Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#4876 2017-05-12 22:09

Re: Kraujo tyrimai

Andrius88 rašė:

upthedose rašė:

Garmus rašė:


utiutiu as vengiu tokio maisto ir vistiek peciai nueja spuogais,labai dedilesi brudas reccutane?

Daugiau 20mg/d nenaudociau. Man ir nuo tiek geri rezultatai buna.

o reguliariai vartoji? (P.s. man buvo paskyrę 40 mg/d)

Ne, naudojau gal du kartus, kai buvo stipriai uzpuole po 20mg/d, tai lupos dziudavo gerai. Bet man geriausiai melanotanas ir soliariumas.

Neprisijungęs

 
erazijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-10-25
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#4877 2017-05-12 22:14

Re: Kraujo tyrimai

Kiek laikyt cinko tam spuogų naikinimui? Ir ar tarkim jei geriu dabar vitaminu kompleksa, kur yra cinko, bet salia ir kalcio, tai galiu net neskaičiuot to cinko, o papildomai jungt gryną ji, tik gert pvz vitaminus ryte, o cinka vakare? Nes kiek zinau, kad kalcis neleidzia savintis cinko.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4878 2017-05-12 22:27

Re: Kraujo tyrimai

erazijus rašė:

Kiek laikyt cinko tam spuogų naikinimui? Ir ar tarkim jei geriu dabar vitaminu kompleksa, kur yra cinko, bet salia ir kalcio, tai galiu net neskaičiuot to cinko, o papildomai jungt gryną ji, tik gert pvz vitaminus ryte, o cinka vakare? Nes kiek zinau, kad kalcis neleidzia savintis cinko.

Belekokia ten doze to cinko reik laikyt berods 100mg

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#4879 2017-05-12 22:34

Re: Kraujo tyrimai

Daugiau 100mg/d geriau negerti tipo. ebay paziuret yra tableciu po 50mg bulk pakuotem. Pats imsiu 1000tb uz 28 svarus kazkas.

Neprisijungęs

 
Andrius88
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-10
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#4880 2017-05-12 22:37

Re: Kraujo tyrimai

upthedose rašė:

Daugiau 100mg/d geriau negerti tipo. ebay paziuret yra tableciu po 50mg bulk pakuotem. Pats imsiu 1000tb uz 28 svarus kazkas.

O vitamino E kiek parekomenduotum?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4881 2017-05-12 22:40

Re: Kraujo tyrimai

upthedose rašė:

Daugiau 100mg/d geriau negerti tipo. ebay paziuret yra tableciu po 50mg bulk pakuotem. Pats imsiu 1000tb uz 28 svarus kazkas.

Good deal 😊 reikes ir man

Neprisijungęs

 
pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#4882 2017-05-12 22:59

Re: Kraujo tyrimai

Andrius88 rašė:

Garmus rašė:

Andrius88 rašė:

As ji geriau apie 2.5 m. Dar jo kaina buvo dvigubai brangesne, uz 20 mg. N30 mokejau apie 240 lt. Su pertraukom, reikia apie 6 men. gerti, po to 6 men ramu buvo, ir vel grizdavo spuogai, tada vel 6 men. ir taip trys kursai. Aisku rezultatas tikrai buvo, kitka teko bandyti, vis atideliodavau, kad nepradeti ji vartoti, bet deja teko. Na tada vienas tikslas buvo, kas spuogu nebutu. Paskutini kart vartojau 3 metus atgal, dabar vienas kitas isauga, bet nera tu giluminiu. O salutinis poveikis: ant saules minimaliai buti, lupos baisiai dziuvo, plaukai slinko, nugaros skausmai ir pan., na o ir depresine busena, nzn gal ne nuo ju, gal tik sutapimas, bet sito niekas negali pasakyti. Nustojus vartoti, viskas kaip ir atsistate, tik va tas testas i ta depresine busena sad. Na manau jeigu nera baisi situacija, tai neverta. Na bet mano situacija buvo beviltiska, tai ir pasirinkimo nebuvo. Siuo klausimu, del ju vartojimo poreikio butina pasitarti su dermatologu.

P.s. Reik darytis reguliariai kepenu tyrimus. Dar pastebejimas, jeigu moteris vartodamas pastoja, tai labai didele tikimybe, kad bus apsigimimas. (Pasako vaisto stipruma)

Visiskai panaikondavo?

na giluminius - jo. O bendrai apie 80 proc. tik randai liko smile

Vartojau iki 1mg/kg. Užkrovimo fazėje pradėjau nuo 20 mg dienos dozės. Lietuvos dermatologai bijo skirti didesnes dozes, dėl pašalinių. Nors tyrimai rodo, kad prie 1mg/kg, procentaliai didesnė remisijos tikimybė. Tfu tfu, 18 mėn. prabėgo nuo paskutinės ROA piliulės ir jokių naujų spuogų, apart kelių paviršinių, nebuvo. Po kurso buvo atliktas kepenų tyrimas, tai AST/ALT ~20 U/I, kai norma iki 40 U/I. Aišku, balių nebuvo.

Dėl ROA ir testo sumažėjimo, santykio nėra nustatyta. Pats domėjaus šiuo klausimu, nes turėjau tas pačias bėdas. Kaip tik buvau radęs mokslinių tyrimų, jog kai kurie giluminiai spuogai gali atsirasti dėl žemo testo.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#4883 2017-05-13 13:21

Re: Kraujo tyrimai

Garmus rašė:

upthedose rašė:

Daugiau 100mg/d geriau negerti tipo. ebay paziuret yra tableciu po 50mg bulk pakuotem. Pats imsiu 1000tb uz 28 svarus kazkas.

Good deal 😊 reikes ir man

Plius nuo cinko spermos kiekis dideja, daugiau issauna. Dar bandysiu stackint su MACA ir lecitinu for that 10ml godly load. big_smile

Del Vit. E nezinau smile

Paskutinį kartą taisė upthedose (2017-05-13 13:21)

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#4884 2017-05-13 13:30

Re: Kraujo tyrimai

Siaip 25mg kiek pamenu RDA cinkui, didesne doze kenkia kazkam

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#4885 2017-05-13 13:34

Re: Kraujo tyrimai

azuolyno bicas rašė:

Siaip 25mg kiek pamenu RDA cinkui, didesne doze kenkia kazkam

Skaiciau ne vienam forume, kad 100mg nevirsyti. Daugiau jau ten tikrai bedu buna, bet rase 50-100mg/d ok.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#4886 2017-05-13 13:49

Re: Kraujo tyrimai

pacientas rašė:

Andrius88 rašė:

Garmus rašė:


Visiskai panaikondavo?

na giluminius - jo. O bendrai apie 80 proc. tik randai liko smile

Vartojau iki 1mg/kg. Užkrovimo fazėje pradėjau nuo 20 mg dienos dozės. Lietuvos dermatologai bijo skirti didesnes dozes, dėl pašalinių. Nors tyrimai rodo, kad prie 1mg/kg, procentaliai didesnė remisijos tikimybė. Tfu tfu, 18 mėn. prabėgo nuo paskutinės ROA piliulės ir jokių naujų spuogų, apart kelių paviršinių, nebuvo. Po kurso buvo atliktas kepenų tyrimas, tai AST/ALT ~20 U/I, kai norma iki 40 U/I. Aišku, balių nebuvo.

Dėl ROA ir testo sumažėjimo, santykio nėra nustatyta. Pats domėjaus šiuo klausimu, nes turėjau tas pačias bėdas. Kaip tik buvau radęs mokslinių tyrimų, jog kai kurie giluminiai spuogai gali atsirasti dėl žemo testo.

Dėl isotretinoino tai yra tyrimų, kurių metu pastebėta ne tik testo mažėjimas, bet ir kitų hipofizės išskiriamų hormonų mažėjimas. Giluminiai ir visi kiti spuogai atsiranda ne dėl mažo testo, o dėl aukšto DHT, 99,9% bus kaltas DHT.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#4887 2017-05-13 13:52

Re: Kraujo tyrimai

upthedose rašė:

azuolyno bicas rašė:

Siaip 25mg kiek pamenu RDA cinkui, didesne doze kenkia kazkam

Skaiciau ne vienam forume, kad 100mg nevirsyti. Daugiau jau ten tikrai bedu buna, bet rase 50-100mg/d ok.

Esu 150mg vartojęs, yra kas po 200mg vartojęs, kas gali blogo nutikt tai vario sumžėti (gali reikt ir jo pavartot), sąnariai pasausėt (omega3 padės) ir tai yra x100 geriau, nei isotretinoinas.

Neprisijungęs

 
erazijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-10-25
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#4888 2017-05-13 14:09

Re: Kraujo tyrimai

Tai, kad ir pakilęs testas gali itakot akne ir dazniau nei zemas.

Neprisijungęs

 
pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#4889 2017-05-13 16:40

Re: Kraujo tyrimai

nenugalimas rašė:

pacientas rašė:

Andrius88 rašė:


na giluminius - jo. O bendrai apie 80 proc. tik randai liko smile

Vartojau iki 1mg/kg. Užkrovimo fazėje pradėjau nuo 20 mg dienos dozės. Lietuvos dermatologai bijo skirti didesnes dozes, dėl pašalinių. Nors tyrimai rodo, kad prie 1mg/kg, procentaliai didesnė remisijos tikimybė. Tfu tfu, 18 mėn. prabėgo nuo paskutinės ROA piliulės ir jokių naujų spuogų, apart kelių paviršinių, nebuvo. Po kurso buvo atliktas kepenų tyrimas, tai AST/ALT ~20 U/I, kai norma iki 40 U/I. Aišku, balių nebuvo.

Dėl ROA ir testo sumažėjimo, santykio nėra nustatyta. Pats domėjaus šiuo klausimu, nes turėjau tas pačias bėdas. Kaip tik buvau radęs mokslinių tyrimų, jog kai kurie giluminiai spuogai gali atsirasti dėl žemo testo.

Dėl isotretinoino tai yra tyrimų, kurių metu pastebėta ne tik testo mažėjimas, bet ir kitų hipofizės išskiriamų hormonų mažėjimas. Giluminiai ir visi kiti spuogai atsiranda ne dėl mažo testo, o dėl aukšto DHT, 99,9% bus kaltas DHT.

Turbūt vadovaujiesi turkų tyrimu, tai būtent ir buvau radęs jiems paaiškinimą, jog jeigu ir krenta, tai krenta nežymiai dėl kitų priežasčių: organizmo funkcijų susilpnėjimas (lipidai sutrinka, kepenys apkraunamos ir visi kiti reiškiniai).

ROA - nėra spuogų.

DHT - kaltas dėl spuogų?

ROA- įtakoja DHT?

Nu blin, pas mane DHT prie viršutinės ribos, bet spuogų nebėra.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#4890 2017-05-13 17:57

Re: Kraujo tyrimai

pacientas rašė:

nenugalimas rašė:

pacientas rašė:


Vartojau iki 1mg/kg. Užkrovimo fazėje pradėjau nuo 20 mg dienos dozės. Lietuvos dermatologai bijo skirti didesnes dozes, dėl pašalinių. Nors tyrimai rodo, kad prie 1mg/kg, procentaliai didesnė remisijos tikimybė. Tfu tfu, 18 mėn. prabėgo nuo paskutinės ROA piliulės ir jokių naujų spuogų, apart kelių paviršinių, nebuvo. Po kurso buvo atliktas kepenų tyrimas, tai AST/ALT ~20 U/I, kai norma iki 40 U/I. Aišku, balių nebuvo.

Dėl ROA ir testo sumažėjimo, santykio nėra nustatyta. Pats domėjaus šiuo klausimu, nes turėjau tas pačias bėdas. Kaip tik buvau radęs mokslinių tyrimų, jog kai kurie giluminiai spuogai gali atsirasti dėl žemo testo.

Dėl isotretinoino tai yra tyrimų, kurių metu pastebėta ne tik testo mažėjimas, bet ir kitų hipofizės išskiriamų hormonų mažėjimas. Giluminiai ir visi kiti spuogai atsiranda ne dėl mažo testo, o dėl aukšto DHT, 99,9% bus kaltas DHT.

Turbūt vadovaujiesi turkų tyrimu, tai būtent ir buvau radęs jiems paaiškinimą, jog jeigu ir krenta, tai krenta nežymiai dėl kitų priežasčių: organizmo funkcijų susilpnėjimas (lipidai sutrinka, kepenys apkraunamos ir visi kiti reiškiniai).

ROA - nėra spuogų.

DHT - kaltas dėl spuogų?

ROA- įtakoja DHT?

Nu blin, pas mane DHT prie viršutinės ribos, bet spuogų nebėra.

Seniai domėjausi tuo, bet jei atkapstysiu tyrimą tai galėsiu įmesti. Taip, DHT įtakoja aknę, taip pat T/DHT santykis. Roaccutane nudusina tavo sebumo liaukas, todėl tavo oda būna tokia sausa kai jį vartoji. T.y. roaccutane naikina simptomą, o ne priežastį. Ar roacutane įtakoja DHT sunku pasakyt, gal kažkiek, DHT įtakoja kiti vaistai, bet jau ne kartą minėjau, kad geriau natūraliai bandyt sutvarkyt hormonų proporcijas su cinku, nei vartot vaistus.

Neprisijungęs

 
pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#4891 2017-05-13 20:13

Re: Kraujo tyrimai

nenugalimas rašė:

pacientas rašė:

nenugalimas rašė:


Dėl isotretinoino tai yra tyrimų, kurių metu pastebėta ne tik testo mažėjimas, bet ir kitų hipofizės išskiriamų hormonų mažėjimas. Giluminiai ir visi kiti spuogai atsiranda ne dėl mažo testo, o dėl aukšto DHT, 99,9% bus kaltas DHT.

Turbūt vadovaujiesi turkų tyrimu, tai būtent ir buvau radęs jiems paaiškinimą, jog jeigu ir krenta, tai krenta nežymiai dėl kitų priežasčių: organizmo funkcijų susilpnėjimas (lipidai sutrinka, kepenys apkraunamos ir visi kiti reiškiniai).

ROA - nėra spuogų.

DHT - kaltas dėl spuogų?

ROA- įtakoja DHT?

Nu blin, pas mane DHT prie viršutinės ribos, bet spuogų nebėra.

Seniai domėjausi tuo, bet jei atkapstysiu tyrimą tai galėsiu įmesti. Taip, DHT įtakoja aknę, taip pat T/DHT santykis. Roaccutane nudusina tavo sebumo liaukas, todėl tavo oda būna tokia sausa kai jį vartoji. T.y. roaccutane naikina simptomą, o ne priežastį. Ar roacutane įtakoja DHT sunku pasakyt, gal kažkiek, DHT įtakoja kiti vaistai, bet jau ne kartą minėjau, kad geriau natūraliai bandyt sutvarkyt hormonų proporcijas su cinku, nei vartot vaistus.

Tą ir bandžiau pasakyti, jog ROA neįtakoja DHT. O spuogai, tai dėl DHT + kitų veiksnių. Vien aukštas DHT nėra kaltas dėl spuogų.

O jei rasi kokį straipsnį,- įmesk. Kuo daugiau, tuo geriau.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4892 2017-05-13 20:23

Re: Kraujo tyrimai

Kas cia jum su tais spuogais? Cia genetiskai kas uzslepta? Nes man ant peciu keli spuogai ir vsio. Nuo dht prepu meto labai? Kurie yra dht? Master,winis,situos zn,kas dar? Sauciau test master wini tai ismestu spuogais??

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4893 2017-05-13 20:28

Re: Kraujo tyrimai

fitnesas rašė:

Kas cia jum su tais spuogais? Cia genetiskai kas uzslepta? Nes man ant peciu keli spuogai ir vsio. Nuo dht prepu meto labai? Kurie yra dht? Master,winis,situos zn,kas dar? Sauciau test master wini tai ismestu spuogais??

Provas,varas,anadrol berods.ir turikas nu bbz gal.issoktu keliais daugiau as nenustebciau jei man cia del kepenu

Paskutinį kartą taisė Garmus (2017-05-13 20:29)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4894 2017-05-13 20:41

Re: Kraujo tyrimai

man nezmoniskai nuo dht steru spuogai lenda.tiek ant krutines tiek ant nugaros

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-13 20:42)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4895 2017-05-13 20:44

Re: Kraujo tyrimai

nesako rašė:

man nezmoniskai nuo dht steru spuogai lenda.tiek ant krutines tiek ant nugaros

Pas mane peciai nu siektiek ant nugaros

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4896 2017-05-13 20:47

Re: Kraujo tyrimai

seip dht sterai smagus reikalas gerai driva man kelia,bet nevartosiu daugiau.neiseina niekaip suvaldyt to acne tragedija.matyt jei linkes genetiskai tj nk ir nepadarysi.hard effecta ir so low test high tren eina pasidaryt tai pofik

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-13 20:48)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#4897 2017-05-13 21:18

Re: Kraujo tyrimai

nesako rašė:

seip dht sterai smagus reikalas gerai driva man kelia,bet nevartosiu daugiau.neiseina niekaip suvaldyt to acne tragedija.matyt jei linkes genetiskai tj nk ir nepadarysi.hard effecta ir so low test high tren eina pasidaryt tai pofik

Trenas irgi paduoda spuogu

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#4898 2017-05-14 08:42

Re: Kraujo tyrimai

pacientas rašė:

nenugalimas rašė:

pacientas rašė:


Turbūt vadovaujiesi turkų tyrimu, tai būtent ir buvau radęs jiems paaiškinimą, jog jeigu ir krenta, tai krenta nežymiai dėl kitų priežasčių: organizmo funkcijų susilpnėjimas (lipidai sutrinka, kepenys apkraunamos ir visi kiti reiškiniai).

ROA - nėra spuogų.

DHT - kaltas dėl spuogų?

ROA- įtakoja DHT?

Nu blin, pas mane DHT prie viršutinės ribos, bet spuogų nebėra.

Seniai domėjausi tuo, bet jei atkapstysiu tyrimą tai galėsiu įmesti. Taip, DHT įtakoja aknę, taip pat T/DHT santykis. Roaccutane nudusina tavo sebumo liaukas, todėl tavo oda būna tokia sausa kai jį vartoji. T.y. roaccutane naikina simptomą, o ne priežastį. Ar roacutane įtakoja DHT sunku pasakyt, gal kažkiek, DHT įtakoja kiti vaistai, bet jau ne kartą minėjau, kad geriau natūraliai bandyt sutvarkyt hormonų proporcijas su cinku, nei vartot vaistus.

Tą ir bandžiau pasakyti, jog ROA neįtakoja DHT. O spuogai, tai dėl DHT + kitų veiksnių. Vien aukštas DHT nėra kaltas dėl spuogų.

O jei rasi kokį straipsnį,- įmesk. Kuo daugiau, tuo geriau.

Visais atvejais, kiek esu matęs žmonių su akne vartojančių 5AR blokatorius buvo pagerėjimas, tai mano nuomonė vienareikšmiškai, aknė - hormonų disbalansas. Taip, tu gali sumažint akne slopindamas odos riebalų liaukų sekrecija su roaccutane, bet padidėjęs sebumo išsiskyrimas nėra tikroji priežastis, kas skatina sebumo išsiskyrimo aktyvumą? O gi ne kas kitas kaip DHT, tada kyla klausimas kas skatina DHT padidėjimą? Va čia jau sudėtingiau, bet manau didžioji esmė mityboje. Esu linkęs tikėti, kad cinkas gali padėti, nes jis padeda reguliuoti hormonus, stiprina imuniteta, o jei turėsi stiprų imunitetą - nebus odos uždegimų ir nebus aknės. Mano viena iš teorijų kodėl žmonės turintys aukštą testą ir aukšta DHT neturi aknės, nes pas juos stipresnis imunitetas(+dar keli faktoriai), nei pas tuos kurie turi žemą testą ir aukštą DHT. Bet reiktų atsiminti, kad aknė tai yra palyginus nedidelė problemėlė kuri kyla iš aukšto DHT, nepamirškim ir kitų, kiek rimtesnių pasekmių. O dabar jei kyla klausimas kodėl tau turint aukštą DHT nėra aknės po roaccutanės, tai yra keli variantai: tavo odos riebalų sekrecija yra baisiai užslopinta, tavo hormonai yra nuslopinti, pakeitei gyvenimo įpročius.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#4899 2017-05-16 21:23

Re: Kraujo tyrimai

na va mano tyrimai, po 6 suviu, kursas  Susta 300/week + Bolda 1000/week  + HCG 2 x 500iu/week



http://s9.postimg.org/6nqb2qv0b/Screen_Shot_2017_05_16_at_21_13_26.jpg


wink

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#4900 2017-05-16 21:48

Re: Kraujo tyrimai

E2 tj galetu bsk daugiau but is tikro

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net