Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1576 2011-07-10 11:23

Re: Vartojimas ir pasekmės

GediminasJ rašė:

Nukrypot nuo pasekmiu jau... Tai kaip ten su ta chemija, kas dazniausiai atsisako, nutinka, ir t.t.? Kad sako labai kenkia sveikatai, tai ka ten taip kenkia? Trumpai drutai papieskit jei galit. Skaityt ankstesnes temas skaiciau tik ten kas 10 puslapiu vienas normalus postas tepasitaiko...

pagooglini ir prie kiekvieno steroido rasomi pasaliniai

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#1577 2011-07-10 11:35

Re: Vartojimas ir pasekmės

O kaip suzinoti pilnus pavadinimus? Kiek esu mates tai propikai kakzokie yra ir t.t. big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#1578 2011-07-10 12:31

Neprisijungęs

 
MaNiaK
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lazdiju raj.
Registravosi: 2011-01-01
Žinutės: 372
Atsiliepimai: 0

#1579 2011-07-18 22:08

Re: Vartojimas ir pasekmės

GediminasJ rašė:

O kaip suzinoti pilnus pavadinimus? Kiek esu mates tai propikai kakzokie yra ir t.t. big_smile

PILNUS PAVADINIMUS RAŠYKIT

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1580 2011-07-19 00:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

MaNiaK rašė:

GediminasJ rašė:

O kaip suzinoti pilnus pavadinimus? Kiek esu mates tai propikai kakzokie yra ir t.t. big_smile

PILNUS PAVADINIMUS RAŠYKIT

tavo noras - mums isakymas.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#1581 2011-07-28 18:03

Re: Vartojimas ir pasekmės

nuo 100tab "metano" dar nieks nemire ir nesikankino, o jei ir buvo kokie kepenu pazeiimai ar inkstai atsake, vadinas ir taip jau nieko is ju nebebuvo. silpna vieta pirmiausia islenda. pats kursavau gyvenime nemazai, dabar jau metuose esu-tiesioginiu pasekmiu nuo steru nejauciau niekad. Uzkursuoji, issimyzi ispraaituuoji ir atsistatineji. beria ne visus, kepenys irgi neturetu pasirodyt, skysciu kaupimas ir prakaitavimas budingas kai kuriems sterams, kuno aromatizacija ir t.t. vnz ASMENISKAI as dar nepajutau niegiamu pasekmiu, taciau tikrai nebekursuociau, jei galeiau atsukt laika atgal, nes pakitimai endokrininej, hormonu sistemoje gali buti nezymus, bet reiksmingi po 25-30m.. kursu metu spaudziau maksimuma ka begalima is saves isspaust(mityba, rezimas, ko pasekoje staigiai didejantys darbiniai svoriai) ko pasekoj suvariau sanarius. gydziaus, dabar sportuoju atsargiai, plesytis nebegaliu nes zinau kad iskart atsinaujins senos bedos. jei jau apsisprendet kursuot, pasitarkit ne su draugeliu, o net su keliais treneriais, kad suderintu viska, reikia isspaust naudos is nedideliu apimciu kursiuku, o ne pult prie dideliu kiekiu/apimciu, tai imanoma, ypac jei esat pora metu svariai sportave, svarus. tada ir nedideles dozes gerai veikia ir protingai kursuojant galima pasiekt norimo rezultato. taip kad sekmes renkantis sporta su xemija ar be jos. visada xemija buvo ir bus salia kulturizmo, o jau musu paciu sprendimas, kam ir ar apskritai jums to reikia!

Paskutinį kartą taisė simaxas (2011-07-28 18:05)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1582 2011-07-28 18:59

Re: Vartojimas ir pasekmės

simaxas rašė:

nuo 100tab "metano" dar nieks nemire ir nesikankino, o jei ir buvo kokie kepenu pazeiimai ar inkstai atsake, vadinas ir taip jau nieko is ju nebebuvo. silpna vieta pirmiausia islenda. pats kursavau gyvenime nemazai, dabar jau metuose esu-tiesioginiu pasekmiu nuo steru nejauciau niekad. Uzkursuoji, issimyzi ispraaituuoji ir atsistatineji. beria ne visus, kepenys irgi neturetu pasirodyt, skysciu kaupimas ir prakaitavimas budingas kai kuriems sterams, kuno aromatizacija ir t.t. vnz ASMENISKAI as dar nepajutau niegiamu pasekmiu, taciau tikrai nebekursuociau, jei galeiau atsukt laika atgal, nes pakitimai endokrininej, hormonu sistemoje gali buti nezymus, bet reiksmingi po 25-30m.. kursu metu spaudziau maksimuma ka begalima is saves isspaust(mityba, rezimas, ko pasekoje staigiai didejantys darbiniai svoriai) ko pasekoj suvariau sanarius. gydziaus, dabar sportuoju atsargiai, plesytis nebegaliu nes zinau kad iskart atsinaujins senos bedos. jei jau apsisprendet kursuot, pasitarkit ne su draugeliu, o net su keliais treneriais, kad suderintu viska, reikia isspaust naudos is nedideliu apimciu kursiuku, o ne pult prie dideliu kiekiu/apimciu, tai imanoma, ypac jei esat pora metu svariai sportave, svarus. tada ir nedideles dozes gerai veikia ir protingai kursuojant galima pasiekt norimo rezultato. taip kad sekmes renkantis sporta su xemija ar be jos. visada xemija buvo ir bus salia kulturizmo, o jau musu paciu sprendimas, kam ir ar apskritai jums to reikia!

NU TU CIA MANO GYVENIMO ISTORIJA PAKARTOJAI.
KIEK TAU METU?
KIEK PRIES KURSA SVEREI IR PO?
KOKI DARBINIAI MAX BUVO UZKELTI SPAUDIMO ,PRITUPIMU?
KIEK LAIKO PRAEJO PO PASKUTINIO KURSO?
PO KIEK METANO I DIENA DAUGIAUSIAI BUVAI UZKELES?
matai as irgi jaunystej lengvai metaninau big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
tai kepenis pavalge neblogai,sausgysles irgi patrunijo
jau 9 metai as nekursuoju o sportuoju labai lengvai.man 33

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#1583 2011-07-28 22:45

Re: Vartojimas ir pasekmės

Simaxas, mldc kad nepatingejai ir pagaliau parasiai kaip vienas is nedaugelio protinga posta visoje sitoje temoje is 64psl, dar naturalas ir kiti kai kurie forumo nariai siek tiek pasireiskia, saunu, o kitur vien blevyzgos...sad tikrai lb idomu kuo daugiau suzinoti is vartojanciu kazkada, kaip viskas vyksta, kokie pokyciai, klaidos, ka galbut kitaip darytu, jaunimui ir visiems kociokams galbut naudos butu ir idomu pasiskaityt:)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#1584 2011-07-29 11:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

NATURAL1978 rašė:

simaxas rašė:

nuo 100tab "metano" dar nieks nemire ir nesikankino, o jei ir buvo kokie kepenu pazeiimai ar inkstai atsake, vadinas ir taip jau nieko is ju nebebuvo. silpna vieta pirmiausia islenda. pats kursavau gyvenime nemazai, dabar jau metuose esu-tiesioginiu pasekmiu nuo steru nejauciau niekad. Uzkursuoji, issimyzi ispraaituuoji ir atsistatineji. beria ne visus, kepenys irgi neturetu pasirodyt, skysciu kaupimas ir prakaitavimas budingas kai kuriems sterams, kuno aromatizacija ir t.t. vnz ASMENISKAI as dar nepajutau niegiamu pasekmiu, taciau tikrai nebekursuociau, jei galeiau atsukt laika atgal, nes pakitimai endokrininej, hormonu sistemoje gali buti nezymus, bet reiksmingi po 25-30m.. kursu metu spaudziau maksimuma ka begalima is saves isspaust(mityba, rezimas, ko pasekoje staigiai didejantys darbiniai svoriai) ko pasekoj suvariau sanarius. gydziaus, dabar sportuoju atsargiai, plesytis nebegaliu nes zinau kad iskart atsinaujins senos bedos. jei jau apsisprendet kursuot, pasitarkit ne su draugeliu, o net su keliais treneriais, kad suderintu viska, reikia isspaust naudos is nedideliu apimciu kursiuku, o ne pult prie dideliu kiekiu/apimciu, tai imanoma, ypac jei esat pora metu svariai sportave, svarus. tada ir nedideles dozes gerai veikia ir protingai kursuojant galima pasiekt norimo rezultato. taip kad sekmes renkantis sporta su xemija ar be jos. visada xemija buvo ir bus salia kulturizmo, o jau musu paciu sprendimas, kam ir ar apskritai jums to reikia!

NU TU CIA MANO GYVENIMO ISTORIJA PAKARTOJAI.
KIEK TAU METU?
KIEK PRIES KURSA SVEREI IR PO?
KOKI DARBINIAI MAX BUVO UZKELTI SPAUDIMO ,PRITUPIMU?
KIEK LAIKO PRAEJO PO PASKUTINIO KURSO?
PO KIEK METANO I DIENA DAUGIAUSIAI BUVAI UZKELES?
matai as irgi jaunystej lengvai metaninau big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
tai kepenis pavalge neblogai,sausgysles irgi patrunijo
jau 9 metai as nekursuoju o sportuoju labai lengvai.man 33

as manau kad cia ne tik tavo ar mano, bet ir daugelio panasus patyrimai wink man 26, nebekursuoju jau kokie 4metai. draskytis nebegaliu, bet sporto mesti irgi neiseina smile aplamai, man tavo, NATURAL1978 pasiekimai atrodo vieni rimtesniu sitam forume, esi praejes visus etapus ir dabar konservuojies smile amzius salyginis dalykas, kuris yra labai individualus ir priklauso nuo to kaip aktyviai gyvenai smile

dar apie xemija ka galiu pasakyt, kad kuo brangesnis kursas-dazniausiai tuo maziau zalos organizmui. metanas, deka, retabolas, omadrenas-cia tik zemisko lygio praeito amziaus atradimai. nesu didelis specas farmakologijoj, bet farmacija smarkiai pazengus pirmyn nuo swartzeneger'io laiku ir dabar jau yra tokiu priemoniu, kad nebereikia kankintis ir vaisksciot istinusiam nuo vandens, issipletusiom kepenim ir t.t.. bet kaina ir pasiekiamumas prieinamas tik isrinktiesiems. 5000e uz 10sav kursa! kuris is musu tokia prabanga gali tai sau leisti?! smile man patinka stebet, kaip be dideliu pastangu holivudas esant reikalui is norimo aktoriaus per 4menesius is dziusnos padaro stambu superheroju, idealiai ryskiu raumenynu smile taciau mes gyvenam cia, ir norim buti stiprus ir grazus pagal savo galimybes. ir tam reikia laiko! priaugti per 60d 25kg tikrai nera stebuklas, bet tai yra saves zalojimas, kuris eiliniam atletui neatnesa jokios ilgalaikes naudos..

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#1585 2011-07-29 11:34

Re: Vartojimas ir pasekmės

Naujokas1990 rašė:

Simaxas, mldc kad nepatingejai ir pagaliau parasiai kaip vienas is nedaugelio protinga posta visoje sitoje temoje is 64psl, dar naturalas ir kiti kai kurie forumo nariai siek tiek pasireiskia, saunu, o kitur vien blevyzgos...sad tikrai lb idomu kuo daugiau suzinoti is vartojanciu kazkada, kaip viskas vyksta, kokie pokyciai, klaidos, ka galbut kitaip darytu, jaunimui ir visiems kociokams galbut naudos butu ir idomu pasiskaityt:)

gal ne visiems tos mintys sklandziai deliojasi.. nors mano akim ziurint as irgi cia pilstau is tuscio i kiaura ir nesugebu pasakut to ka noriu.. esme tokia, kad nebekartociau gyvenime to, ka dariau. elgtis su savo organizmu kaip bandymu poligone yra kvaila. Noredamas kursuoti, privalai buti vos ne profesionaliu mediku: isigilinti i tai, ko nori pasiekti griebdamasisi xemijos, kokiu tikslu ja naudosi, skaityti, dometis, taupyti kokybiskai xemijai, pasirinkti tinkamas dozes. Tada tai yra rimta ir atnesa kazkokios pastebimos naudos. o visa kita-vaiku zaidimai. 100tab metano bunant 15metu, neturint jokiu ziniu ir igudziu yra kvailyste, bet deja darom tu kvailysciu gyvenime. o po to mokomes is savo klaidu

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1586 2011-07-29 11:55

Re: Vartojimas ir pasekmės

SIMAX,tai isduok koki rezultata buvai isgaves ant kurso.kiek sverei kokie darbiniai buvo,koks ugis.
o kad visi darom kvailystes ir mokomes is savo o ne is kitu klaidu tai cia manau daugumai budinga.

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#1587 2011-07-29 12:14

Re: Vartojimas ir pasekmės

Neturi litu ant gero kurso-nekursuoji. Kokios problemos??

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#1588 2011-07-29 12:23

Re: Vartojimas ir pasekmės

SeveloTeam rašė:

Neturi litu ant gero kurso-nekursuoji. Kokios problemos??

problemos ne pas mane ir ne pas tave, o problemos kad kursuoja xebra, visoki s varo tik kad varyt.. pinigu nebelieka nei maistui normaliam , nei proteinui.. o paskui sako, xuinia tas metanas, nieko neveikia big_smile deka matyt padjobke buvo, kad tik 3kg priaugau ir pan.

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#1589 2011-07-29 12:32

Re: Vartojimas ir pasekmės

Metanas ir liks metanu, ji vare ir varys del jau ishsakytu priezasciu.
pirma sportuot ir valgyt reikia ismokt,vaistai niekur nepabegs.

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#1590 2011-07-29 13:34

Re: Vartojimas ir pasekmės

Jeigu biski krypstant nuo temos, tai imant metano efekto/kainos santyki nlb zn koks kitas prepas ji perspjautu(nelyginsiu isliekamumo, toksiskumo ir kitu savybiu...), o pagal lietuviska "bandos mentaliteta"(nesakau kad visu toks): kuo pigiau- tuo geriau! Tai vare ir varys jaunimelis metaniuka- 30lituku ir jauti kaip pucia.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#1591 2011-07-29 13:46

Re: Vartojimas ir pasekmės

NATURAL1978 rašė:

SIMAX,tai isduok koki rezultata buvai isgaves ant kurso.kiek sverei kokie darbiniai buvo,koks ugis.
o kad visi darom kvailystes ir mokomes is savo o ne is kitu klaidu tai cia manau daugumai budinga.

man sunku dabar jau prisimint tiksliai, kokiom proporcijom kas buvo, paskutini kursa kai dariau, uzkrovimas sav su dianabol ir po to 6sav deka+sustanon, tik jau kiekiu nebeprisimenu, lygtai po 400ml/sav dekos ir 500ml/sav susta. Kurso vidury dar testo prijungiau, po kurso 10amp HGH (cia taip patare man treneris) ir proviron atsistatymui. Kepenim geriau carsili kurso metu ir po jo.

ugis mano 180cm. pries kursa sveriau 74kg per pimas 6sav priaugo 22kg, sveriau 96kg, tris sav po kurso krito svoris kol po truputi viskas isbego isvarvejo, pameciau 8kg, sveriau 88kg, vadinasi liko 14kg. Toliau intensyviai spotavau, stengiaus kuo daugiau islaikyt, per menesi dar nukrito 2kg,  Taigi is tokio kurso gavos 12kg naudingo raumens, bet atrodziau tikrai neblogai.

Apie svorius, apimtis ir t.t. Pries kursa: nuo krutines dirbau su 90kg stanga, po kurso 120kg. kurso metu paspausdavau 160kg du kartus. Tupiau su stanga pries kursa darbinis su 110kg, po kurso su 160kg. Bet paskui susivariau kelena, tai man karjera su kojytem ir baiges..

Apimtys kokios buvo pries kursa nebezinau, po kurso kiek atmenu, ranka salta 42, krutine 122, slaunis 68.

Tai tokia mano pasakaite, kaip jau sakiau, kazkokiu ryskiu neigiamu pakitimu nuo tokio kurso as nepajauciau, viskas atsistatymo laikotarpiu atsistojo i savo vezes ir dabar po 4metu ligtai irgi nieko blogo nepajauciau.

Pats kursas gal ir siektiek diskutuotinas, bet man toki pasiule geras pazystamas treneris kuriuo tuo metu pasitikejau(siaip ir dabar pasitikiu) smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1592 2011-07-29 14:15

Re: Vartojimas ir pasekmės

nu bet simaxas pasneki,lyg tau butu koks 46metai  roll

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#1593 2011-07-29 15:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

Saziningai sakant as irgi tikejau perskaityti kazka panasaus i "TNT kurso logo" santrumpa pagal stipria lyrine izanga, bet vistiek 22kg per 6 savaites kaip sako cia ne ant braskiu s.....

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#1594 2011-07-29 16:32

Re: Vartojimas ir pasekmės

74kg prie 180 ir jau kursas..utiutiu valgyt ismok

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#1595 2011-07-29 16:48

Re: Vartojimas ir pasekmės

SeveloTeam rašė:

74kg prie 180 ir jau kursas..utiutiu valgyt ismok

As suprantu tavo pareiskima, bet klausimas kaip jis atrode prie tu 74?

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#1596 2011-07-29 17:23

Re: Vartojimas ir pasekmės

RIP rašė:

SeveloTeam rašė:

74kg prie 180 ir jau kursas..utiutiu valgyt ismok

As suprantu tavo pareiskima, bet klausimas kaip jis atrode prie tu 74?

okey, sutariam taip, is principo surasiu, perfotkinsiu is popieriaus ir imesiu nuotrauka kaip as atrodziau 74kg wink

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1597 2011-07-29 19:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

sumaisys tave su sudais kaip ir visus, nemesk geriau wink

Neprisijungęs

 
mmantas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-02
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#1598 2011-07-29 21:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

sveiki vyrai,turiu klausimeli.zadu daryti kursa 6 savaiciu is trenbolone acetate boldanono, winstrolio ir va nezinau koki cia testa reikia geriau jungti prie sito? dar viena noreciau suzinoti kokios dozes eitu treno su boldu i savaite. kursas man antras svoris 100 kg ugis 188 mase svari nera jokiu riebalu smile jei kas galit atsakykit dekui.

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#1599 2011-07-29 21:12

Re: Vartojimas ir pasekmės

simaxas rašė:

RIP rašė:

SeveloTeam rašė:

74kg prie 180 ir jau kursas..utiutiu valgyt ismok

As suprantu tavo pareiskima, bet klausimas kaip jis atrode prie tu 74?

okey, sutariam taip, is principo surasiu, perfotkinsiu is popieriaus ir imesiu nuotrauka kaip as atrodziau 74kg wink

Imesk, man idomu .. smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1600 2011-07-29 21:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

mmantas rašė:

sveiki vyrai,turiu klausimeli.zadu daryti kursa 6 savaiciu is trenbolone acetate boldanono, winstrolio ir va nezinau koki cia testa reikia geriau jungti prie sito? dar viena noreciau suzinoti kokios dozes eitu treno su boldu i savaite. kursas man antras svoris 100 kg ugis 188 mase svari nera jokiu riebalu smile jei kas galit atsakykit dekui.

kas tau pasiule bolda su trenu vartoti???
rinkis test prop 100mg kas antra ir treno 75mg kas antra. vinio 50mg kasdiena.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net