Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

bigudukas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Utena
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#1376 2009-08-11 09:36

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Fargo rašė:

1Stangos trauka iki preso tai cia mirties trauka? Ne mirties trauka, cia Stangos trauka pasilenkus
2 Tai kaip atliekama paprasta lyno trauka?.... Lyno trauka prie pilvo
3 Atsilenkimai atgal nugaros apaciai Nugaros tiesimas  Kas paryskinta, tai taip vadinami pratimai mano numestam poste, ir visi jie ten yra
Thy

Neprisijungęs

 
Fargo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-04
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1377 2009-08-11 20:40

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

1 Štangos lenkimas (cia atsistojus lenkti stanga?) ir Rankų lenkimas su štanga (cia Lari škotas su štanga)?
2 Ka galeciau atlikti vietoj Kojų lenkimas gulint, kad dirbtu tie patys raumenys.
Kaip apie siuos?

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#1378 2009-08-11 21:10

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Fargo rašė:

Kaip atliekami sie pratimai, butu gerai jai ikeltumet judanti paveisliuka :S
1 Lyno trauka sėdint (Lyno trauka prie pilvo, Lyno trauka prie krūtinės tik siuos radau kur Bigudukas dave nuoroda, bet nemanau kad cia tie pratimai )
2 Rankų su lynu tiesimas
3 Kaip atliekami ipustai
4 Ir kuom galeciau pakeistu Kojų lenkima gulint, nes pas mus nera tokio treniruoklio sad
Dekui smile

Ne ypustai, o Itupstai smile

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-08-11 21:10)

Neprisijungęs

 
Fargo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-04
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1379 2009-08-15 01:16

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

bigudukas rašė:

Fargo rašė:

1Stangos trauka iki preso tai cia mirties trauka? Ne mirties trauka, cia Stangos trauka pasilenkus
2 Tai kaip atliekama paprasta lyno trauka?.... Lyno trauka prie pilvo
3 Atsilenkimai atgal nugaros apaciai Nugaros tiesimas  Kas paryskinta, tai taip vadinami pratimai mano numestam poste, ir visi jie ten yra
Thy

O tai kaip tada lyno trauka sedint? nes ne prie krutines ir ne prie kaklo, tai?

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#1380 2009-08-15 11:20

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Fargo rašė:

bigudukas rašė:

Fargo rašė:

1Stangos trauka iki preso tai cia mirties trauka? Ne mirties trauka, cia Stangos trauka pasilenkus
2 Tai kaip atliekama paprasta lyno trauka?.... Lyno trauka prie pilvo
3 Atsilenkimai atgal nugaros apaciai Nugaros tiesimas  Kas paryskinta, tai taip vadinami pratimai mano numestam poste, ir visi jie ten yra
Thy

O tai kaip tada lyno trauka sedint? nes ne prie krutines ir ne prie kaklo, tai?

Trauki ne iš viršaus, o iš priekio, horizontaliai. Panašiai kaip Savickas kamazą plet

Neprisijungęs

 
Fargo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-04
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1381 2009-08-16 00:55

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Butelis rašė:

Fargo rašė:

bigudukas rašė:


O tai kaip tada lyno trauka sedint? nes ne prie krutines ir ne prie kaklo, tai?

Trauki ne iš viršaus, o iš priekio, horizontaliai. Panašiai kaip Savickas kamazą plet

Tai utiutiu tada cia paprasta lyno trauka prie pilvo tada, nu zodziu nedaeina.... acakykit as y tuos kitus pora mano klausimu kur minejau hmm

Neprisijungęs

 
Sirva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1382 2009-08-24 00:28

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kaip atrodo Štangos trauka iki krūtines pasilenkus ? Ar cia tas pats kas trauka iki pilvo?

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1383 2009-08-25 17:00

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sirva rašė:

Kaip atrodo Štangos trauka iki krūtines pasilenkus ? Ar cia tas pats kas trauka iki pilvo?

galima sakyti taspats.  tik trauka iki krūtinės kai esi pasilenkęs 90 laipsniu kampu, o trauka iki pilvo kai esi pasilenkęs 120-160 laipsnių.

Neprisijungęs

 
matass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-29
Žinutės: 151
Atsiliepimai: 0

#1384 2009-09-11 11:59

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sveiki, Ar M-trauka geriau kist i nugaros trenkes gala ar prieki? zinau kad cia vienas geriausiu nugaros pratimu, bet jei as atlieku M-trauka taip is sirdies, tai stangos traukai pasilenkus man nugara jau linksta zemyn. o jei pirma darysiu trauka pasilenkus, o paskui M-trauka, tai jau gausis zymei mazesnis svoris ir pan. Tikslas mase, tad as laikausi prie nuomones kad pirma daryt pasilenkus, kadangi daugiau raumenu dirba ar ne? Nu karocia klausima supratot issakykit savo nuomone, kaip kuris daro?

Neprisijungęs

 
zwalgas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-19
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#1385 2009-09-11 12:21

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

matass rašė:

Sveiki, Ar M-trauka geriau kist i nugaros trenkes gala ar prieki? zinau kad cia vienas geriausiu nugaros pratimu, bet jei as atlieku M-trauka taip is sirdies, tai stangos traukai pasilenkus man nugara jau linksta zemyn. o jei pirma darysiu trauka pasilenkus, o paskui M-trauka, tai jau gausis zymei mazesnis svoris ir pan. Tikslas mase, tad as laikausi prie nuomones kad pirma daryt pasilenkus, kadangi daugiau raumenu dirba ar ne? Nu karocia klausima supratot issakykit savo nuomone, kaip kuris daro?

as tai ja darau prie koju trefkes,cia nuo atlikimo technikos priklauso.O siap tai daryk pati pirma pratima,nes cia baziu baze.

Neprisijungęs

 
marcela
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#1386 2009-09-11 12:46

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kaip teisingai sudeliot:  pritupimai su stanga,m-trauka,koju lenkimas tiesiai staklese?

Neprisijungęs

 
zwalgas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-19
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#1387 2009-09-11 13:13

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

marcela rašė:

Kaip teisingai sudeliot:  pritupimai su stanga,m-trauka,koju lenkimas tiesiai staklese?

gali ir taip

Neprisijungęs

 
ramunasx
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaimas
Registravosi: 2009-04-26
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 0

#1388 2009-10-11 19:10

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

sveiki.esu pasimetes ties vienu patimu.mirties trauka.esu mates vieni daro viena delna laikidami pries save kita nuo saves ir kelia is koju nugara laikidami tiesia..ar taip r turi buti daroma mirties trauka..kuri skirta nugarai

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1389 2009-10-11 19:12

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kol išlaikai štangą laikyt abi rankas vienodai, nugarą VISADA tiesiai

Neprisijungęs

 
agidas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-14
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#1390 2009-10-11 19:45

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

lolardas rašė:

Kol išlaikai štangą laikyt abi rankas vienodai, nugarą VISADA tiesiai

o jei pvz nugara dar pakeltu, kojos taip pat, bet rankos neislaiko? hmm

Neprisijungęs

 
Boonusas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-09-12
Žinutės: 389
Atsiliepimai: 0

#1391 2009-11-03 02:14

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sveiki, klausykit bicepsui lenkimas su hanteliais sedint, stovint ir atsiremus i kelena kokios cia kategorijos bus? Bazinai antraeiliai ar pagalbiniai? Ir dar peciam stangos trauka prie smakro?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1392 2009-11-03 13:02

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Boonusas rašė:

Sveiki, klausykit bicepsui lenkimas su hanteliais sedint, stovint ir atsiremus i kelena kokios cia kategorijos bus? Bazinai antraeiliai ar pagalbiniai? Ir dar peciam stangos trauka prie smakro?

Bicui baziniu nera, visi izoliaciniai, o trauka prie smakro jau prie bazes butu.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1393 2009-11-04 13:59

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

studentas rašė:

Boonusas rašė:

Sveiki, klausykit bicepsui lenkimas su hanteliais sedint, stovint ir atsiremus i kelena kokios cia kategorijos bus? Bazinai antraeiliai ar pagalbiniai? Ir dar peciam stangos trauka prie smakro?

Bicui baziniu nera, visi izoliaciniai, o trauka prie smakro jau prie bazes butu.

Na aš bicui kaip bazinį pratimą naudoju, rankos lenkimą su štanga ir užsidėjus didelį svorį su čytingu. Jei darau full body dažnai šitą pratimą įtraukiu, nes ir nugara gauna gerą krūvį ir priekinė delta ir bicepcas ir dar daugelis kitų.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1394 2009-11-04 16:17

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

jamada rašė:

studentas rašė:

Boonusas rašė:

Sveiki, klausykit bicepsui lenkimas su hanteliais sedint, stovint ir atsiremus i kelena kokios cia kategorijos bus? Bazinai antraeiliai ar pagalbiniai? Ir dar peciam stangos trauka prie smakro?

Bicui baziniu nera, visi izoliaciniai, o trauka prie smakro jau prie bazes butu.

Na aš bicui kaip bazinį pratimą naudoju, rankos lenkimą su štanga ir užsidėjus didelį svorį su čytingu. Jei darau full body dažnai šitą pratimą įtraukiu, nes ir nugara gauna gerą krūvį ir priekinė delta ir bicepcas ir dar daugelis kitų.

Vadint tu gali ir daryt kaip nori, bet tai ne bazinis pratimas.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#1395 2009-11-04 17:00

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

jamada rašė:

studentas rašė:

Boonusas rašė:

Sveiki, klausykit bicepsui lenkimas su hanteliais sedint, stovint ir atsiremus i kelena kokios cia kategorijos bus? Bazinai antraeiliai ar pagalbiniai? Ir dar peciam stangos trauka prie smakro?

Bicui baziniu nera, visi izoliaciniai, o trauka prie smakro jau prie bazes butu.

Na aš bicui kaip bazinį pratimą naudoju, rankos lenkimą su štanga ir užsidėjus didelį svorį su čytingu. Jei darau full body dažnai šitą pratimą įtraukiu, nes ir nugara gauna gerą krūvį ir priekinė delta ir bicepcas ir dar daugelis kitų.

Bazinis pratimas, kai naudojama daugiau nei 1 sanarys... neisivaizduoju kaip tu ten ta bica darai, kad tau nugara kruvi gauna...

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#1396 2009-11-04 18:16

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

OZ rašė:

jamada rašė:

studentas rašė:


Bicui baziniu nera, visi izoliaciniai, o trauka prie smakro jau prie bazes butu.

Na aš bicui kaip bazinį pratimą naudoju, rankos lenkimą su štanga ir užsidėjus didelį svorį su čytingu. Jei darau full body dažnai šitą pratimą įtraukiu, nes ir nugara gauna gerą krūvį ir priekinė delta ir bicepcas ir dar daugelis kitų.

Bazinis pratimas, kai naudojama daugiau nei 1 sanarys... neisivaizduoju kaip tu ten ta bica darai, kad tau nugara kruvi gauna...

sveiki.
manau paprastai per didelis svoris bicepsuj tai paprasciausia uzsimetineja stanga nugaros pagalba ,jai nori kad butu labiau akcentuotas darbas bicepsuj tai nugara atsiremk y siena ir truputeli prisesti reikia tada iskart sunkiau daryti bicepsuj lenkima su stanaga,ar hanteliais.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#1397 2009-11-04 18:29

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kurgitu rašė:

OZ rašė:

jamada rašė:


Na aš bicui kaip bazinį pratimą naudoju, rankos lenkimą su štanga ir užsidėjus didelį svorį su čytingu. Jei darau full body dažnai šitą pratimą įtraukiu, nes ir nugara gauna gerą krūvį ir priekinė delta ir bicepcas ir dar daugelis kitų.

Bazinis pratimas, kai naudojama daugiau nei 1 sanarys... neisivaizduoju kaip tu ten ta bica darai, kad tau nugara kruvi gauna...

sveiki.
manau paprastai per didelis svoris bicepsuj tai paprasciausia uzsimetineja stanga nugaros pagalba ,jai nori kad butu labiau akcentuotas darbas bicepsuj tai nugara atsiremk y siena ir truputeli prisesti reikia tada iskart sunkiau daryti bicepsuj lenkima su stanaga,ar hanteliais.

ne nu tai jamada minejo,kad daro su chytingu,nu as kaip isivaizduoju tas reikalas atrodo kaip stangos lenkimas bicui sukryzminus su labu rytu smile technika atlikimo nukencia stipriai,ir galu gale man atrodo normaliai nepadarai nei tos nugaros nei bico,neisizeisk jamada,bet bent jau pas mane salej taip daro tik naujokai kurie nelabai dar isikirte i ta sporta,bet parodai zmogui paaiskini kas kaip ir ziurek nebedaro tokiu mixu idomiu,tai va nezinau kaip tu cia neislipi is tos stadijos niekaip?rasau cia ne noredamas tave pasiepti cia ar dar kazka tokio,bet del to,kad man is tikruju idomu kodel tu taip darai ir kokia tu manai nauda tu is to gauni ir kuom toks budas yra pranasesnis uz tai,kad padaryti du pratimus atskirus kaip bicui ir laba ryta svarioa technika su atitinkamais svoriais?jei nesunku parasyk ir argumentuok

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1398 2009-11-07 17:08

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Shvedas rašė:

kurgitu rašė:

OZ rašė:

Bazinis pratimas, kai naudojama daugiau nei 1 sanarys... neisivaizduoju kaip tu ten ta bica darai, kad tau nugara kruvi gauna...

sveiki.
manau paprastai per didelis svoris bicepsuj tai paprasciausia uzsimetineja stanga nugaros pagalba ,jai nori kad butu labiau akcentuotas darbas bicepsuj tai nugara atsiremk y siena ir truputeli prisesti reikia tada iskart sunkiau daryti bicepsuj lenkima su stanaga,ar hanteliais.

ne nu tai jamada minejo,kad daro su chytingu,nu as kaip isivaizduoju tas reikalas atrodo kaip stangos lenkimas bicui sukryzminus su labu rytu smile technika atlikimo nukencia stipriai,ir galu gale man atrodo normaliai nepadarai nei tos nugaros nei bico,neisizeisk jamada,bet bent jau pas mane salej taip daro tik naujokai kurie nelabai dar isikirte i ta sporta,bet parodai zmogui paaiskini kas kaip ir ziurek nebedaro tokiu mixu idomiu,tai va nezinau kaip tu cia neislipi is tos stadijos niekaip?rasau cia ne noredamas tave pasiepti cia ar dar kazka tokio,bet del to,kad man is tikruju idomu kodel tu taip darai ir kokia tu manai nauda tu is to gauni ir kuom toks budas yra pranasesnis uz tai,kad padaryti du pratimus atskirus kaip bicui ir laba ryta svarioa technika su atitinkamais svoriais?jei nesunku parasyk ir argumentuok

Išdėstysiu paprasčiau kaip dariau. dariau 3 dienų programą fullbody. Dabar nepamenu kokius pratimus kurią dieną, Bet pagrindas buvo išvystyti pagrindinius raumenis paprasčiau sakant ir liaudyje minint ūkišką jėgą big_smile. tai į treniruotę įeidavo 6 pratimai jėgai. Rovimas, spaudimas gulint, m- trauka, trauka pasilenkus, lenkimas su štanga, pritūpimai. kiekvienam pratimui po 4-5 serijas ir stangiausi kiekvieną kartą didinti svorį arba pakartojimus. Kitom dienom buvo kiti pratimai pasirinkti atsižvelgiant į tokius kriterijus, kaip atsistatymas ir t.t. O tą pratimą dariau tam, kad per tuos 2 mėnesius ir bicepsas gautų krūvio bent minimaliai. O čia, kad OZ sakė, kad turi dirbti daugiau nei keli sąnariai tai nusipezėjo. Taigi ir pečių sąnariai juda, ir riešas ir alkūnė ir juosmuo visas. Tai pagal Oz gautųsi, kad pritūpimai izoliacinis pratimas, nes pritūpiant pilnai dirba tik kelio sąnarys, visai kaip per rankos lenkimą, kad alkūnės sąnarys. Aišku pritūpimai yra bazinis pratimas, O rankos lenkimas pritūpimams net neprilygsta. Nu, bet ar aš neteisingai pasakiau? Šios programos esmė nebuvo rankos apimties didinimas, kaip kad visi jau nutaikė miną prieš mane. Paprasčiausiai aš nesu profesionalus kultūristas ir nebūsiu ir man nereikia būti sustagarėjusia kalade, kas atsitinka nuo lėtų izoliuotų pratimų.

Paskutinį kartą taisė jamada (2009-11-07 17:10)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1399 2009-11-07 17:54

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

jamada rašė:

Shvedas rašė:

kurgitu rašė:


sveiki.
manau paprastai per didelis svoris bicepsuj tai paprasciausia uzsimetineja stanga nugaros pagalba ,jai nori kad butu labiau akcentuotas darbas bicepsuj tai nugara atsiremk y siena ir truputeli prisesti reikia tada iskart sunkiau daryti bicepsuj lenkima su stanaga,ar hanteliais.

ne nu tai jamada minejo,kad daro su chytingu,nu as kaip isivaizduoju tas reikalas atrodo kaip stangos lenkimas bicui sukryzminus su labu rytu smile technika atlikimo nukencia stipriai,ir galu gale man atrodo normaliai nepadarai nei tos nugaros nei bico,neisizeisk jamada,bet bent jau pas mane salej taip daro tik naujokai kurie nelabai dar isikirte i ta sporta,bet parodai zmogui paaiskini kas kaip ir ziurek nebedaro tokiu mixu idomiu,tai va nezinau kaip tu cia neislipi is tos stadijos niekaip?rasau cia ne noredamas tave pasiepti cia ar dar kazka tokio,bet del to,kad man is tikruju idomu kodel tu taip darai ir kokia tu manai nauda tu is to gauni ir kuom toks budas yra pranasesnis uz tai,kad padaryti du pratimus atskirus kaip bicui ir laba ryta svarioa technika su atitinkamais svoriais?jei nesunku parasyk ir argumentuok

Išdėstysiu paprasčiau kaip dariau. dariau 3 dienų programą fullbody. Dabar nepamenu kokius pratimus kurią dieną, Bet pagrindas buvo išvystyti pagrindinius raumenis paprasčiau sakant ir liaudyje minint ūkišką jėgą big_smile. tai į treniruotę įeidavo 6 pratimai jėgai. Rovimas, spaudimas gulint, m- trauka, trauka pasilenkus, lenkimas su štanga, pritūpimai. kiekvienam pratimui po 4-5 serijas ir stangiausi kiekvieną kartą didinti svorį arba pakartojimus. Kitom dienom buvo kiti pratimai pasirinkti atsižvelgiant į tokius kriterijus, kaip atsistatymas ir t.t. O tą pratimą dariau tam, kad per tuos 2 mėnesius ir bicepsas gautų krūvio bent minimaliai. O čia, kad OZ sakė, kad turi dirbti daugiau nei keli sąnariai tai nusipezėjo. Taigi ir pečių sąnariai juda, ir riešas ir alkūnė ir juosmuo visas. Tai pagal Oz gautųsi, kad pritūpimai izoliacinis pratimas, nes pritūpiant pilnai dirba tik kelio sąnarys, visai kaip per rankos lenkimą, kad alkūnės sąnarys. Aišku pritūpimai yra bazinis pratimas, O rankos lenkimas pritūpimams net neprilygsta. Nu, bet ar aš neteisingai pasakiau? Šios programos esmė nebuvo rankos apimties didinimas, kaip kad visi jau nutaikė miną prieš mane. Paprasčiausiai aš nesu profesionalus kultūristas ir nebūsiu ir man nereikia būti sustagarėjusia kalade, kas atsitinka nuo lėtų izoliuotų pratimų.

Tai gi teisingai pasake, visi lenkimai, tiesimai tik izoliaciniai pratimai. O, kad pritupimai izoliacinis tai tu niekaip neisvartysi, kazkaip ne taip galvoji.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1400 2009-11-07 19:00

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Shvedas rašė:

OZ rašė:

jamada rašė:


Išdėstysiu paprasčiau kaip dariau. dariau 3 dienų programą fullbody. Dabar nepamenu kokius pratimus kurią dieną, Bet pagrindas buvo išvystyti pagrindinius raumenis paprasčiau sakant ir liaudyje minint ūkišką jėgą big_smile. tai į treniruotę įeidavo 6 pratimai jėgai. Rovimas, spaudimas gulint, m- trauka, trauka pasilenkus, lenkimas su štanga, pritūpimai. kiekvienam pratimui po 4-5 serijas ir stangiausi kiekvieną kartą didinti svorį arba pakartojimus. Kitom dienom buvo kiti pratimai pasirinkti atsižvelgiant į tokius kriterijus, kaip atsistatymas ir t.t. O tą pratimą dariau tam, kad per tuos 2 mėnesius ir bicepsas gautų krūvio bent minimaliai. O čia, kad OZ sakė, kad turi dirbti daugiau nei keli sąnariai tai nusipezėjo. Taigi ir pečių sąnariai juda, ir riešas ir alkūnė ir juosmuo visas. Tai pagal Oz gautųsi, kad pritūpimai izoliacinis pratimas, nes pritūpiant pilnai dirba tik kelio sąnarys, visai kaip per rankos lenkimą, kad alkūnės sąnarys. Aišku pritūpimai yra bazinis pratimas, O rankos lenkimas pritūpimams net neprilygsta. Nu, bet ar aš neteisingai pasakiau? Šios programos esmė nebuvo rankos apimties didinimas, kaip kad visi jau nutaikė miną prieš mane. Paprasčiausiai aš nesu profesionalus kultūristas ir nebūsiu ir man nereikia būti sustagarėjusia kalade, kas atsitinka nuo lėtų izoliuotų pratimų.

Tu izoliacini pratima darai neteisingai ir nesamoningai ir dar poto ji pavadini baziniu... sugebejimu nuvartyt, kad pritupkes izoliacinis irgi reikia nemenku... nu ir kaip tokiu gali daunais nevadint...

zinai oz,as irgi nesutinku su jamados nuomone,bet daunu jo del to nevadinu kaip tu,man atrodo tau reik pradet filtruot bazara arba pizdint is cis i koki marozu saita ir gaidintis ten ir bybiais issivadint,o kai palengves gryzk cia normaliai su zmonemis bendraut:D

Nu bet žiūrėk. darydamas fullbody programą imsi ir darysi treniruotės gale bicepsą atrėmus į kelėną big_smile nu man atrodytų absurdiška. Juk aš sakiau, kaip dariau. Mano tiklas buvo užkelti darbinį svorį ant visų pratimų. Jei aš čytindamas bicepsą darau su 70 kg, o baigus programą darau jau daleiskim su 80kg, tai čia negi nėra progresas. Tik va tame esmė, kad čia bicepso progresavimo nedaug, bet fullbody programa tam ir yra, kad išdirbti visą kūną. Aš nesakiau, kad aš pastoviai taip sportuoju big_smile Mano kelias yra tikrai neklaidingas. JUk kiekvienas ieško to savo kelio. ir aš tikrai galiu pasakyti, kad daugelis yra išmėginę įvairių variacijų laimės beieškant.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net