Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#4576 2013-05-01 20:09

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Hanteliai, taisyklingas atlikimas wink

Neprisijungęs

 
PoWaz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-03-25
Žinutės: 111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4577 2013-05-01 21:31

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ar tiktu programa jegai jei daryciau 5x5 su max svoriais?

Neprisijungęs

 
Baisavas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-12-22
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#4578 2013-05-01 21:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Artyi rašė:

Baisavas rašė:

Kaip gali but per dideli svoriai jei su jais atlieku pratima taip kaip reikia ?

Imesk video kaip darai ir bus aisku ar teisingai, nes dabar gali atrodyti tik tau, kad darai teisingai.
Plius nesistenk kiekviena treniruote daryti iki fail'o. Nes tas rezultatu neduoda, o tik mikrotraumas.
Gali iki fail'o daryt karta 2-3 savaites, patikrint save.

nu pratimus tai tikrai tesingai atlieku. O iki fail'o nedarau darau nebent su tokiu svoriu kad tarkim padaryciau tik 10 pakartojimus ir nedaugiau.

Neprisijungęs

 
asd123321
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-02
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#4579 2013-05-02 22:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Norejau pakausti..As nelanakau treniruokliu sales , bet kas diena buna bokso treniruotes , + kada nera begu krosus...Darau kas diena daug atsispaudimu , atsilenkimu , dar pradejau daryti ant lygiagreciu ir prisitraukimus...Esu suderines mityba.Darau praktiskai kiekviena diena , bent jau atsispaudimus su atsilenkimais , tiesiog jei buna taip , kad po treniruociu labai jau viska skauda , tai nedarau per jega , bet siaip reguliariai kas diena darau...Neturiu jokios programos pratimu ar panasiai...Darau issimetes , diena , per treniruote , vakare , pries miega ir tt....Man norisi uzsiauginti raumenu , bet jei kas diena darau , tai ar nebus del to prasto rezultato?Kazkur skaiciau , kad ten jei per daug darysi tai tik jegai bus , bet auginimui blogai , reikia poilsio , tai dabar nezinau...

Paskutinį kartą taisė asd123321 (2013-05-02 22:20)

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#4580 2013-05-03 00:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

asd123321 rašė:

Norejau pakausti..As nelanakau treniruokliu sales , bet kas diena buna bokso treniruotes , + kada nera begu krosus...Darau kas diena daug atsispaudimu , atsilenkimu , dar pradejau daryti ant lygiagreciu ir prisitraukimus...Esu suderines mityba.Darau praktiskai kiekviena diena , bent jau atsispaudimus su atsilenkimais , tiesiog jei buna taip , kad po treniruociu labai jau viska skauda , tai nedarau per jega , bet siaip reguliariai kas diena darau...Neturiu jokios programos pratimu ar panasiai...Darau issimetes , diena , per treniruote , vakare , pries miega ir tt....Man norisi uzsiauginti raumenu , bet jei kas diena darau , tai ar nebus del to prasto rezultato?Kazkur skaiciau , kad ten jei per daug darysi tai tik jegai bus , bet auginimui blogai , reikia poilsio , tai dabar nezinau...

Nu, o dar katrta perversk temas pagal tavo poreikius ir viska rasi smile Jau n kartu apie tai sneketa buvo "kaip uzsiauginti raumenis". Ir tikrai patarciau susitvarkyt mityba,nes abejoju ar tu ten ja "susiderines"

Neprisijungęs

 
bangg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#4581 2013-05-07 19:56

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, turiu klausima, pradejau sportuoti, ir pas mane kaire puse labiau isryskejus negu desine, ( didesne krutine, preso raumenys  ) kol kas nera labai smarkiai didesni, taciau matosi, kaip sulygint, ka daryt?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4582 2013-05-07 20:00

Re: Bendro pobūdžio pagalba

bangg rašė:

Sveiki, turiu klausima, pradejau sportuoti, ir pas mane kaire puse labiau isryskejus negu desine, ( didesne krutine, preso raumenys  ) kol kas nera labai smarkiai didesni, taciau matosi, kaip sulygint, ka daryt?

Isryskejus tai reiskia maziau riebalu - sito nelabai suvaldysi, is kur organizmas ima sankaupas is ten ir ims. Vis del to jei kalbi apie raumenu proporcijas, tai yra tikimybe, kad pas tave kaire puse yra stipresne, stenkis kruvi paskirstyti vienodai abiem pusem. Bet jei tas skirtumas nezymus nekreipk demesio, pas visus taip yra.

Neprisijungęs

 
bangg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#4583 2013-05-07 20:03

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

bangg rašė:

Sveiki, turiu klausima, pradejau sportuoti, ir pas mane kaire puse labiau isryskejus negu desine, ( didesne krutine, preso raumenys  ) kol kas nera labai smarkiai didesni, taciau matosi, kaip sulygint, ka daryt?

Isryskejus tai reiskia maziau riebalu - sito nelabai suvaldysi, is kur organizmas ima sankaupas is ten ir ims. Vis del to jei kalbi apie raumenu proporcijas, tai yra tikimybe, kad pas tave kaire puse yra stipresne, stenkis kruvi paskirstyti vienodai abiem pusem. Bet jei tas skirtumas nezymus nekreipk demesio, pas visus taip yra.

Nezymus, anksciau abi puses buvo vienodos, pradejau sportuoti ir kaire paryskejo, tiesiog nenoriu, kad ji dar labiau rysketu, ir butu nesimetriskas kunas. Siaip svori paskirstau visuomet tolygiai.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4584 2013-05-07 20:18

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sakai seip svori paskirstai vienodai, bet gal tik tau taip atrodo, viena puse stipresne - jei daugiau svorio paduodi ji atsveria silpnesne, todel gali nepajust, kad pajungi labiau stipresniaja Kitas variantas, netaisiklinga laikysena, kas taip pat vestu prie didesnio vienos puses darbo. Trecia gal tu netaisiklingai pratimus atlikineji, kas yra labai labai tiketina, nes esi naujokas. Pastaruoju atveju tiesiog pamegink pakeist pratimus, vietoj stangos - hanteliai ir matysi ar ta pati svori abi puses atlaiko. Asmeniskai kitu variantu nesugalvoju, gal kiti forumieciai papildys/pataisys/paneigs.

Neprisijungęs

 
Monta
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-23
Žinutės: 26
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4585 2013-05-09 10:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kaip reikia daryti tokius pratimus, jeigu juos pagal programą darau 4x8. Tai pirmus tris priėjimus padarau tuos 8 kartus, tačiau paskutinį priėjimą sunkiai ir 6 padarau. Vis tiek reikia taip toliau dirbt, kol ir per 4 priėjimą padarysi tuos 8 ar svorį mažinti?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#4586 2013-05-09 14:11

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Monta rašė:

Kaip reikia daryti tokius pratimus, jeigu juos pagal programą darau 4x8. Tai pirmus tris priėjimus padarau tuos 8 kartus, tačiau paskutinį priėjimą sunkiai ir 6 padarau. Vis tiek reikia taip toliau dirbt, kol ir per 4 priėjimą padarysi tuos 8 ar svorį mažinti?

Nieko baisaus jei būna 8 8 6 6, o jei jau 8 6 5 3 tada svoriu mažink, išeis gal 8 8 7 7.
Pagal save žiūrėk, pas mane išeina 8 8 7 6 maždaug.

Neprisijungęs

 
bangg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#4587 2013-05-09 23:14

Re: Bendro pobūdžio pagalba

bangg rašė:

samas rašė:

bangg rašė:

Sveiki, turiu klausima, pradejau sportuoti, ir pas mane kaire puse labiau isryskejus negu desine, ( didesne krutine, preso raumenys  ) kol kas nera labai smarkiai didesni, taciau matosi, kaip sulygint, ka daryt?

Isryskejus tai reiskia maziau riebalu - sito nelabai suvaldysi, is kur organizmas ima sankaupas is ten ir ims. Vis del to jei kalbi apie raumenu proporcijas, tai yra tikimybe, kad pas tave kaire puse yra stipresne, stenkis kruvi paskirstyti vienodai abiem pusem. Bet jei tas skirtumas nezymus nekreipk demesio, pas visus taip yra.

Nezymus, anksciau abi puses buvo vienodos, pradejau sportuoti ir kaire paryskejo, tiesiog nenoriu, kad ji dar labiau rysketu, ir butu nesimetriskas kunas. Siaip svori paskirstau visuomet tolygiai.

Dėkui už pagalbą.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4588 2013-05-10 22:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Labas vakaras. Man 17 metu. Jau 4 menuo kaip esu ryskinimosi periode. Sveriau 105, ugis 190. Dabar sveriu 89. Bet rezultato isvaizdoje nera tokio ryskaus. Aisku, liemens apimtis sumazejo nuo 106 iki 93, drabuziu dydziai smarkiai pasikeite. Bet esme yra tame kad ziurint veidrodyje vistiek sparnai lygus su liemeniu. Ta prasme, sparnai yra, tas platejimas,  bet mane labai nervuoja, kad tie vadinami "kumpiai" ant sonu ant pilvo vis dar yra, aisku sumazeje stipriai, taciau vizualiai vaizdas tas pats. Ka blogai darau? gal reikia mest svori dar toliau?prasau patarimu.Dekoju

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#4589 2013-05-10 22:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Parapapapapa rašė:

Labas vakaras. Man 17 metu. Jau 4 menuo kaip esu ryskinimosi periode. Sveriau 105, ugis 190. Dabar sveriu 89. Bet rezultato isvaizdoje nera tokio ryskaus. Aisku, liemens apimtis sumazejo nuo 106 iki 93, drabuziu dydziai smarkiai pasikeite. Bet esme yra tame kad ziurint veidrodyje vistiek sparnai lygus su liemeniu. Ta prasme, sparnai yra, tas platejimas,  bet mane labai nervuoja, kad tie vadinami "kumpiai" ant sonu ant pilvo vis dar yra, aisku sumazeje stipriai, taciau vizualiai vaizdas tas pats. Ka blogai darau? gal reikia mest svori dar toliau?prasau patarimu.Dekoju

mesk toliau,mityba sutwarkyk,ir numesk bent iki kokiu 15%

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4590 2013-05-10 23:40

Re: Bendro pobūdžio pagalba

HRS rašė:

Parapapapapa rašė:

Labas vakaras. Man 17 metu. Jau 4 menuo kaip esu ryskinimosi periode. Sveriau 105, ugis 190. Dabar sveriu 89. Bet rezultato isvaizdoje nera tokio ryskaus. Aisku, liemens apimtis sumazejo nuo 106 iki 93, drabuziu dydziai smarkiai pasikeite. Bet esme yra tame kad ziurint veidrodyje vistiek sparnai lygus su liemeniu. Ta prasme, sparnai yra, tas platejimas,  bet mane labai nervuoja, kad tie vadinami "kumpiai" ant sonu ant pilvo vis dar yra, aisku sumazeje stipriai, taciau vizualiai vaizdas tas pats. Ka blogai darau? gal reikia mest svori dar toliau?prasau patarimu.Dekoju

mesk toliau,mityba sutwarkyk,ir numesk bent iki kokiu 15%

sutvarkyta ta mityba, manai be jos buciau numetes tiek ????

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#4591 2013-05-11 00:27

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Parapapapapa rašė:

HRS rašė:

Parapapapapa rašė:

Labas vakaras. Man 17 metu. Jau 4 menuo kaip esu ryskinimosi periode. Sveriau 105, ugis 190. Dabar sveriu 89. Bet rezultato isvaizdoje nera tokio ryskaus. Aisku, liemens apimtis sumazejo nuo 106 iki 93, drabuziu dydziai smarkiai pasikeite. Bet esme yra tame kad ziurint veidrodyje vistiek sparnai lygus su liemeniu. Ta prasme, sparnai yra, tas platejimas,  bet mane labai nervuoja, kad tie vadinami "kumpiai" ant sonu ant pilvo vis dar yra, aisku sumazeje stipriai, taciau vizualiai vaizdas tas pats. Ka blogai darau? gal reikia mest svori dar toliau?prasau patarimu.Dekoju

mesk toliau,mityba sutwarkyk,ir numesk bent iki kokiu 15%

sutvarkyta ta mityba, manai be jos buciau numetes tiek ????

Kol yra ka mest, meti. Kai isryskinsi sonkaulius, pradesi augint. (bent mano toks planas buvo)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#4592 2013-05-11 07:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Parapapapapa rašė:

HRS rašė:

Parapapapapa rašė:

Labas vakaras. Man 17 metu. Jau 4 menuo kaip esu ryskinimosi periode. Sveriau 105, ugis 190. Dabar sveriu 89. Bet rezultato isvaizdoje nera tokio ryskaus. Aisku, liemens apimtis sumazejo nuo 106 iki 93, drabuziu dydziai smarkiai pasikeite. Bet esme yra tame kad ziurint veidrodyje vistiek sparnai lygus su liemeniu. Ta prasme, sparnai yra, tas platejimas,  bet mane labai nervuoja, kad tie vadinami "kumpiai" ant sonu ant pilvo vis dar yra, aisku sumazeje stipriai, taciau vizualiai vaizdas tas pats. Ka blogai darau? gal reikia mest svori dar toliau?prasau patarimu.Dekoju

mesk toliau,mityba sutwarkyk,ir numesk bent iki kokiu 15%

sutvarkyta ta mityba, manai be jos buciau numetes tiek ????

kazkur grybauji,negali taip but,kd waizdas toks pat numetus 20 kg.
jei netyngi imesk ka walgai per diena.

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#4593 2013-05-11 08:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

HRS rašė:

Parapapapapa rašė:

HRS rašė:


mesk toliau,mityba sutwarkyk,ir numesk bent iki kokiu 15%

sutvarkyta ta mityba, manai be jos buciau numetes tiek ????

kazkur grybauji,negali taip but,kd waizdas toks pat numetus 20 kg.
jei netyngi imesk ka walgai per diena.

Taip ir nera, zmogus dar nebaige mest lasinio, kazkiek liko ir tikrai koks presas ne velnio neisryskeja kol dar glajaus yra, net jei pries tai ir 40 numeti. Tiesiog jei krenta svoris, rezultatas geras. Netikiu kad nemato rezultatu pats

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4594 2013-05-11 09:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ka valgau:
1. kokia nors kose. avizos, dazniausiai lesiai, ar zirniai.
2.vistienos kepsnys su kopustais ir ryziais
3. kas buna namie.Nevisada buna vistienos, tada valgau kita sveika maista tai butu: pupeles, jautiena, darzoves , is bedos varskes paciokas
4. po treniruotes iskart proteinas.
5. gryzus namo varske, arba rukyta
lasisa.
6. kartais valgau siuo metu kartais ne. jei taip tai vel varske

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#4595 2013-05-11 09:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Oho, žiauriai sutvarkyta mityba

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#4596 2013-05-11 09:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Jei masė krenta, tai viską (daugiau mažiau) darai gerai, (-3kg per mėn standartas, išskyrus mėnesius kai tik pradedi mest nuo didelio svorio krenta daug). Tie kumpiai ant šonų bus ar tu sversi 150, ar 120 ar 100, nes paskutinis riebalas krenta nuo pilvo kiek matęs nuomonių. Jei krenta, tai daryk tą ką darei.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4597 2013-05-11 09:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

DMSJ rašė:

Jei masė krenta, tai viską (daugiau mažiau) darai gerai, (-3kg per mėn standartas, išskyrus mėnesius kai tik pradedi mest nuo didelio svorio krenta daug). Tie kumpiai ant šonų bus ar tu sversi 150, ar 120 ar 100, nes paskutinis riebalas krenta nuo pilvo kiek matęs nuomonių. Jei krenta, tai daryk tą ką darei.

krenta 0.9-1 kg per savaite.

ATjr rašė:

Oho, žiauriai sutvarkyta mityba

kas negerai toj mityboj? siulai vien varske lest jo? bandziau, bet paskui savaite sikt negalejau big_smile

Neprisijungęs

 
JahRasta
Išmestas
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#4598 2013-05-11 20:59

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Parapapapapa rašė:

DMSJ rašė:

Jei masė krenta, tai viską (daugiau mažiau) darai gerai, (-3kg per mėn standartas, išskyrus mėnesius kai tik pradedi mest nuo didelio svorio krenta daug). Tie kumpiai ant šonų bus ar tu sversi 150, ar 120 ar 100, nes paskutinis riebalas krenta nuo pilvo kiek matęs nuomonių. Jei krenta, tai daryk tą ką darei.

krenta 0.9-1 kg per savaite.

ATjr rašė:

Oho, žiauriai sutvarkyta mityba

kas negerai toj mityboj? siulai vien varske lest jo? bandziau, bet paskui savaite sikt negalejau big_smile

maziau kaloriju ir angliavandeniu valgyk ir bus viskas gerai

Neprisijungęs

 
Hawaii
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-25
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 1

#4599 2013-05-11 23:01

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, gal kas galetu numest kokiu linku su info kaip alkuniu sausgysles stiprint? Arba seip info pasidalint is patirties smile

Neprisijungęs

 
Naujakurys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#4600 2013-05-12 00:06

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki. Pastebėjau, kad būna programos masei arba jėgai. Galbūt galėtumėte kas truputį paaiškinti, kaip čia yra? Kuri kam skirta?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net