Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1061
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1876 2014-03-15 04:34

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:


suk kad ir kokia nori ta pct nors is vaistines,taip kaip buvo nebebus tikrai,aisku po pirmo kurso atsistacius pagali padarysi,kas be ko,bet mergos noresis vis reciau,kartais isvis nesinores ir patikek kai salia sukiojasi daili merga nuogais papais o mikas kazko nereguoja,tai jausmas nekoks,nenorom pagalvoji kas is tu raumenu jei mikas netaip veikia kaip turetu smile na bet cia gal tik man,kiti gal atsistato ir jiems buna viskas super duper smile

IS tavo posto galiu pasakyti kad tu kazka blogai darai su pct.
apie mika tu nesvaik, nei kurso metu nei po jo nera problemu.
Jei tau po kurso kazkokios bedos tai ieskok kame problema. Duok savo merga ir po to jos galesi paklaust ar per pct kas buvo netaip.

Ner ka blogai daryt su tuo pct,darau klasika,pregnyl,clomid,tamoxifen.
O taip kurso metu tikrai problemu ner,ir po kurso kaip ir labai ner,bet veikia netaip gerai kaip pries tai.
Mergos tau savo neduosiu,nes turejau omeny per mergvakari sokancia striptiza merga smile
Dar kart sakau,kad suprastejimas galbut tik man,dalinuosi patirtim,jei jum po kursu dar geriau negu pries,tada valio wink

Šaunuolis kad dalinies info neslėpdamas, atvirai, nes kaip pastebėjau iš postų čia daugumai xemikų po N kursų jokių šalutinių nėra, tik geriau dar jaučias.. smile)

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1877 2014-03-15 08:24

Re: Vartojimas ir pasekmės

IronFreak rašė:

sniper rašė:

zyzz rašė:


IS tavo posto galiu pasakyti kad tu kazka blogai darai su pct.
apie mika tu nesvaik, nei kurso metu nei po jo nera problemu.
Jei tau po kurso kazkokios bedos tai ieskok kame problema. Duok savo merga ir po to jos galesi paklaust ar per pct kas buvo netaip.

Ner ka blogai daryt su tuo pct,darau klasika,pregnyl,clomid,tamoxifen.
O taip kurso metu tikrai problemu ner,ir po kurso kaip ir labai ner,bet veikia netaip gerai kaip pries tai.
Mergos tau savo neduosiu,nes turejau omeny per mergvakari sokancia striptiza merga smile
Dar kart sakau,kad suprastejimas galbut tik man,dalinuosi patirtim,jei jum po kursu dar geriau negu pries,tada valio wink

Šaunuolis kad dalinies info neslėpdamas, atvirai, nes kaip pastebėjau iš postų čia daugumai xemikų po N kursų jokių šalutinių nėra, tik geriau dar jaučias.. smile)

Tai jeigu gerai jauciuos nejauciu jokiu salutiniu tai esu ponas melas? smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1878 2014-03-15 10:49

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:


suk kad ir kokia nori ta pct nors is vaistines,taip kaip buvo nebebus tikrai,aisku po pirmo kurso atsistacius pagali padarysi,kas be ko,bet mergos noresis vis reciau,kartais isvis nesinores ir patikek kai salia sukiojasi daili merga nuogais papais o mikas kazko nereguoja,tai jausmas nekoks,nenorom pagalvoji kas is tu raumenu jei mikas netaip veikia kaip turetu smile na bet cia gal tik man,kiti gal atsistato ir jiems buna viskas super duper smile

IS tavo posto galiu pasakyti kad tu kazka blogai darai su pct.
apie mika tu nesvaik, nei kurso metu nei po jo nera problemu.
Jei tau po kurso kazkokios bedos tai ieskok kame problema. Duok savo merga ir po to jos galesi paklaust ar per pct kas buvo netaip.

Ner ka blogai daryt su tuo pct,darau klasika,pregnyl,clomid,tamoxifen.
O taip kurso metu tikrai problemu ner,ir po kurso kaip ir labai ner,bet veikia netaip gerai kaip pries tai.
Mergos tau savo neduosiu,nes turejau omeny per mergvakari sokancia striptiza merga smile
Dar kart sakau,kad suprastejimas galbut tik man,dalinuosi patirtim,jei jum po kursu dar geriau negu pries,tada valio wink

O tu uz pregnyl, clomid esi garantuotas kad jie veikiantis? testo tirimus dareis kurso metu, po jo? pats zinau ka reiskia po kurso su lievu pct ir su geru.

Neprisijungęs

 
sniper
Vaistininkas
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 242
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1879 2014-03-15 10:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

Vat kuo esu garantuotas tai esu,nes visa farma perku tik is vaistines wink
Paziurek po mano niku smile

Paskutinį kartą taisė sniper (2014-03-15 10:55)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1880 2014-03-15 10:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

Vat kyo esu garantuotas tai esu,nes visa farma perku tik is vaistines wink

Clomid is vaistines?

Neprisijungęs

 
sniper
Vaistininkas
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 242
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1881 2014-03-15 10:59

Re: Vartojimas ir pasekmės

zyzz rašė:

sniper rašė:

Vat kyo esu garantuotas tai esu,nes visa farma perku tik is vaistines wink

Clomid is vaistines?

Ziuriu tu is tu,kurie bet kokiu budu stengiasi pris1p1st,tai pregnyl gal blogas,tai gal clomid vaistinej atsirado.
Taip clomid vaistinese uzdraustas jo nera,bet yra lygiai tas pats vaistas CLOSTYLBEGYT, kuris lygiai taip sekmingai kala per regejima

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1882 2014-03-15 11:01

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:

Vat kyo esu garantuotas tai esu,nes visa farma perku tik is vaistines wink

Clomid is vaistines?

Ziuriu tu is tu,kurie bet kokiu budu stengiasi pris1p1st,tai pregnyl gal blogas,tai gal clomid vaistinej atsirado.
Taip clomid vaistinese uzdraustas jo nera,bet yra lygiai tas pats vaistas CLOSTYLBEGYT, kuris lygiai taip sekmingai kala per regejima

Niekas cia nebando utiutiu, zmogus stengiasi padet, bet tavo bukai makaulei tai nedaeina.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1883 2014-03-15 11:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:

Vat kyo esu garantuotas tai esu,nes visa farma perku tik is vaistines wink

Clomid is vaistines?

Ziuriu tu is tu,kurie bet kokiu budu stengiasi pris1p1st,tai pregnyl gal blogas,tai gal clomid vaistinej atsirado.
Taip clomid vaistinese uzdraustas jo nera,bet yra lygiai tas pats vaistas CLOSTYLBEGYT, kuris lygiai taip sekmingai kala per regejima

Ne, tiesiog kiek turejas kursu kad gali teigti kad po pct nebuna taip kaip buvo ? kiek metu kursuoji? Vienas kursas nepasiseke ir dabar losi visiem kaip kukareku viskas buna?

Neprisijungęs

 
sniper
Vaistininkas
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 242
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1884 2014-03-15 11:03

Re: Vartojimas ir pasekmės

Pats tu daunas,sitoj vietoj ner ka padet,jau simta kart esu rases is kur imu farma.
O tu cia ko isikisai tai vapsie neikertu

Neprisijungęs

 
sniper
Vaistininkas
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 242
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1885 2014-03-15 11:08

Re: Vartojimas ir pasekmės

zyzz rašė:

sniper rašė:

zyzz rašė:


Clomid is vaistines?

Ziuriu tu is tu,kurie bet kokiu budu stengiasi pris1p1st,tai pregnyl gal blogas,tai gal clomid vaistinej atsirado.
Taip clomid vaistinese uzdraustas jo nera,bet yra lygiai tas pats vaistas CLOSTYLBEGYT, kuris lygiai taip sekmingai kala per regejima

Ne, tiesiog kiek turejas kursu kad gali teigti kad po pct nebuna taip kaip buvo ? kiek metu kursuoji? Vienas kursas nepasiseke ir dabar losi visiem kaip kukareku viskas buna?

Viena kursa esu turejes,dabar antras kursas su hgh, dalinuosi to vieno kurso pasekmemis,nesakau kad kursas nepasiseke,gavau tai ko norejau ir jo nenorejau po kurso,pasiskaityk forumo tema jei ka.
Ar cia butinai reik turet kruva kursu kad dalintis pasekmemis ?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1886 2014-03-15 11:09

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

Pats tu daunas,sitoj vietoj ner ka padet,jau simta kart esu rases is kur imu farma.
O tu cia ko isikisai tai vapsie neikertu

Tu rimtu bedu žmogau turi. Tau kažkas bando patart is savo patirties o tu kažkoks isižeides. Imi viska is vaistines, tada manau eik ir jos klausk kaip ten ka vartoti, jei čia tau kažkas netinka.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1887 2014-03-15 11:10

Re: Vartojimas ir pasekmės

sniper rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:


Ziuriu tu is tu,kurie bet kokiu budu stengiasi pris1p1st,tai pregnyl gal blogas,tai gal clomid vaistinej atsirado.
Taip clomid vaistinese uzdraustas jo nera,bet yra lygiai tas pats vaistas CLOSTYLBEGYT, kuris lygiai taip sekmingai kala per regejima

Ne, tiesiog kiek turejas kursu kad gali teigti kad po pct nebuna taip kaip buvo ? kiek metu kursuoji? Vienas kursas nepasiseke ir dabar losi visiem kaip kukareku viskas buna?

Viena kursa esu turejes,dabar antras kursas su hgh, dalinuosi to vieno kurso pasekmemis,nesakau kad kursas nepasiseke,gavau tai ko norejau ir jo nenorejau po kurso,pasiskaityk forumo tema jei ka.
Ar cia butinai reik turet kruva kursu kad dalintis pasekmemis ?

Tu nesupranti esmes, jei kažkas blogai buvo praitam kurse, tai manau reikia daryt isvadas kad to nebutu kitam kurse.

Neprisijungęs

 
sniper
Vaistininkas
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 242
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1888 2014-03-15 11:29

Re: Vartojimas ir pasekmės

Kodel tu nusprendei kad kazkas buvo blogai ???
Gal vistik ne visiem buna viskas utiutiu po kurso,kaip ir pries kursa,nevisi juk vienodi,esu kalbejes su zmogum kuriam po vieno kurso padariys pct,taip ir neatsistate testas.
Sitam reikale nera taisykliu ar formuliu veikianciu 100% visiems vienodai.
Ok taika,nesipykstam,nesikoliokim,forumas tam ir yra kad padet vieni kitiems,o ne vadint bukais wink

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5081
Atsiliepimai: 6

#1889 2014-03-15 15:24

Re: Vartojimas ir pasekmės

zyzz rašė:

sniper rašė:

zyzz rašė:


Ne, tiesiog kiek turejas kursu kad gali teigti kad po pct nebuna taip kaip buvo ? kiek metu kursuoji? Vienas kursas nepasiseke ir dabar losi visiem kaip kukareku viskas buna?

Viena kursa esu turejes,dabar antras kursas su hgh, dalinuosi to vieno kurso pasekmemis,nesakau kad kursas nepasiseke,gavau tai ko norejau ir jo nenorejau po kurso,pasiskaityk forumo tema jei ka.
Ar cia butinai reik turet kruva kursu kad dalintis pasekmemis ?

Tu nesupranti esmes, jei kažkas blogai buvo praitam kurse, tai manau reikia daryt isvadas kad to nebutu kitam kurse.

Kas jo kursui galejo buti blogai kai jis viska originala turejo? Man paciam po  kurso kuri laika i bobas nesinorejo ziureti, manau normalu cia smile

Prisijungęs

 
ex6
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-18
Žinutės: 173
Atsiliepimai: 1

#1890 2014-03-15 15:47

Re: Vartojimas ir pasekmės

tai jei jis vartojo pct hcg, kartu su tamoxu ir dar5 hcg normaliom dozem tai ka cia kalbet apie normalu pct

Neprisijungęs

 
samatogen
Išmestas
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#1891 2014-03-15 18:30

Re: Vartojimas ir pasekmės

Jonn rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:


Viena kursa esu turejes,dabar antras kursas su hgh, dalinuosi to vieno kurso pasekmemis,nesakau kad kursas nepasiseke,gavau tai ko norejau ir jo nenorejau po kurso,pasiskaityk forumo tema jei ka.
Ar cia butinai reik turet kruva kursu kad dalintis pasekmemis ?

Tu nesupranti esmes, jei kažkas blogai buvo praitam kurse, tai manau reikia daryt isvadas kad to nebutu kitam kurse.

Kas jo kursui galejo buti blogai kai jis viska originala turejo? Man paciam po  kurso kuri laika i bobas nesinorejo ziureti, manau normalu cia smile

man irgi pvz nuo propiko 100mg/eod 5week su pct tamoxa, daa, vitaminu e ir t.t....nesinorejo bobu koki pusantro menesio, viskas susitvarke, bet cia buvo pirmas ir paskutinis mano kursas !

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#1892 2014-03-15 18:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

samatogen rašė:

Jonn rašė:

zyzz rašė:


Tu nesupranti esmes, jei kažkas blogai buvo praitam kurse, tai manau reikia daryt isvadas kad to nebutu kitam kurse.

Kas jo kursui galejo buti blogai kai jis viska originala turejo? Man paciam po  kurso kuri laika i bobas nesinorejo ziureti, manau normalu cia smile

man irgi pvz nuo propiko 100mg/eod 5week su pct tamoxa, daa, vitaminu e ir t.t....nesinorejo bobu koki pusantro menesio, viskas susitvarke, bet cia buvo pirmas ir paskutinis mano kursas !

o ko tikėjaisi iš kurso ir ką gavai? Mityba buvo gera ar šiaip sau? Negi taip nepatiko ant farmos sėdėt?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1893 2014-03-15 20:03

Re: Vartojimas ir pasekmės

Jonn rašė:

zyzz rašė:

sniper rašė:


Viena kursa esu turejes,dabar antras kursas su hgh, dalinuosi to vieno kurso pasekmemis,nesakau kad kursas nepasiseke,gavau tai ko norejau ir jo nenorejau po kurso,pasiskaityk forumo tema jei ka.
Ar cia butinai reik turet kruva kursu kad dalintis pasekmemis ?

Tu nesupranti esmes, jei kažkas blogai buvo praitam kurse, tai manau reikia daryt isvadas kad to nebutu kitam kurse.

Kas jo kursui galejo buti blogai kai jis viska originala turejo? Man paciam po  kurso kuri laika i bobas nesinorejo ziureti, manau normalu cia smile

Nezinau ar pries ar po ar kurso metu visada noriu nera bedu.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5081
Atsiliepimai: 6

#1894 2014-03-15 20:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

Nu noret nori, tik antras galas manau guminis

Prisijungęs

 
sniper
Vaistininkas
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 242
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1895 2014-03-15 21:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

Neprivalges rašė:

samatogen rašė:

Jonn rašė:


Kas jo kursui galejo buti blogai kai jis viska originala turejo? Man paciam po  kurso kuri laika i bobas nesinorejo ziureti, manau normalu cia smile

man irgi pvz nuo propiko 100mg/eod 5week su pct tamoxa, daa, vitaminu e ir t.t....nesinorejo bobu koki pusantro menesio, viskas susitvarke, bet cia buvo pirmas ir paskutinis mano kursas !

o ko tikėjaisi iš kurso ir ką gavai? Mityba buvo gera ar šiaip sau? Negi taip nepatiko ant farmos sėdėt?

Norejau truputi damest raumens,pavyko apie 5 kg, ant sustos sedet labai patiko,tik po to jausmas nelabai patiko smile
Mityba kaip priklauso,ryziai,kiausai,vistiena,riesutai ur ttt,plius gaineris,proteinas,kreatinas.
Teko daug bendraut su daug kursu dariusiais ir patyrusiai kaciokais,norom nenorom,bet dauguma pripazysta kad po kiekvieno kurso ir atsistatymo anas galas po truputi silpneja.
Apie hgh kolkas nevienas dar nepasake nieko blogo,na bet cia savo kailiu isbandysiu smile

Neprisijungęs

 
krotas
Išmestas
Registravosi: 2013-10-19
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 1

#1896 2014-03-18 00:51

Re: Vartojimas ir pasekmės

Jonn rašė:

Nu noret nori, tik antras galas manau guminis

taikliai pasakei,ta gumini po pct dar du men gaivinau su pregnyl 1000iu kas 5 dienas ir tai man atrodo kad neatsistate grinai taip kaip buvo, pastebejau kad  kiausiai nuo pregnyl neprastai paaugo smile cia visiem taip ? smile))
nors kas cia tau ka sakys,cia daugumai kursai praeina be salutiniu,kaikuriem net dar geriau nei buvo,dozes varo visi trigubai ir vargo nemato smile smile smile

Paskutinį kartą taisė krotas (2014-03-18 00:54)

Neprisijungęs

 
Elitas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-23
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#1897 2014-03-18 16:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

Sveiki, kokie pozymiai, jei susileidus propo pasigavau infekcija?

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1898 2014-03-18 17:17

Re: Vartojimas ir pasekmės

Elitas rašė:

Sveiki, kokie pozymiai, jei susileidus propo pasigavau infekcija?

Raudonas, karstas guziukas

Neprisijungęs

 
Elitas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-23
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#1899 2014-03-18 17:18

Re: Vartojimas ir pasekmės

Jokiu guziuku nera, lygi vieta, bet paraudonavus. Ar gali cia taip buti del to, kad leidau su per trumpa adata? 2.5cm

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1900 2014-03-18 17:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

Karsta ta vieta?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net