Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rego
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Northampton
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 1

#76 2012-09-20 20:12

Re: Sveiki kaciokai :)

Antanai is patirties galiu pasakyti,kad zmogus pats sau yra didziausias priesas.Gali liga pristabdyt,be didesniu pastangu reik tik ziuret i viska pozityviai.Man nuo pat gimimo desineja akyja yra auglys.Su kekvienais metais jis dideja ir matomumas mazeja ir spaudzia ne tik aki,bet ir smegenis kaip aiskino daktarai.Operacija negalima jau tokiam amziui,nes jau per velu,o rusu laikais kai nebuvo kompiuteriu ir t,t to auglio nieks ir nemate.Sukures seima dukrai 11 metu sunui 1metai,gyvenu toliau ir apie tai negalvoju,nes gyvenimas eina toliau ir jai tau laiko duota maziau nei kitam,tai ar reik uzsidaryt ir saves gailetis ar reik ispaust is gyvenimo viska su kaupu....Nenuleisk ranku siek gyvenime uzsibreztu tikslu ir negalvok apie tai kas taves laukia uz 10metu,nes gyveni cia ir dabar.O ir tuo gyvenimas nesibaigia,gyvenima uzbaigia tik mirtis arba pats zmogus nuleisdamas rankas.Gyvenu visaverti gyvenima ir dziaugiuosi kekviena diena,nes turiu nuostabe seima del kurios tik ir stengiuosi save nugalet,jie man gyvenime yra atspirties taskas.Nenuleisk ranku........

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#77 2012-09-20 20:24

Re: Sveiki kaciokai :)

Rego rašė:

Antanai is patirties galiu pasakyti,kad zmogus pats sau yra didziausias priesas.Gali liga pristabdyt,be didesniu pastangu reik tik ziuret i viska pozityviai.Man nuo pat gimimo desineja akyja yra auglys.Su kekvienais metais jis dideja ir matomumas mazeja ir spaudzia ne tik aki,bet ir smegenis kaip aiskino daktarai.Operacija negalima jau tokiam amziui,nes jau per velu,o rusu laikais kai nebuvo kompiuteriu ir t,t to auglio nieks ir nemate.Sukures seima dukrai 11 metu sunui 1metai,gyvenu toliau ir apie tai negalvoju,nes gyvenimas eina toliau ir jai tau laiko duota maziau nei kitam,tai ar reik uzsidaryt ir saves gailetis ar reik ispaust is gyvenimo viska su kaupu....Nenuleisk ranku siek gyvenime uzsibreztu tikslu ir negalvok apie tai kas taves laukia uz 10metu,nes gyveni cia ir dabar.O ir tuo gyvenimas nesibaigia,gyvenima uzbaigia tik mirtis arba pats zmogus nuleisdamas rankas.Gyvenu visaverti gyvenima ir dziaugiuosi kekviena diena,nes turiu nuostabe seima del kurios tik ir stengiuosi save nugalet,jie man gyvenime yra atspirties taskas.Nenuleisk ranku........

nykstys

Neprisijungęs

 
21.30 PM
Piktas
Vietovė: London
Registravosi: 2012-01-18
Žinutės: 1562
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#78 2012-09-20 22:17

Re: Sveiki kaciokai :)

Rego rašė:

Antanai is patirties galiu pasakyti,kad zmogus pats sau yra didziausias priesas.Gali liga pristabdyt,be didesniu pastangu reik tik ziuret i viska pozityviai.Man nuo pat gimimo desineja akyja yra auglys.Su kekvienais metais jis dideja ir matomumas mazeja ir spaudzia ne tik aki,bet ir smegenis kaip aiskino daktarai.Operacija negalima jau tokiam amziui,nes jau per velu,o rusu laikais kai nebuvo kompiuteriu ir t,t to auglio nieks ir nemate.Sukures seima dukrai 11 metu sunui 1metai,gyvenu toliau ir apie tai negalvoju,nes gyvenimas eina toliau ir jai tau laiko duota maziau nei kitam,tai ar reik uzsidaryt ir saves gailetis ar reik ispaust is gyvenimo viska su kaupu....Nenuleisk ranku siek gyvenime uzsibreztu tikslu ir negalvok apie tai kas taves laukia uz 10metu,nes gyveni cia ir dabar.O ir tuo gyvenimas nesibaigia,gyvenima uzbaigia tik mirtis arba pats zmogus nuleisdamas rankas.Gyvenu visaverti gyvenima ir dziaugiuosi kekviena diena,nes turiu nuostabe seima del kurios tik ir stengiuosi save nugalet,jie man gyvenime yra atspirties taskas.Nenuleisk ranku........

VYRAS. TIKRAS.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net