Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#1076 2007-11-10 19:02

Re: Blevyzgos™

justas_ rašė:

Jau geriau susirinkti paciam, nei pirkti surinkta. Prie Q6600 reiketu kokios 8800GT kortos, o ne 8600GT

Ir pazystamas dar dalimis eme anglijoj, bet dabar negaliu pasiklaust ant kiek ten pigiau.Tai labai ten apsimoka paciam susidetinet, ar pirkt jau gatava produkta?Siaip va jau 2 kart girdziu kad paciam susidet pigiau gaunasi smile

bet tai cia aisku visi apie raumenis ir siknas galvoja, tai vargu ar kas atsakys,o nauja tema palokintu, tai bukit malonus atsakykit smile

O siaip tai shito va noriu :
http://www.gerakaina.lt/new/product_inf … d=10610135

Oho kiek papildu ir raumenu uz tokia kaina iseitu nusipikt rolldumbomneutralsmileyikessmile

Kompo duomenis neblogi, bet kam tau jis? Man pilnai uztenka ir mano pries 4 metus pirkto kompo. Su mada nespesi ypac kaip viskas taip greit keicias kompu pasauly. Siandienai tas 8800gt geras, ziurek rytoj jau bus devinta karta. Ir vel vaikai verks reik naujos vaizdeskes nes neina mano lego zaidimai sad

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#1077 2007-11-11 12:38

Re: Blevyzgos™

bakaz rašė:

justas_ rašė:

Jau geriau susirinkti paciam, nei pirkti surinkta. Prie Q6600 reiketu kokios 8800GT kortos, o ne 8600GT

Ir pazystamas dar dalimis eme anglijoj, bet dabar negaliu pasiklaust ant kiek ten pigiau.Tai labai ten apsimoka paciam susidetinet, ar pirkt jau gatava produkta?Siaip va jau 2 kart girdziu kad paciam susidet pigiau gaunasi smile

bet tai cia aisku visi apie raumenis ir siknas galvoja, tai vargu ar kas atsakys,o nauja tema palokintu, tai bukit malonus atsakykit smile

O siaip tai shito va noriu :
http://www.gerakaina.lt/new/product_inf … d=10610135

Oho kiek papildu ir raumenu uz tokia kaina iseitu nusipikt rolldumbomneutralsmileyikessmile

Kompo duomenis neblogi, bet kam tau jis? Man pilnai uztenka ir mano pries 4 metus pirkto kompo. Su mada nespesi ypac kaip viskas taip greit keicias kompu pasauly. Siandienai tas 8800gt geras, ziurek rytoj jau bus devinta karta. Ir vel vaikai verks reik naujos vaizdeskes nes neina mano lego zaidimai sad

nu pagal mada tai tikrai nespesi as savo kompa pirkau pavasari mokejau 3200lt neutral o dabar jau jis kainuoja ~ 2800 mad greit labai tobuleja tie kompai taip kad tikrai nepesi pagal madas.

Neprisijungęs

 
Nekurilka
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 147
Atsiliepimai: 0

#1078 2007-11-11 12:58

Re: Blevyzgos™

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1079 2007-11-11 19:01

Re: Blevyzgos™

Nekurilka rašė:

http://www.shemuscle.com

imu fitness geriau big_smile

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#1080 2007-11-11 20:38

Re: Blevyzgos™

jamada rašė:

Nekurilka rašė:

http://www.shemuscle.com

imu fitness geriau big_smile

Fitness mmmm...  ya baby ya.. lol

Paskutinį kartą taisė Blindness (2007-11-11 20:42)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#1081 2007-11-12 19:12

Re: Blevyzgos™

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#1082 2007-11-12 19:36

Re: Blevyzgos™

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

gali but sugedes tas raktas usb arba usb portas.. cia pas mane kaip tik sveciuose susigaudantys apie kompus dabar,uz tai ir rasau big_smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#1083 2007-11-12 19:43

Re: Blevyzgos™

Ingrida H2O rašė:

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

gali but sugedes tas raktas usb arba usb portas.. cia pas mane kaip tik sveciuose susigaudantys apie kompus dabar,uz tai ir rasau big_smile

tai tikriausiai bus rakto kaltė, nes portai visi veikia.. smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1084 2007-11-12 19:44

Re: Blevyzgos™

Ingrida H2O rašė:

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

gali but sugedes tas raktas usb arba usb portas.. cia pas mane kaip tik sveciuose susigaudantys apie kompus dabar,uz tai ir rasau big_smile

Ingrida Kompiuterai tavo slaptasis arkliukas ? smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1085 2007-11-12 19:47

Re: Blevyzgos™

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

Į kitą kompą kyštelk, jeigu ir ten tas pats - kaput rakteliui, nes jis arba veikia arba ne smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#1086 2007-11-12 19:50

Re: Blevyzgos™

lolardas rašė:

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

Į kitą kompą kyštelk, jeigu ir ten tas pats - kaput rakteliui, nes jis arba veikia arba ne smile

gali būt kad brokas, nes tik šiandien nusipirkau... smile o draiveriu jokiu jam nereikia? tiesiog išpakuoji ikiši ir naudojies? smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1087 2007-11-12 19:53

Re: Blevyzgos™

TZR rašė:

lolardas rašė:

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

Į kitą kompą kyštelk, jeigu ir ten tas pats - kaput rakteliui, nes jis arba veikia arba ne smile

gali būt kad brokas, nes tik šiandien nusipirkau... smile o draiveriu jokiu jam nereikia? tiesiog išpakuoji ikiši ir naudojies? smile

Jeigu kompe bent Windows XP tai nereikia. O jei naujas tai brokas ramiai gali būti sad

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#1088 2007-11-12 19:56

Re: Blevyzgos™

lolardas rašė:

TZR rašė:

lolardas rašė:


Į kitą kompą kyštelk, jeigu ir ten tas pats - kaput rakteliui, nes jis arba veikia arba ne smile

gali būt kad brokas, nes tik šiandien nusipirkau... smile o draiveriu jokiu jam nereikia? tiesiog išpakuoji ikiši ir naudojies? smile

Jeigu kompe bent Windows XP tai nereikia. O jei naujas tai brokas ramiai gali būti sad

win xp sp2 tiuninguotas smile aš irgi iškart pagalvojau kad brokas, na nieko, reiks eit kad pakeistu

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1089 2007-11-12 20:02

Re: Blevyzgos™

TZR rašė:

lolardas rašė:

TZR rašė:


gali būt kad brokas, nes tik šiandien nusipirkau... smile o draiveriu jokiu jam nereikia? tiesiog išpakuoji ikiši ir naudojies? smile

Jeigu kompe bent Windows XP tai nereikia. O jei naujas tai brokas ramiai gali būti sad

win xp sp2 tiuninguotas smile aš irgi iškart pagalvojau kad brokas, na nieko, reiks eit kad pakeistu

suformatuot pabandyk

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#1090 2007-11-12 20:11

Re: Blevyzgos™

irgi neleidžia, rašo tą pati kad no disk in drive G... čia grynais tas pats kas neįdėt flopiko ir bandyt jį suformatuot.. smile tą patį užraša meta

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#1091 2007-11-12 20:26

Re: Blevyzgos™

Taboo rašė:

Ingrida H2O rašė:

TZR rašė:

na, kompiuteristai, kas gali būti jei kai noriu atidaryt usb flasha rašo : please insert disk into drive G:...?
rodo kad yra prijungtas, bet negaliu įeit ir ką nors išsaugot

gali but sugedes tas raktas usb arba usb portas.. cia pas mane kaip tik sveciuose susigaudantys apie kompus dabar,uz tai ir rasau big_smile

Ingrida Kompiuterai tavo slaptasis arkliukas ? smile

yyyygaaaga? kaip suprast? arkliukas? big_smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1092 2007-11-12 21:11

Re: Blevyzgos™

Ingrida H2O rašė:

Taboo rašė:

Ingrida H2O rašė:


gali but sugedes tas raktas usb arba usb portas.. cia pas mane kaip tik sveciuose susigaudantys apie kompus dabar,uz tai ir rasau big_smile

Ingrida Kompiuterai tavo slaptasis arkliukas ? smile

yyyygaaaga? kaip suprast? arkliukas? big_smile

arba kumelė big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#1093 2007-11-12 21:39

Re: Blevyzgos™

jamada rašė:

Ingrida H2O rašė:

Taboo rašė:


Ingrida Kompiuterai tavo slaptasis arkliukas ? smile

yyyygaaaga? kaip suprast? arkliukas? big_smile

arba kumelė big_smile

ai, ne taves klausiau, gerai big_smile big_smile


davai, isvardinkit savo megstamus birbyzus big_smile (bibyzai mano kalboj -  JUNK food) smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1094 2007-11-12 21:51

Re: Blevyzgos™

Ingrida H2O rašė:

Taboo rašė:

Ingrida H2O rašė:

gali but sugedes tas raktas usb arba usb portas.. cia pas mane kaip tik sveciuose susigaudantys apie kompus dabar,uz tai ir rasau big_smile

Ingrida Kompiuterai tavo slaptasis arkliukas ? smile

yyyygaaaga? kaip suprast? arkliukas? big_smile

na slaptasis sugebejimas smile miau ? graziau skambetu
o del birbyzu - medu skonio ledai, pizza hut tradicine picute, ir guminukai su idaru, dar visai nieko baltas sokoladas su riesutais sport big_smile

shaltiena patinka gamint smile labai skaniai atrodo, bet mane vimdo kvapas big_smile

Paskutinį kartą taisė Taboo (2007-11-12 22:07)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1095 2007-11-12 21:58

Re: Blevyzgos™

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:24)

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#1096 2007-11-12 22:06

Re: Blevyzgos™

lolardas rašė:

Ingrida H2O rašė:

jamada rašė:


arba kumelė big_smile

ai, ne taves klausiau, gerai big_smile big_smile


davai, isvardinkit savo megstamus birbyzus big_smile (bibyzai mano kalboj -  JUNK food) smile

Ledai, tortai, pyragai ir pan big_smile

Nesveikai mėgstu guminukus.. Ir turiu silpnybę šokoladui big_smile Tai va penktadienį bus gimtadienis ir sakė manoji, kad man šokolado paims ir guminukų kilogramą big_smile

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#1097 2007-11-12 22:19

Re: Blevyzgos™

Juodasis sokoladas ir sausainiai rockrock

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#1098 2007-11-12 23:08

Re: Blevyzgos™

o man tai irgi medu skonio ledai i dar mascarpones... geeeeris big_smile jau kai valgom, tai taip ne vaikiskom porcijikem, akrpoly uzsiauciam big_smile , pizza hut ta pasak Taboo tradicine picute, tai ant dvieju uztenka, arba Taboo, gal tu is mandagumo dalinies ? :p   guminukai su idaru, tai cia jau mano uzrodyti buvo big_smile kurie tashkenet tapo tradciniais big_smile o baltas sokoladas su riesutais rittersport nzn, bet paskutiniu metu jis man taip patikt pradejo big_smile big_smile
o taip tai varskes strudelis irgi.. nors senokai jau valgiau.. bet buvo metas, kai alpau del jo .. big_smile si is varskes desertukai, visokie pyragai, apkepai..sureeeliai liux D

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1099 2007-11-12 23:32

Re: Blevyzgos™

Ingrida H2O rašė:

o man tai irgi medu skonio ledai i dar mascarpones... geeeeris big_smile jau kai valgom, tai taip ne vaikiskom porcijikem, akrpoly uzsiauciam big_smile , pizza hut ta pasak Taboo tradicine picute, tai ant dvieju uztenka, arba Taboo, gal tu is mandagumo dalinies ? :p   guminukai su idaru, tai cia jau mano uzrodyti buvo big_smile kurie tashkenet tapo tradciniais big_smile o baltas sokoladas su riesutais rittersport nzn, bet paskutiniu metu jis man taip patikt pradejo big_smile big_smile
o taip tai varskes strudelis irgi.. nors senokai jau valgiau.. bet buvo metas, kai alpau del jo .. big_smile si is varskes desertukai, visokie pyragai, apkepai..sureeeliai liux D

na ka reiskia tie 6 burbuliukai ? big_smile kai 3kamuoliukus sudeda i atskiras dezutes ir norim dar 20 pasiimt big_smile medu skonis persipinantis su mascarpone.. hmmm po tokiu prisiminumu noris atpylt ta vistos krutinele ir lekt birbyzaut smile
del PIZZA HUT big_smile tikrai geriau nei KFC, o del picutes tai zinai yra tam tikros dienos kai ju noris.. big_smile guminukai tai tikrai ne tu uzrodei big_smile o sekretore atsimenu rekomendavo ir dar dalintis nenorejo big_smile
isvis isvada jei jau organizmas reikalauja birbyzu reiskias reikia smile ir reikia ne seip ten paciulpt sokolada ir isspjaut smile o priryt visko ko nori, nes gali but kad daugiau progu nebebus smile
o striudeliu tai atsivalgiau big_smile dabar prisiminiau ka senokai ragavau tuos surelius kur uzrodei big_smile visai nieko atsimenu skaniai valiojas jie burnoj.. na zinai tokie maziukai su riesutukais atrodo

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#1100 2007-11-12 23:52

Re: Blevyzgos™

Taboo rašė:

Ingrida H2O rašė:

o man tai irgi medu skonio ledai i dar mascarpones... geeeeris big_smile jau kai valgom, tai taip ne vaikiskom porcijikem, akrpoly uzsiauciam big_smile , pizza hut ta pasak Taboo tradicine picute, tai ant dvieju uztenka, arba Taboo, gal tu is mandagumo dalinies ? :p   guminukai su idaru, tai cia jau mano uzrodyti buvo big_smile kurie tashkenet tapo tradciniais big_smile o baltas sokoladas su riesutais rittersport nzn, bet paskutiniu metu jis man taip patikt pradejo big_smile big_smile
o taip tai varskes strudelis irgi.. nors senokai jau valgiau.. bet buvo metas, kai alpau del jo .. big_smile si is varskes desertukai, visokie pyragai, apkepai..sureeeliai liux D

na ka reiskia tie 6 burbuliukai ? big_smile kai 3kamuoliukus sudeda i atskiras dezutes ir norim dar 20 pasiimt big_smile medu skonis persipinantis su mascarpone.. hmmm po tokiu prisiminumu noris atpylt ta vistos krutinele ir lekt birbyzaut smile
del PIZZA HUT big_smile tikrai geriau nei KFC, o del picutes tai zinai yra tam tikros dienos kai ju noris.. big_smile guminukai tai tikrai ne tu uzrodei big_smile o sekretore atsimenu rekomendavo ir dar dalintis nenorejo big_smile
isvis isvada jei jau organizmas reikalauja birbyzu reiskias reikia smile ir reikia ne seip ten paciulpt sokolada ir isspjaut smile o priryt visko ko nori, nes gali but kad daugiau progu nebebus smile
o striudeliu tai atsivalgiau big_smile dabar prisiminiau ka senokai ragavau tuos surelius kur uzrodei big_smile visai nieko atsimenu skaniai valiojas jie burnoj.. na zinai tokie maziukai su riesutukais atrodo

ryt prisibyrbizausim : o ne, as juk negaliu, savaitgali birbizauom big_smile
guminukai gerulai big_smile sekretore dabar ritter sport pieniska su lazynu riesutais nuo savaitgailio uzsilikusi pralupo, isove big_smile
o sureliai tai gut.. biskvitiniai.. skaniai juos valgei.. dietoj buvau, bet nesierzinai naglai, tai sekmingai ir davalgei big_smile

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2007-11-12 23:54)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net