Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#30651 2014-04-04 02:46

Re: Blevyzgos™ II dalis

Volframas rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Ignas87 rašė:


Na bet užšoktų ant natūralo kokio ar panašiai tai greitai baigtūsi tokie
prikolai.. Įdomu kaip tada traktuotų jei jį mirtinai nudaužtų iš 1
bankės ar nušautų ? Juk gynėsi žmogus, į jį su peiliu bėgo..

naturalas jau butu visa apkaba suleides:lol:lol

Ir dar su tanku pervazeves big_smile

tanku papuostu rusu veliava ir putino portretu,nepamirskit.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#30652 2014-04-04 03:06

Re: Blevyzgos™ II dalis

eNrr rašė:

Lee per zemas kiek zinau, kad ten su dabartiniais konkuruotu smile
Siaip ta tattoo ant veido durnai atrodo, bet bicas atrodo tikrai super

1.60 tai cia nenormalu ,aisku jis nekaltas bet kaip parodija sone 1.75 ugio.tai kas jam tas aukstas vietas duos.

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2014-04-04 03:37)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#30653 2014-04-04 03:09

Re: Blevyzgos™ II dalis

pampersas rašė:

slyksciai man bicas atrodo, nesveikai kazkaip, kam grazu gydykites,

pas mane trumpas.ant 185 ugio tik 41 bet jau ne taip baisu.o kai buvo 34 kokie kai sveriau kokius 60kg tai va buvo slykstyne kaip kiausinis po oda toks guzas

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#30654 2014-04-04 03:14

Re: Blevyzgos™ II dalis

Keinas rašė:

finansai rašė:

Ziauriai
baugus dalykas miego paralyzius, kas nepatyre, tas nesupras.

Na as ta miego paralyziu suprantu taip. Miegi pyst protas insijunge
atsimerki viska matai, bet kunas toliau miega ir tu jo visiskai negali
pajudint ir atrodo lyg dustum. Taip ?


P.S Kai buvo miego paralyzius mazam vos nenumiriau, nes tada miegojau
ant pilvo snukys tiesei y pagalve ir pyst miego paralyzius, kambari
vaiksto tevai ir pns, o tu negali net pajudint rankos ir pasakyt, kad
dusti hmm///

eina sau man taip irgi buna.dusti konkreciai.jausmas tarsi pamirstum kaip kvepuot.taitkai jau pasoki tai uh atrodo is mirties nagu istrukes.baisus dalykas 100p%

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#30655 2014-04-04 03:17

Re: Blevyzgos™ II dalis

athletic rašė:

Jo, įdomu kas per
vaizdai. Man draugė pasakojo, kad ale dvasias mato šnekančias ir t.t.
tarsi tave liečia huječia big_smile

ciulpia dvasios.galeciau but istisai paralyzuotas buti.

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#30656 2014-04-04 03:59

Re: Blevyzgos™ II dalis

Jawainis rašė:

Gal kas matėt sapne Hatman? big_smile

Karta buvau sutikes - kietas bicas.

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#30657 2014-04-04 07:15

Re: Blevyzgos™ II dalis

Prikolistai :DDD..

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#30658 2014-04-04 08:30

Re: Blevyzgos™ II dalis

delocker rašė:

kiemas rašė:

delocker rašė:

gal ir bus keista bet as toki dalyka propoguoju, tai vadinama trancmalines keliones, arba sapnu joga. Yra keturi trancmaliniai lygiai, zodziu esme yra tokia kad gali is kuno iseit ir vaiksciot, mazdaug kur nori, gali pasirinkt ka nori sapnuo.. bet norit tai padaryt reikia labai daug pasiruost ir zinot kaip atsibust, jai nemokesi gali ir neatsibust.. zodziu dabar esu mazdaug 3-4 lygi tai ten visokius velnius matau ir panasiai.. vakar per miega ziuriu kazkokie 2 ciuvai stovi su gaubtuvais sako einam nieko nebus kazkas tokio.. ir panasiai seip idomus tikrai dalykas smile

big_smile negirdejau nei vieno atvejo kaip, sveikas zmogus neatsibudo del miego priezasties, nekalbant apie sveikatos sutrikimus cia jau kitas atvejis smile

paprastai zodziais jai iseini kazkur is kuno reik moket gryst, nu kas tuo uzsimineja normaliai tai nepamirsta kur guli big_smile big_smile nu transo esme, kol nepabudins niekas tol ir miegosi, bet jai pabudins kas nors tai gali bedos uzpult

P.S cia forumas, pasiskaityt jai idomu http://www.likimas.lt/diskusijos/tema/t … .35.p.html

utiutiu jus maziau siaubeku ziurekit...astralinem kelionem INSIDIOUS atrode filme sita dalyka vadino,nu gryna nesamone,o ka aprasei tai grynai zodis prie zodzio ka filme pasakojo lol

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#30659 2014-04-04 09:37

Re: Blevyzgos™ II dalis

delocker rašė:

gal ir bus keista bet as toki dalyka propoguoju, tai vadinama trancmalines keliones, arba sapnu joga. Yra keturi trancmaliniai lygiai, zodziu esme yra tokia kad gali is kuno iseit ir vaiksciot, mazdaug kur nori, gali pasirinkt ka nori sapnuo.. bet norit tai padaryt reikia labai daug pasiruost ir zinot kaip atsibust, jai nemokesi gali ir neatsibust.. zodziu dabar esu mazdaug 3-4 lygi tai ten visokius velnius matau ir panasiai.. vakar per miega ziuriu kazkokie 2 ciuvai stovi su gaubtuvais sako einam nieko nebus kazkas tokio.. ir panasiai seip idomus tikrai dalykas smile

Tai reikejo eit su tais dviem dedem su gaubtuvais, gal tiesiog norejo koju trenke prasukt kartu big_smile O seip tai idomia tema uzsukot, gaila neesu as patyres tokiu dalyku, pas mane sapnai tai dazniausiai belekur belekas big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#30660 2014-04-04 09:45

Re: Blevyzgos™ II dalis

Aš tai ypač vaikystėj daug lunatikuodavau ir užeina maždaug tas kas 5metai.. Atsikeliu, sąmoningai atrodo kažką darau, o gal ir nelabai, o ryte jaučiuos gerai išsimiegojęs nieko neatsimenu.. Esu visus indus ant žemės išdėliojęs kažkokia forma, esu į laiptinę išėjęs ir ryte niekaip neradau kaldros, tik pro duris išėjęs pamačiau, kad ji už durų, tėvai sakė, kad vieną kart vos pro langą neišokau per miegus.. Na nelabai kas bendra su tuo apie ką čia, bet irgi tokie dalykai.. smile Dar dažnai būna kad sapnuoju dejavu, susapnuoju, galvoju reik užsirašyt bet niekad neužsirašau, ir po kokių 2-3mėn būna tas dalykas grynai taip, kaip sapnavau realybėj, žiauriai įdomus reiškinys smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#30661 2014-04-04 09:50

Re: Blevyzgos™ II dalis

Ignas87 rašė:

Aš tai ypač vaikystėj daug lunatikuodavau ir užeina maždaug tas kas 5metai.. Atsikeliu, sąmoningai atrodo kažką darau, o gal ir nelabai, o ryte jaučiuos gerai išsimiegojęs nieko neatsimenu.. Esu visus indus ant žemės išdėliojęs kažkokia forma, esu į laiptinę išėjęs ir ryte niekaip neradau kaldros, tik pro duris išėjęs pamačiau, kad ji už durų, tėvai sakė, kad vieną kart vos pro langą neišokau per miegus.. Na nelabai kas bendra su tuo apie ką čia, bet irgi tokie dalykai.. smile Dar dažnai būna kad sapnuoju dejavu, susapnuoju, galvoju reik užsirašyt bet niekad neužsirašau, ir po kokių 2-3mėn būna tas dalykas grynai taip, kaip sapnavau realybėj, žiauriai įdomus reiškinys :)

o sito as lb nemegstu,buna ir man,bet jausmas kazkoks keistas poto

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#30662 2014-04-04 09:51

Re: Blevyzgos™ II dalis

http://s23.postimg.org/7ru3q54a3/55aef1ba1362ca876d04b783654320476dff5a9b951d9c68.jpg

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#30663 2014-04-04 09:59

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

Ignas87 rašė:

Aš tai ypač vaikystėj daug lunatikuodavau ir užeina maždaug tas kas 5metai.. Atsikeliu, sąmoningai atrodo kažką darau, o gal ir nelabai, o ryte jaučiuos gerai išsimiegojęs nieko neatsimenu.. Esu visus indus ant žemės išdėliojęs kažkokia forma, esu į laiptinę išėjęs ir ryte niekaip neradau kaldros, tik pro duris išėjęs pamačiau, kad ji už durų, tėvai sakė, kad vieną kart vos pro langą neišokau per miegus.. Na nelabai kas bendra su tuo apie ką čia, bet irgi tokie dalykai.. smile Dar dažnai būna kad sapnuoju dejavu, susapnuoju, galvoju reik užsirašyt bet niekad neužsirašau, ir po kokių 2-3mėn būna tas dalykas grynai taip, kaip sapnavau realybėj, žiauriai įdomus reiškinys :)

o sito as lb nemegstu,buna ir man,bet jausmas kazkoks keistas poto

Nu sitas ir man buna

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#30664 2014-04-04 10:41

Re: Blevyzgos™ II dalis

sporcmenas-2 rašė:

https://www.facebook.com/photo.php?v=671040149582344&set=vb.111314542221577&type=2&theater

neblogai nykstys

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#30665 2014-04-04 10:46

Re: Blevyzgos™ II dalis

finansai rašė:

Ziauriai baugus dalykas miego paralyzius, kas nepatyre, tas nesupras.

Labai daznai uzeidavo man jis, pries metus gal liovesi tik.
Baisu budavo, ziauriai.. atrodo reki bet nieko negali padaryti
Bet po daug kartu jau buvau priprates, tai suprasdavau, kad jis, nebepanikuodavau ir laukdavau kol praeis big_smile

Paskutinį kartą taisė Jonn (2014-04-04 10:47)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#30666 2014-04-04 10:51

Re: Blevyzgos™ II dalis

Jonn rašė:

finansai rašė:

Ziauriai baugus dalykas miego paralyzius, kas nepatyre, tas nesupras.

Labai daznai uzeidavo man jis, pries metus gal liovesi tik.
Baisu budavo, ziauriai.. atrodo reki bet nieko negali padaryti
Bet po daug kartu jau buvau priprates, tai suprasdavau, kad jis, nebepanikuodavau ir laukdavau kol praeis big_smile

Nuo jusu visokiu asteroidu  proteinu cia

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#30667 2014-04-04 11:06

Re: Blevyzgos™ II dalis

Bigger rašė:

Jonn rašė:

finansai rašė:


Ziauriai baugus dalykas miego paralyzius, kas nepatyre, tas nesupras.

Labai daznai uzeidavo man jis, pries metus gal liovesi tik.
Baisu budavo, ziauriai.. atrodo reki bet nieko negali padaryti
Bet po daug kartu jau buvau priprates, tai suprasdavau, kad jis, nebepanikuodavau ir laukdavau kol praeis big_smile

Nuo jusu visokiu asteroidu  proteinu cia

Taip big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#30668 2014-04-04 12:07

Re: Blevyzgos™ II dalis

Asteroidų big_smile Gerai, kad jie ne taip dažnai krenta, o tai kitaip visi čia sirgtų big_smile

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#30669 2014-04-04 12:32

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

delocker rašė:

kiemas rašė:


big_smile negirdejau nei vieno atvejo kaip, sveikas zmogus neatsibudo del miego priezasties, nekalbant apie sveikatos sutrikimus cia jau kitas atvejis smile

paprastai zodziais jai iseini kazkur is kuno reik moket gryst, nu kas tuo uzsimineja normaliai tai nepamirsta kur guli big_smile big_smile nu transo esme, kol nepabudins niekas tol ir miegosi, bet jai pabudins kas nors tai gali bedos uzpult

P.S cia forumas, pasiskaityt jai idomu http://www.likimas.lt/diskusijos/tema/t … .35.p.html

utiutiu jus maziau siaubeku ziurekit...astralinem kelionem INSIDIOUS atrode filme sita dalyka vadino,nu gryna nesamone,o ka aprasei tai grynai zodis prie zodzio ka filme pasakojo lol

siaubiaku neziuriu, tik viena siaubiaka gyvenime mates ir daugiau nebeziuresiu big_smile nu jai tai filme parodyta ka sakiau, tai tiesos yra mano zodziuose gal smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#30670 2014-04-04 12:37

Re: Blevyzgos™ II dalis

delocker rašė:

wopper rašė:

delocker rašė:


paprastai zodziais jai iseini kazkur is kuno reik moket gryst, nu kas tuo uzsimineja normaliai tai nepamirsta kur guli big_smile big_smile nu transo esme, kol nepabudins niekas tol ir miegosi, bet jai pabudins kas nors tai gali bedos uzpult

P.S cia forumas, pasiskaityt jai idomu http://www.likimas.lt/diskusijos/tema/t … .35.p.html

bl jus maziau siaubeku ziurekit...astralinem kelionem INSIDIOUS atrode filme sita dalyka vadino,nu gryna nesamone,o ka aprasei tai grynai zodis prie zodzio ka filme pasakojo lol

siaubiaku neziuriu, tik viena siaubiaka gyvenime mates ir daugiau nebeziuresiu big_smile nu jai tai filme parodyta ka sakiau, tai tiesos yra mano zodziuose gal smile

Tai taip Insidious gi dokumentinis filmas.

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#30671 2014-04-04 12:41

Re: Blevyzgos™ II dalis

Volframas rašė:

delocker rašė:

wopper rašė:


utiutiu jus maziau siaubeku ziurekit...astralinem kelionem INSIDIOUS atrode filme sita dalyka vadino,nu gryna nesamone,o ka aprasei tai grynai zodis prie zodzio ka filme pasakojo lol

siaubiaku neziuriu, tik viena siaubiaka gyvenime mates ir daugiau nebeziuresiu big_smile nu jai tai filme parodyta ka sakiau, tai tiesos yra mano zodziuose gal smile

Tai taip Insidious gi dokumentinis filmas.

ai praplauk neturu laiko cia debilams aiskint kas kaip, rasineji kaip mazvaikis, neturi ka parasyt laisvas

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#30672 2014-04-04 12:42

Re: Blevyzgos™ II dalis

Volframas rašė:

delocker rašė:

wopper rašė:


utiutiu jus maziau siaubeku ziurekit...astralinem kelionem INSIDIOUS atrode filme sita dalyka vadino,nu gryna nesamone,o ka aprasei tai grynai zodis prie zodzio ka filme pasakojo lol

siaubiaku neziuriu, tik viena siaubiaka gyvenime mates ir daugiau nebeziuresiu big_smile nu jai tai filme parodyta ka sakiau, tai tiesos yra mano zodziuose gal smile

Tai taip Insidious gi dokumentinis filmas.

jo jo kaip ir paranormal activity big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#30673 2014-04-04 12:44

Re: Blevyzgos™ II dalis

delocker supyko sad gal ne i savo kuna grizai big_smile

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#30674 2014-04-04 12:45

Re: Blevyzgos™ II dalis

Pelesis rašė:

delocker supyko sad gal ne i savo kuna grizai big_smile

Ne ta koja islipo is kuno big_smileD

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#30675 2014-04-04 12:45

Re: Blevyzgos™ II dalis

Pelesis rašė:

Volframas rašė:

delocker rašė:


siaubiaku neziuriu, tik viena siaubiaka gyvenime mates ir daugiau nebeziuresiu big_smile nu jai tai filme parodyta ka sakiau, tai tiesos yra mano zodziuose gal smile

Tai taip Insidious gi dokumentinis filmas.

jo jo kaip ir paranormal activity big_smile

nu gal ir ne taip pasakiau kaip norejau, bet pasidomekit kaip istikro yra tada pizdavokites, dabar nieko nezinodami, prisiziureje visokiu sudu, snekat (cia apie tai ka as sakiau ne apie filmus)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net