Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#26 2013-06-27 19:03

Re: Lazerine akiu korekcija

HRS rašė:

pampersas rašė:

man uzdraude daryt sad buciau pasidares

kodel?

del ligos genetines kuria paveldejau is mociutes

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#27 2013-06-27 19:04

Re: Lazerine akiu korekcija

HRS rašė:

kenis rašė:

Artyi rašė:


-6. Man pjove akies rainele, tai man kiek sudetingiau viskas buvo.
Iki -2.5 to nereikia daryti, virs -2.5 pjauna visiem rainele.

Mano irgi -6.. Reikia gal pagalvot. Bet su lešiais irgi neblogai dabar.

man tai nzn,kiek kokiu tu lesiu as keiciau,nei vieni supper nebuvo,nebuvo taip gerai kad nejaust akyje,pastoviai tas svetinkunis  neleisdavo ramiai gyvent smile bet kazkada juos nesiojau.

man lesiai visada jauciasi, negaliu ju nesiot, akys pavarsgat,  esant reikalui tik juos isidedu, kai pas kokias panas eini ir nenori ackariku but big_smile

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#28 2013-06-27 19:20

Re: Lazerine akiu korekcija

Man lęšiai geriausias išradimas nuo 11 klasės, buvau ačkarikė visą vaikystę-ankstyvą paauglystę sad Netinka man tiesiog akiniai, turėjau ir be rėmelių, nu vis tiek ne. Lęšiai labai gerai nešiojasi, jokių nepatogumų. O lazerinė korekcija būtų visai nebloga investicija, nebereikėtų pirkinėti lęšių, na ir išsiiminėti nakčiai big_smile pampersai, dėl kokios ligos tau neleido darytis korekcijos?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#29 2013-06-27 20:05

Re: Lazerine akiu korekcija

seneliui dare paprasta akiu korekcija lazeriu pries 5 metus, viska gerai padare ir nekainavo 5000 ir senelis dar daugiau juda nei kai kurie moksleiviai..o paciam akys lb ipranta prie akiniu dioptriju.del to stengiuos kuo reciau juos keist, nusiemus akinius akys tik pailsi ir jei buna patikra tai daugiau eiluciu matau big_smile tik beda kad be akiniu nk normalaus ir nepadarau...

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#30 2013-06-27 21:30

Re: Lazerine akiu korekcija

Nemazai daktaru daranciu sitas operacijas patys nesioja akinius smile

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#31 2013-06-27 21:33

Re: Lazerine akiu korekcija

uzsivedes rašė:

Nemazai daktaru daranciu sitas operacijas patys nesioja akinius smile

tai yra kam jie trukdo ir yra kam jie netukdo, daugumai giliai utiutiu ar jie su akiiniais ar be,

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#32 2013-06-27 21:36

Re: Lazerine akiu korekcija

todel sita  korekcija ir laikoma kosmetine,  klientas pats renkasi, nes matys taip kaip su akiniais ir tiek, tik nereiks akiniu. cia net neopercija, nera uzmigdomas pacientas, tik nujautrinamas  lasais

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-06-27 21:38)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#33 2013-06-27 21:40

Re: Lazerine akiu korekcija

Nu man akiniai per metus 2-3 kart sulūždavo.
Išvis, kažkada norėjau pirkt lešius kur per naktį pabūni ir tada maždaug 3 dienas gerai matai. Bet tada jų kaina buvo apie 2k.. db gerai ir su paprastais lęšiais. Nors kai va dabar taip sausa, t.y. sausas oras, tai džiųsta akys ir uždegimas įsimetė. Bet nėra šiaip problemų su jais bent man.
Negerai šita trumparegystė. Ypač šitam sporte, dėl tinklainės atšokimo galimybės, bet ką padarysi.. smile
Jei HRS, gausi kokios įdomios info - pasidalink.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#34 2013-06-27 21:46

Re: Lazerine akiu korekcija

kenis rašė:

Nu man akiniai per metus 2-3 kart sulūždavo.
Išvis, kažkada norėjau pirkt lešius kur per naktį pabūni ir tada maždaug 3 dienas gerai matai. Bet tada jų kaina buvo apie 2k.. db gerai ir su paprastais lęšiais. Nors kai va dabar taip sausa, t.y. sausas oras, tai džiųsta akys ir uždegimas įsimetė. Bet nėra šiaip problemų su jais bent man.
Negerai šita trumparegystė. Ypač šitam sporte, dėl tinklainės atšokimo galimybės, bet ką padarysi.. smile
Jei HRS, gausi kokios įdomios info - pasidalink.

kaip gali suluzt per metus 2 3 kart? big_smile kaip vaikui 8 metu.  stanga uzsimeti gal daznai ant veido?  ar seip megsti  voztis veidu i siena? big_smile ai pala, gal boksa lankai ir su akiniais eini sprainguotis ? big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-06-27 21:47)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#35 2013-06-27 22:12

Re: Lazerine akiu korekcija

pampersas rašė:

kenis rašė:

Nu man akiniai per metus 2-3 kart sulūždavo.
Išvis, kažkada norėjau pirkt lešius kur per naktį pabūni ir tada maždaug 3 dienas gerai matai. Bet tada jų kaina buvo apie 2k.. db gerai ir su paprastais lęšiais. Nors kai va dabar taip sausa, t.y. sausas oras, tai džiųsta akys ir uždegimas įsimetė. Bet nėra šiaip problemų su jais bent man.
Negerai šita trumparegystė. Ypač šitam sporte, dėl tinklainės atšokimo galimybės, bet ką padarysi.. smile
Jei HRS, gausi kokios įdomios info - pasidalink.

kaip gali suluzt per metus 2 3 kart? big_smile kaip vaikui 8 metu.  stanga uzsimeti gal daznai ant veido?  ar seip megsti  voztis veidu i siena? big_smile ai pala, gal boksa lankai ir su akiniais eini sprainguotis ? big_smile big_smile

Bicažmogi, netrizniok smile Aš nesėdžiu su ačkarikais ir nežiūrau į kompą, o lošdavau futbolą, rankinį. Tfu tfu bet vandensvydžio su akiniais dar nelošiau big_smile

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#36 2013-06-27 22:14

Re: Lazerine akiu korekcija

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-19 11:56)

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#37 2013-06-27 22:15

Re: Lazerine akiu korekcija

Artyi rašė:

uzsivedes rašė:

Nemazai daktaru daranciu sitas operacijas patys nesioja akinius smile

Nes tiesiog nepasitiki kitais smile

alah

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#38 2013-06-27 22:16

Re: Lazerine akiu korekcija

kenis rašė:

pampersas rašė:

kenis rašė:

Nu man akiniai per metus 2-3 kart sulūždavo.
Išvis, kažkada norėjau pirkt lešius kur per naktį pabūni ir tada maždaug 3 dienas gerai matai. Bet tada jų kaina buvo apie 2k.. db gerai ir su paprastais lęšiais. Nors kai va dabar taip sausa, t.y. sausas oras, tai džiųsta akys ir uždegimas įsimetė. Bet nėra šiaip problemų su jais bent man.
Negerai šita trumparegystė. Ypač šitam sporte, dėl tinklainės atšokimo galimybės, bet ką padarysi.. smile
Jei HRS, gausi kokios įdomios info - pasidalink.

kaip gali suluzt per metus 2 3 kart? big_smile kaip vaikui 8 metu.  stanga uzsimeti gal daznai ant veido?  ar seip megsti  voztis veidu i siena? big_smile ai pala, gal boksa lankai ir su akiniais eini sprainguotis ? big_smile big_smile

Bicažmogi, netrizniok smile Aš nesėdžiu su ačkarikais ir nežiūrau į kompą, o lošdavau futbolą, rankinį. Tfu tfu bet vandensvydžio su akiniais dar nelošiau big_smile

zinojai apie toki dalyka, kaip kontaktiniai lesiai ? pasidomek googlei

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#39 2013-06-27 22:21

Re: Lazerine akiu korekcija

pampersas rašė:

kenis rašė:

pampersas rašė:


kaip gali suluzt per metus 2 3 kart? big_smile kaip vaikui 8 metu.  stanga uzsimeti gal daznai ant veido?  ar seip megsti  voztis veidu i siena? big_smile ai pala, gal boksa lankai ir su akiniais eini sprainguotis ? big_smile big_smile

Bicažmogi, netrizniok smile Aš nesėdžiu su ačkarikais ir nežiūrau į kompą, o lošdavau futbolą, rankinį. Tfu tfu bet vandensvydžio su akiniais dar nelošiau big_smile

zinojai apie toki dalyka, kaip kontaktiniai lesiai ? pasidomek googlei

Tu pasidomėk geriau ką reiškia sportuot smile
Prieš 6-8 metus lęšiai netiko mano akim. Per mažai gal orui ar drėgmei laidūs buvo.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#40 2013-06-27 23:51

Re: Lazerine akiu korekcija

tada tau reikėjo pasidomėt irgi, kad yra spec akiniai sportavimui, pasižiūrėk su kokiais krepšininkai ar pan lošia kartais..

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#41 2013-06-28 00:22

Re: Lazerine akiu korekcija

vertai daryt operacija, kai akys 0.6 - 0,75 ?

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#42 2013-06-28 00:29

Re: Lazerine akiu korekcija

o sita tema man ir idomi mano akys panasiai kaip keino , aoue 0.6 seip to matymo uztenka, tik suprasteja kai  lauke tamsiau, akinius turiu bet nenesioju, nelabai man ir ju reik jei nematau kur arciau atsisedu ir visos varkes baigtos, tik va kai su masina vaziuoji tai to matymo norisi kuo geresnio, esme kad apie tokia akiu korekcija girdejau kad ji labai akis pajautrina asaroja ir t.t o esme man kad sauleta diena akys daznai asaroja, tai jeigu as tokia operacija pasidaryciau tai pries saule nelabai jauciu iseitu pabut be akiniu ir kaip del to vandens kad negali vanduo patekt i akis ? kaip jus plaukiojat ? big_smile

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#43 2013-06-28 01:14

Re: Lazerine akiu korekcija

Man tai jau irgi pradeda ygristi eini gatve, kaskas pamujuoja ranka ar ka ir nzn pazisti ar nepazisti nes nedamatai ;d ir t.t arba krc buna kad susitari su hebra kur eini y ta vieta ir ten stovi 2 hebros o tu nedazlybini kur taviskiai ;d irgi nekas, nekalbu apie pam, kai nieko nematai su telefu prisitraukt reik ;ddd as tai irgi turiu akinius bet tik namie uzsidedu nes kaskaip negaliu as ju nesiot nepatinka.

Ignas99 nebandei gerti maisto papildu akims ir pns ?

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#44 2013-06-28 01:24

Re: Lazerine akiu korekcija

Keinas rašė:

Man tai jau irgi pradeda ygristi eini gatve, kaskas pamujuoja ranka ar ka ir nzn pazisti ar nepazisti nes nedamatai ;d ir t.t arba krc buna kad susitari su hebra kur eini y ta vieta ir ten stovi 2 hebros o tu nedazlybini kur taviskiai ;d irgi nekas, nekalbu apie pam, kai nieko nematai su telefu prisitraukt reik ;ddd as tai irgi turiu akinius bet tik namie uzsidedu nes kaskaip negaliu as ju nesiot nepatinka.

Ignas99 nebandei gerti maisto papildu akims ir pns ?

va va. Prieš savaitę gal einu, dvi chebros, nuėjau prie vienos, prieėjau arčiau žiūriu ne tie, visi atsisukę žiūri smile bet akinių neturiu, čia gal neseniai suprastėjo rega ir nelabai norisi eit.
Šiaip būtų gal ir nieko dar jei nesėdėčiau prie pc tiek daug, bet negaliu, darbas, draugai, visa kita.. Gal kokių lašiukų palašint reiktu ar kaip minėjo keinas, vitaminų akims.. smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#45 2013-06-28 03:51

Re: Lazerine akiu korekcija

ar padideja tikimybe, kad tinklaine gali atsokt po akiu operacijos?
Man tai kontaktiniai lesiai puikiai padeda, o prireikus ir akinius uzsimetu ir nekompleksuoju, kaip kad kai kurie kur is 2 xebru savos negali atskirt big_smile

O po operacijos galima pvz plaukiot atsimerkus?

Artyi kodel dareisi operacija? Man pvz 10 sec, pam kaire, pam desine ir kontaktiniai lesiai isimti. Aisku butu patogiau jei nuluzes ir atsibudes ryte, akyse nejausciau to perstejimo, bet daug naudos neizvelgiu is akiu korekcijos operacijos.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#46 2013-06-28 05:41

Re: Lazerine akiu korekcija

gal kas kokiu idomiu minciu turit,ko galeciau paklaust nuejes i ta konsultacija?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#47 2013-06-28 08:58

Re: Lazerine akiu korekcija

Aš dariaus operaciją kai mano irgi buvo tik -0.75. Bet buvo nemalonu mašina važiuojant arba tiesiog kažkur viešumoj būnant kai kas toliau nelabai ir matai.. Kelio ženklus su mašina kad ir diena vis tiek jau privažiavęs pamatydavai o iš toli jau liedavos.. Na akys jautrios pirmas pora savaičių ir ašaroja labiau, o paskui viskas normaliai (bent man), pirmas 3dienas tai išvis verksi ir nieko nematysi smile Man kas patiko, kad daktaras sakė, kad ne taip skaudėtų ir šiaip, nusipirkt brendžio išgert, tai va pirmą savaitę lakiau big_smile O vandens reik saugotis pirmą savaitę ar dvi, na pasakys tau ten, ir šiaip labiau jas pasaugot pirmą mėnesį po operacijos, į pirtį neit it tt..

HRS. paklausk koks tavo regenos storis, kuo storesne tuo geriau, man tai jie iš kart pasakė, kad mano stora ir garantuoja, jog operacija bus sėkminga. O toliau jau ko norėsi smile Ar jie garantijas suteikia, ar dar ką.. Aš kai operavaus tai po 3savaičių nemokama konsultacija buvo (mano abi akys po 3sav buvo regėjimas jau 110%) ir paskui po metų dar gali ateit. Taip pat, jeigu jie tau per pirmą konsultaciją garantuoja, kad viskas bus gerai, o taip nebūna, tai nemokama antra operacija galima arba pinigus gražina.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#48 2013-06-28 10:33

Re: Lazerine akiu korekcija

smile)))))))

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#49 2013-06-28 10:47

Re: Lazerine akiu korekcija

Keinas rašė:

vertai daryt operacija, kai akys 0.6 - 0,75 ?

ne

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#50 2013-06-28 10:48

Re: Lazerine akiu korekcija

HRS rašė:

gal kas kokiu idomiu minciu turit,ko galeciau paklaust nuejes i ta konsultacija?

visko klausinek kas paciam idomu, jei neatsakys eik i kita klinika

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net