Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#101 2013-06-13 23:08

Re: Alkoholikai

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#102 2013-06-13 23:09

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

big_smile sankaupos

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#103 2013-06-13 23:10

Re: Alkoholikai

pampersas rašė:

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

big_smile sankaupos

nu pas tave tik ant pilvo apacios turbut sankaupos snapso big_smile optima brendo megejas big_smile visi zinom kad saibu ner tai tikrai bariuki pele pasikorus big_smile

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2013-06-13 23:12)

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#104 2013-06-13 23:12

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

pampersas rašė:

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

big_smile sankaupos

nu pas tave tik ant pilvo apacios turbut sankaupos snapso big_smile visi zinom kad saibu ner tai tikrai bariuki pele pasikorus big_smile

big_smile gelbejimosi ratas ten

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#105 2013-06-13 23:13

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#106 2013-06-13 23:13

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

as noriu big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#107 2013-06-13 23:15

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

nee big_smile isgert tikrai nenoriu, as panasiai kaip robse pasitaisiau big_smile netraukia manes geralai smile yra bareli irgi sio bei to, bet man neteks to ragaut big_smile
seip idomu ar zmones cia esantys, sportininkai, turi snapso, ar pavaisina paprastus mirtinguosiui nusidejelius uzsukusius i svecius, nepropaguojanciu sporto ir sveikos gyvensenos, o gal ju visi draugai taip pat sporcmienai

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2013-06-13 23:17)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#108 2013-06-13 23:21

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

nee big_smile isgert tikrai nenoriu, as panasiai kaip robse pasitaisiau big_smile netraukia manes geralai smile yra bareli irgi sio bei to, bet man neteks to ragaut big_smile
seip idomu ar zmones cia esantys, sportininkai, turi snapso, ar pavaisina paprastus mirtinguosiui nusidejelius uzsukusius i svecius, nepropaguojanciu sporto ir sveikos gyvensenos, o gal ju visi draugai taip pat sporcmienai

Pats iš bariuko niekad negeriu beveik. Laikau kai užsuka kokie svečiai po taurę kitą ir viskas, o ne buteliais iš karto.. Tai tam mano manymu ir skirti bariukai, kad paprastai ramiai pasisėdėti - pagurkšnoti kiekvienam pagal poreikius smile Šaunu Jums. Gal ir aš kada sakysiu, kad visa tai nesąmonė, bet bent gerai, kad ne vieni iš tų - kurie tik sako kaip čia blogai ir kaip čia aš šūda malu... Realiai mintyse net nėra to vaizdo kad kada tapsiu abstinentu, bet ir nemanau kad būsiu vienas iš visiškai prasigėrusiųjų.

Neprisijungęs

 
Tadas1992
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-11
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#109 2013-06-13 23:21

Re: Alkoholikai

Kaip ten sakoma - su saiku viskas galima. Tai as irgi tokios nuomones. Alaus bokala- du isgeriu i menesi karta, gal du. rimciau isgeriu tarkim i kokius 3menesius karta,bet dabar paskutini kart "rimciau" per naujus geriau.Kas lieciant gerima mano manymu svarbiausia ,kad tai netaptu kasdieniniu iprociu na tarkim ,kad pries miega kiekviena vakara po alaus bokala, arba kaip 5dienis taip gimtadienis big_smile MANO manymu ,kad geriau jog tai liktu kaip reta "cheat day" .  Na ,o visiskai neatsisakau ,nes kaip kazkas minejo ,kai kazkoks balius tai tikrai be jo liudniau buna arba prie kokiu saslu alaus bokalas- super.Bet dazniausiai tas didesnis isgerimas gaunasi po kazkokios tai itemtesnes veiklos tarkim sesijos,tada galva pavargus ,ikali ir toks automatiskai restartas ,o taip tai dar kelias dienas ir po mokslu vaikstai kazkokia ne tokia galva.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#110 2013-06-13 23:21

Re: Alkoholikai

pampersas rašė:

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

tai pas nieka ner sankaupu snapso? visu bariukai prigrusti proteino? big_smile

Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

as noriu big_smile

Pašilaičių 1 Vilnius. kai būsi apačioj parašyk

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2013-06-14 11:20)

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#111 2013-06-13 23:23

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

pampersas rašė:

Ignas87 rašė:


Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

as noriu big_smile

Pašilaičių 1 Vilnius. kai būsi apačioj parašyk 861008480 išlenksim po taurę.

del taures tai nesivarginsiu, jei uzsuksi kauna parasyk i ap  rimtai isgersim, tik tu visu alieju negerk  pries tai ok big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#112 2013-06-13 23:24

Re: Alkoholikai

Tadas1992 rašė:

Kaip ten sakoma - su saiku viskas galima. Tai as irgi tokios nuomones. Alaus bokala- du isgeriu i menesi karta, gal du. rimciau isgeriu tarkim i kokius 3menesius karta,bet dabar paskutini kart "rimciau" per naujus geriau.Kas lieciant gerima mano manymu svarbiausia ,kad tai netaptu kasdieniniu iprociu na tarkim ,kad pries miega kiekviena vakara po alaus bokala, arba kaip 5dienis taip gimtadienis big_smile MANO manymu ,kad geriau jog tai liktu kaip reta "cheat day" .  Na ,o visiskai neatsisakau ,nes kaip kazkas minejo ,kai kazkoks balius tai tikrai be jo liudniau buna arba prie kokiu saslu alaus bokalas- super.Bet dazniausiai tas didesnis isgerimas gaunasi po kazkokios tai itemtesnes veiklos tarkim sesijos,tada galva pavargus ,ikali ir toks automatiskai restartas ,o taip tai dar kelias dienas ir po mokslu vaikstai kazkokia ne tokia galva.

Vat būtent! Niekas nekalba kad geria kiekvieną dieną ir negali apsieiti be alaus.. Citavo čia mano postą.. Taip buvo laikai kai gerdavau kiekvieną dieną ne alaus butelį bet degtinės, buvo kad gerdavau ir nemažai, bet utiutiu tai nereiškia kad ir dabar sėdžiu ir geriu kiekvieną dieną, kaip gal kažkas tokią nuomonę susidarę.. Išgeriu daugiau nei kartą per mėnesį, bet tai viskas ateina ir praeina.. o kažkas ir pasilieka, bet kiekvienas renkasi ir nereikia jų kritikuoti.

Neprisijungęs

 
BizonBQ
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-12-30
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 4

#113 2013-06-13 23:24

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

Ignas87 rašė:


Nori išgert? Turiu visko ko tik širdis geidžia. (ta prasme vodios, romo, viskio, brendžio (visų jo atmainų), tekilos..

nee big_smile isgert tikrai nenoriu, as panasiai kaip robse pasitaisiau big_smile netraukia manes geralai smile yra bareli irgi sio bei to, bet man neteks to ragaut big_smile
seip idomu ar zmones cia esantys, sportininkai, turi snapso, ar pavaisina paprastus mirtinguosiui nusidejelius uzsukusius i svecius, nepropaguojanciu sporto ir sveikos gyvensenos, o gal ju visi draugai taip pat sporcmienai

Pats iš bariuko niekad negeriu beveik. Laikau kai užsuka kokie svečiai po taurę kitą ir viskas, o ne buteliais iš karto.. Tai tam mano manymu ir skirti bariukai, kad paprastai ramiai pasisėdėti - pagurkšnoti kiekvienam pagal poreikius smile Šaunu Jums. Gal ir aš kada sakysiu, kad visa tai nesąmonė, bet bent gerai, kad ne vieni iš tų - kurie tik sako kaip čia blogai ir kaip čia aš šūda malu... Realiai mintyse net nėra to vaizdo kad kada tapsiu abstinentu, bet ir nemanau kad būsiu vienas iš visiškai prasigėrusiųjų.

Na prisipazink kad ir dabar biski imetes esi smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#114 2013-06-13 23:27

Re: Alkoholikai

pamenu wiena gerima,tikrai toks neeilinis big_smile
as UK draugelis lietuwoj,per skype,iki komos big_smile z.b  bttwa big_smile

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#115 2013-06-13 23:33

Re: Alkoholikai

HRS rašė:

pamenu wiena gerima,tikrai toks neeilinis big_smile
as UK draugelis lietuwoj,per skype,iki komos big_smile z.b  bttwa big_smile

vienas gert negaleciau

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#116 2013-06-13 23:34

Re: Alkoholikai

pampersas rašė:

HRS rašė:

pamenu wiena gerima,tikrai toks neeilinis big_smile
as UK draugelis lietuwoj,per skype,iki komos big_smile z.b  bttwa big_smile

vienas gert negaleciau

tai per skype gi tusinos big_smile

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2013-06-13 23:36)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#117 2013-06-13 23:50

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

ramli rašė:

iseinu as is sito gimtadienio,jei jau ir alkoholis geriau uz retkarciais suvalgyta pica,tai bbd big_smile

Matos, kad tu jį jau senai padėjęs, išmetęs ir bbž ar pas tave jis dar apskritai egzistuoja big_smile. Skysčių žmogui reik labiau nei maisto. Pirmas faktas kodėl geriau alkoholis už picą. Aš turėsiu dafiga alaus - tu - dafiga picos. Pažiūrėtume kas greičiau kojas pakratytų smile

pas mane jis egzistuoja,tada kai reikia ir skirtingai nei tau,kad po kelis kartus dienoje big_smile o man picos nepatinka big_smile
tai vistiek sakai,kad skystis su laipsniais yra gerai?
nu as nesu visiskai susipykes su alkoholiu,yra sventes kai isgeriu,bet ne kiekviena savaitgali.pvz nuo nauju metu iki balandzio vidurio sulauziau tik viena 0.7 su pora draugu,bet tuom ir baigesi.per atostogas siltuose krastuose isgeriau kokteiliuku nemazai,kasdien po 10 kokteiliuku per 10 dienu.nu bet ten snapso tik del kvapo,ir nesenei 3x 0.33l alucio paragavau prie saslyko smile

Paskutinį kartą taisė ramli (2013-06-13 23:52)

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#118 2013-06-13 23:53

Re: Alkoholikai

as niekada negeriu  tarkim viena bokala ar viena degtines buteli, geriu kad pasigert, o ne kad atsigert big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#119 2013-06-13 23:54

Re: Alkoholikai

pampersas rašė:

as niekada negeriu  tarkim viena bokala ar viena degtines buteli, geriu kad pasigert, o ne kad atsigert big_smile

tai jei kokioj kavinej su chebra prie pietu sumanytum viena alaus isaut ti fsio? reiktu ryt iki pergales? :d

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#120 2013-06-13 23:57

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

pampersas rašė:

as niekada negeriu  tarkim viena bokala ar viena degtines buteli, geriu kad pasigert, o ne kad atsigert big_smile

tai jei kokioj kavinej su chebra prie pietu sumanytum viena alaus isaut ti fsio? reiktu ryt iki pergales? :d

ner tolko gert viena, nes poto dar noresi, jei jau pradedi tai iki galo:D

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#121 2013-06-13 23:59

Re: Alkoholikai

pampersas rašė:

Pelesis rašė:

pampersas rašė:

as niekada negeriu  tarkim viena bokala ar viena degtines buteli, geriu kad pasigert, o ne kad atsigert big_smile

tai jei kokioj kavinej su chebra prie pietu sumanytum viena alaus isaut ti fsio? reiktu ryt iki pergales? :d

ner tolko gert viena, nes poto dar noresi, jei jau pradedi tai iki galo:D

tai ir tu alkoholikas big_smile jei negali paragaut gerimo skonio o reikia jo ryt kad prisigert big_smile tokiem ryjikam net ner prasmes gero gerimo duot ragaut iskart suda ir daug ant stalo statai ir mirkit big_smile

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#122 2013-06-14 00:00

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

pampersas rašė:

Pelesis rašė:


tai jei kokioj kavinej su chebra prie pietu sumanytum viena alaus isaut ti fsio? reiktu ryt iki pergales? :d

ner tolko gert viena, nes poto dar noresi, jei jau pradedi tai iki galo:D

tai ir tu alkoholikas big_smile jei negali paragaut gerimo skonio o reikia jo ryt kad prisigert big_smile tokiem ryjikam net ner prasmes gero gerimo duot ragaut iskart suda ir daug ant stalo statai ir mirkit big_smile

tai sakau man visi tie gerimai vienodi big_smile geriu kad pasigert ir tiek, pylk betka, samagona ka tik nori

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#123 2013-06-14 00:29

Re: Alkoholikai

ramli rašė:

Ignas87 rašė:

ramli rašė:

iseinu as is sito gimtadienio,jei jau ir alkoholis geriau uz retkarciais suvalgyta pica,tai bbd big_smile

Matos, kad tu jį jau senai padėjęs, išmetęs ir bbž ar pas tave jis dar apskritai egzistuoja big_smile. Skysčių žmogui reik labiau nei maisto. Pirmas faktas kodėl geriau alkoholis už picą. Aš turėsiu dafiga alaus - tu - dafiga picos. Pažiūrėtume kas greičiau kojas pakratytų smile

pas mane jis egzistuoja,tada kai reikia ir skirtingai nei tau,kad po kelis kartus dienoje big_smile o man picos nepatinka big_smile
tai vistiek sakai,kad skystis su laipsniais yra gerai?
nu as nesu visiskai susipykes su alkoholiu,yra sventes kai isgeriu,bet ne kiekviena savaitgali.pvz nuo nauju metu iki balandzio vidurio sulauziau tik viena 0.7 su pora draugu,bet tuom ir baigesi.per atostogas siltuose krastuose isgeriau kokteiliuku nemazai,kasdien po 10 kokteiliuku per 10 dienu.nu bet ten snapso tik del kvapo,ir nesenei 3x 0.33l alucio paragavau prie saslyko smile

Ar nesi apgailėtinas, kad prieš tai poste sakei, jog jau nebegrįši čia ir neši skūras, o dabar vėl bandai kažką pasakyt? Čia kaip ir "foto" su savo "nuo naujų iki balandžio sulaužiau tik vieną 0.7" su tokiais rezultatais į krūmus šitoj temoj tau eit, o ne pasakot visiem.

BizonBQ rašė:

Ignas87 rašė:

Pelesis rašė:

nee big_smile isgert tikrai nenoriu, as panasiai kaip robse pasitaisiau big_smile netraukia manes geralai smile yra bareli irgi sio bei to, bet man neteks to ragaut big_smile
seip idomu ar zmones cia esantys, sportininkai, turi snapso, ar pavaisina paprastus mirtinguosiui nusidejelius uzsukusius i svecius, nepropaguojanciu sporto ir sveikos gyvensenos, o gal ju visi draugai taip pat sporcmienai

Pats iš bariuko niekad negeriu beveik. Laikau kai užsuka kokie svečiai po taurę kitą ir viskas, o ne buteliais iš karto.. Tai tam mano manymu ir skirti bariukai, kad paprastai ramiai pasisėdėti - pagurkšnoti kiekvienam pagal poreikius smile Šaunu Jums. Gal ir aš kada sakysiu, kad visa tai nesąmonė, bet bent gerai, kad ne vieni iš tų - kurie tik sako kaip čia blogai ir kaip čia aš šūda malu... Realiai mintyse net nėra to vaizdo kad kada tapsiu abstinentu, bet ir nemanau kad būsiu vienas iš visiškai prasigėrusiųjų.

Na prisipazink kad ir dabar biski imetes esi smile

3alaus. Žmonai 29 šiandien..

pampersas rašė:

as niekada negeriu  tarkim viena bokala ar viena degtines buteli, geriu kad pasigert, o ne kad atsigert big_smile

lenda lenda po biškį tikri veidai.. O pradžioj tik ant manęs stūmė...

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2013-06-14 00:31)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#124 2013-06-14 10:44

Re: Alkoholikai

Pralinksmino ryta tema big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#125 2013-06-14 12:32

Re: Alkoholikai

tai kam dar varginates sportuot jei kasdiena geret ? big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net