Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#1901 2014-05-03 14:29

Re: D nuotraukos

p.s zyzz, #4176 postas, pasirankiok, gal kas patiks
http://www.kulturizmas.net/forumas/t675-muzika/168

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#1902 2014-05-03 14:33

Re: D nuotraukos

nenugalimas rašė:

whatever rašė:

nenugalimas rašė:

Ka tu cia tuo nori pasakyt?

Jeigu nesupratai, tai ne tau tas skirta. Kas supras - tas arba teisingai pradejes mastyt ir gyvent, arba dar turi sansa tai padaryt.

Ne visi turi galimybiu baigt kazka daugiau, nei profke ir nevisi turi galvas but kazkuo daugiau, nei darbininku.

Visa laika planavau buti architektu kol 10 klaseje nepagavau ligos. Panikos priepuoliai, nerimas, agorafobija ir kt. Tai vos 12kl baigiau, aisku buvau istojas i aukstaja, bet bbs teko mesti.. Metus Uk buvau, poto statybininku mokiausi, tai dar iki dabar pachalturinu.. big_smile Ir siaip bandau suktis kaip tik galima..
Taip susikloste, kad db laikausi c,ce kategorija ir leksiu furistu padirbeti big_smile  bet manau neilgam, metam kokiem, kad atsigauni normaliai su litais big_smile

Paskutinį kartą taisė Jonn (2014-05-03 14:36)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#1903 2014-05-03 14:38

Re: D nuotraukos

Jonn rašė:

nenugalimas rašė:

whatever rašė:


Jeigu nesupratai, tai ne tau tas skirta. Kas supras - tas arba teisingai pradejes mastyt ir gyvent, arba dar turi sansa tai padaryt.

Ne visi turi galimybiu baigt kazka daugiau, nei profke ir nevisi turi galvas but kazkuo daugiau, nei darbininku.

Visa laika planavau buti architektu kol 10 klaseje nepagavau ligos. Panikos priepuoliai, nerimas, agorafobija ir kt. Tai vos 12kl baigiau, aisku buvau istojas i aukstaja, bet bbs teko mesti.. Metus Uk buvau, poto statybininku mokiausi, tai dar iki dabar pachalturinu.. big_smile Ir siaip bandau suktis kaip tik galima..
Taip susikloste, kad db laikausi c,ce kategorija ir leksiu furistu padirbeti big_smile  bet manau neilgam, metam kokiem, kad atsigauni normaliai su litais big_smile

nebijojai su tokiais pozymiais himkes vyniot? nors gal cia nelabai susije bet vistiek

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#1904 2014-05-03 14:43

Re: D nuotraukos

smekla rašė:

Jonn rašė:

nenugalimas rašė:


Ne visi turi galimybiu baigt kazka daugiau, nei profke ir nevisi turi galvas but kazkuo daugiau, nei darbininku.

Visa laika planavau buti architektu kol 10 klaseje nepagavau ligos. Panikos priepuoliai, nerimas, agorafobija ir kt. Tai vos 12kl baigiau, aisku buvau istojas i aukstaja, bet bbs teko mesti.. Metus Uk buvau, poto statybininku mokiausi, tai dar iki dabar pachalturinu.. big_smile Ir siaip bandau suktis kaip tik galima..
Taip susikloste, kad db laikausi c,ce kategorija ir leksiu furistu padirbeti big_smile  bet manau neilgam, metam kokiem, kad atsigauni normaliai su litais big_smile

nebijojai su tokiais pozymiais himkes vyniot? nors gal cia nelabai susije bet vistiek

Bijojau big_smile Bet siuo metu savijauta gan normali..

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1905 2014-05-03 16:22

Re: D nuotraukos

smekla rašė:

whatever rašė:

wopper rašė:

nesu as toks geras snekorius,drasos daug truksta,tas del geresnio darbo maiso,taciau..kol studijavau i bent kazkiek padoresnes vietas neprieme,nes nenorejo studentu,baigus studijas einant ten pat darbintis jau netinka,nes nori su patirtim..du ar trys grupiokai tik patys darba susirado,o kiti arba ne pagal specialybe dirba,arba tiesiog per pazintis buvo ikisti ir dziauges darbu tokiu,koki jau gavo,tik po to jau kilo(arba nekilo) laiptais karjeros,.

Jeigu is tikro nori kazka padaryt, tai tavo pirma uzduotis butu eliminuot ta baime.

Dauguma nesupranta, kad tos visos baimes yra mums kaip kelio zenklai i kur eit smile Uzmusk tas baimes ir pamatys kokios galimybes atsivers wink

pz wa cia tai metu postas smile)))))) +
tik sunku buna per save perlipt, bet nori nenori REIKIA.

Jeigu tiesiai sviesiai, tai jeigu as tai buciau suprates pries kokia 20 metu, tai bbd... Arba bent kazkas butu pasakes toki dalyka ir apie tai butu susimastyta...
Bet geriau veliau negu niekad.


Cia i posto pabaiga:
Per save Nera sunku perlipti. Atsiranda kita baime tik smile FAIL'inimo baime. O ji ypac pas lietuvaicius yra aaaxujenai ISVYSTYTA. Nes aplinkui tiiieeeek utiutiu shakalu, kurie nuo to vilktusi kelis metus big_smile

Neprisijungęs

 
Klaud1jus
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-01-02
Žinutės: 258
Atsiliepimai: 0

#1906 2014-05-03 16:36

Re: D nuotraukos

Kulturizmo forumas, bet gyvenimo pamoku daug gali ce ismokt (y) big_smile

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1907 2014-05-03 17:34

Re: D nuotraukos

Klaud1jus rašė:

Kulturizmo forumas, bet gyvenimo pamoku daug gali ce ismokt (y) big_smile

gaila, kad rašyt čia niekas neišmoksta

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1908 2014-05-03 18:35

Re: D nuotraukos

Jonn rašė:

nenugalimas rašė:

whatever rašė:


Jeigu nesupratai, tai ne tau tas skirta. Kas supras - tas arba teisingai pradejes mastyt ir gyvent, arba dar turi sansa tai padaryt.

Ne visi turi galimybiu baigt kazka daugiau, nei profke ir nevisi turi galvas but kazkuo daugiau, nei darbininku.

Visa laika planavau buti architektu kol 10 klaseje nepagavau ligos. Panikos priepuoliai, nerimas, agorafobija ir kt. Tai vos 12kl baigiau, aisku buvau istojas i aukstaja, bet bbs teko mesti.. Metus Uk buvau, poto statybininku mokiausi, tai dar iki dabar pachalturinu.. big_smile Ir siaip bandau suktis kaip tik galima..
Taip susikloste, kad db laikausi c,ce kategorija ir leksiu furistu padirbeti big_smile  bet manau neilgam, metam kokiem, kad atsigauni normaliai su litais big_smile

Kur dirbsi ? be patirties ims tave nebent girteka, apie uzsieni gali isvis pasvajot smile nebent turi kas dirbtu is anksciau kas tave garantuotu bosui ir pan, plius nzn kur norgei dirba tavo draugai bet jei bergeno pusei tai ten dar ne kiekvieno kiausai leidzia pavairuot, atvaziuoji pas mus i firma furistai 10m su virs vazinejantis ir tiek sako pasl.a utiutiu su tokiais norges keliais. cia ziema prie kiekvieno rimtesnio kalno jau vikingas laukia

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1909 2014-05-03 18:37

Re: D nuotraukos

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1910 2014-05-03 18:38

Re: D nuotraukos

Domai, o tai tu ant furos? girdejau, kad furistam norgej gerai moka, del tavo paminetos priezasties. draugas pafilmaves registratorium yra kelione, tai nu nah big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1911 2014-05-03 18:41

Re: D nuotraukos

Loading rašė:

Domai, o tai tu ant furos? girdejau, kad furistam norgej gerai moka, del tavo paminetos priezasties. draugas pafilmaves registratorium yra kelione, tai nu nah big_smile

As be patirties dar tai niekas manes neima, plius as ant furos nenoriu smile su C klas dirbu ir tai yra cia ka veikt. ~14m masina, jei Bergen centre tai su mazesne dirbu, nu esme paprasta. Tolimuju reisu vairuotoju jei dirbi tai pamirsk sporta, o ir tavo boba rauks puse kaimo, man jau taip instruktorius pasake vien pradedant laikyt tieses. As dirbu dabar BRING firmoj nk gero darbas bet sakau metelius gal tu pavart gaut praktikos bus geriau po to,  tik tiek kas sunku darba toki rast kad butu nuo 7iki 3 tarkim plius savaitgaliai laisvi smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#1912 2014-05-03 18:43

Re: D nuotraukos

Jonn rašė:

smekla rašė:

Jonn rašė:


Visa laika planavau buti architektu kol 10 klaseje nepagavau ligos. Panikos priepuoliai, nerimas, agorafobija ir kt. Tai vos 12kl baigiau, aisku buvau istojas i aukstaja, bet bbs teko mesti.. Metus Uk buvau, poto statybininku mokiausi, tai dar iki dabar pachalturinu.. big_smile Ir siaip bandau suktis kaip tik galima..
Taip susikloste, kad db laikausi c,ce kategorija ir leksiu furistu padirbeti big_smile  bet manau neilgam, metam kokiem, kad atsigauni normaliai su litais big_smile

nebijojai su tokiais pozymiais himkes vyniot? nors gal cia nelabai susije bet vistiek

Bijojau big_smile Bet siuo metu savijauta gan normali..

vartoji kokius vaistus,ar be ju ismokai apseit?smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1913 2014-05-03 18:43

Re: D nuotraukos

algisb3 rašė:

Kontrimas Lietuvoje du ar trys metai kiek matau neturi ka veikti, nuo Grigaiciu turbut gauna ir viskas, bet jie mazai dalyvauja varzybose. Su Mantu būtų įdomu pasitreniruoti ir pasikalbėti. Gal kas kontaktus?

:DDD  sory tu esi atsilikes stipriai nuo LIETUVOS RANKU lenkimo pasaulio.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1914 2014-05-03 19:02

Re: D nuotraukos

Šiandien atrodo taip lengvai kojos daresi... maniau 210x10 eis bet kazkaip ar stanga prastai pasidejau ar kaip bet labai i prieki virst norejau su kiekvienu rep tai vos 5 padariau tokius abejotinus, nugaros nieko neskauda. Reikia man jauciu normalia avaline pirkt nes tarkim uzsidedu kitus batus tai isvis nesidaro pritupkes vercia i prieki, Plius as stanga dedu ant trapecijos, daug kas deda zemiau surakindami su rankom, as pasibandziau man nemalonu taip laikyt skausmai iskart i peti prasideda..

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1915 2014-05-03 19:19

Re: D nuotraukos

Čia kažkada prase kazkas nugaros nuotraukos, salei panu buvo tai buvo geda mestis maike lauk, tai soliarkei pasidejau fotika akiu auksti, apsvietimas gan utiutiu, siandien kojas dariau, tai nera nei jokio pumpo nei gyslu nesimato,
http://s7.postimg.org/m1fiamhuv/nugara.jpg

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1916 2014-05-03 19:39

Re: D nuotraukos

Domantas rašė:

http://www.sportotv.lt/rungtynes/2663 ziurit chebryte kas?

aha, va tika pazistama isejo ant scenos, Jurate. vidurine

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1917 2014-05-03 19:41

Re: D nuotraukos

Vysne rašė:

Domantas rašė:

http://www.sportotv.lt/rungtynes/2663 ziurit chebryte kas?

aha, va tika pazistama isejo ant scenos, Jurate. vidurine

O cia i pabaiga jau viskas? pradedanciuju jau buvo ? gyme uzsibuvau buvau pamirses visai

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1918 2014-05-03 19:42

Re: D nuotraukos

Domantas rašė:

Vysne rašė:

Domantas rašė:

http://www.sportotv.lt/rungtynes/2663 ziurit chebryte kas?

aha, va tika pazistama isejo ant scenos, Jurate. vidurine

O cia i pabaiga jau viskas? pradedanciuju jau buvo ? gyme uzsibuvau buvau pamirses visai

db po mergu bus apdovanojimas klasikinio kulturizmo, daugiau nezinau nieko, neseniai isijungiau.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1919 2014-05-03 19:51

Re: D nuotraukos

bus iki 80, va cia sita kat domina mane labiausiai kaip ten jie atrodo big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1920 2014-05-03 19:51

Re: D nuotraukos

Vysne rašė:

bus iki 80, va cia sita kat domina mane labiausiai kaip ten jie atrodo big_smile

dabar ka ten apdovanoja tai nieko ispudingo nematau big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1921 2014-05-03 19:53

Re: D nuotraukos

Domantas rašė:

Vysne rašė:

bus iki 80, va cia sita kat domina mane labiausiai kaip ten jie atrodo big_smile

dabar ka ten apdovanoja tai nieko ispudingo nematau big_smile

sitie maziukai geriau atrodo smile)

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1922 2014-05-03 19:54

Re: D nuotraukos

manau aisku iskart kas iki 80 pirmas bus

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1923 2014-05-03 19:56

Re: D nuotraukos

Vysne rašė:

manau aisku iskart kas iki 80 pirmas bus

jautukas toks neprastas

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1924 2014-05-03 19:58

Re: D nuotraukos

tas su nakolke ant kairio papo

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#1925 2014-05-03 20:10

Re: D nuotraukos

na idomu kaip si karta Jurate ivertins, seip tai pastoviai trecia kiek pastebejau

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net