, nepripažystu aš tokių dalykų, jei daryt tai iki galo ir žmoniškai.

Tai kad svoris kaip tik mazesnis gaunas nes uzlaikai stanga ore o ne nusileidi pilnai ant krutines big_smile

Pas mane klube vienas bahuras visus pratimus max puse amplitudės daro, svoriai dideli, labai dideli, pats nėra stambus, tai labai įdomiai atrodo.

Neprisijungęs

 
Aniu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 11
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3742 2013-05-10 20:58

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Nezinau ar cia gerai , darau pratimus kojoms stanga uzsimetu ir darau pritupimus ir kojos trasko ir mane tai trikdo ir ar tai yra gerai?

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3743 2013-05-10 23:29

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Aniu rašė:

Nezinau ar cia gerai , darau pratimus kojoms stanga uzsimetu ir darau pritupimus ir kojos trasko ir mane tai trikdo ir ar tai yra gerai?

nemanau kad tai gerai,skausma koki jauti?

Neprisijungęs

 
Aniu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 11
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3744 2013-05-10 23:57

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

HRS rašė:

Aniu rašė:

Nezinau ar cia gerai , darau pratimus kojoms stanga uzsimetu ir darau pritupimus ir kojos trasko ir mane tai trikdo ir ar tai yra gerai?

nemanau kad tai gerai,skausma koki jauti?

Jokio skausmo nejauciu , visas kuno vietas galiu treniruot kilnot su kojom svorius , bet kai uzsidedu stanga su svoriais ir tik prisitupiu ir atsistoju traska koju kaulai

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#3745 2013-05-11 12:02

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Aniu rašė:

HRS rašė:

Aniu rašė:

Nezinau ar cia gerai , darau pratimus kojoms stanga uzsimetu ir darau pritupimus ir kojos trasko ir mane tai trikdo ir ar tai yra gerai?

nemanau kad tai gerai,skausma koki jauti?

Jokio skausmo nejauciu , visas kuno vietas galiu treniruot kilnot su kojom svorius , bet kai uzsidedu stanga su svoriais ir tik prisitupiu ir atsistoju traska koju kaulai

Gal kelių sanariai?
Jei taip, pabandyk apšilima keliams padaryt, pasukinėk ir t.t.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#3746 2013-05-11 12:05

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

gali but kad dar girnele traska...

Neprisijungęs

 
Aniu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 11
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3747 2013-05-11 20:33

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Apsilimus darau , manau gal reikia magnio nusipirkti

Neprisijungęs

 
Augis7
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-01-27
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#3748 2013-05-11 20:47

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sveiki, gal patartumet pratimu kurie padedu isstiesti, kad taip nesikuprinciau, nes man meta pecius i prieki, ypac jei po treniruoties esu pavarges, darau daugiau peciu is nugaros, tad gal zinot kokiu pratimu, kad taip nesikuprint ?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#3749 2013-05-11 20:49

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Augis7 rašė:

Sveiki, gal patartumet pratimu kurie padedu isstiesti, kad taip nesikuprinciau, nes man meta pecius i prieki, ypac jei po treniruoties esu pavarges, darau daugiau peciu is nugaros, tad gal zinot kokiu pratimu, kad taip nesikuprint ?

Pats sedėk tiesiai ir t.t.
Laisvu laiku nepatingėk tiesiog pakabėt ant turniko, ir nepamiršk galinių deltų, dažniausiai jos atsilieka, o krūtinę daro kaip chemikai, todėl ir traukia į priekį.

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#3750 2013-05-11 21:02

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Aniu rašė:

Nezinau ar cia gerai , darau pratimus kojoms stanga uzsimetu ir darau pritupimus ir kojos trasko ir mane tai trikdo ir ar tai yra gerai?

pilnai neistiesk koju t.y visiskai nesistok, kai pritupi keliesi palik siek tiek sulenktas kojas, nes jaigu tu istiesi kojas tai spaudimas keliam duoda smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net