Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#51 2012-04-18 06:53

Re: artisteli del taves sukursiu tema

GediminasJ rašė:

Imaginative rašė:

GediminasJ rašė:

ne nu nebeclounaukit, normaliai atriodo, tuoj didieji sportininkai: NERA blauzdos, NERA kojos...
63cm koja...
Svoriai offseason evaldo 100...
Jei ugis panasus, tai relaiai kazkas panasaus ir jo kojose turetu buti... Vargu ar bent vienas  kazka i ta puse turetumet... smile
http://fitsport.lt/wp-content/uploads/2 … G_6443.jpg

o ka tu, Gediminai turi? ar tik suda malt temoki? big_smile

Neturiu as nieko, bet ir nekritikuoju.
O cia rimti sportininkai tik ir temoka pasakyti truksta to truksta to. Jei atvirai, burbuliukas tik komentuoja, nors trbt uzmirso apie save ir savo pilvo problemas.
Gedemas nepanasus as i sportuojanti, bet ir nesireiskiu, pro. bet kiek pamenu  duomenys tokie pat musu, gal ten pora milimetru ir skiriasi?smile Taip, kad ir pas apti nieko nera? Jei jau sakai as nekoks big_smile Aij dar tiesa ten perliukuose karuna uzsidejai, sveikinu, kaip sportininkui tai gan didele bausme wink
Tiesiog siulau apsidairyti kas vyksta aplink jus ir maziau cia kitus kritikuoti.
P.S. pasiekiau 42 ranka, koja 65, man tai didelis pasiekimas ir tuo didziuojuos. Aisku kaciokai tuojs sakys tai kaii lievi duomenys, bet kolkas jie mane tenkina wink

a labai supykai kai imeciau tavo foto  i ailaiksport zurnala? big_smile
po kurso dar i sportuojanti nepanasus?  ne kas .. tikrai ne kas.. tuo labiau kad dar ne cuttinga darei smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#52 2012-04-18 08:30

Re: artisteli del taves sukursiu tema

Davai kelkit cia savo foto ir tu Burbule ir tu Gediminai.Mes jums tikrai pagyru nepagailesim big_smile .
Dabar metot gyras viens ant kito.Dekit foto ir duokit liaudziai sprest big_smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#53 2012-04-18 10:24

Re: artisteli del taves sukursiu tema

gedemas rašė:

GediminasJ rašė:

Imaginative rašė:


o ka tu, Gediminai turi? ar tik suda malt temoki? big_smile

Neturiu as nieko, bet ir nekritikuoju.
O cia rimti sportininkai tik ir temoka pasakyti truksta to truksta to. Jei atvirai, burbuliukas tik komentuoja, nors trbt uzmirso apie save ir savo pilvo problemas.
Gedemas nepanasus as i sportuojanti, bet ir nesireiskiu, pro. bet kiek pamenu  duomenys tokie pat musu, gal ten pora milimetru ir skiriasi?smile Taip, kad ir pas apti nieko nera? Jei jau sakai as nekoks big_smile Aij dar tiesa ten perliukuose karuna uzsidejai, sveikinu, kaip sportininkui tai gan didele bausme wink
Tiesiog siulau apsidairyti kas vyksta aplink jus ir maziau cia kitus kritikuoti.
P.S. pasiekiau 42 ranka, koja 65, man tai didelis pasiekimas ir tuo didziuojuos. Aisku kaciokai tuojs sakys tai kaii lievi duomenys, bet kolkas jie mane tenkina wink

karuna ne karuna bet varbu be AS subegu geriau uz tave atrodyt...  nors sito nezinojau kad jau sikna badeisi big_smile ir jei tik tokie duomenys ka cia parasei, tai man atrodo cia didesne bausme sportininkui jei net ir besibadydamas per daug nepasikeitei wink

gedemas: nenuostabu, kad tu uz mane geriau atrodai, juk ir sporto stazas visiskai kitoks...
Rolka, kad ir kokias burbulas man foto siunte tikrai nekelciau... Labai jau neetiska butu is mano puses wink

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#54 2012-04-18 10:35

Re: artisteli del taves sukursiu tema

GediminasJ rašė:

gedemas rašė:

GediminasJ rašė:

Neturiu as nieko, bet ir nekritikuoju.
O cia rimti sportininkai tik ir temoka pasakyti truksta to truksta to. Jei atvirai, burbuliukas tik komentuoja, nors trbt uzmirso apie save ir savo pilvo problemas.
Gedemas nepanasus as i sportuojanti, bet ir nesireiskiu, pro. bet kiek pamenu  duomenys tokie pat musu, gal ten pora milimetru ir skiriasi?smile Taip, kad ir pas apti nieko nera? Jei jau sakai as nekoks big_smile Aij dar tiesa ten perliukuose karuna uzsidejai, sveikinu, kaip sportininkui tai gan didele bausme wink
Tiesiog siulau apsidairyti kas vyksta aplink jus ir maziau cia kitus kritikuoti.
P.S. pasiekiau 42 ranka, koja 65, man tai didelis pasiekimas ir tuo didziuojuos. Aisku kaciokai tuojs sakys tai kaii lievi duomenys, bet kolkas jie mane tenkina wink

karuna ne karuna bet varbu be AS subegu geriau uz tave atrodyt...  nors sito nezinojau kad jau sikna badeisi big_smile ir jei tik tokie duomenys ka cia parasei, tai man atrodo cia didesne bausme sportininkui jei net ir besibadydamas per daug nepasikeitei wink

gedemas: nenuostabu, kad tu uz mane geriau atrodai, juk ir sporto stazas visiskai kitoks...
Rolka, kad ir kokias burbulas man intymias savo foto siunte tikrai nekelciau... Labai jau neetiska butu is mano puses wink

yikes

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#55 2012-04-18 10:39

Re: artisteli del taves sukursiu tema

Makleris rašė:

GediminasJ rašė:

gedemas rašė:


karuna ne karuna bet varbu be AS subegu geriau uz tave atrodyt...  nors sito nezinojau kad jau sikna badeisi big_smile ir jei tik tokie duomenys ka cia parasei, tai man atrodo cia didesne bausme sportininkui jei net ir besibadydamas per daug nepasikeitei wink

gedemas: nenuostabu, kad tu uz mane geriau atrodai, juk ir sporto stazas visiskai kitoks...
Rolka, kad ir kokias burbulas man intymias savo foto siunte tikrai nekelciau... Labai jau neetiska butu is mano puses wink

yikes

big_smile...

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#56 2012-04-18 10:41

Re: artisteli del taves sukursiu tema

MrBurbulas rašė:

GediminasJ rašė:

Imaginative rašė:


o ka tu, Gediminai turi? ar tik suda malt temoki? big_smile

Neturiu as nieko, bet ir nekritikuoju.
O cia rimti sportininkai tik ir temoka pasakyti truksta to truksta to. Jei atvirai, burbuliukas tik komentuoja, nors trbt uzmirso apie save ir savo pilvo problemas.
Gedemas nepanasus as i sportuojanti, bet ir nesireiskiu, pro. bet kiek pamenu  duomenys tokie pat musu, gal ten pora milimetru ir skiriasi?smile Taip, kad ir pas apti nieko nera? Jei jau sakai as nekoks big_smile Aij dar tiesa ten perliukuose karuna uzsidejai, sveikinu, kaip sportininkui tai gan didele bausme wink
Tiesiog siulau apsidairyti kas vyksta aplink jus ir maziau cia kitus kritikuoti.
P.S. pasiekiau 42 ranka, koja 65, man tai didelis pasiekimas ir tuo didziuojuos. Aisku kaciokai tuojs sakys tai kaii lievi duomenys, bet kolkas jie mane tenkina wink

a labai supykai kai imeciau tavo foto  i ailaiksport zurnala? big_smilepo kurso dar i sportuojanti nepanasus?  ne kas .. tikrai ne kas.. tuo labiau kad dar ne cuttinga darei smile

kuriam psl reikia ziuret?

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#57 2012-04-18 10:44

Re: artisteli del taves sukursiu tema

As net pats nemaciau ka jis ten imetes ir siaip idomu is kur cia jau mano asmenines foto gavo big_smile

Neprisijungęs

 
Just4you
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-10
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#58 2012-04-18 11:47

Re: artisteli del taves sukursiu tema

lol gediminasJ pamaciau tavo foto tai.. tau negeda tokias foto isvis talpint k.net big_smile papai pakrite riebalinis kaskoks tu ten, y sportuojanti nepanasus ranka taukais apejusi kaip ir kojos, isvis sportuoji tu? alah

Paskutinį kartą taisė Just4you (2012-04-18 11:48)

Neprisijungęs

 
STROMBA
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-05
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 1

#59 2012-04-18 12:36

Re: artisteli del taves sukursiu tema

kur tas foto rast cia visiem smalsu?

Neprisijungęs

 
Just4you
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-10
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#60 2012-04-18 12:38

Re: artisteli del taves sukursiu tema

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#61 2012-04-18 13:03

Re: artisteli del taves sukursiu tema

tipo tas su gitara? nesamone

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#62 2012-04-18 13:10

Re: artisteli del taves sukursiu tema

kas nesamonė? sugriuvo pasakų namelis? big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#63 2012-04-18 13:12

Re: artisteli del taves sukursiu tema

as apie ji isvis nieko nezinojau ir biografijos nesekiau, nu bet ten gi net as galiu drasiai pasakyt - nera apie ka kalbet ten, forma nuline. kaip jis dar gali lygintis su gedemu, tam tai nedaug truksta iki labai geros formos kiek pamenu paskutine fotke.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#64 2012-04-18 13:28

Re: artisteli del taves sukursiu tema

omg... burbulas po fb mano knisasi kaip supratau big_smilebig_smile Ten ta foto aplamai 3metai atgal vasara fotkinta dar iki sporto toli grazu buvo. Tokios i k.net tikrai nedeciau big_smile ten aplamai svoris 87kg kazkur buwo... Radot ka lygin.
Bet wtf, MrBurbulas, kam tu ta foto imetei is mano facebooko?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#65 2012-04-18 13:29

Re: artisteli del taves sukursiu tema

a, tada nesazininga, atsiimu zodzius. daugiau ka nors aiskinsiu kai pats foto idesiu, o kol kas bunu tyliai tada. aisku idomu butu tavo ta 3 metu progresa pamatyt smile

Paskutinį kartą taisė uzsivedes (2012-04-18 13:30)

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#66 2012-04-18 13:39

Re: artisteli del taves sukursiu tema

uzsivedes rašė:

a, tada nesazininga, atsiimu zodzius. daugiau ka nors aiskinsiu kai pats foto idesiu, o kol kas bunu tyliai tada. aisku idomu butu tavo ta 3 metu progresa pamatyt smile

Ne tai ten aplamai foto pries 3 metus kelta buvo i fb, tada dar net nesportavau ir nesiruosiau. Sportuoju as dabar realiai jei menesiais tai 14 menesiu smile
bet zinai ir nekomentuoju, kad kazkam kazko truksta. Kodel cia mane taip isaukstino vleniazyn, gal tiesa akis bado kaciokams wink
Jei jau labai norit ivertinta mano dabartine busena tai galit private paprasyti, gal ir parodysiu kokiam labiau susitupejusiam... smile)

Paskutinį kartą taisė GediminasJ (2012-04-18 13:41)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#67 2012-04-18 13:43

Re: artisteli del taves sukursiu tema

oi ne, private prasyt foto biski gay man atrodo gaunasi jau big_smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#68 2012-04-18 13:44

Re: artisteli del taves sukursiu tema

uzsivedes rašė:

oi ne, private prasyt foto biski gay man atrodo gaunasi jau big_smile

Ziuresim kuris cia pirmas paraudonuos big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Just4you
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-10
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#69 2012-04-18 13:47

Re: artisteli del taves sukursiu tema

GediminasJ rašė:

omg... burbulas po fb mano knisasi kaip supratau big_smilebig_smile Ten ta foto aplamai 3metai atgal vasara fotkinta dar iki sporto toli grazu buvo. Tokios i k.net tikrai nedeciau big_smile ten aplamai svoris 87kg kazkur buwo... Radot ka lygin.
Bet wtf, MrBurbulas, kam tu ta foto imetei is mano facebooko?

kaskoks tu skystas neaiski persona big_smile keli tokias foto y fb su nukarusiais papais ir tt. Tikriausiai jau tada raumeningas jauteis? o dabar isvis dievas alah

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#70 2012-04-18 13:57

Re: artisteli del taves sukursiu tema

Just4you rašė:

GediminasJ rašė:

omg... burbulas po fb mano knisasi kaip supratau big_smilebig_smile Ten ta foto aplamai 3metai atgal vasara fotkinta dar iki sporto toli grazu buvo. Tokios i k.net tikrai nedeciau big_smile ten aplamai svoris 87kg kazkur buwo... Radot ka lygin.
Bet wtf, MrBurbulas, kam tu ta foto imetei is mano facebooko?

kaskoks tu skystas neaiski persona big_smile keli tokias foto y fb su nukarusiais papais ir tt. Tikriausiai jau tada raumeningas jauteis? o dabar isvis dievas alah

Dziaukis savo pasine nuotrauka ir nesikisk wink
Atsibusk aplink tave ne vien colemanai vaiksto, mano pasaulyje  yra ir normaliu zmoniu wink

Neprisijungęs

 
DB
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-01-10
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#71 2012-04-18 14:00

Re: artisteli del taves sukursiu tema

Just4you rašė:

GediminasJ rašė:

omg... burbulas po fb mano knisasi kaip supratau big_smilebig_smile Ten ta foto aplamai 3metai atgal vasara fotkinta dar iki sporto toli grazu buvo. Tokios i k.net tikrai nedeciau big_smile ten aplamai svoris 87kg kazkur buwo... Radot ka lygin.
Bet wtf, MrBurbulas, kam tu ta foto imetei is mano facebooko?

kaskoks tu skystas neaiski persona big_smile keli tokias foto y fb su nukarusiais papais ir tt. Tikriausiai jau tada raumeningas jauteis? o dabar isvis dievas alah

salia sawo liemenele pasidejas, toj fotkej GediminasJ... big_smile

Paskutinį kartą taisė DB (2012-04-18 14:02)

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#72 2012-04-18 14:36

Re: artisteli del taves sukursiu tema

DB rašė:

Just4you rašė:

GediminasJ rašė:

omg... burbulas po fb mano knisasi kaip supratau big_smilebig_smile Ten ta foto aplamai 3metai atgal vasara fotkinta dar iki sporto toli grazu buvo. Tokios i k.net tikrai nedeciau big_smile ten aplamai svoris 87kg kazkur buwo... Radot ka lygin.
Bet wtf, MrBurbulas, kam tu ta foto imetei is mano facebooko?

kaskoks tu skystas neaiski persona big_smile keli tokias foto y fb su nukarusiais papais ir tt. Tikriausiai jau tada raumeningas jauteis? o dabar isvis dievas alah

salia sawo liemenele pasidejas, toj fotkej GediminasJ... big_smile

lol net neatkreipiau demesio lol

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#73 2012-04-18 14:39

Re: artisteli del taves sukursiu tema

smile   rolka , nori galim susitikt , pamatysi  neforma  ar forma  smile
GediminasJ   as taip pat nesiusciau jei  siusciau   per pm ir pns...savigarbos turiu kazkiek..
Kas del tos foto. Tai  pats klausei pats ir atsakei is kur gavau... Tik keista kad tokias privacias nuotraukas platini viesai, as asmeniskai tokiu  tikrai nedeciau  kad visi matytu.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#74 2012-04-18 15:12

Re: artisteli del taves sukursiu tema

tik pastebejimas is salies - nori galim susitikt vienas i kita paziuret. nu cia jau net nejuokinga smile nors gal cia forumuose normalu tokie dalykai, vienintelis kuriame lankausi, tai nelabai gerai kultura zinau gal smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#75 2012-04-18 15:26

Re: artisteli del taves sukursiu tema

MrBurbulas rašė:

smile   rolka , nori galim susitikt , pamatysi  neforma  ar forma  smile
GediminasJ   as taip pat nesiusciau jei  siusciau   per pm ir pns...savigarbos turiu kazkiek..
Kas del tos foto. Tai  pats klausei pats ir atsakei is kur gavau... Tik keista kad tokias privacias nuotraukas platini viesai, as asmeniskai tokiu  tikrai nedeciau  kad visi matytu.

Kazkaip, vasara yra vasara, del tokiu dalyku nesisarmatinu. Buvo linksma ir idejau. Jei visi pasines foto detumem, nebutu to idomumo big_smile
MrBurbulas esi kazkada siuntes man per skype. Ir man net nekilo minciu deti i foruma. Kiekvienas vis nuo kazko juk turim pradeti.
Is tikro, gerai, kad priminei, kad publick albumas, turbut buvau pamirses nustatyti friends.

Paskutinį kartą taisė GediminasJ (2012-04-18 15:27)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net