Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1076 2014-01-11 12:04

Re: Ginekomastija

ante999 rašė:

HRS rašė:

ante999 rašė:

Jei jau papus taisai geriau armidex +tamoxifen ar letrozole +tamoxifen ?

ta prasme taisai?jei jau ten uzprogresaves gyno,tai be skalpelio nebeissisuksi.jei tik pradejus lyst,kaip pasireiskes jautrumas,nedideli guziukai atsirade(priklauso koks kursas buvo ir ka tau uzmusinet reikia.)o siaip is tavo vardintu tai pakanka is ju vieno.

Sustos / decos / testiko

arba tyrimus padaryk,jei nera galimybes tai sauk po tab arimidexo ir po puse tab bromo.

Neprisijungęs

 
ante999
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-02
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#1077 2014-01-11 12:20

Re: Ginekomastija

HRS rašė:

ante999 rašė:

HRS rašė:


ta prasme taisai?jei jau ten uzprogresaves gyno,tai be skalpelio nebeissisuksi.jei tik pradejus lyst,kaip pasireiskes jautrumas,nedideli guziukai atsirade(priklauso koks kursas buvo ir ka tau uzmusinet reikia.)o siaip is tavo vardintu tai pakanka is ju vieno.

Sustos / decos / testiko

arba tyrimus padaryk,jei nera galimybes tai sauk po tab arimidexo ir po puse tab bromo.

Parasyk jei gali pilna bromo pavadinima , dequi.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#1078 2014-01-11 12:29

Re: Ginekomastija

Bromokriptine

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#1079 2014-01-18 15:58

Re: Ginekomastija

Farmos nevartojau gyvenime, turiu šiek tiek riebalo (kokių 15-20 proc BF tam tarpe), įtariu, kad turiu gyno. Kai sustangrėja speneliai, tai nepasakyčiau, kad gyno. Paauglystėj buvau kūdas ir šito nepastebėjau, arba tiesiog nekreipiau dėmesio. Dabar, kai lašeko padaugėjo, tai ir bado kartais akis papai. Man dabar 22. Ar vaistai gali padėt, ar čia jau tik operacija?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1080 2014-01-18 17:22

Re: Ginekomastija

Tai nusimesk lasini ir ziurek tada

Neprisijungęs

 
tomys24
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-08
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 1

#1081 2014-01-18 17:35

Re: Ginekomastija

Neprivalges rašė:

Farmos nevartojau gyvenime, turiu šiek tiek riebalo (kokių 15-20 proc BF tam tarpe), įtariu, kad turiu gyno. Kai sustangrėja speneliai, tai nepasakyčiau, kad gyno. Paauglystėj buvau kūdas ir šito nepastebėjau, arba tiesiog nekreipiau dėmesio. Dabar, kai lašeko padaugėjo, tai ir bado kartais akis papai. Man dabar 22. Ar vaistai gali padėt, ar čia jau tik operacija?

Kaip nustatei, kad 15-20% BF

Neprisijungęs

 
Krikstatevis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1082 2014-01-23 11:34

Re: Ginekomastija

Sitos temos pradzioj rase zmones, kad su siuntimu pas chirurga gali nemokamai gyno ispjaut. Man 22 metai, gyno turiu gal nuo 18 pas mane pjaut tikrai jau yra ka, kad brendimas jau atsimazint tikrai neturetu, noriu pjaut bet valiutos nera eit privaciai. Ka daryt? Eit prasyt siuntimo ar taupyt valiuta ir eit privaciai? Dekui

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1083 2014-01-23 12:13

Re: Ginekomastija

Krikstatevis rašė:

Sitos temos pradzioj rase zmones, kad su siuntimu pas chirurga gali nemokamai gyno ispjaut. Man 22 metai, gyno turiu gal nuo 18 pas mane pjaut tikrai jau yra ka, kad brendimas jau atsimazint tikrai neturetu, noriu pjaut bet valiutos nera eit privaciai. Ka daryt? Eit prasyt siuntimo ar taupyt valiuta ir eit privaciai? Dekui

Bandyk tamoxifeno prispirkt ir pavartot pusei metu, cia yra straipsni numete kad laike 20mg kasdiena pusei metu tai kas nuo chemijos tas gyno tai beveik visiem dingo, o kam siaip del ligos tai irgi labai didelei dalei.

Neprisijungęs

 
Krikstatevis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1084 2014-01-23 12:51

Re: Ginekomastija

verriberis rašė:

Krikstatevis rašė:

Sitos temos pradzioj rase zmones, kad su siuntimu pas chirurga gali nemokamai gyno ispjaut. Man 22 metai, gyno turiu gal nuo 18 pas mane pjaut tikrai jau yra ka, kad brendimas jau atsimazint tikrai neturetu, noriu pjaut bet valiutos nera eit privaciai. Ka daryt? Eit prasyt siuntimo ar taupyt valiuta ir eit privaciai? Dekui

Bandyk tamoxifeno prispirkt ir pavartot pusei metu, cia yra straipsni numete kad laike 20mg kasdiena pusei metu tai kas nuo chemijos tas gyno tai beveik visiem dingo, o kam siaip del ligos tai irgi labai didelei dalei.

Esu bandes tamoxifena vartot kelis menesius ir jokio efekto. As kaip supratau tamoxifenas estrogena numusa. As kraujo tyrima dariausi ir mano estrogenas buvo 22 (neatsimenu vienetu) bet 22 tai tobulas lygis vyrui ir estrogenas ne problema siuo atveju. + as kai skaiciau cia vyrukam speniai paburke daugiausiai, man kitaip biski, man kazkaip ties visa krutine po oda kaupias papildoma gumbuota mase. Man idomu ar ligoniu kasos dengia tokius dalykus? ir kur kreiptis del operacijos?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1085 2014-01-23 12:59

Re: Ginekomastija

Krikstatevis rašė:

verriberis rašė:

Krikstatevis rašė:

Sitos temos pradzioj rase zmones, kad su siuntimu pas chirurga gali nemokamai gyno ispjaut. Man 22 metai, gyno turiu gal nuo 18 pas mane pjaut tikrai jau yra ka, kad brendimas jau atsimazint tikrai neturetu, noriu pjaut bet valiutos nera eit privaciai. Ka daryt? Eit prasyt siuntimo ar taupyt valiuta ir eit privaciai? Dekui

Bandyk tamoxifeno prispirkt ir pavartot pusei metu, cia yra straipsni numete kad laike 20mg kasdiena pusei metu tai kas nuo chemijos tas gyno tai beveik visiem dingo, o kam siaip del ligos tai irgi labai didelei dalei.

Esu bandes tamoxifena vartot kelis menesius ir jokio efekto. As kaip supratau tamoxifenas estrogena numusa. As kraujo tyrima dariausi ir mano estrogenas buvo 22 (neatsimenu vienetu) bet 22 tai tobulas lygis vyrui ir estrogenas ne problema siuo atveju. + as kai skaiciau cia vyrukam speniai paburke daugiausiai, man kitaip biski, man kazkaip ties visa krutine po oda kaupias papildoma gumbuota mase. Man idomu ar ligoniu kasos dengia tokius dalykus? ir kur kreiptis del operacijos?

estrogenu 22 tas tavo papezejimas nereiskia nieko. pridek matavimo vienetus
gumbuota mase ,koks tavo bf visu pirma ?

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#1086 2014-01-23 13:00

Re: Ginekomastija

Tamoxifenas nenumusa estrogeno, o tik blokuoja receptorius. Kitaip sakant, neleidzia papams ir ne tik reaguoti i estrogena plaukiojanti.

Neprisijungęs

 
Krikstatevis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1087 2014-01-23 13:16

Re: Ginekomastija

MrBurbulas rašė:

Krikstatevis rašė:

verriberis rašė:


Bandyk tamoxifeno prispirkt ir pavartot pusei metu, cia yra straipsni numete kad laike 20mg kasdiena pusei metu tai kas nuo chemijos tas gyno tai beveik visiem dingo, o kam siaip del ligos tai irgi labai didelei dalei.

Esu bandes tamoxifena vartot kelis menesius ir jokio efekto. As kaip supratau tamoxifenas estrogena numusa. As kraujo tyrima dariausi ir mano estrogenas buvo 22 (neatsimenu vienetu) bet 22 tai tobulas lygis vyrui ir estrogenas ne problema siuo atveju. + as kai skaiciau cia vyrukam speniai paburke daugiausiai, man kitaip biski, man kazkaip ties visa krutine po oda kaupias papildoma gumbuota mase. Man idomu ar ligoniu kasos dengia tokius dalykus? ir kur kreiptis del operacijos?

estrogenu 22 tas tavo papezejimas nereiskia nieko. pridek matavimo vienetus
gumbuota mase ,koks tavo bf visu pirma ?

Taip graziai paprasei tai suradau tyrima (Estradiolis E2 - 23.8 pg/ml (norma <56)). Bf pamatuot nemoku bet problema tikrai ne del svorio nes virssvorio pas mane nera, ugis virs 2m o svoris 97kg.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1088 2014-01-23 13:20

Re: Ginekomastija

tai koks skirtumas tas virsvoris ar ne , i veidrodi ziuret reikia smile
jei ten vien teshla, tai tada nekazka smile

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1089 2014-01-23 13:22

Re: Ginekomastija

Geriausiai yra pasidaryt echoskopija ir tada zinosi gyno ar tesla..

Neprisijungęs

 
Krikstatevis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1090 2014-01-23 13:24

Re: Ginekomastija

MrBurbulas rašė:

tai koks skirtumas tas virsvoris ar ne , i veidrodi ziuret reikia smile
jei ten vien teshla, tai tada nekazka smile

Nu dabar gal ciuciut teslos yra bet kai problema prasidejo 18 metu tai tada isvis pagalys buvau. Problema tikrai ne del svorio. Esme nesikeicia, tamoxifena jau bandziau ilgai, nepadejo, dabar noriu apie operacija suzinot ar ligoniu kasos dengia ir kur kokybiskai daro?

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1091 2014-01-23 13:25

Re: Ginekomastija

Nedengia. Yra kur uz 2k gali pasidaryt pigiausiai.

Neprisijungęs

 
Krikstatevis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1092 2014-01-23 13:27

Re: Ginekomastija

verriberis rašė:

Nedengia. Yra kur uz 2k gali pasidaryt pigiausiai.

Maciau fotkes kur pigiai daro, geriau atrodo pries nei po big_smile bet jai nedengia tai liudnos zinios, dekui.

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#1093 2014-01-23 13:29

Re: Ginekomastija

Krikstatevis rašė:

verriberis rašė:

Nedengia. Yra kur uz 2k gali pasidaryt pigiausiai.

Maciau fotkes kur pigiai daro, geriau atrodo pries nei po big_smile bet jai nedengia tai liudnos zinios, dekui.

Nu noreciau pasiziet tas fotkes, nes kad ispjaut gyno cia nera raketu mokslas plastikos chirurgui...

Neprisijungęs

 
Krikstatevis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1094 2014-01-23 13:35

Re: Ginekomastija

verriberis rašė:

Krikstatevis rašė:

verriberis rašė:

Nedengia. Yra kur uz 2k gali pasidaryt pigiausiai.

Maciau fotkes kur pigiai daro, geriau atrodo pries nei po big_smile bet jai nedengia tai liudnos zinios, dekui.

Nu noreciau pasiziet tas fotkes, nes kad ispjaut gyno cia nera raketu mokslas plastikos chirurgui...

http://www.plastikoschirurgai.lt/gineko … is-gydymas
ir va dar info radau http://www.siauliutlk.lt/go.php/lit/Sve … /833/2/120
kad ligoniu kasos dengia, tik reikia laukt eilese.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#1095 2014-01-23 13:37

Re: Ginekomastija

Krikstatevis rašė:

verriberis rašė:

Krikstatevis rašė:


Maciau fotkes kur pigiai daro, geriau atrodo pries nei po big_smile bet jai nedengia tai liudnos zinios, dekui.

Nu noreciau pasiziet tas fotkes, nes kad ispjaut gyno cia nera raketu mokslas plastikos chirurgui...

http://www.plastikoschirurgai.lt/gineko … is-gydymas
ir va dar info radau http://www.siauliutlk.lt/go.php/lit/Sve … /833/2/120
kad ligoniu kasos dengia, tik reikia laukt eilese.

paciam neatrodo kad butu nueiti paprasciau pas seimos gyditoja issirasyti siuntima kur priklauso ir t.t.
o ne cia klausinet nesamoniu.... idomus zmones jus

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1096 2014-01-23 13:39

Re: Ginekomastija

zaliasss rašė:

Krikstatevis rašė:

verriberis rašė:


Nu noreciau pasiziet tas fotkes, nes kad ispjaut gyno cia nera raketu mokslas plastikos chirurgui...

http://www.plastikoschirurgai.lt/gineko … is-gydymas
ir va dar info radau http://www.siauliutlk.lt/go.php/lit/Sve … /833/2/120
kad ligoniu kasos dengia, tik reikia laukt eilese.

paciam neatrodo kad butu nueiti paprasciau pas seimos gyditoja issirasyti siuntima kur priklauso ir t.t.
o ne cia klausinet nesamoniu.... idomus zmones jus

+1

Neprisijungęs

 
donius8899
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-12
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1097 2014-03-12 22:56

Re: Ginekomastija

Sveiki, gal žinote iš kur gauti ar patys turit parduoti Bromocriptine?
Jei ne gal kas patartumėt kurioje Vilniuje vaistinėje mėginti pirkti, kadangi jis receptinis.

AČIŪ!

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1098 2014-03-12 23:04

Re: Ginekomastija

Visur turi duot, eik is eiles .

Neprisijungęs

 
donius8899
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-12
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1099 2014-03-13 09:09

Re: Ginekomastija

Dėkui.

O gal kas žibnot kiek ilgai gali varoti bromą?
Nes kiek skaitinėjau tai visur rašo apie dozavimą, ir gerti tol kol praeis požymiai.
Bet toks teorinis klausimas jei požymiai nepraeina, tai po kiek laiko jau suprasti, kad jis tau nepadės ir nutraukti jo vartojimą?

Ačiū!

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1100 2014-03-13 13:10

Re: Ginekomastija

donius8899 rašė:

Dėkui.

O gal kas žibnot kiek ilgai gali varoti bromą?
Nes kiek skaitinėjau tai visur rašo apie dozavimą, ir gerti tol kol praeis požymiai.
Bet toks teorinis klausimas jei požymiai nepraeina, tai po kiek laiko jau suprasti, kad jis tau nepadės ir nutraukti jo vartojimą?

Ačiū!

kas per pozymiai pas tave?del ko butent broma gerti ruosiesi?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net