Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#51 2012-07-17 18:50

Re: Sveiki :)

matyt, kad sunkiai  pavyks jei pats nenores.zinau mergina, kuri savo drauga jau pusantru metu kviecia sportuot, o tam dzin big_smile

Neprisijungęs

 
bite
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#52 2012-07-17 18:55

Re: Sveiki :)

aha...blogiausia, kad seniai jis buvo sportininkas, beveik profesionaliai su skeitu vazinejo daug, net 6pack'a turejo...o dabar nuo sedimo darbo suglebo hmm nera jis storas ar kazka, bet as ji stengiuos kartu pritempt, bet jis kokia atmaske susigalvoja...as jam papokstauju, skaua, o kai as pasidarysiu kruta merga, sakau ar nebus tau baisu, kad kas mane nusivilios? big_smile numyke kazka, mazdaug kad tu mane mylesi ir nepaliksi big_smile ha ha....ha...

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#53 2012-07-17 19:02

Re: Sveiki :)

bite rašė:

aha...blogiausia, kad seniai jis buvo sportininkas, beveik profesionaliai su skeitu vazinejo daug, net 6pack'a turejo...o dabar nuo sedimo darbo suglebo hmm nera jis storas ar kazka, bet as ji stengiuos kartu pritempt, bet jis kokia atmaske susigalvoja...as jam papokstauju, skaua, o kai as pasidarysiu kruta merga, sakau ar nebus tau baisu, kad kas mane nusivilios? big_smile numyke kazka, mazdaug kad tu mane mylesi ir nepaliksi big_smile ha ha....ha...

,o tu įutiutiu ragus jam , turės visam gyvenimui pamoką,kad nereik savęs apsileist (juoko forma aš) big_smile alahalah

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#54 2012-07-17 19:32

Re: Sveiki :)

Ptycka rašė:

bite rašė:

o ka daryt jei daznai nori uzkandziaut? jautiesi alkanas?

tvardytis, reikia valios , jei jau neiseina valgyk tai kas yra sveika ir turi mazai kaloriju , pvz darzoviu kokiu , jei norisi pasmaliziaut taipat rinkis sveika maista , as pvz megstu rice cakes trapuciai ryziu + riesutu sviestas.

jo pastovei reiks kentet,bet kaip mano drauge sako,kentek vyriskai:Dbig_smilebig_smile
aisku su laiku nebuna taip sunku,bet vistiek reiks daug valios;)

Neprisijungęs

 
bite
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#55 2012-07-17 19:33

Re: Sveiki :)

faktas..jau dabar sunku kai su draugais susitinki ir jie man davaj varom i mac'a 12 nakties big_smile oj... hmm kazkada pasuku su savim pasiemiau tai kreivai ziurejo i mane savo bigmacus valgydami, o man buvo laaaaaabai sunku sad

Neprisijungęs

 
bite
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#56 2012-07-17 19:34

Re: Sveiki :)

su tais ragu istatymais galima prisidirbt labai... kalusimas ar padetu, manau, cia pats zmogus turi NORETI... kai kas nors pasonej prota knisa eik sportuot eik sportuot irgi gali visa motyvacija numust greitai

Neprisijungęs

 
Markizas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-07-13
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#57 2012-07-17 19:36

Re: Sveiki :)

bite rašė:

faktas..jau dabar sunku kai su draugais susitinki ir jie man davaj varom i mac'a 12 nakties big_smile oj... hmm kazkada pasuku su savim pasiemiau tai kreivai ziurejo i mane savo bigmacus valgydami, o man buvo laaaaaabai sunku sad

Sunku jums tokiems su sportu tada smile o dar kai pagunda siuksliu privalgyt tokiu, kas del 6pack`o: jei esi kudas, tada ir turi ta 6pack`a, daugelis nesportuojanciu ji turi big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#58 2012-07-17 19:39

Re: Sveiki :)

bite rašė:

faktas..jau dabar sunku kai su draugais susitinki ir jie man davaj varom i mac'a 12 nakties big_smile oj... hmm kazkada pasuku su savim pasiemiau tai kreivai ziurejo i mane savo bigmacus valgydami, o man buvo laaaaaabai sunku sad

kad karta y savaite koky bigmaca ikyrsi nenumirsi,arba imi lipo6 uzmusa apetita ir sedi needus savaite:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#59 2012-07-17 20:06

Re: Sveiki :)

sporcmenas-2 rašė:

bite rašė:

faktas..jau dabar sunku kai su draugais susitinki ir jie man davaj varom i mac'a 12 nakties big_smile oj... hmm kazkada pasuku su savim pasiemiau tai kreivai ziurejo i mane savo bigmacus valgydami, o man buvo laaaaaabai sunku sad

kad karta y savaite koky bigmaca ikyrsi nenumirsi,arba imi lipo6 uzmusa apetita ir sedi needus savaite:Dbig_smile

ne stebuklas tas lipo ir ne visiem jis uzmusa ir ne visiem jis veikia tongue

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#60 2012-07-17 20:08

Re: Sveiki :)

bite rašė:

nesamone, as draugiskas zmogus ir neskirstau taip vat va... daug zmoniu ir apie sportininkus galvoja, kad jie nekazka galvoj turi...bet cia reikia nezinia kokiu paciam but kad pagal pomegius skirstyt zmoniu prota... tik is mano pozicijos tiek, kad per gyevnima pastebejau, kad vyras ir moteris (jei abu be poru ir heteroreseksualus) neilgai gali buti TIK draugais...98% kazkas atsitinka...

tai kaip as daznai pataikau tarp tu dvieju procentu neutral

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#61 2012-07-17 20:10

Re: Sveiki :)

MrBurbulas rašė:

bite rašė:

nesamone, as draugiskas zmogus ir neskirstau taip vat va... daug zmoniu ir apie sportininkus galvoja, kad jie nekazka galvoj turi...bet cia reikia nezinia kokiu paciam but kad pagal pomegius skirstyt zmoniu prota... tik is mano pozicijos tiek, kad per gyevnima pastebejau, kad vyras ir moteris (jei abu be poru ir heteroreseksualus) neilgai gali buti TIK draugais...98% kazkas atsitinka...

tai kaip as daznai pataikau tarp tu dvieju procentu neutral

nes tu storas neutral

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#62 2012-07-17 20:21

Re: Sveiki :)

Ailan rašė:

MrBurbulas rašė:

bite rašė:

nesamone, as draugiskas zmogus ir neskirstau taip vat va... daug zmoniu ir apie sportininkus galvoja, kad jie nekazka galvoj turi...bet cia reikia nezinia kokiu paciam but kad pagal pomegius skirstyt zmoniu prota... tik is mano pozicijos tiek, kad per gyevnima pastebejau, kad vyras ir moteris (jei abu be poru ir heteroreseksualus) neilgai gali buti TIK draugais...98% kazkas atsitinka...

tai kaip as daznai pataikau tarp tu dvieju procentu neutral

nes tu storas neutral

alah

Neprisijungęs

 
bite
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#63 2012-07-17 20:29

Re: Sveiki :)

Markizas rašė:

bite rašė:

faktas..jau dabar sunku kai su draugais susitinki ir jie man davaj varom i mac'a 12 nakties big_smile oj... hmm kazkada pasuku su savim pasiemiau tai kreivai ziurejo i mane savo bigmacus valgydami, o man buvo laaaaaabai sunku sad

Sunku jums tokiems su sportu tada smile o dar kai pagunda siuksliu privalgyt tokiu, kas del 6pack`o: jei esi kudas, tada ir turi ta 6pack`a, daugelis nesportuojanciu ji turi big_smile

nu foto nedesiu, teks patiket manim...ne nuo kudumo (kudas ir nebuvo) jis 6pack'a turejo...

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#64 2012-07-17 20:37

Re: Sveiki :)

gal kaipnors netiesiogiai, nezymiai pabandyk uzuominom duoti suprasti, kad patinka atletiskesni vaikinai, pvz kokia nezymi pastaba papludimi ar pan... Jei esi svarbi jam, manau "sudas turetu uzvirt" ir gal prisivers wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#65 2012-07-17 20:49

Re: Sveiki :)

Pelesis rašė:

sporcmenas-2 rašė:

bite rašė:

faktas..jau dabar sunku kai su draugais susitinki ir jie man davaj varom i mac'a 12 nakties big_smile oj... hmm kazkada pasuku su savim pasiemiau tai kreivai ziurejo i mane savo bigmacus valgydami, o man buvo laaaaaabai sunku sad

kad karta y savaite koky bigmaca ikyrsi nenumirsi,arba imi lipo6 uzmusa apetita ir sedi needus savaite:Dbig_smile

ne stebuklas tas lipo ir ne visiem jis uzmusa ir ne visiem jis veikia tongue

bandei visas tris rusis?wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#66 2012-07-17 20:50

Re: Sveiki :)

Robšė rašė:

gal kaipnors netiesiogiai, nezymiai pabandyk uzuominom duoti suprasti, kad patinka atletiskesni vaikinai, pvz kokia nezymi pastaba papludimi ar pan... Jei esi svarbi jam, manau "kakutis turetu uzvirt" ir gal prisivers wink

nepades sitas,jai kelmas yra kelmu ir liks ir niekas nieko nepakeis:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#67 2012-07-17 20:51

Re: Sveiki :)

sporcmenas-2 rašė:

Pelesis rašė:

sporcmenas-2 rašė:


kad karta y savaite koky bigmaca ikyrsi nenumirsi,arba imi lipo6 uzmusa apetita ir sedi needus savaite:Dbig_smile

ne stebuklas tas lipo ir ne visiem jis uzmusa ir ne visiem jis veikia tongue

bandei visas tris rusis?wink

lipo 6x tikrai užmuša apetita.. smile veikia tas papildas, bet jau čia gryna chemija jisai..smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#68 2012-07-17 20:55

Re: Sveiki :)

Ailan rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Pelesis rašė:


ne stebuklas tas lipo ir ne visiem jis uzmusa ir ne visiem jis veikia tongue

bandei visas tris rusis?wink

lipo 6x tikrai užmuša apetita.. smile veikia tas papildas, bet jau čia gryna chemija jisai..smile

man geras sitas ir nuotaika ir energija kele,bet apetito visai neuzmusa,man paprastas uzmuse galutinai,kaip emexas aiskino europos rinkai su kazkokiu sudu,kuris pykina:)

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#69 2012-07-17 21:09

Re: Sveiki :)

sporcmenas-2 rašė:

Ailan rašė:

sporcmenas-2 rašė:


bandei visas tris rusis?wink

lipo 6x tikrai užmuša apetita.. smile veikia tas papildas, bet jau čia gryna chemija jisai..smile

man geras sitas ir nuotaika ir energija kele,bet apetito visai neuzmusa,man paprastas uzmuse galutinai,kaip emexas aiskino europos rinkai su kazkokiu sudu,kuris pykina:)

man rytais įpač buvo pilna energijos,o kai reikėdavo dar nusėdėti vietoje...big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#70 2012-07-17 21:12

Re: Sveiki :)

Ailan rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Ailan rašė:


lipo 6x tikrai užmuša apetita.. smile veikia tas papildas, bet jau čia gryna chemija jisai..smile

man geras sitas ir nuotaika ir energija kele,bet apetito visai neuzmusa,man paprastas uzmuse galutinai,kaip emexas aiskino europos rinkai su kazkokiu sudu,kuris pykina:)

man rytais įpač buvo pilna energijos,o kai reikėdavo dar nusėdėti vietoje...big_smile

primena kazkiek silpna exstazio poveiky:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#71 2012-07-17 21:21

Re: Sveiki :)

Ailan rašė:

MrBurbulas rašė:

bite rašė:

nesamone, as draugiskas zmogus ir neskirstau taip vat va... daug zmoniu ir apie sportininkus galvoja, kad jie nekazka galvoj turi...bet cia reikia nezinia kokiu paciam but kad pagal pomegius skirstyt zmoniu prota... tik is mano pozicijos tiek, kad per gyevnima pastebejau, kad vyras ir moteris (jei abu be poru ir heteroreseksualus) neilgai gali buti TIK draugais...98% kazkas atsitinka...

tai kaip as daznai pataikau tarp tu dvieju procentu neutral

nes tu storas neutral

smile)))

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#72 2012-07-17 21:48

Re: Sveiki :)

sporcmenas-2 rašė:

Pelesis rašė:

sporcmenas-2 rašė:


kad karta y savaite koky bigmaca ikyrsi nenumirsi,arba imi lipo6 uzmusa apetita ir sedi needus savaite:Dbig_smile

ne stebuklas tas lipo ir ne visiem jis uzmusa ir ne visiem jis veikia tongue

bandei visas tris rusis?wink

bandziau ir lipo6 paprasta (pilka banke) ir lipo6 black nieko man neveike nieko neslopino jokios energijos ar prakaitavimo nesukeli ir t.t. pamiegot drasei galedavau eit, bet cia neissipleskim apie tai jau kitoj temoj diskutuota

Neprisijungęs

 
bite
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#73 2012-07-17 22:52

Re: Sveiki :)

as jam tiesiogiai pasakiau big_smile jis pazadejo nuo liepos big_smile ziuresim... as irgi tokia pat buvau zadejau zadejau, kol galu gale susiemiau smile)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#74 2012-07-17 22:58

Re: Sveiki :)

olegaskimanas rašė:

Staffordshire rašė:

nu tu ir atsilikes olegai,taigi POX yra dabar pati populeriausia "stuburiniu" gaminimo programa smile

Jauciuosi igaves vertingos informacijos. big_smile nykstys

Mielieji kaciokai aka kumpiai - taip kaip as nepadirbciau su jusu darbiniais taip jus nesuspetumet su manim p90x kardio treniruotej smile siulau tureti daugiau tolerancijos, nepizdelinti veju ir gerbti visus sporto tipus smile cheers

Neprisijungęs

 
grazvys69
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-17
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#75 2012-07-18 00:16

Re: Sveiki :)

sveiki, kas galit patart del varzybu , dalyvavau nabba varzybose pirma karta tai viko šiaures airijoi u.k po varzybu praejo menesis. ir nutariau ruostis kitoms varzyboms kurio vyks rugpjucio 4d. jauciu organizmas nespejo atsigauti viskas sunkiai sekasi svoris leciau krenta, bijau del sveikatos .... kas zinot kokia pertrauka turi buti tarp varzybine .... ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net