Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7351 2012-12-12 21:21

Re: Blevyzgos™ II dalis

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:


vasara tai pox ,slaloma tarp mashinu varai  ir viskas,   ziema  gali prisinardyt wink

tai vasara tai jo kitas vaziavimas tik kaune vasara be nardydamas dar reikia ir  duobiu ziureti  big_smile o ziema tai gali sitaip prisilakstysi nes visgi mieste per daug laiko nesutaupysi prie sviesaforo vistiek tas pensininkas pasivys smile

nu matai , kai pas mane trasa eina ,   gelezinio vilko ,  ukmerges gatvemis ( cia praktiskai sviesoforu nera kokius  4 km )  nu tai jo. . smile
kas del padangu paciam yra teke su vasarinem is kiemo isvaziuot , nes  nepasikeites buvau...  tai joppppptvaimat koks skirtumas nuo zieminiu.. netikejau kad toks gali but smile

tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7352 2012-12-12 21:23

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:

tai vasara tai jo kitas vaziavimas tik kaune vasara be nardydamas dar reikia ir  duobiu ziureti  big_smile o ziema tai gali sitaip prisilakstysi nes visgi mieste per daug laiko nesutaupysi prie sviesaforo vistiek tas pensininkas pasivys smile

nu matai , kai pas mane trasa eina ,   gelezinio vilko ,  ukmerges gatvemis ( cia praktiskai sviesoforu nera kokius  4 km )  nu tai jo. . smile
kas del padangu paciam yra teke su vasarinem is kiemo isvaziuot , nes  nepasikeites buvau...  tai joppppptvaimat koks skirtumas nuo zieminiu.. netikejau kad toks gali but smile

tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2012-12-12 21:23)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#7353 2012-12-12 21:24

Re: Blevyzgos™ II dalis

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:


nu matai , kai pas mane trasa eina ,   gelezinio vilko ,  ukmerges gatvemis ( cia praktiskai sviesoforu nera kokius  4 km )  nu tai jo. . smile
kas del padangu paciam yra teke su vasarinem is kiemo isvaziuot , nes  nepasikeites buvau...  tai joppppptvaimat koks skirtumas nuo zieminiu.. netikejau kad toks gali but smile

tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

kai sniego virs faru? nemanau kad be kastuyvo apsieitum.vkr i daarba ivaziavau,tai gailejaus kad ant kalniuko pristojau.vien atsidarius duris i pusni teko brist lol

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7354 2012-12-12 21:26

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:


tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

kai sniego virs faru? nemanau kad be kastuyvo apsieitum.vkr i daarba ivaziavau,tai gailejaus kad ant kalniuko pristojau.vien atsidarius duris i pusni teko brist lol

ziurint koks sniegas virs faru , ka tik prisnigtas lengvutis tai dar jei vaziuoji tai vaziuoji... bet jei  sumindytas jau toks big_smile
bet vis tiek , nemanau kad kokia mashina per toki sniega lengvai iglai pavaziuos.. and dugno vis tiek ses

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7355 2012-12-12 21:28

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:


tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

kai sniego virs faru? nemanau kad be kastuyvo apsieitum.vkr i daarba ivaziavau,tai gailejaus kad ant kalniuko pristojau.vien atsidarius duris i pusni teko brist lol

tai vat kaune praeita ziema buvo tokiu navarotu nes kaip zinia niekas daugiabuciu kiemu nevalo sniegopuse rato islinde tai be kastuvo utiutiu gali zulyti vienas ratas sukasi  leda padaro ir rukai

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#7356 2012-12-12 21:29

Re: Blevyzgos™ II dalis

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:


nu matai , kai pas mane trasa eina ,   gelezinio vilko ,  ukmerges gatvemis ( cia praktiskai sviesoforu nera kokius  4 km )  nu tai jo. . smile
kas del padangu paciam yra teke su vasarinem is kiemo isvaziuot , nes  nepasikeites buvau...  tai joppppptvaimat koks skirtumas nuo zieminiu.. netikejau kad toks gali but smile

tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

smarta vairuoji? big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#7357 2012-12-12 21:29

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tiomis rašė:

wopper rašė:

MrBurbulas rašė:


as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

kai sniego virs faru? nemanau kad be kastuyvo apsieitum.vkr i daarba ivaziavau,tai gailejaus kad ant kalniuko pristojau.vien atsidarius duris i pusni teko brist lol

tai vat kaune praeita ziema buvo tokiu navarotu nes kaip zinia niekas daugiabuciu kiemu nevalo sniegopuse rato islinde tai be kastuvo utiutiu gali zulyti vienas ratas sukasi  leda padaro ir rukai

tai pamenu, kad pas mus kieme visi maziausiai 30 min anksciau iseidavo i darba, nes ziek ta kaimyna isstumk, ziek ana, o ziek ir tave jau stumt reikia...

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#7358 2012-12-12 21:31

Re: Blevyzgos™ II dalis

Loading rašė:

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:


tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

smarta vairuoji? big_smile

smaikstauji:nykstys:nykstys

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7359 2012-12-12 21:33

Re: Blevyzgos™ II dalis

Loading rašė:

MrBurbulas rašė:

Tiomis rašė:

tai kad ir su zieminem jeigu kalba apie daugiabuciu kiemus tai kai ahujienai pripusto (praejusi ziema) tai hui ten ir isvaziuosi be kastuvo nebent qouatrine

as su FWD( 1 wd)  nardziau kaip zuvis ;D  moket reikia big_smile  nors ir mashina  lengvute.. tonos nera , tai  yra privalumu, visada rasi kur pasistatyt, ta prasme kiti ipusni  neivaziuos o as laisvai  big_smile

smarta vairuoji? big_smile

smartas = fotelis   , o as kibira su  4 ratais wink

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2012-12-12 21:33)

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#7360 2012-12-12 21:36

Re: Blevyzgos™ II dalis

kuri mage geresne:
Kenwood, kdc-w4044u
Sony cdx - gt414u

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#7361 2012-12-12 21:41

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:

suka utiutiu kaip mane utiutiu zuvies grybai keliuose , pasnigo vos vos ir jau utiutiu kaip pencininkai velkas  3 juosta  50  nors 60 galima .  zajibal ilgasias mirgalint ,  nejauciat mashinos pyzdinat i pirma juosta su autobusais.   utiutiu nesikeiksiu

jo su tuo irgi susiduriu nervuoja bet per daug neimu i galva nes jeigu del kiekvieno kopustgalvio nervuosis tai tuoj nervus nebeliks nes nieko nepakeisi tave praleis ir vel i kita suosta eisma stabdyti nes jie kazkaip nesimoko

O man utiutiu as kaime su SUBARU big_smile bet ir cia diedai vos velkasi, kaip sakot apsikabine vaira. Bet matai per gyvenima visko mate uztai ir baime atsiranda lekti

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7362 2012-12-12 21:43

Re: Blevyzgos™ II dalis

nu ta baime , taip yra toks dalykas , bet     nu jaust mashian tai riekia   ir pagarbos turet kitiems vaziuojantiems..

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7363 2012-12-12 21:44

Re: Blevyzgos™ II dalis

Misius rašė:

Tiomis rašė:

MrBurbulas rašė:

suka utiutiu kaip mane utiutiu zuvies grybai keliuose , pasnigo vos vos ir jau utiutiu kaip pencininkai velkas  3 juosta  50  nors 60 galima .  zajibal ilgasias mirgalint ,  nejauciat mashinos pyzdinat i pirma juosta su autobusais.   utiutiu nesikeiksiu

jo su tuo irgi susiduriu nervuoja bet per daug neimu i galva nes jeigu del kiekvieno kopustgalvio nervuosis tai tuoj nervus nebeliks nes nieko nepakeisi tave praleis ir vel i kita suosta eisma stabdyti nes jie kazkaip nesimoko

O man utiutiu as kaime su SUBARU big_smile bet ir cia diedai vos velkasi, kaip sakot apsikabine vaira. Bet matai per gyvenima visko mate uztai ir baime atsiranda lekti

SUBARU yra gerai smile  jeigu dar geros padangos tai pasaka

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#7364 2012-12-12 21:49

Re: Blevyzgos™ II dalis

MrBurbulas rašė:

nu ta baime , taip yra toks dalykas , bet     nu jaust mashian tai riekia   ir pagarbos turet kitiems vaziuojantiems..

As dirbu su padangom, si sezona zmones dejosi padangas ant ribos 3-5mm(50% besimontavusiu),  as neabejoju kad sia ziema eismas gan gerokai suletejes. Na BMW'istai dejosi geras padangas kas neiprasta lyginant su praeitais metais. labai mazai isejo vidutinio stovio padangu arba labai geros arba labai blogos ( bent jau mano akimis 3mm ir taip riba yra ziemine, o man tai plikos)

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#7365 2012-12-12 21:51

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tiomis rašė:

Misius rašė:

Tiomis rašė:


jo su tuo irgi susiduriu nervuoja bet per daug neimu i galva nes jeigu del kiekvieno kopustgalvio nervuosis tai tuoj nervus nebeliks nes nieko nepakeisi tave praleis ir vel i kita suosta eisma stabdyti nes jie kazkaip nesimoko

O man utiutiu as kaime su SUBARU big_smile bet ir cia diedai vos velkasi, kaip sakot apsikabine vaira. Bet matai per gyvenima visko mate uztai ir baime atsiranda lekti

SUBARU yra gerai smile  jeigu dar geros padangos tai pasaka

Na turiu padangas geras, nors dazniausei buna batininkas be batu bet si karta turiu geras

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7366 2012-12-12 21:51

Re: Blevyzgos™ II dalis

nu jo.. viskas i finansus , bet as jau tokiu dalyku nerizikuociau...
vis tiek per pora sezonu tikrai nesudrosi padangu..

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#7367 2012-12-12 21:55

Re: Blevyzgos™ II dalis

MrBurbulas rašė:

nu jo.. viskas i finansus , bet as jau tokiu dalyku nerizikuociau...
vis tiek per pora sezonu tikrai nesudrosi padangu..

naujos geroos ziemines be 1300 nlb ir tai cia su geru pazistamu kainom...na aisku i,manoma pigiau bet tai ziek padanga jau kokiu metu gamybos bus..

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#7368 2012-12-12 22:02

Re: Blevyzgos™ II dalis

Naujos kaip naujos, devetos pagal miesta, vilniui brangiau nei kaune, siauliuose pigiau nei kaune.  O seip kaina atsiremia i ismatavimus. nesvarbu kad nekazka mesos like,

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#7369 2012-12-12 22:33

Re: Blevyzgos™ II dalis

Pas mane masina quattro, pirkau naujas padangas, vidutines tokias, 1400 berods isejo, bet limpa gerai. Viskas aisku nuo kapeiku priklauso, bet siaip jei pirkti tai naujas. Kiekvienam aisku pagal galimybes.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#7370 2012-12-12 23:03

Re: Blevyzgos™ II dalis


Giliam pamąstymui tokiais būties klausimais kaip: kas aš esu? kodėl aš esu? kodėl užsiimu tuo, kuo užsiimu? kodėl šitas forumas pilnas dalbajobų (įskaitant mane)? etc.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#7371 2012-12-13 08:17

Re: Blevyzgos™ II dalis

metanis rašė:

kuri mage geresne:
Kenwood, kdc-w4044u
Sony cdx - gt414u

Vienodi, tik sony USB turi.

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7372 2012-12-13 10:46

Re: Blevyzgos™ II dalis

RAMZIS III rašė:

metanis rašė:

kuri mage geresne:
Kenwood, kdc-w4044u
Sony cdx - gt414u

Vienodi, tik sony USB turi.

kenwoodas irgi turi smile

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#7373 2012-12-13 10:56

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tiomis rašė:

RAMZIS III rašė:

metanis rašė:

kuri mage geresne:
Kenwood, kdc-w4044u
Sony cdx - gt414u

Vienodi, tik sony USB turi.

kenwoodas irgi turi smile

Tada imk kuris pigesnis smile

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#7374 2012-12-13 11:46

Re: Blevyzgos™ II dalis

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-21 13:01)

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#7375 2012-12-13 11:48

Re: Blevyzgos™ II dalis

O j8s visureigių padangų kainas pasižiūrėkit ir bus ramu ant dūšios, kad nepermokėjot wink

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net