Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gustas
Naujas dalyvis
Vietovė: Valatkai-Prienai..
Registravosi: 2008-07-29
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#151 2008-07-30 18:47

Re: Įdegis

as ir nusilupau karta,gal birzelio pradzioj.. gavua per didele doze saules spinduliu//yikes

Neprisijungęs

 
AudriusA
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kretinga. Amzius: 27
Registravosi: 2008-07-13
Žinutės: 243
Atsiliepimai: 0

#152 2008-08-10 17:51

Re: Įdegis

Pas manes tai oda tokia, viena diena esu baltas baltas papbunu dienele saulej kita diena atsikeliu rudas graziai nudeges. O mano dauguma draugu balti idegia paraudonuoja po kiek laiko raudonumas dingsta ir vel balti.
Ir del soliariumo gerai per men garteli nuvarai ir rudas. Nemegstu but baltas tai todel i soliariuma ziema nueinu kaip kada.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#153 2010-09-23 19:09

Re: Įdegis

amm, sorry, trumpam atgaivinsiu sena tema smile
mane sudomino tas injekcinis idegis. melanotan berods. lygtais yra melanotan 2? ar as klystu? kuom jie skiriasi?
kokia jo kaina sei dienai, gl kas zinote? ir kaip ten del to vartojimo, tipo 10 ukolu reik? o jei nenori super duper idegio, o tik siek tiek rudumo, gal uztenka kokiu 5 ir tada tik palaikymui kaip nors? ir apskritai, kiek laiko uzsilaiko idegis po to "kursiuko"? smile
susidomejau kazkaip, bet dar mazai suprantu apie ji, tai prasau kantrybes, jei kam mano sitie klausimai atrodo juokingi.. wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net