Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7826 2014-04-20 02:06

Re: mano foto

eNrr rašė:

Ratai, hera, amfa, efedra zinau tikrai laisvai vaiksciojo pries kokiu 20-30 metu, tiek kontroles nebuvo kiek dabar. Bet kaip ir sakai, lygiai ta pati pasistengus gautum nesunkiai ir siandien
PS dekui, supratau

Dar primesk,kad ne uostamiestis ir ne sostine ir pasiula yra nuline. O kadangi nevykeliski dalykai nedomino bei vieno is pazystamu,tai niekad tokiu dalyku ir nebandziau.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7827 2014-04-20 02:11

Re: mano foto

Tiesa, savaite kaip kapoju karta dienoj salotu kalna su zuvim ar vistiena. Praeita penktadieni bacilos kibo visom keturiom sestad.-sekmad.teko lovoj issigulet. Nepamenu aplamai kada taip yra buvo. Begulint sumasciau,kad reikia gera riebala uzsikelt ir darzoviu pavaryt daugiau. Geriausia iseitis salotos. Po puse avocado sueina i jas ir aliejaus keli saukstai. Cia esme tu salotu.
Visa savaite valgau po 3-5 valgius. Energijos truba kiek yra. Su sportavinu neskubu. Daviau savaite laisva, dabar namuose pora dienu gumas tik patasiau. Pumpas limpa toks. +reikia pratimu rata sudeliot pacanui kitam sestadieniui varzyboms,kad uzsipumpuotu pries iseinant ant scenos.

Neprisijungęs

 
Nerka28
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 0

#7828 2014-04-20 09:54

Re: mano foto

whatever rašė:

Tiesa, savaite kaip kapoju karta dienoj salotu kalna su zuvim ar vistiena. Praeita penktadieni bacilos kibo visom keturiom sestad.-sekmad.teko lovoj issigulet. Nepamenu aplamai kada taip yra buvo. Begulint sumasciau,kad reikia gera riebala uzsikelt ir darzoviu pavaryt daugiau. Geriausia iseitis salotos. Po puse avocado sueina i jas ir aliejaus keli saukstai. Cia esme tu salotu.
Visa savaite valgau po 3-5 valgius. Energijos truba kiek yra. Su sportavinu neskubu. Daviau savaite laisva, dabar namuose pora dienu gumas tik patasiau. Pumpas limpa toks. +reikia pratimu rata sudeliot pacanui kitam sestadieniui varzyboms,kad uzsipumpuotu pries iseinant ant scenos.

kur dalyvaus gal waterforte?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7829 2014-04-20 12:56

Re: mano foto

Nerka28 rašė:

whatever rašė:

Tiesa, savaite kaip kapoju karta dienoj salotu kalna su zuvim ar vistiena. Praeita penktadieni bacilos kibo visom keturiom sestad.-sekmad.teko lovoj issigulet. Nepamenu aplamai kada taip yra buvo. Begulint sumasciau,kad reikia gera riebala uzsikelt ir darzoviu pavaryt daugiau. Geriausia iseitis salotos. Po puse avocado sueina i jas ir aliejaus keli saukstai. Cia esme tu salotu.
Visa savaite valgau po 3-5 valgius. Energijos truba kiek yra. Su sportavinu neskubu. Daviau savaite laisva, dabar namuose pora dienu gumas tik patasiau. Pumpas limpa toks. +reikia pratimu rata sudeliot pacanui kitam sestadieniui varzyboms,kad uzsipumpuotu pries iseinant ant scenos.

kur dalyvaus gal waterforte?

Jop.
Busi?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7830 2014-04-20 14:39

Re: mano foto

Estranged rašė:

whatever rašė:

As 17'os buvau uzpises iki 83kg man atrodo big_smile

+nenoriu vel apie ta pati kalbet, bet tuo metu, kai mes sportavom - buvo nulis informacijos apie ta sportavima. Lyginant su dabar, tai nuliu nulis... Jums viskas ant lekstutes paduota, bet si karta kastruota yra big_smilebig_smile

dar klausimas kas geriau ar kaip buvo anksciau ar kaip dabar. Dabar tiek broscienc'o ir nesamoniu visokiu pilna kad sunku atsirint kas istiesu veikia o kas ne.

Konkreciai dabar apie ka kalbi? Apie informacijos prieinamuma?

Neprisijungęs

 
Nerka28
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 0

#7831 2014-04-20 14:52

Re: mano foto

whatever rašė:

Nerka28 rašė:

whatever rašė:

Tiesa, savaite kaip kapoju karta dienoj salotu kalna su zuvim ar vistiena. Praeita penktadieni bacilos kibo visom keturiom sestad.-sekmad.teko lovoj issigulet. Nepamenu aplamai kada taip yra buvo. Begulint sumasciau,kad reikia gera riebala uzsikelt ir darzoviu pavaryt daugiau. Geriausia iseitis salotos. Po puse avocado sueina i jas ir aliejaus keli saukstai. Cia esme tu salotu.
Visa savaite valgau po 3-5 valgius. Energijos truba kiek yra. Su sportavinu neskubu. Daviau savaite laisva, dabar namuose pora dienu gumas tik patasiau. Pumpas limpa toks. +reikia pratimu rata sudeliot pacanui kitam sestadieniui varzyboms,kad uzsipumpuotu pries iseinant ant scenos.

kur dalyvaus gal waterforte?

Jop.
Busi?

manau reiks nulekti paziureti.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7832 2014-04-20 15:03

Re: mano foto

Nerka28 rašė:

whatever rašė:

Nerka28 rašė:


kur dalyvaus gal waterforte?

Jop.
Busi?

manau reiks nulekti paziureti.

Anksti prasideda siemet. +kaip ir jauniai pirmi bus. Nebent pakeis kazka.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#7833 2014-04-20 15:23

Re: mano foto

whatever rašė:

Konkreciai dabar apie ka kalbi? Apie informacijos prieinamuma?

as sakau kad informacija yra labai prieinama, bet jos tiek daug kad sunku atsirinkt kas istiesu veikia ir yra efektyviausia. Jei pas mane neauga bicas ir as noriu ji padidint, ieskodamas rasiu 100 ivairiausiu pratimu jam, ivairiausiu programu, patarimai bus visu skirtingi, nes visiem veikia skirtingi dalykai. Taip kad galu gale vis vien bandais pats ir matai suveike ar ne.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7834 2014-04-20 15:52

Re: mano foto

Estranged rašė:

whatever rašė:

Konkreciai dabar apie ka kalbi? Apie informacijos prieinamuma?

as sakau kad informacija yra labai prieinama, bet jos tiek daug kad sunku atsirinkt kas istiesu veikia ir yra efektyviausia. Jei pas mane neauga bicas ir as noriu ji padidint, ieskodamas rasiu 100 ivairiausiu pratimu jam, ivairiausiu programu, patarimai bus visu skirtingi, nes visiem veikia skirtingi dalykai. Taip kad galu gale vis vien bandais pats ir matai suveike ar ne.

Niekur nepabegsi nuo bandymu kas veikia, o kas ne. NERA universalaus recepto.

Visada yra geriau marios informacijos, nei nulis informacijos wink

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#7835 2014-04-20 16:05

Re: mano foto

Estranged rašė:

whatever rašė:

Konkreciai dabar apie ka kalbi? Apie informacijos prieinamuma?

as sakau kad informacija yra labai prieinama, bet jos tiek daug kad sunku atsirinkt kas istiesu veikia ir yra efektyviausia. Jei pas mane neauga bicas ir as noriu ji padidint, ieskodamas rasiu 100 ivairiausiu pratimu jam, ivairiausiu programu, patarimai bus visu skirtingi, nes visiem veikia skirtingi dalykai. Taip kad galu gale vis vien bandais pats ir matai suveike ar ne.

as manau, kad vienas ir tas pats pratimas vienam veikia, o kitam neveikia, tik del to, kad vienas ji mokes atlikt gerai, o kitas darys tik kad daryt.. blogu pratimu ir neveikianciu nebuna.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#7836 2014-04-20 17:01

Re: mano foto

Vysne rašė:

Estranged rašė:

whatever rašė:

Konkreciai dabar apie ka kalbi? Apie informacijos prieinamuma?

as sakau kad informacija yra labai prieinama, bet jos tiek daug kad sunku atsirinkt kas istiesu veikia ir yra efektyviausia. Jei pas mane neauga bicas ir as noriu ji padidint, ieskodamas rasiu 100 ivairiausiu pratimu jam, ivairiausiu programu, patarimai bus visu skirtingi, nes visiem veikia skirtingi dalykai. Taip kad galu gale vis vien bandais pats ir matai suveike ar ne.

as manau, kad vienas ir tas pats pratimas vienam veikia, o kitam neveikia, tik del to, kad vienas ji mokes atlikt gerai, o kitas darys tik kad daryt.. blogu pratimu ir neveikianciu nebuna.

Pritariu.
O šiaip tikėk, tavo genai geri, iš senelio matai, sportuok tik wink

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7837 2014-04-20 17:36

Re: mano foto

athletic rašė:

Vysne rašė:

Estranged rašė:


as sakau kad informacija yra labai prieinama, bet jos tiek daug kad sunku atsirinkt kas istiesu veikia ir yra efektyviausia. Jei pas mane neauga bicas ir as noriu ji padidint, ieskodamas rasiu 100 ivairiausiu pratimu jam, ivairiausiu programu, patarimai bus visu skirtingi, nes visiem veikia skirtingi dalykai. Taip kad galu gale vis vien bandais pats ir matai suveike ar ne.

as manau, kad vienas ir tas pats pratimas vienam veikia, o kitam neveikia, tik del to, kad vienas ji mokes atlikt gerai, o kitas darys tik kad daryt.. blogu pratimu ir neveikianciu nebuna.

Pritariu.
O šiaip tikėk, tavo genai geri, iš senelio matai, sportuok tik wink

Veikia VISI  pratimai - tik ne visus pratimus visi moka taisyklingai atlikt.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7838 2014-04-20 18:37

Re: mano foto

Neprivalges rašė:

grifas, tipo tau taip nebūna, kad atpili sunkios trenkės metu? big_smile

jau antrą kart prasukau tą 10x10, padariau dar leg presą ir tiesimą, viskas ok, tik stovėt sunku buvo big_smile

Tai reiskia, kad antra karta save apgavai ir skaitai, kad padarei kaip priklauso 10x10 wink

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7839 2014-04-20 19:26

Re: mano foto

gal su standartinėm pertraukom darė

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#7840 2014-04-20 20:29

Re: mano foto

30 sec, svoris mažokas kaip jau ir supratau.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7841 2014-04-20 20:34

Re: mano foto

kiek % nuo 1 maximalaus pakartojimo ėmei?
aš su apie 45% dariau tai visų serijų nepadariau jau presas nebelaikė big_smile bet dariau po tupimo iki max, tada tas 10x10

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#7842 2014-04-20 20:46

Re: mano foto

Su 120 dabar patūpčiau, tai tokiu atveju 50kg yra 41 proc.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#7843 2014-04-20 21:16

Re: mano foto

Reikės kada pabandyt tas legendines 10x10 big_smile bandysiu su 70, po kokių 2sav.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7844 2014-04-21 12:53

Re: mano foto

Neprivalges rašė:

Su 120 dabar patūpčiau, tai tokiu atveju 50kg yra 41 proc.

Su 50kg,tai cia kaip ant bajerio svoris...

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#7845 2014-04-21 14:59

Re: mano foto

eNrr rašė:

Ratai, hera, amfa, efedra zinau tikrai laisvai vaiksciojo pries kokiu 20-30 metu, tiek kontroles nebuvo kiek dabar. Bet kaip ir sakai, lygiai ta pati pasistengus gautum nesunkiai ir siandien

Širka vaikščio, o apie šituos tais laikais girdėt nebuvo.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7846 2014-04-21 15:19

Re: mano foto

Ta tema mes jau baigem. Vienas leptelejo lempa - nera ka cia daugiau kalbet apie tuos vejus. Nieko tas neliecia.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7847 2014-04-21 15:22

Re: mano foto

Dar karta - nerasykit i PM. Neatrasinesiu as ten ir tiek.


Pries tai kelis kartus klausta buvo ir siaip neseniai kalbejom apie mityba su keleta veikeju.

6-8 valgymai per diena yra proto knisimas. Pabuskit. Tiek valgyt imanoma tik tada, kai tai nera valgymai , o lesimai big_smile Nes po pora vistos papu ir po 100-200gr sausos ryziu mases kas valgyma ivaryt yra truba... Turi but istasytas skrandis arba sutrikimai kazkokie pas zmogu. Nu ir kitas variantas - traukia zole ir apetita taip keliasi big_smile

Nereikia tiek valgyt nei vienam is cia esanciu. Valgykit 3-4 kartus ir augsit. Dasimest tereikia animal pak'a, as dar asmeniskai amynkes milteliais imu ir geriu treniruotes metu. Whey proteino kelios porcijos dienos ir visko per akis.
Tik sugebekit SUKELT POREIKI tokiam kiekiui kaloriju wink

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#7848 2014-04-21 16:05

Re: mano foto

athletic rašė:

Reikės kada pabandyt tas legendines 10x10 big_smile bandysiu su 70, po kokių 2sav.

Kiekviena trenke 10x10 pritupimai eina pas mane, smagiai kojos progresuoja normaliai sakyciau. (Su 100kg)
Poto 6x12 legpress su drop setu iki negalejimo. (Svoris iki 350 ir zemyn. iki negalejimo)
Itupsai su 30kg 5x12
Koju tiesimas 5x12 6 iki negalejimo, taip pat koju lenkimas. Aisku tokiai trenkej prigeriu nemazai energetiku hmm

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7849 2014-04-21 16:08

Re: mano foto

Jonn rašė:

athletic rašė:

Reikės kada pabandyt tas legendines 10x10 big_smile bandysiu su 70, po kokių 2sav.

Kiekviena trenke 10x10 pritupimai eina pas mane, smagiai kojos progresuoja normaliai sakyciau. (Su 100kg)
Poto 6x12 legpress su drop setu iki negalejimo. (Svoris iki 350 ir zemyn. iki negalejimo)
Itupsai su 30kg 5x12
Koju tiesimas 5x12 6 iki negalejimo, taip pat koju lenkimas. Aisku tokiai trenkej prigeriu nemazai energetiku hmm

Nufilmuok pritupimus.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#7850 2014-04-21 16:13

Re: mano foto

whatever rašė:

Dar karta - nerasykit i PM. Neatrasinesiu as ten ir tiek.


Pries tai kelis kartus klausta buvo ir siaip neseniai kalbejom apie mityba su keleta veikeju.

6-8 valgymai per diena yra proto knisimas. Pabuskit. Tiek valgyt imanoma tik tada, kai tai nera valgymai , o lesimai big_smile Nes po pora vistos papu ir po 100-200gr sausos ryziu mases kas valgyma ivaryt yra truba... Turi but istasytas skrandis arba sutrikimai kazkokie pas zmogu. Nu ir kitas variantas - traukia zole ir apetita taip keliasi big_smile

Nereikia tiek valgyt nei vienam is cia esanciu. Valgykit 3-4 kartus ir augsit. Dasimest tereikia animal pak'a, as dar asmeniskai amynkes milteliais imu ir geriu treniruotes metu. Whey proteino kelios porcijos dienos ir visko per akis.
Tik sugebekit SUKELT POREIKI tokiam kiekiui kaloriju wink

nop..
bet jei off season tai 4-5 max..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net