Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#9476 2013-05-14 11:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kenis rašė:

olegaskimanas rašė:

Raumenim, svorio metimui, egzaminam, seksui, miegui... big_smile Neigalumas ima virsu... big_smile big_smile

Ne nu kartais neįmanoma suprast ką tu sakai.. big_smile
O šiaip, Robšė gerai sakė - kalk valerijono. Ir susieškok problemą kas neleidžia miegot.

Nuo to ir reikia pradet.
Pirkau pleistra anadien vaistinej, ismuse ceki, o kitoj pusej nuolaida kazkokiam preparatui. Pardaveja sako isigykit pigiau, sakau kam man reikia tu nesamoniu, sako gal kava geriat ir nuolat skrandyje nemalonuma jauciat, tai sitas padeda. Tai kavos sakau reikia negert! Nuburbejo kazka panosej. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#9477 2013-05-14 11:46

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

olegaskimanas rašė:

Pirkau pleistra anadien vaistinej, ismuse ceki, o kitoj pusej nuolaida kazkokiam preparatui. Pardaveja sako isigykit pigiau, sakau kam man reikia tu nesamoniu, sako gal kava geriat ir nuolat skrandyje nemalonuma jauciat, tai sitas padeda. Tai kavos sakau reikia negert! Nuburbejo kazka panosej. big_smile big_smile

nieko tu nesupranti big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#9478 2013-05-14 12:53

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Robšė rašė:

nieko tu nesupranti big_smile

Nieko, vis atrandu kas pamokina. big_smile

Neprisijungęs

 
s.C
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 272
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#9479 2013-05-18 03:02

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

ar kasnors ta GABA ismeginot? Girdejau sapnuoji 3D sapnus? noretusi pameginti, ar vertas sitas papildas demesio?

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#9480 2013-05-18 07:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

nzn nieka nesapnuoju neveik ,paprasts cinks labiau suveik

Paskutinį kartą taisė zookyto (2013-05-18 07:24)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#9481 2013-05-18 08:58

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Nieko nesapnuoju arba nepamenu, levas jausmas kai sukyla spaudimas ir padazneja kvepavimas suvartojus, svarbu nesupanikuot smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#9482 2013-05-18 09:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Nieko nesapnavau, nieko išvis iš jos nepajutau, kai varyojau..

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#9483 2013-05-18 10:01

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

as tai sapnuoju kaip reikiant nuo jo, bet tokias nesamones, kosmarai, karai ir t.t. atsikeliu kaip po cardio big_smile
nieko normalaus...
su keliais savais klientais kalbejau sake tas pats smile

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2013-05-18 10:01)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#9484 2013-05-18 14:12

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

o man ir gabos nereik, kasnakt po velnias zino kiek sapnuoju..ir dar tokie tikroviski sapnai, visad slapias atsikeliu + nezinau ar sapnavau ar tai is tikruju ivyko big_smile pavargau tiesa sakant..atimkit is manes sugebejima sapnuot big_smile

Neprisijungęs

 
LiTaZ
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-05
Žinutės: 247
Atsiliepimai: 0

#9485 2013-05-18 14:58

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki hebra,
pirmiausia papasakosiu siek tiek apie save.

Metai - 17
Svoris - 71
Ugis - 1.80


Esu ryskus ,bet norisi daugiau mases , stumiu krutine 110 , legpress 160.

Hobis - kontaktinis sportas [ karate , kickbox,  mu-thay , box ] laisvalaikiu uzssimu MMA treniruotemis y kurias ir ieina mano isvardintos sakos. Sportuoju mazdaug 1h - 1.30h , treneris daznai megsta gale treniruotes mus pakankinti ,tai sudeginu labai daug koloriju per ,tas treniruotes.

Sporto saleje sportuoju ne daugiau kaip 60min.

Noreciau paklausti kokio proteino man reiktu ,kad priaugti mases ?

Angliavandeniu mano mityboje netruksta , valgau 5-6 kartus , suvartoju ~2600 koloriju , pagrindinis maistas [ vistiena , jautiena , suris , zuvis , ryziai , kruopos ivairios , fitneso dribsniai , tonos vaisiu ir darzoviu ]

Nevalgau saldainiu , cipsu ir negeriu jokiu sudu kaip coca-cola.. Zodziu megstu sveika gyvenimo buda.. smile
Domiuosi mityba 4 metus.
Sveikai maitinuosi 2metus ir 2men..
Siuo metu 6 menesius uzsiimu dieta kuri man turetu padeti priaugti svorio ir padeda per 6men +4kg , nevartojant jokiu papildu tik vitaminus , zuvu taukus.. smile

Kas menesi galiu gauti po ~150-200LT , dabar turiu 480. Uz visus juos galeciau kazka pasiimti.

Taigi dar karta pakartosiu klausimeli. Koki proteina patartumete vartoti , kurio kaina nesikandziotu ir butu geras , naudingas?  (skonis man visiskai nesvarbus) ,nes jau esu ragaves gryno BCAA ir tik pirmus kelis kartus nenoromis geriau , o poto viskas ok... smile

Neprisijungęs

 
s.C
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 272
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#9486 2013-05-18 14:58

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Supratau, neapsimoka metyt piginu lauku smile

Paskutinį kartą taisė s.C (2013-05-18 14:59)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#9487 2013-05-18 15:12

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

LiTaZ rašė:

Sveiki hebra,
pirmiausia papasakosiu siek tiek apie save.

Metai - 17
Svoris - 71
Ugis - 1.80


Esu ryskus ,bet norisi daugiau mases , stumiu krutine 110 , legpress 160.

Hobis - kontaktinis sportas [ karate , kickbox,  mu-thay , box ] laisvalaikiu uzssimu MMA treniruotemis y kurias ir ieina mano isvardintos sakos. Sportuoju mazdaug 1h - 1.30h , treneris daznai megsta gale treniruotes mus pakankinti ,tai sudeginu labai daug koloriju per ,tas treniruotes.

Sporto saleje sportuoju ne daugiau kaip 60min.

Noreciau paklausti kokio proteino man reiktu ,kad priaugti mases ?

Angliavandeniu mano mityboje netruksta , valgau 5-6 kartus , suvartoju ~2600 koloriju , pagrindinis maistas [ vistiena , jautiena , suris , zuvis , ryziai , kruopos ivairios , fitneso dribsniai , tonos vaisiu ir darzoviu ]

Nevalgau saldainiu , cipsu ir negeriu jokiu sudu kaip coca-cola.. Zodziu megstu sveika gyvenimo buda.. smile
Domiuosi mityba 4 metus.
Sveikai maitinuosi 2metus ir 2men..
Siuo metu 6 menesius uzsiimu dieta kuri man turetu padeti priaugti svorio ir padeda per 6men +4kg , nevartojant jokiu papildu tik vitaminus , zuvu taukus.. smile

Kas menesi galiu gauti po ~150-200LT , dabar turiu 480. Uz visus juos galeciau kazka pasiimti.

Taigi dar karta pakartosiu klausimeli. Koki proteina patartumete vartoti , kurio kaina nesikandziotu ir butu geras , naudingas?  (skonis man visiskai nesvarbus) ,nes jau esu ragaves gryno BCAA ir tik pirmus kelis kartus nenoromis geriau , o poto viskas ok... smile

manau kad tau reiktu ne proteino, o gainerio + vitaminai su mineralais
gaineris mex size max

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#9488 2013-05-18 16:57

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Jei surenki kaloriju pakankamai nereik tau to geinerio, o del proteino pasiskaiciuok kiek baltymu surenki, jei nepakankamai tai paimk koki, pilna ivairiu proteinu skilty paieskok. Realiai ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi, svarbu kad butu concentratas ir/ar izoliatas.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#9489 2013-05-18 17:28

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sladeinflame7 rašė:

Jei surenki kaloriju pakankamai nereik tau to geinerio, o del proteino pasiskaiciuok kiek baltymu surenki, jei nepakankamai tai paimk koki, pilna ivairiu proteinu skilty paieskok. Realiai ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi, svarbu kad butu concentratas ir/ar izoliatas.

Nu ir kodel nera skirtumo?

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#9490 2013-05-18 18:11

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

waifajus rašė:

sladeinflame7 rašė:

Jei surenki kaloriju pakankamai nereik tau to geinerio, o del proteino pasiskaiciuok kiek baltymu surenki, jei nepakankamai tai paimk koki, pilna ivairiu proteinu skilty paieskok. Realiai ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi, svarbu kad butu concentratas ir/ar izoliatas.

Nu ir kodel nera skirtumo?

O kodel yra?

Kaip pvz tu manai pajusi skirtuma tarp scitec izoliato palyginus su ON ar kokiu gaspari?

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#9491 2013-05-18 22:36

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sladeinflame7 rašė:

waifajus rašė:

sladeinflame7 rašė:

Jei surenki kaloriju pakankamai nereik tau to geinerio, o del proteino pasiskaiciuok kiek baltymu surenki, jei nepakankamai tai paimk koki, pilna ivairiu proteinu skilty paieskok. Realiai ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi, svarbu kad butu concentratas ir/ar izoliatas.

Nu ir kodel nera skirtumo?

O kodel yra?

Kaip pvz tu manai pajusi skirtuma tarp scitec izoliato palyginus su ON ar kokiu gaspari?

Kas i klausima atsako klausimu zmogau.... Tu man atsakyk kodel nera skirtumo koki vartosi proteina? Tu nieko neminejai apie firmas, tu apibendrinai pati proteina, o ne firmas.. "ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi"

P.S parodyk man bent viena ON izoliata? smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#9492 2013-05-19 11:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ar yra didelis skirtumas ar valgysi vistiena, kalakutiena, jautiena ar zuvi?(baltymu atzvilgiu) big_smile

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#9493 2013-05-19 11:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Baltymu kiekiai skirsis smile  O kaip jis pasake kad nera skirtumo koki proteina vartosi tai klydo... Zmogus ne taip supras ir nusipirks uz 30lt kur baltymu ten 60% bus...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#9494 2013-05-19 12:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

waifajus rašė:

Baltymu kiekiai skirsis smile  O kaip jis pasake kad nera skirtumo koki proteina vartosi tai klydo... Zmogus ne taip supras ir nusipirks uz 30lt kur baltymu ten 60% bus...

Nu tai daugiau reikia pakabint ir bus ne 60%. big_smile
+ pvz mesoj nei tiek simte gramu nebuna. smile

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#9495 2013-05-19 12:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

olegaskimanas rašė:

waifajus rašė:

Baltymu kiekiai skirsis smile  O kaip jis pasake kad nera skirtumo koki proteina vartosi tai klydo... Zmogus ne taip supras ir nusipirks uz 30lt kur baltymu ten 60% bus...

Nu tai daugiau reikia pakabint ir bus ne 60%. big_smile
+ mesoj nei tiek simte gramu nebuna. smile

Speju jis nelabai supranta kur daugiau smile o seip pagal mano nusistatyma jeigu leidi pinigus tai ant kokybisku prekiu o ne ant s...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#9496 2013-05-19 12:26

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

waifajus rašė:

olegaskimanas rašė:

waifajus rašė:

Baltymu kiekiai skirsis smile  O kaip jis pasake kad nera skirtumo koki proteina vartosi tai klydo... Zmogus ne taip supras ir nusipirks uz 30lt kur baltymu ten 60% bus...

Nu tai daugiau reikia pakabint ir bus ne 60%. big_smile
+ mesoj nei tiek simte gramu nebuna. smile

Speju jis nelabai supranta kur daugiau smile o seip pagal mano nusistatyma jeigu leidi pinigus tai ant kokybisku prekiu o ne ant s...

Nu svarbiausia suprast kur s..., o kur ne s.... Aisku pirma reikia atsakyt i klausima KODEL? big_smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#9497 2013-05-19 17:31

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

waifajus rašė:

Kas i klausima atsako klausimu zmogau.... Tu man atsakyk kodel nera skirtumo koki vartosi proteina? Tu nieko neminejai apie firmas, tu apibendrinai pati proteina, o ne firmas.. "ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi"

P.S parodyk man bent viena ON izoliata? smile

Taigi aiskiai pasakiau koncentrata arba izoliata normalu paimi ir nesuki sau galvos.

waifajus rašė:

Baltymu kiekiai skirsis smile  O kaip jis pasake kad nera skirtumo koki proteina vartosi tai klydo... Zmogus ne taip supras ir nusipirks uz 30lt kur baltymu ten 60% bus...

Nu jei pradine lankei tai zinotum kad jei baltymu tik 60% tiesiog reikes daugiau ju suvartot. Bet kokiu atveju nesu susidures su tokiais koncentratais/izoliatais kur tik 60% baltymu.

waifajus rašė:

Speju jis nelabai supranta kur daugiau smile o seip pagal mano nusistatyma jeigu leidi pinigus tai ant kokybisku prekiu o ne ant s...

O kas yra s? Gi patariau jam eit i proteinu skilti i susirast normalu proteina o tu kabinies tongue

Btw manai pajusi skirtuma vartodamas pigu wpc80 palyginus su 1.5x brangesniu brandiniu proteinu?

Paskutinį kartą taisė sladeinflame7 (2013-05-19 17:37)

Neprisijungęs

 
LiTaZ
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-05
Žinutės: 247
Atsiliepimai: 0

#9498 2013-05-19 17:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sladeinflame7 rašė:

Jei surenki kaloriju pakankamai nereik tau to geinerio, o del proteino pasiskaiciuok kiek baltymu surenki, jei nepakankamai tai paimk koki, pilna ivairiu proteinu skilty paieskok. Realiai ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi, svarbu kad butu concentratas ir/ar izoliatas.

Suvartoju per diena mazdaug 170-200g baltymu.

Galvoju pasiimti Kre-alkyn kreatino ,kuris nekaupia vandens raumenyse [jegai]
Ir proteina Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard Natural Whey arba Sci-tec Whey Protein Professional 100% arba 3 variantas Amix Whey Pure Fusion 75%.. Tikslas - mase. smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#9499 2013-05-19 17:40

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

LiTaZ rašė:

sladeinflame7 rašė:

Jei surenki kaloriju pakankamai nereik tau to geinerio, o del proteino pasiskaiciuok kiek baltymu surenki, jei nepakankamai tai paimk koki, pilna ivairiu proteinu skilty paieskok. Realiai ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi, svarbu kad butu concentratas ir/ar izoliatas.

Suvartoju per diena mazdaug 170-200g baltymu.

Galvoju pasiimti Kre-alkyn kreatino ,kuris nekaupia vandens raumenyse [jegai]
Ir proteina Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard Natural Whey arba Sci-tec Whey Protein Professional 100% arba 3 variantas Amix Whey Pure Fusion 75%.. Tikslas - mase. smile

Nu ir pakanka tau tu baltymu ypac jei pareina is mesos/zuvies pagrinde. O proteinai visi sitie geri bet scitec man skanesnis uz ON. Kre-alkalyne gali bandyt, pats esu suvartojes pora bankiu bet efekto 0 big_smile Cia kaip kam.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#9500 2013-05-19 17:57

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sladeinflame7 rašė:

waifajus rašė:

Kas i klausima atsako klausimu zmogau.... Tu man atsakyk kodel nera skirtumo koki vartosi proteina? Tu nieko neminejai apie firmas, tu apibendrinai pati proteina, o ne firmas.. "ner didelio skirtumo koki tu ten vartosi"

P.S parodyk man bent viena ON izoliata? smile

Taigi aiskiai pasakiau koncentrata arba izoliata normalu paimi ir nesuki sau galvos.

waifajus rašė:

Baltymu kiekiai skirsis smile  O kaip jis pasake kad nera skirtumo koki proteina vartosi tai klydo... Zmogus ne taip supras ir nusipirks uz 30lt kur baltymu ten 60% bus...

Nu jei pradine lankei tai zinotum kad jei baltymu tik 60% tiesiog reikes daugiau ju suvartot. Bet kokiu atveju nesu susidures su tokiais koncentratais/izoliatais kur tik 60% baltymu.

waifajus rašė:

Speju jis nelabai supranta kur daugiau smile o seip pagal mano nusistatyma jeigu leidi pinigus tai ant kokybisku prekiu o ne ant s...

O kas yra s? Gi patariau jam eit i proteinu skilti i susirast normalu proteina o tu kabinies tongue

Btw manai pajusi skirtuma vartodamas pigu wpc80 palyginus su 1.5x brangesniu brandiniu proteinu?

Nu jei turetum siek tiek smegenu zinotum, kam leisti pinigus pinigus ant s jei uz ta pacia suma ar vos vos brangiau gali gera dalyka nusipirkt? smile Pirmas pasitaikes wpc 60 googlei

Taip pajusiu ir netgi dideli skirtuma. Brandiniuose yra daug tirpikliu saldikliu, tai jokiu problemu su tirpumu ar skoniu nera, o paprastuose wpc (daugumoi) paplaki kad visa gertuve putom buna, daug neistirpusiu guzu, skonis levas.

Kaip pvz tu manai pajusi skirtuma tarp scitec izoliato palyginus su ON ar kokiu gaspari?

cia nieko nesnekejai apie koncentrata, tai parodyk man bent viena izoliata is ON.
P.S ir dar galetum neredaguot savo teksto parases, nes poto klaidina zmones, kai buni parases apie viena, o poto i kita smile

Paskutinį kartą taisė waifajus (2013-05-19 17:58)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net