Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3801 2014-12-28 01:03

Re: D nuotraukos

o jūs statytis nenorit kokio karkasinio, reikia tik sklypo, veža iš lt į norgę juos, tai nuo 200k lt kaina padoresnio:-)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3802 2014-12-28 09:11

Re: D nuotraukos

pauliakas88 rašė:

Bet Domai tie tavo draugai senai pasirme paskola turbut kad tik 9 temoka arba xata kur tolokai nuo bergeno ir neispudinga. Nes kad dabar butu i kazka paziuret tai be 15k i menesi paskolos neapsieisi tikrai. O dar jei nori su nuomojamu pusrusiu tai tuo labiau.

rekehus tuos tomasbolig. Numatai tu jau cia ziuri apie pilna nama tai zinoma 15k ir daugiau. bet jau 5lm paskolai gaut turi su zmona gerai izdirbt plius inasas. bet keli pazystami turi. tai apacia ireng ir drasiai uz nuoma po 8 -9

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3803 2014-12-28 09:13

Re: D nuotraukos

Naujokas1990 rašė:

Domai, maistui, papildams kas menesi kiek grubiai isleidi kronu, idomu:)

daug:) netgi sskkyciau lb daug:D

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3804 2014-12-28 09:15

Re: D nuotraukos

Justinux rašė:

o jūs statytis nenorit kokio karkasinio, reikia tik sklypo, veža iš lt į norgę juos, tai nuo 200k lt kaina padoresnio:-)

pima esi girdejas apie muitus?:cia langa vezi plastikini ir gauni. Antra kokio nori namo negali statytis cia tiek bb yra kad nafik:)

Neprisijungęs

 
Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3805 2014-12-28 11:11

Re: D nuotraukos

na aš buvau susiduręs su tokiais namais, tai norvegas ten toks tipo užsakovas, bet jis jau turi pirkėją iškart, tai nuveža fūrą, sumontuoja per mėnesį gal, pamatų gilių nereik ten, kietas gruntas, tai iškart susitaupo, o dėl muitų nžn kaip ten, na jei neapsimokėtų-nepardavinėtų marods

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3806 2014-12-28 11:31

Re: D nuotraukos

Justinux rašė:

na aš buvau susiduręs su tokiais namais, tai norvegas ten toks tipo užsakovas, bet jis jau turi pirkėją iškart, tai nuveža fūrą, sumontuoja per mėnesį gal, pamatų gilių nereik ten, kietas gruntas, tai iškart susitaupo, o dėl muitų nžn kaip ten, na jei neapsimokėtų-nepardavinėtų marods

mano darbas isveziot iranga daugiausia naujiem namam  i diena min 5 nauji namai ir nesu girdejas kad taip kas darytu:) bet as hordaland ir aplink ji. Nu Osle gal taip yra bet nesu girdejas:)

Neprisijungęs

 
Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3807 2014-12-28 11:41

Re: D nuotraukos

Domantas rašė:

Justinux rašė:

na aš buvau susiduręs su tokiais namais, tai norvegas ten toks tipo užsakovas, bet jis jau turi pirkėją iškart, tai nuveža fūrą, sumontuoja per mėnesį gal, pamatų gilių nereik ten, kietas gruntas, tai iškart susitaupo, o dėl muitų nžn kaip ten, na jei neapsimokėtų-nepardavinėtų marods

mano darbas isveziot iranga daugiausia naujiem namam  i diena min 5 nauji namai ir nesu girdejas kad taip kas darytu:) bet as hordaland ir aplink ji. Nu Osle gal taip yra bet nesu girdejas:)

na ten dažnai tokie eina į kaimus arba gyvenvietes, šiaip geoterminį išsigręži ir vanduo for free, aišku nžn kaip norgėj su statybų leidimu, o žemė ,manau, nėra labai brangi:)

Neprisijungęs

 
Analahate
Išmestas
Registravosi: 2014-11-17
Žinutės: 341
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3808 2014-12-28 12:24

Re: D nuotraukos

Domantai, kaip ten emigrantu dalia? Jei bomzpakiais valgyt, galima per 3men bent kelias stukas parsivezt? Kita vasara galvoju islekt kur.turiu drauga norgej ir danijoj, tai viskas kaip ir ok jiem, tik sako labai lietuvos pasiilgsta. Iki asAru net....smile

Paskutinį kartą taisė Analahate (2014-12-28 12:27)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3809 2014-12-28 12:29

Re: D nuotraukos

Analahate rašė:

Domantai, kaip ten emigrantu dalia? Jei bomzpakiais valgyt, galima per 3men bent kelias stukas parsivezt? Kita vasara galvoju islekt kur.

big_smile bomzpakiais gyvenant ir gavus pigia chata gali ir per 3men 30lt jei ne nosi krapstysi:) esme tokianori uzdirbt per trumpa laika tad geriau kokia lievesne firma  nes tos rimtos mok virsvalandzius td tutedi tik 7h perd. 37.5h cia pilnos sav valandos. as gyvenu db perdaug islaidziai. bet velgi jei atv uzsidirbt geriau su namuku ant ratu  kazka tokio smile nes nuomos sunku. ypac trumpalaikes.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3810 2014-12-28 12:39

Re: D nuotraukos

big_smile seniuk o su pasiilgimu taip. pasitaupiau gryzau i lt butuka pirkt...  sls uz 100-130k jau gali padoru.... bet man asaros krisdavo jau po men kad isvariau is no:D sls ten nafik dziumbrynas:D turi gera masina tipo utiutiu . atvarai su mamos auto  visi kaip i bomza ziuri. I kokia istaiga nueini pikti visi. Kuras no kainom. Krc supratau kad ne man... issilaikiau teises ir gryzau ieskot laimes. O db tik cia ateiti planuoju jei viskas ok nes kalba jau po biski einas ir t.t  smile Turiu broli jam lt gerai. gaun 2k po taxu gyven nuo algos iki algos ir utiutiu jam. As ten neisivaizduoju saves:) man cia gerai ir cia noriu but. O del asaru kad i lt:D nera tikrai ju... su ta lt tai ten utiutiu. pvz biletas tur retur 6k pirmyn atgal plius 1k is uosto paemimai ir pan. uz 7k jau draugas 2sav i ispanija su viesbuciu ir maitininu:) nu aisku cia per sventes kosmosas:),norgei viskas brangu. bet lyginant atlyginimu santyki su prekem... tai lt zymiai brangiau viskas. Sry uz klaidas tel sunkei sekas rasyt

Neprisijungęs

 
Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3811 2014-12-28 12:50

Re: D nuotraukos

na čia lt įdomus žmones, jei važinėji su lieva auto, tai bomžas, jei su gera - koks banditas ar vagis, jei su vidutine tipo jau kaip normalus;DD

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#3812 2014-12-28 13:01

Re: D nuotraukos

atvaziavau i LT, visi nesuprato kodel as UK masinos neturiu big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3813 2014-12-28 13:02

Re: D nuotraukos

Justinux rašė:

na čia lt įdomus žmones, jei važinėji su lieva auto, tai bomžas, jei su gera - koks banditas ar vagis, jei su vidutine tipo jau kaip normalus;DD

nzn kitu miestu bet sls dauguma piemenys tevu pasima iki maxes atvaryt ir jau ahujiel:D as ten nemegstamas:D

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#3814 2014-12-28 13:02

Re: D nuotraukos

jutas rašė:

atvaziavau i LT, visi nesuprato kodel as UK masinos neturiu big_smile

kodel????big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3815 2014-12-28 13:04

Re: D nuotraukos

jutas rašė:

atvaziavau i LT, visi nesuprato kodel as UK masinos neturiu big_smile

big_smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#3816 2014-12-28 13:16

Re: D nuotraukos

sporcmenas-2 rašė:

jutas rašė:

atvaziavau i LT, visi nesuprato kodel as UK masinos neturiu big_smile

kodel????big_smilebig_smile

i darba su masina 60min, su traukiniu 20min big_smile

Neprisijungęs

 
Justinux
Dažnas dalyvis
Vietovė: Near the Chicago
Registravosi: 2009-12-03
Žinutės: 593
Atsiliepimai: 0

#3817 2014-12-28 13:17

Re: D nuotraukos

Domantas rašė:

Justinux rašė:

na čia lt įdomus žmones, jei važinėji su lieva auto, tai bomžas, jei su gera - koks banditas ar vagis, jei su vidutine tipo jau kaip normalus;DD

nzn kitu miestu bet sls dauguma piemenys tevu pasima iki maxes atvaryt ir jau ahujiel:D as ten nemegstamas:D

nu pasimaivyt reik jiem, kai atsiranda rimtesnių tai pykst, čia kaip ir su sportu pasakai negeri sportuoji kažką galvoja, kad vos ne durns:lol:

Neprisijungęs

 
Analahate
Išmestas
Registravosi: 2014-11-17
Žinutės: 341
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3818 2014-12-28 13:38

Re: D nuotraukos

Domantas rašė:

big_smile seniuk o su pasiilgimu taip. pasitaupiau gryzau i lt butuka pirkt...  sls uz 100-130k jau gali padoru.... bet man asaros krisdavo jau po men kad isvariau is no:D sls ten nafik dziumbrynas:D turi gera masina tipo utiutiu . atvarai su mamos auto  visi kaip i bomza ziuri. I kokia istaiga nueini pikti visi. Kuras no kainom. Krc supratau kad ne man... issilaikiau teises ir gryzau ieskot laimes. O db tik cia ateiti planuoju jei viskas ok nes kalba jau po biski einas ir t.t  smile Turiu broli jam lt gerai. gaun 2k po taxu gyven nuo algos iki algos ir utiutiu jam. As ten neisivaizduoju saves:) man cia gerai ir cia noriu but. O del asaru kad i lt:D nera tikrai ju... su ta lt tai ten utiutiu. pvz biletas tur retur 6k pirmyn atgal plius 1k is uosto paemimai ir pan. uz 7k jau draugas 2sav i ispanija su viesbuciu ir maitininu:) nu aisku cia per sventes kosmosas:),norgei viskas brangu. bet lyginant atlyginimu santyki su prekem... tai lt zymiai brangiau viskas. Sry uz klaidas tel sunkei sekas rasyt

Nu idomu paskaityt ziauriai kaip kas. o pats i norge pas gimines varei, ar tiesiog sumastei ir islekei? Kaip laiko turesi papasakok kaip ejos, nezinau ar rasei pries tai

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3819 2014-12-28 13:46

Re: D nuotraukos

Analahate rašė:

Domantas rašė:

big_smile seniuk o su pasiilgimu taip. pasitaupiau gryzau i lt butuka pirkt...  sls uz 100-130k jau gali padoru.... bet man asaros krisdavo jau po men kad isvariau is no:D sls ten nafik dziumbrynas:D turi gera masina tipo utiutiu . atvarai su mamos auto  visi kaip i bomza ziuri. I kokia istaiga nueini pikti visi. Kuras no kainom. Krc supratau kad ne man... issilaikiau teises ir gryzau ieskot laimes. O db tik cia ateiti planuoju jei viskas ok nes kalba jau po biski einas ir t.t  smile Turiu broli jam lt gerai. gaun 2k po taxu gyven nuo algos iki algos ir utiutiu jam. As ten neisivaizduoju saves:) man cia gerai ir cia noriu but. O del asaru kad i lt:D nera tikrai ju... su ta lt tai ten utiutiu. pvz biletas tur retur 6k pirmyn atgal plius 1k is uosto paemimai ir pan. uz 7k jau draugas 2sav i ispanija su viesbuciu ir maitininu:) nu aisku cia per sventes kosmosas:),norgei viskas brangu. bet lyginant atlyginimu santyki su prekem... tai lt zymiai brangiau viskas. Sry uz klaidas tel sunkei sekas rasyt

Nu idomu paskaityt ziauriai kaip kas. o pats i norge pas gimines varei, ar tiesiog sumastei ir islekei? Kaip laiko turesi papasakok kaip ejos, nezinau ar rasei pries tai

su drauge. bet po to jau baigem ir buvau lt ir viens atvariau bet jau turejau draugu norvegu tai jie padejo del chatos. po to kita chata susiradau didesne nes draugas baige univera  nks nesigavo lt ir  tiek.  suradau darba ir db dirb viskas ok. esme pradzia lb sunki... ziauru ten gali ir i skolas sulyst bet po to utiutiu svarbu islaukt.. ypac norvegam patink kai bandai ju kalba kalbet ir pan nkada nesijuoks ten kaip tik pades ir pan:)nu as noriu chatos bet kai nera su kuo tai ir moki nuoma. smile

Neprisijungęs

 
Analahate
Išmestas
Registravosi: 2014-11-17
Žinutės: 341
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3820 2014-12-28 13:52

Re: D nuotraukos

Nu norvegai malonus zmones, tas taip. Dziugu uz tave, kad viskas gerai klostosi.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3821 2014-12-28 13:54

Re: D nuotraukos

Analahate rašė:

Nu norvegai malonus zmones, tas taip. Dziugu uz tave, kad viskas gerai klostosi.

pradzioj nekazka. bet po to pofik:)

Neprisijungęs

 
Analahate
Išmestas
Registravosi: 2014-11-17
Žinutės: 341
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#3822 2014-12-28 14:00

Re: D nuotraukos

Tokia forma turint vien turi gaut daug respekto is aplinkos

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#3823 2014-12-28 14:14

Re: D nuotraukos

Analahate rašė:

Tokia forma turint vien turi gaut daug respekto is aplinkos

cia bergen keli tokie esam tik:) bet nelb viens kita sutinkai. panu sportisku 80proc. vyrai gymuose kalb arba sixpaka varo.... nu atvirksciai nei lt.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3824 2014-12-28 14:43

Re: D nuotraukos

Tai daugiau mergu fotkiu mesk smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#3825 2014-12-28 16:54

Re: D nuotraukos

uzsivedes rašė:

Tai daugiau mergu fotkiu mesk smile

savo skranda turi  big_smile kam tau tu mergu fotkiu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net