Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#101 2012-04-26 13:02

Re: Sveiki gyvi...

zEmuLe rašė:

Žiūrėkit, reikia jūsų nuomonės.. Sugalvojau daryt šitą programą, kiek skaičiau padidėjo žmogui jėga ir raumenų praugo gan nemažai palyginus. http://www.kulturizmas.net/180-kg-spaud … obert/292/ čia jos web. Aš pradėjau daryt ir man sako tipo mažai labai ir pradėt iš kart nuo antros, nes tipo tas kuris pradėjo kaip rašyta buvo visiškas sausainis, nors parašytas jo stumimo max buvo 80 o mano 83 tai manau reikėtų daryt ir pirmą programą ar rimtai pradėt nuo antros? O dėl pratimų kiekio net nežinau, gal ir mažoka... Tad laukiu jūsų nuomonės smile

tai kad tu irgi sausainis kolkas wink

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#102 2012-04-26 14:12

Re: Sveiki gyvi...

zEmuLe rašė:

Žiūrėkit, reikia jūsų nuomonės.. Sugalvojau daryt šitą programą, kiek skaičiau padidėjo žmogui jėga ir raumenų praugo gan nemažai palyginus. http://www.kulturizmas.net/180-kg-spaud … obert/292/ čia jos web. Aš pradėjau daryt ir man sako tipo mažai labai ir pradėt iš kart nuo antros, nes tipo tas kuris pradėjo kaip rašyta buvo visiškas sausainis, nors parašytas jo stumimo max buvo 80 o mano 83 tai manau reikėtų daryt ir pirmą programą ar rimtai pradėt nuo antros? O dėl pratimų kiekio net nežinau, gal ir mažoka... Tad laukiu jūsų nuomonės smile

as dabar darau pirmaja programa, pradedu nuo siandien 5 savaite. ir nuo siandien dadesiu kiekvienai dienai po viena pratima ir presui x15 pradesiu daryti. rezultatai bus po dvieju menesiu. jeigu nori bandyk, sudarymas geras, pagrindas baze.

Neprisijungęs

 
zEmuLe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-12
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#103 2012-04-26 14:46

Re: Sveiki gyvi...

uzsivedes rašė:

Balionelis rašė:

klipata iš konclagerio big_smile . Sugalvok tu taip...

o liulantis DREBUTIENOS kalnas big_smile big_smile

o nenorit padiskutuot kur tikrai vertėtų? big_smile

Neprisijungęs

 
zEmuLe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-12
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#104 2012-05-27 17:42

Re: Sveiki gyvi...

Nu va, dar po kiek laiko pasidariau foto, sulyginti kur buvo įkelta ir db.. smile

http://imageshack.us/photo/my-images/28 … 25036.jpg/

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net