Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#701 2008-06-06 16:20

Re: Svorio metimas

nekenčiu isterikų

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#702 2008-06-06 16:21

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė super (2012-07-16 11:04)

Neprisijungęs

 
ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#703 2008-06-06 16:24

Re: Svorio metimas

nesuteiksiu tokio malonumo

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#704 2008-06-09 20:20

Re: Svorio metimas

Sveiki. Skaičiau daug jau visokių straipsnių apie svorio metimą. Pats jau apie 1 mėn. sportuoju. Esu 183 cm ūgio. Sveriu 110 kg (žinau kad žiauriai storas, bet apkalbų nereikia). Turiu tokią programą:

I.    Apšilimas 8-10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x max
        (įstrižai ant žemės) į šonus      3 x 20-25
2. Atsilenkimai ant ožio             3 x 6 – 8 (darau mirties trauką)
3. Prisitraukimai                 3 x 12 (darau vietoj to vertikalaus lyno trauką, nes savo svorio nepakeliu hmm)
4. Vertikalaus lyno trauka            3 x 12 – 15
5. Rankų lenkimas su štanga stovint        3 x 12
6. „Bic.“ Su hanteliu sėdint        3 x 12
7. „Bic.“    Bloke                  3 x 12
8. Tempimo pratimai.

II.    Apšilimas 8 – 10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x 20
        (Įstrižai ant žemės)    3 x 20-25
2. Štangos stūmimas gulint         3 x 15
3. Plėšimas su svoriais            3 x 15
4. Puloveris (gulint ant suolo)        3 x 15
5. Mostai su hanteliais į šalis stovint    3 x 12 – 15
6. „Tric.“ Keturpėsčia             2 x 3 x 10 – 12
7. „Tric.“ Prancūziškas spaudimas                 3 x 10 - 12
su svoreliu gulint
8. Tempimo pratimai.

III.    Apšilimas 8 – 10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x 20
        (Įstrižai ant žemės)    3 x 20-25
2. Vertikalaus lyno trauka             3 x 15 – 20
3. Atsilenkimai ant ožio            3 x 6 – 8
4. Kojų treniruoklis             3 x 12
5. Pritūpimai su svareliais             3 x 15
6. Pasistiebimai formomis:
7. Tempimo pratimai   
tad noriu paklaust, ar gera tokia programa? Nes aš niekaip nenumetu svorio, o matosi [keli draugai sakė] kad tampo panašus į kažkokį terminatorių, vis platėju. Jaučiu didesnią jėgą, galiu daug daugiau pakelti. Bet esmė tame, kad svorio nenumetu. Darau kaip ir su maximaliais svoriais kokius pakeliu, kad jau paskutinius vos vos išstenu. Galit patart, gal vartoti kokį papildą geriasniam rezultatui ar ką. Esu naujokas. PLEASE HELP!

P.s. prašau nerašyt kvailysčių, nes noriu tikrai pasiekti rezultatų, nes kuo toliau, tuo labiau tokių nutukusių žmonių kaip aš daugėja, todėl nenoriu prie jų prisijungti. Dėkui už supratimą.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#705 2008-06-09 20:37

Re: Svorio metimas

Ta programa tai dideles itakos nedaro,esme yra mityba,dar ideciau butinai kardio treniruotes,o is papildu l-carnitino gali nusipirkt.

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#706 2008-06-09 22:18

Re: Svorio metimas

Louris rašė:

Sveiki. Skaičiau daug jau visokių straipsnių apie svorio metimą. Pats jau apie 1 mėn. sportuoju. Esu 183 cm ūgio. Sveriu 110 kg (žinau kad žiauriai storas, bet apkalbų nereikia). Turiu tokią programą:

I.    Apšilimas 8-10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x max
        (įstrižai ant žemės) į šonus      3 x 20-25
2. Atsilenkimai ant ožio             3 x 6 – 8 (darau mirties trauką)
3. Prisitraukimai                 3 x 12 (darau vietoj to vertikalaus lyno trauką, nes savo svorio nepakeliu hmm)
4. Vertikalaus lyno trauka            3 x 12 – 15
5. Rankų lenkimas su štanga stovint        3 x 12
6. „Bic.“ Su hanteliu sėdint        3 x 12
7. „Bic.“    Bloke                  3 x 12
8. Tempimo pratimai.

II.    Apšilimas 8 – 10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x 20
        (Įstrižai ant žemės)    3 x 20-25
2. Štangos stūmimas gulint         3 x 15
3. Plėšimas su svoriais            3 x 15
4. Puloveris (gulint ant suolo)        3 x 15
5. Mostai su hanteliais į šalis stovint    3 x 12 – 15
6. „Tric.“ Keturpėsčia             2 x 3 x 10 – 12
7. „Tric.“ Prancūziškas spaudimas                 3 x 10 - 12
su svoreliu gulint
8. Tempimo pratimai.

III.    Apšilimas 8 – 10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x 20
        (Įstrižai ant žemės)    3 x 20-25
2. Vertikalaus lyno trauka             3 x 15 – 20
3. Atsilenkimai ant ožio            3 x 6 – 8
4. Kojų treniruoklis             3 x 12
5. Pritūpimai su svareliais             3 x 15
6. Pasistiebimai formomis:
7. Tempimo pratimai   
tad noriu paklaust, ar gera tokia programa? Nes aš niekaip nenumetu svorio, o matosi [keli draugai sakė] kad tampo panašus į kažkokį terminatorių, vis platėju. Jaučiu didesnią jėgą, galiu daug daugiau pakelti. Bet esmė tame, kad svorio nenumetu. Darau kaip ir su maximaliais svoriais kokius pakeliu, kad jau paskutinius vos vos išstenu. Galit patart, gal vartoti kokį papildą geriasniam rezultatui ar ką. Esu naujokas. PLEASE HELP!

P.s. prašau nerašyt kvailysčių, nes noriu tikrai pasiekti rezultatų, nes kuo toliau, tuo labiau tokių nutukusių žmonių kaip aš daugėja, todėl nenoriu prie jų prisijungti. Dėkui už supratimą.

Galim sakyti mes esam panasaus likimo as ir turiu antsvori su kuriuo dabar kovoju.
Patarciau tau ir kaip ir man daug kas patare ir ta jau givendinu tai mityba susireguliuoti, nevalgyk kepto maisto jai keptas tai augaliniam aliejuje. 220g baltimu idiena reiktu suvalgiti, rebalu reikia bet neperdaug, anglevandeniu neatsimenu kiek. As turejau l-carnitin liqido taip liktai geriamas - neko gero nebuvo, o dabar turiu nusipirkes carnitin 2000 tai prakaitas musa kaip priklauso.

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#707 2008-06-09 22:36

Re: Svorio metimas

Noreciau paklausti kaip mano dieta sugalvota?

1valgimas (8:00val)
dripsniai su liesu pienu ir avizom ~100g
nuo pirmo valgimo iki atro laiko tarpas (8:00-13:00) vandeni geriu tik del mokyklos..
2valgymas (13:00val)
vistiena virta200g su ryziais/grikiais100g
tunas (28gr baltimu)
treniruote (14:00val-15:30)su apsilimu geriu carnitin 2000 ir bcaa
3valgymas (16-00val)
varskes pakelis su jogurtu.
virti du kiausiniu baltimai
4valgymas (18:00val)
dripsniai su liesu pienu ir avizom ~100g
5valgymas(21:00val)
tunas/varske


Tai kaip mano mitiba neper mazai konors ar neperdaug ko?

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#708 2008-06-09 23:03

Re: Svorio metimas

Plienas rašė:

Ta programa tai dideles itakos nedaro,esme yra mityba,dar ideciau butinai kardio treniruotes,o is papildu l-carnitino gali nusipirkt.

Aišku, bet programa duoda pastovumo ir raumenų išdirbimo, tai manau normaliai :] O kardio, galima būtų aiškiai sužinot kas tai yra? Nes taip ir nekertu kiek skaičiau... :]

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#709 2008-06-09 23:06

Re: Svorio metimas

Louris rašė:

Plienas rašė:

Ta programa tai dideles itakos nedaro,esme yra mityba,dar ideciau butinai kardio treniruotes,o is papildu l-carnitino gali nusipirkt.

Aišku, bet programa duoda pastovumo ir raumenų išdirbimo, tai manau normaliai :] O kardio, galima būtų aiškiai sužinot kas tai yra? Nes taip ir nekertu kiek skaičiau... :]

Begimas,dviracio minimas,manau supratai,bet man geriausia begimas,svarbu,kad tas tave priverstu prakaituot.

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#710 2008-06-09 23:09

Re: Svorio metimas

Alfriss rašė:

Louris rašė:

Sveiki. Skaičiau daug jau visokių straipsnių apie svorio metimą. Pats jau apie 1 mėn. sportuoju. Esu 183 cm ūgio. Sveriu 110 kg (žinau kad žiauriai storas, bet apkalbų nereikia). Turiu tokią programą:

I.    Apšilimas 8-10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x max
        (įstrižai ant žemės) į šonus      3 x 20-25
2. Atsilenkimai ant ožio             3 x 6 – 8 (darau mirties trauką)
3. Prisitraukimai                 3 x 12 (darau vietoj to vertikalaus lyno trauką, nes savo svorio nepakeliu hmm)
4. Vertikalaus lyno trauka            3 x 12 – 15
5. Rankų lenkimas su štanga stovint        3 x 12
6. „Bic.“ Su hanteliu sėdint        3 x 12
7. „Bic.“    Bloke                  3 x 12
8. Tempimo pratimai.

II.    Apšilimas 8 – 10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x 20
        (Įstrižai ant žemės)    3 x 20-25
2. Štangos stūmimas gulint         3 x 15
3. Plėšimas su svoriais            3 x 15
4. Puloveris (gulint ant suolo)        3 x 15
5. Mostai su hanteliais į šalis stovint    3 x 12 – 15
6. „Tric.“ Keturpėsčia             2 x 3 x 10 – 12
7. „Tric.“ Prancūziškas spaudimas                 3 x 10 - 12
su svoreliu gulint
8. Tempimo pratimai.

III.    Apšilimas 8 – 10 min.

1. Pilvo: Keltis tiesiai atsigulus pilnai     3 x 20
        (Įstrižai ant žemės)    3 x 20-25
2. Vertikalaus lyno trauka             3 x 15 – 20
3. Atsilenkimai ant ožio            3 x 6 – 8
4. Kojų treniruoklis             3 x 12
5. Pritūpimai su svareliais             3 x 15
6. Pasistiebimai formomis:
7. Tempimo pratimai   
tad noriu paklaust, ar gera tokia programa? Nes aš niekaip nenumetu svorio, o matosi [keli draugai sakė] kad tampo panašus į kažkokį terminatorių, vis platėju. Jaučiu didesnią jėgą, galiu daug daugiau pakelti. Bet esmė tame, kad svorio nenumetu. Darau kaip ir su maximaliais svoriais kokius pakeliu, kad jau paskutinius vos vos išstenu. Galit patart, gal vartoti kokį papildą geriasniam rezultatui ar ką. Esu naujokas. PLEASE HELP!

P.s. prašau nerašyt kvailysčių, nes noriu tikrai pasiekti rezultatų, nes kuo toliau, tuo labiau tokių nutukusių žmonių kaip aš daugėja, todėl nenoriu prie jų prisijungti. Dėkui už supratimą.

Galim sakyti mes esam panasaus likimo as ir turiu antsvori su kuriuo dabar kovoju.
Patarciau tau ir kaip ir man daug kas patare ir ta jau givendinu tai mityba susireguliuoti, nevalgyk kepto maisto jai keptas tai augaliniam aliejuje. 220g baltimu idiena reiktu suvalgiti, rebalu reikia bet neperdaug, anglevandeniu neatsimenu kiek. As turejau l-carnitin liqido taip liktai geriamas - neko gero nebuvo, o dabar turiu nusipirkes carnitin 2000 tai prakaitas musa kaip priklauso.

Ačiū :] Gerai kad atsiranda supratingų žmonių :] Na joa, dbr jau sumažinau visų tų "junk food" vartojimą, tiksliau nebevartoju... :] Sakau "nebevartoju" nes tai kaip narkotikas :]  Ir radau normalią programą, lieknėjimui, pažiūrėk gal ir Tau tiks :] http://zudykriebalus.fire.lt/2008/03/14 … as-1dalis/ manyčiau būtų neblogai :] O kaip sportuoji Tu? Turi kokią programą? Kokių rezultatų nori pasiekti?

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#711 2008-06-09 23:11

Re: Svorio metimas

Plienas rašė:

Louris rašė:

Plienas rašė:

Ta programa tai dideles itakos nedaro,esme yra mityba,dar ideciau butinai kardio treniruotes,o is papildu l-carnitino gali nusipirkt.

Aišku, bet programa duoda pastovumo ir raumenų išdirbimo, tai manau normaliai :] O kardio, galima būtų aiškiai sužinot kas tai yra? Nes taip ir nekertu kiek skaičiau... :]

Begimas,dviracio minimas,manau supratai,bet man geriausia begimas,svarbu,kad tas tave priverstu prakaituot.

Aišku, iš tikro panašiai ir galvojau, bet kažkiek kitaip nes, kažkas, tas kardio su širdim susiję man :] Ačiū. Iš tikro ir su dviračiu aš važiuoju. Man kaip apšilimas, 10 minučių kokias su juo pavažinėju ir einu "kačialintis" :]

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#712 2008-06-09 23:14

Re: Svorio metimas

Louris rašė:

Plienas rašė:

Louris rašė:


Aišku, bet programa duoda pastovumo ir raumenų išdirbimo, tai manau normaliai :] O kardio, galima būtų aiškiai sužinot kas tai yra? Nes taip ir nekertu kiek skaičiau... :]

Begimas,dviracio minimas,manau supratai,bet man geriausia begimas,svarbu,kad tas tave priverstu prakaituot.

Aišku, iš tikro panašiai ir galvojau, bet kažkiek kitaip nes, kažkas, tas kardio su širdim susiję man :] Ačiū. Iš tikro ir su dviračiu aš važiuoju. Man kaip apšilimas, 10 minučių kokias su juo pavažinėju ir einu "kačialintis" :]

Bet turek omeny mityba yra nr.1

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#713 2008-06-09 23:16

Re: Svorio metimas

Plienas rašė:

Louris rašė:

Plienas rašė:


Begimas,dviracio minimas,manau supratai,bet man geriausia begimas,svarbu,kad tas tave priverstu prakaituot.

Aišku, iš tikro panašiai ir galvojau, bet kažkiek kitaip nes, kažkas, tas kardio su širdim susiję man :] Ačiū. Iš tikro ir su dviračiu aš važiuoju. Man kaip apšilimas, 10 minučių kokias su juo pavažinėju ir einu "kačialintis" :]

Bet turek omeny mityba yra nr.1

Dbr prisipažystu man buvo pirma vieta tik treniruotė, nes maniau kad tuo viską pasieksiu, pasirodo mityba tai apsoliuti dauguma tokiame gyvenime :] Tad teks sukaupt visus valios likučius ir pradėti valgyti sveikai ir naudingai :]]

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#714 2008-06-09 23:18

Re: Svorio metimas

Louris rašė:

Plienas rašė:

Louris rašė:


Aišku, iš tikro panašiai ir galvojau, bet kažkiek kitaip nes, kažkas, tas kardio su širdim susiję man :] Ačiū. Iš tikro ir su dviračiu aš važiuoju. Man kaip apšilimas, 10 minučių kokias su juo pavažinėju ir einu "kačialintis" :]

Bet turek omeny mityba yra nr.1

Dbr prisipažystu man buvo pirma vieta tik treniruotė, nes maniau kad tuo viską pasieksiu, pasirodo mityba tai apsoliuti dauguma tokiame gyvenime :] Tad teks sukaupt visus valios likučius ir pradėti valgyti sveikai ir naudingai :]]

Belieka tau palinket sekmes!

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#715 2008-06-09 23:19

Re: Svorio metimas

Belieka tau palinket sekmes!

Dėkui iš tikro :] Jei pasitvirtina jūsų posakis, kad jei nori gali viską pasiekti, tada šaunu :]

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#716 2008-06-09 23:31

Re: Svorio metimas

As irgi ispirmo galvojau kad cia nesamones sako, kad "kacialinsiuosi" ir to man uzteks bet ne nesirode jokiu pokiciu tai teko mitiba susiimti. Pirmos dienos buna sunkiausios jau as islipau is ju jau kanors uzkandes nebesinori valgiti jai norisi vandeniu geriu padeda:).As apsilimui minu dvirati 15minuciu kol kojas pradeda skaudeti o kartais dar po treniruotes galo ateinu paminti. Begiojimas irgi ira gerai galvojau dar preita savaite kaip as cia begiosiu juk visi zvenks is manes tia paemiau sekmadieni atsikeliau puse 8 ir pirmin aplink stadijona 10ratu su pailsejimais diena buvo zimiai geresnia, dar ir kokia puse kg palikau ten patiko kekvena savaitgali eisiu dabar:) Patariu ir tau:)

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#717 2008-06-09 23:37

Re: Svorio metimas

Alfriss rašė:

As irgi ispirmo galvojau kad cia nesamones sako, kad "kacialinsiuosi" ir to man uzteks bet ne nesirode jokiu pokiciu tai teko mitiba susiimti. Pirmos dienos buna sunkiausios jau as islipau is ju jau kanors uzkandes nebesinori valgiti jai norisi vandeniu geriu padeda:).As apsilimui minu dvirati 15minuciu kol kojas pradeda skaudeti o kartais dar po treniruotes galo ateinu paminti. Begiojimas irgi ira gerai galvojau dar preita savaite kaip as cia begiosiu juk visi zvenks is manes tia paemiau sekmadieni atsikeliau puse 8 ir pirmin aplink stadijona 10ratu su pailsejimais diena buvo zimiai geresnia, dar ir kokia puse kg palikau ten patiko kekvena savaitgali eisiu dabar:) Patariu ir tau:)

Na joa, aš pas draugą važiuoju treniruotis, tai gaunu minti ir pirmyn ir atgal :] O kaip manai apie tas, obuolių sidro kapsules? Aš nusipirkau, padeda atrodo :] Bet jos yra "uždelsto veikimo" kažkaip nustojus vartot daugiau oasireiškia tas visas poveikis :]

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#718 2008-06-10 10:43

Re: Svorio metimas

Nesu bandes bet pasiskaiciau katik kad nieko jis neduoda tik pinigus i bala. Nebent rase jai naudosi dideleis kiekiais virsisi norma bet tada pareiti gali skrandis..

Paskutinį kartą taisė Alfriss (2008-06-10 10:47)

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#719 2008-06-10 17:26

Re: Svorio metimas

O dabar i6kilo klausimas, kaip su alkocholiu? Čiuju griežtai negalima jo? :]

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#720 2008-06-10 17:54

Re: Svorio metimas

Galima bet nepatartina ipac treniruociu diena, bet labai mazi kiekiai galimi pwz taure sampano ne muscato ar ten alaus podukas bet geriau nenaudoti.. Nuo alaus man pilvas ir isaugo...

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#721 2008-06-10 18:09

Re: Svorio metimas

Joa, žinau kad nuo alaus pilvas didėja... O ką daryt kai gimtadieniai? Ar vasarą su chebra? big_smile Ech... Sunku :]

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#722 2008-06-10 23:11

Re: Svorio metimas

Cia jo sunku bet reikia nu nedaug gali pasimk vandeni ir gerk as taip esu dares viena kart isejo

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#723 2008-06-12 20:10

Re: Svorio metimas

Noreciau paklausti ar neko blogo o gal kas gero jai valgau liesa piena su branskem is darzo be cukraus?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#724 2008-06-12 20:55

Re: Svorio metimas

Alfriss rašė:

Noreciau paklausti ar neko blogo o gal kas gero jai valgau liesa piena su branskem is darzo be cukraus?

jei cia vienam valgymui tai cia mazai ,o jei dar ka valgytum ,tai aisku gali taip valgyti ,as pvz po trenkes ,braskes su cukrum susitrinu su varske kapoju ,kadagi su cukrum as ,nes po trenkes reik greitu angliavandeniu.

Neprisijungęs

 
Louris
Naujas dalyvis
Vietovė: Šilutės raj.
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#725 2008-06-16 17:05

Re: Svorio metimas

Aukščiau kur buvau minėjęs tą mitybą, dbr dar sykį pamasčiau ir pagalvojau, kad gali būti labai sunku pagal tokią gyvuot, dar treniruojantis ir dar vasarą, kai medžiagų apykaita padidėja... Tad gal galit kas pagelbėt, vietoj aukščiau minėtos mitybos, patart ką daryt TIKSLIAI kad būtų ir metamas svoris ir auginami raumenys :] Būčiau labai dėkingas, ne norėčiau per vasaros 2 mėnesius pasiekti rezultatų [kad ir nedidelių išorinių svorio sumažėjimo, bet kad pats žinočiau, jog vietoj mano riebalų atsirado raumenys] aišku, aš ir toliau sportuosiu, bet noriu susitelkt į vasarą :]

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net