Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#2926 2012-03-05 18:17

Re: Svorio metimas

Ciujunelabai rašė:

Normaliai paklausiau zmoniu nuomoniu,ar kas vartojo/vartoja ta dalyka,o susilaukiau fik znajet kokiu blyvyzgu is kuriu naudos jokios. Mano asmeninis reikalas ar as pirksiu,ar as nepirksiu,ar as "ismesiu litus i bala" ar ne. Nu gi saunuoliai. smile

Tai ar kas tau sako kad ne tavo reikalas? wink Negi tikrai nematai atsakymu tuose sakiniuose?

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#2927 2012-03-05 18:26

Re: Svorio metimas

olegaskimanas rašė:

Ciujunelabai rašė:

Normaliai paklausiau zmoniu nuomoniu,ar kas vartojo/vartoja ta dalyka,o susilaukiau fik znajet kokiu blyvyzgu is kuriu naudos jokios. Mano asmeninis reikalas ar as pirksiu,ar as nepirksiu,ar as "ismesiu litus i bala" ar ne. Nu gi saunuoliai. smile

Tai ar kas tau sako kad ne tavo reikalas? wink Negi tikrai nematai atsakymu tuose sakiniuose?

Tie sakiniai vos ne kaip pasisaipymai yra.
Zodziu,neesme.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#2928 2012-03-05 18:59

Re: Svorio metimas

Ciujunelabai rašė:

olegaskimanas rašė:

Ciujunelabai rašė:

Normaliai paklausiau zmoniu nuomoniu,ar kas vartojo/vartoja ta dalyka,o susilaukiau fik znajet kokiu blyvyzgu is kuriu naudos jokios. Mano asmeninis reikalas ar as pirksiu,ar as nepirksiu,ar as "ismesiu litus i bala" ar ne. Nu gi saunuoliai. smile

Tai ar kas tau sako kad ne tavo reikalas? wink Negi tikrai nematai atsakymu tuose sakiniuose?

Tie sakiniai vos ne kaip pasisaipymai yra.
Zodziu,neesme.

Nu kai laiku nesustoji, tai visada taip buna, jei eina nesamones, tai pradedi but traukiamas per danti, gyvenimas jau toks, svarbu kad baisiai rimtai i tai neziuretum.

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#2929 2012-03-05 19:16

Re: Svorio metimas

as tai nesuprantu, dauguma cia kazkokie sumoteriskeja, juk vaizdziai, issamiai atsakem kad ta nafta yra kakutis ir ideja toki suda vartot yra bloga, o cia iskart isizeidei, vos ne uzsipuolem tave...

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#2930 2012-03-05 20:57

Re: Svorio metimas

DDonatas rašė:

as tai nesuprantu, dauguma cia kazkokie sumoteriskeja, juk vaizdziai, issamiai atsakem kad ta nafta yra kakutis ir ideja toki suda vartot yra bloga, o cia iskart isizeidei, vos ne uzsipuolem tave...

tai argumentuok,kodel kakutis.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#2931 2012-03-05 21:01

Re: Svorio metimas

nes viskas, kas purskiama turi N cheminiu medziagu. ir to tikrai nereiketu det i burna. pilk ta alieju ir nesuk sau kiausu, maziau colemano video ziurek, tas maciau toki naudoja big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#2932 2012-03-05 21:01

Re: Svorio metimas

Ciujunelabai rašė:

DDonatas rašė:

as tai nesuprantu, dauguma cia kazkokie sumoteriskeja, juk vaizdziai, issamiai atsakem kad ta nafta yra kakutis ir ideja toki suda vartot yra bloga, o cia iskart isizeidei, vos ne uzsipuolem tave...

tai argumentuok,kodel kakutis.

Rasai savo tikslus, savo ,mitybos programa ir gauni argumentuota atsakyma. wink

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#2933 2012-03-05 21:15

Re: Svorio metimas

Ciujunelabai rašė:

DDonatas rašė:

as tai nesuprantu, dauguma cia kazkokie sumoteriskeja, juk vaizdziai, issamiai atsakem kad ta nafta yra kakutis ir ideja toki suda vartot yra bloga, o cia iskart isizeidei, vos ne uzsipuolem tave...

tai argumentuok,kodel kakutis.

nu uz ka ten moket 30lt? jei as tau siulyciau trecia golfa uz 500lt, tu aisku sakytum gera masina tas golfas ir nupirktum issisiepes, bet jei siulyciau ta pati uz 50000lt pasakytum kad suda iskisineju ir pasiustum mane. tas pats ir cia, apart to kad padaro pšššš didesnio skirtumo nera. geriau nusipirk teptuka toki kaip dazams arba purskikli ir tepk/pursk plonu sluoksniu keptuve , isvenksi riebalu

Paskutinį kartą taisė DDonatas (2012-03-05 21:17)

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#2934 2012-03-05 21:33

Re: Svorio metimas

Na va,normalus atsakymai.
Didelis dekui. wink

Neprisijungęs

 
Blackacid
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-29
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#2935 2012-03-07 12:32

Re: Svorio metimas

simaxas rašė:

Blackacid rašė:

crank rašė:


tame ir esme, kad svarbiausia sudetis. manyciau pas ji antrasis variantas.

Mano sumuštinukas, be sviesto ar margarino. Tiesiog naminiai rūkyti lašinukai su duona. smile

zinai, jei turi naturaliu naminiu lasiniu tai baltai pavydziu smile tuo paciu ir kiausiniai manau naminiai?

Tu teisus, ir kiaušiniai naminiai. smile  Pas mane kažkur 70proc. maisto yra naminis. Kartais net duona naminė. smile

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#2936 2012-03-07 12:39

Re: Svorio metimas

Blackacid rašė:

simaxas rašė:

Blackacid rašė:


Mano sumuštinukas, be sviesto ar margarino. Tiesiog naminiai rūkyti lašinukai su duona. smile

zinai, jei turi naturaliu naminiu lasiniu tai baltai pavydziu smile tuo paciu ir kiausiniai manau naminiai?

Tu teisus, ir kiaušiniai naminiai. smile  Pas mane kažkur 70proc. maisto yra naminis. Kartais net duona naminė. smile

utiutiu kaip pavydziu.

Neprisijungęs

 
edaxxx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-25
Žinutės: 147
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2937 2012-03-07 12:51

Re: Svorio metimas

db zekit, kaip su avizom, ant ju pakelio rasi ten kaskur 135 kcal/100g o kai isvewrdi ju vandeniu ar pienu kaip tada zet, juk jie sunkesni bus? tai kcal zet pagal pakely, jei pvz beriu 200g ar kai isverda tada svertir daugint
?

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#2938 2012-03-07 12:52

Re: Svorio metimas

edaxxx3 rašė:

db zekit, kaip su avizom, ant ju pakelio rasi ten kaskur 135 kcal/100g o kai isvewrdi ju vandeniu ar pienu kaip tada zet, juk jie sunkesni bus? tai kcal zet pagal pakely, jei pvz beriu 200g ar kai isverda tada svertir daugint
?

Jeigu zaliu 135kcal/100gr, tai ir virtu taspats.

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#2939 2012-03-07 12:56

Re: Svorio metimas

Keiciasi svoris nuo vandens (td nieko energetine verte nepasikeicia) arba nuo pieno (td pasikeicia tiek kiek pieno pilei). Visos kalorijos ant maisto produktu rasomos ju dar neparuosus.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#2940 2012-03-07 13:46

Re: Svorio metimas

kur tokios avizos randasi kur tik 135kcla/100g?;o

Neprisijungęs

 
edaxxx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-25
Žinutės: 147
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2941 2012-03-07 14:39

Re: Svorio metimas

lorenzo rašė:

kur tokios avizos randasi kur tik 135kcla/100g?;o

vai netaip pazejau, ten 323kcal;\\ apsirikau stiprei.

Neprisijungęs

 
edaxxx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-11-25
Žinutės: 147
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2942 2012-03-07 14:40

Re: Svorio metimas

?uess rašė:

Keiciasi svoris nuo vandens (td nieko energetine verte nepasikeicia) arba nuo pieno (td pasikeicia tiek kiek pieno pilei). Visos kalorijos ant maisto produktu rasomos ju dar neparuosus.

tai teks su vandeniu ;] aisku su pienu skaniau bet daugiau kcal gausis, tai jei isvirsiu pasverst ir apskaiciuot pagal tike kiek ant pakelio parasyta ;]

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#2943 2012-03-07 14:47

Re: Svorio metimas

edaxxx3 rašė:

?uess rašė:

Keiciasi svoris nuo vandens (td nieko energetine verte nepasikeicia) arba nuo pieno (td pasikeicia tiek kiek pieno pilei). Visos kalorijos ant maisto produktu rasomos ju dar neparuosus.

tai teks su vandeniu ;] aisku su pienu skaniau bet daugiau kcal gausis, tai jei isvirsiu pasverst ir apskaiciuot pagal tike kiek ant pakelio parasyta ;]

Matau nesupratai. Sverti reikia pries virima, nes tos kalorijos yra parasytos ant 100 g produkto t.y. avizu, o ne avizu+vandens.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#2944 2012-03-07 15:38

Re: Svorio metimas

Blackacid rašė:

simaxas rašė:

Blackacid rašė:


Mano sumuštinukas, be sviesto ar margarino. Tiesiog naminiai rūkyti lašinukai su duona. smile

zinai, jei turi naturaliu naminiu lasiniu tai baltai pavydziu smile tuo paciu ir kiausiniai manau naminiai?

Tu teisus, ir kiaušiniai naminiai. smile  Pas mane kažkur 70proc. maisto yra naminis. Kartais net duona naminė. smile

tai va tu esi laimingas zmogus! as mieste gyvendamas tenkinuos asfaltuotu kiemu, uostau masinu ismetamasias dujas ir valgau lenkiska vistiena.. hmm

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#2945 2012-03-07 15:42

Re: Svorio metimas

simaxas rašė:

Blackacid rašė:

simaxas rašė:


zinai, jei turi naturaliu naminiu lasiniu tai baltai pavydziu smile tuo paciu ir kiausiniai manau naminiai?

Tu teisus, ir kiaušiniai naminiai. smile  Pas mane kažkur 70proc. maisto yra naminis. Kartais net duona naminė. smile

tai va tu esi laimingas zmogus! as mieste gyvendamas tenkinuos asfaltuotu kiemu, uostau masinu ismetamasias dujas ir valgau lenkiska vistiena.. hmm

ir ka tuo pasakyt norejai?

Neprisijungęs

 
jonis750
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#2946 2012-03-07 17:48

Re: Svorio metimas

sveiki, esu naujokas, esu biksy apkunus ir noriu susikratyt svorio, bent 10kg, ir sakau reik koke mityba, seip nelb iseis zeti y anglv, baltym, riebal, visa demesy kreipsiu y kcal. tai jei as per diena suvartosiu apie 2000kcal o man nrml kikeis yra apie 2800 tai svoris turi kristi? ar labai daug leme anglv, balty, riebal svorio metime???
nes kaskur skaiciau kad reik kuo maziau anglv. suvartot ir kuo daugiau baltym, tai pvz jei malgysiu daug darzoviu jos turi mazai kcal bet daug anglv. tai svoris kris???

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#2947 2012-03-07 18:53

Re: Svorio metimas

jonis750 rašė:

sveiki, esu naujokas, esu biksy apkunus ir noriu susikratyt svorio, bent 10kg, ir sakau reik koke mityba, seip nelb iseis zeti y anglv, baltym, riebal, visa demesy kreipsiu y kcal. tai jei as per diena suvartosiu apie 2000kcal o man nrml kikeis yra apie 2800 tai svoris turi kristi? ar labai daug leme anglv, balty, riebal svorio metime???
nes kaskur skaiciau kad reik kuo maziau anglv. suvartot ir kuo daugiau baltym, tai pvz jei malgysiu daug darzoviu jos turi mazai kcal bet daug anglv. tai svoris kris???

jeigu jau taip tai bent ziurek kad skaidulu daug suvalgytum.

Neprisijungęs

 
jonis750
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-07
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#2948 2012-03-07 19:38

Re: Svorio metimas

ATP rašė:

jonis750 rašė:

sveiki, esu naujokas, esu biksy apkunus ir noriu susikratyt svorio, bent 10kg, ir sakau reik koke mityba, seip nelb iseis zeti y anglv, baltym, riebal, visa demesy kreipsiu y kcal. tai jei as per diena suvartosiu apie 2000kcal o man nrml kikeis yra apie 2800 tai svoris turi kristi? ar labai daug leme anglv, balty, riebal svorio metime???
nes kaskur skaiciau kad reik kuo maziau anglv. suvartot ir kuo daugiau baltym, tai pvz jei malgysiu daug darzoviu jos turi mazai kcal bet daug anglv. tai svoris kris???

jeigu jau taip tai bent ziurek kad skaidulu daug suvalgytum.

kas tos skaidulos? bet kdl metant svory tep svarbu anlv. baltym. riebal? juk pagrindas kalorijose. ar klystu?

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#2949 2012-03-07 19:42

Re: Svorio metimas

jonis750 rašė:

ATP rašė:

jonis750 rašė:

sveiki, esu naujokas, esu biksy apkunus ir noriu susikratyt svorio, bent 10kg, ir sakau reik koke mityba, seip nelb iseis zeti y anglv, baltym, riebal, visa demesy kreipsiu y kcal. tai jei as per diena suvartosiu apie 2000kcal o man nrml kikeis yra apie 2800 tai svoris turi kristi? ar labai daug leme anglv, balty, riebal svorio metime???
nes kaskur skaiciau kad reik kuo maziau anglv. suvartot ir kuo daugiau baltym, tai pvz jei malgysiu daug darzoviu jos turi mazai kcal bet daug anglv. tai svoris kris???

jeigu jau taip tai bent ziurek kad skaidulu daug suvalgytum.

kas tos skaidulos? bet kdl metant svory tep svarbu anlv. baltym. riebal? juk pagrindas kalorijose. ar klystu?

neklysti bet svarbu ir skaidulos. pasigooglink maistines skaidulos kas yra smile nes gali tada po 0.5kg cukraus valgyti per diena gauti 2000kkal bet nemanau kad kuno sudejimas keisis i geraja puse.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#2950 2012-03-07 19:43

Re: Svorio metimas

jonis750 rašė:

ATP rašė:

jonis750 rašė:

sveiki, esu naujokas, esu biksy apkunus ir noriu susikratyt svorio, bent 10kg, ir sakau reik koke mityba, seip nelb iseis zeti y anglv, baltym, riebal, visa demesy kreipsiu y kcal. tai jei as per diena suvartosiu apie 2000kcal o man nrml kikeis yra apie 2800 tai svoris turi kristi? ar labai daug leme anglv, balty, riebal svorio metime???
nes kaskur skaiciau kad reik kuo maziau anglv. suvartot ir kuo daugiau baltym, tai pvz jei malgysiu daug darzoviu jos turi mazai kcal bet daug anglv. tai svoris kris???

jeigu jau taip tai bent ziurek kad skaidulu daug suvalgytum.

kas tos skaidulos? bet kdl metant svory tep svarbu anlv. baltym. riebal? juk pagrindas kalorijose. ar klystu?

skaidulos eina is augalinio maisto.

Tai jei nori palaikyt normalias organizmo funkcijas tai reikia visko, tiek angliu, tiek riebalu, tiek baltymu. Kitas dalykas, jei su metamais riebalais kartu nenori prarast dar ir raumenines mases(yra kam aktualu) tai kaip bebutu baltymai reikalingi.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net